• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Помилки в телеграм, чому не працюють прога, бот, повідомлення

 1. Які бувають помилки, проблеми, глюки і збої в телеграм
 2. Які помилки неможливо виправити в telegram
 3. Чому телеграм не відкривається на комп'ютері і телефоні
 4. Чому я не можу зареєструватись в telegram, русифікувати, оновити
 5. Чому в телеграм не спадає смс з кодом
 6. Чому telegram часто не працює від wifi на телефоні, планшеті, комп'ютері
 7. Чому в телеграм не приходять повідомлення
 8. Чому в telegram не потрапляють, не приходять і не відображаються повідомлення
 9. Чому в телеграм не змінюється час і не працює пошук
 10. Чому telegram не бачить контакти
 11. Чому не працює звук і мікрофон в телеграм
 12. Чому ніхто не може писати в чаті telegram, відправляти фото
 13. Чому не працює бот Флібуста в телеграм

Добрий день, читачі нашого порталу Добрий день, читачі нашого порталу! Жодна програма не обходиться без періодичних мимовільних закриттів і нових вікон з купою незрозумілих слів. Така ж біда періодично осягає і телеграм: то бот чомусь не працює, то повідомлення з дивним кодом помилки приходить, а то і інтерфейс починає валитися. Втім, незважаючи на змальований в голові масштаб катастрофи, всі ці неприємні ситуації легко вирішувані - про це і поговоримо.

Які бувають помилки, проблеми, глюки і збої в телеграм

Для початку варто запам'ятати одну просту аксіому: ця розповідь буде наповнений досвідом безлічі людей в мережі, і тільки такий підхід допоможе вирішити всі помилки, що виникають в процесі роботи Для початку варто запам'ятати одну просту аксіому: ця розповідь буде наповнений досвідом безлічі людей в мережі, і тільки такий підхід допоможе вирішити всі помилки, що виникають в процесі роботи.

Тому не варто засмучуватися, якщо ви не змогли впоратися з тим чи іншим багом самостійно, адже, як правило, його причина може бути досить неочевидній.

Перед початком роботи розділимо всі проблеми на три великі категорії:

 • Програма видає помилку. Вирішити їх найпростіше, адже месенджер сам сигналізує, що з ним не так за допомогою текстового або числового коду.
 • Програма не запускається. Тут вже трохи складніше, але найчастіше причини дві: або сервера, або недолік системних файлів.
 • Програма глючить. У цю категорію ми віднесемо всі помилки незрозумілого походження, при яких якась функція або не працює, або працює зовсім не так.

Якщо ви так і не змогли вирішити свою проблему, спробуйте запитати в коментарях або написати техподдержке.

Що ж, давайте тепер почнемо розбирати це більш детально!

до меню ↑

Які помилки неможливо виправити в telegram

Для початку варто виділити кілька помилок, вирішити які звичайний користувач не в силах Для початку варто виділити кілька помилок, вирішити які звичайний користувач не в силах. Причина такого результату в тому, що проблема виникає не на стороні клієнта, а на стороні сервера. А виправити косяки самих розробників можуть тільки вони.

Серед таких збоїв можна виділити:

 • З якихось причин не працює webhook. Це ж відноситься і до інших системним службам. Оскільки webhook - це сторонній бот, значить, проблема на стороні творців цього бота. У них могли застаріти алгоритми або відбутися прикрі збої.
 • Після останнього оновлення програма не працює. Правда, такого в історії додатки ще не було, але хто знає, що чекає нас в майбутньому. Зазвичай така помилка говорить про те, що компанія випадково випустила недопрацьований продукт. Рішення досить просте - відкотіться на попередню версію і чекайте фікса.

Про такі речі ви теж можете про всяк випадок написати техподдержке. Раптом щось подібне трапилося тільки у вас.

Чому телеграм не відкривається на комп'ютері і телефоні

Одна з найпоширеніших проблем - це ситуація «не входить» Одна з найпоширеніших проблем - це ситуація «не входить». Тобто, глюк, що приводить до відмови месенджера запускатися.

Для початку варто визначити, до якої з категорій відноситься конкретно ваш баг:

 • Постійно висить вікно з написом «з'єднання». В такому випадку проблема на серверах, і ви з цим нічого зробити не зможете.
 • З'являється вікно вітання, але далі нічого не відбувається.

Поговоримо про останньому. Для початку переконайтеся, що ви завантажили правильну версію для своєї ОС. Наприклад, для windows 10 потрібна особлива програма - інша просто не відображається.

Якщо все в порядку, спробуйте перевстановити телеграм, повністю стерши всі його файли і скачавши заново. Ну і в процесі обов'язково переконайтеся, що ви встановлюєте офіційну версію, а не вірус з інших сайтів.

Якщо мова йде про проблеми на ПК, спробуйте відключити антивірус і запустити месенджер від імені адміністратора.

до меню ↑

Чому я не можу зареєструватись в telegram, русифікувати, оновити

Ще одна причина без можливості її вирішити - це проблеми з реєстрацією Ще одна причина без можливості її вирішити - це проблеми з реєстрацією. Звичайно, якщо ви набираєте в пошуковому рядку «скачала телеграм не можу вести код Росії», ми легко зможемо вам допомогти. Просто виберіть в списку зверху потрібну країну.

Інша справа, якщо сам процес реєстрації просто зависає, навіть якщо ви сидите з айфона або потужного ПК. Тоді причина в сбоівшіх серверах. Просто натисніть на «Задати питання» на офіційному сайті, розкажіть техподдержке, що ви не можете зареєструватися, і чекайте інструкцій.

Окремо стоїть питання з русифікацією: якщо у вас не виходить русифікувати програму, то варто завантажити інший, робочий файл з локалізацією.

Іноді варто зупинитися і почекати - реєстрація може просто зависнути через повільне інтернету.

Чому в телеграм не спадає смс з кодом

Як і багато хто з перерахованих вище проблем, ці теж відносяться до розряду системних. Сервер просто не бачить запит і не реагує на нього. Втім, це не скасовує і багів на вашому боці.

Гальмувати відправка повідомлення може через:

 • Неправильно введеного номера. Помилилися в одній цифрі - і тонни повідомлень вже приходять не вам.
 • Неправильно обраної країни. Якщо не помітити, що на початку варто, наприклад, +8 замість +7, можна чекати коду ще дуже довго.
 • Вашого стільникового оператора. Трапляється, що такі СМС приймаються особливо пильними за спам і блокуються. В такому випадку вам залишається терзати вже їх підтримку.

до меню ↑

Чому telegram часто не працює від wifi на телефоні, планшеті, комп'ютері

Якщо на ios або будь-який інший системі програма не працює від бездротового інтернету, відразу виникає дві причини такого явища Якщо на ios або будь-який інший системі програма не працює від бездротового інтернету, відразу виникає дві причини такого явища. Щоб виключити або підтвердити першу, спробуйте відкрити в браузері якийсь сайт.

Відкривається? Інтернет на пристрої є? В такому випадку просто переустановите месенджер.

Не відчиняється? Інтернету немає, хоча в рядку статусу красується горде «Підключено»? В такому випадку зателефонуйте в колл-центр вашого інтернет-провайдера і на зв'язку з ним перенастройте роутер.

Чому в телеграм не приходять повідомлення

Найчастіше така проблема трапляється у користувачів андроїда, але і на ПК схожі збої бувають Найчастіше така проблема трапляється у користувачів андроїда, але і на ПК схожі збої бувають. Для початку просто спробуйте перезавантажити пристрій, перевстановити програму і скинути всі налаштування. Від системних помилок таке зазвичай рятує.

Ну а якщо не допомогло і оповіщення все одно не приходять, спробуйте поритися в «Налаштування безпеки». Цілком можливо що, самі того не знаючи, ви відключили всі повідомлення самостійно.

до меню ↑

Чому в telegram не потрапляють, не приходять і не відображаються повідомлення

Такі проблеми часто відвідують саме секретний чат: все ж цей унікальний алгоритм працює не так ідеально, як хотілося б Такі проблеми часто відвідують саме секретний чат: все ж цей унікальний алгоритм працює не так ідеально, як хотілося б. Втім, зі звичайними і груповими чатами таке теж трапляється.

Рішення від нашого інформаційного порталу наступне:

 • Вимкніть всі сторонні моди і плагіни. Причиною збою можуть стати саме вони.
 • Перезапустіть телеграм. Для чистоти експерименту навіть вимкніть його в процесах.

Чому в телеграм не змінюється час і не працює пошук

Такі глюки часто бувають пов'язані з неправильно встановленим часом вашого пристрою. Щоб подібного не відбувалося, поставте «час по мережі» або «час в інтернет».

Для цього на телефоні зайдіть в настройки, знайдіть пункт дата і час і виберіть «синхронізувати по мережі», переконавшись, що стоїть правильний часовий пояс. На ПК же це знаходиться в налаштуваннях часу, у вкладці «Час в інтернет».

до меню ↑

Чому telegram не бачить контакти

Причин у такого явища кілька Причин у такого явища кілька. Перше - у нікого з ваших друзів немає встановленого месенджера, тому вони відображаються темним списком внизу вікна.

Друге - програма зовсім нова, ви дуже давно її не оновлюється. Так що ласкаво просимо на офіційний сайт.

Третє - ваш пристрій не відповідає мінімальним вимогами месенджера. Оновлення його.

Чому не працює звук і мікрофон в телеграм

Така проблема теж вирішується досить простий перевстановлення та пошуком в налаштуваннях. Часто ми самі відключаємо той чи інший параметр, а потім дивуємося, чому ж він зовсім не працює.

до меню ↑

Чому ніхто не може писати в чаті telegram, відправляти фото

Вирішення цієї проблеми таке ж, як і у підзаголовка вище про відмовляються відправлятися повідомлення. Так що шукати «що робити, якщо не можеш писати в телеграм» або «в додатку не потрапляють фото» марно. Причини явно на вашому боці - якщо тільки сервер не збоїв в черговий раз.

Чому не працює бот Флібуста в телеграм

Відомий багатьом flibusta telegram bot в один прекрасний день просто взяв і припинив роботу, чим викликав масу обурень Відомий багатьом flibusta telegram bot в один прекрасний день просто взяв і припинив роботу, чим викликав масу обурень. Але розробники, як виявилося, не винні в цей казус, просто робота забанили за порушення авторських прав.

Спробуйте написати цього - @flibustamirrorbot - він у багатьох працює.

до меню ↑

висновки

Як бачите, нічого страшного в подібних збоях немає. Кожен з них - це не дивний збіг, нашептав штучним інтелектом, а цілком собі логічний наслідок тих чи інших системних неполадок.

Відео огляд

Ось приклад однієї з досить кумедних помилок.

Відкривається?
Інтернет на пристрої є?
Не відчиняється?
Інтернету немає, хоча в рядку статусу красується горде «Підключено»?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью