• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Почім інтернет в 100 найбільших країнах світу?

 1. Країни з найдорожчим Інтернетом
 2. Країни з дорогим Інтернетом
 3. Країни зі середньосвітовий ціною Інтернету
 4. Країни з цінами нижче середніх
 5. Країни з дешевим Інтернетом
 6. аналіз
 7. Питома ціна найшвидшого Інтернету

Незважаючи на єдині принципи і топологію побудови мереж зв'язку, в різних країнах світу доступ до інфраструктури і сам інтернет коштує по-різному. Давайте розглянемо загальні закономірності світового ринку ШСД і принципи формування ціни на окремих ринках.

Аналітики інтернет-проекту "Будь мобільним" провели докладне дослідження тарифів на провідний інтернет в 100 найбільших країнах світу за обсягом ВВП (на основі даних МВФ, ООН і Світового банку). За основу бралися ціни двох операторів-лідерів по сегменту проводового інтернету в кожній з країн. Наприклад, від Росії використовувалися ціни "Ростелекома" і "ЕР-Телеком", в Іспанії - Telefonica / Orange, а в Німеччині - T-Mobile (Deutsche Telekom) і Vodafon. Вартість переводилася з національних валют в долари США за курсом на 27 липня 2016 року.

Під уваги бралися тарифи з різною швидкістю доступу без включення додаткових опцій і послуг в категоріях 10, 20, 50, 100 Мбіт / с.

В рамках дослідження була отримана середня ціна безлімітного тарифу на швидкості доступу 10 Мбіт / с у розмірі - $ 37,5 (2465,25 рублів).

Лідером з дорожнечі 10 мегабітного інтернету стала Ефіопія - майже $ 198 (12 997 рублів) на місяць, а ось Україна виявилася найдешевшою - $ 3,44 (226 рублів) на місяць. До слова, ціни на домашній інтернет в Росії виявилися трохи дорожче українських. Наша країна посіла друге місце по дешевизні проводового інтернету 10 Мбіт / с. Абонентська плата за послугу складає в середньому 365 рублів ($ 5.55).

Перелік 100 найбільших країн світу за дорожнечею проводового інтернету 10 Мбіт / с (за офіційним курсом долара США на 27 липня 2016 року, для Росії - 65,74 рубля за $ 1):Країни з найдорожчим Інтернетом

У п'ятірці країн з найдорожчим інтернетом крім Ефіопії виявилися Туркменістан ($ 169), Ангола ($ 166), М'янма ($ 150), Узбекистан ($ 144), Танзанія ($ 134) і Демократична республіка Конго ($ 133). У всіх зазначених країнах абонентська плата за використання проводового інтернету 10 Мбіт / с перевищує $ 100 на місяць.

Вельми високі тарифи на домашній інтернет серед великих країн по ВВП також виявилися в Ірані ($ 88), ОАЕ ($ 87) і Катарі ($ 73).

З розвинених країн найвищі тарифи зафіксовані в Новій Зеландії - 15 місце ($ 61).

Країни з дорогим Інтернетом

У цю групу увійшли такі промислово розвинені країни як Австралія - ​​21 місце ($ 54), США - 22 місце ($ 51,21) і Швейцарія - 23 місце ($ 50,63). Однак є сусідами з ними Оман, ПАР, Гана, Єгипет і Бангладеш.

Країни зі середньосвітовий ціною Інтернету

Майже в два рази дешевше провідний інтернет коштує в країнах Західної і Центральної Європи, на Близькому Сході, в Південно-Східній Азії і Латинській Америці.

Наприклад, абонентська плата за 10 мегабітний інтернет в Саудівській Аравії, Кувейті, Норвегії, Японії, Малайзії, Алжирі, Іспанії, Чилі, Аргентині обійдеться від $ 36 до $ 40.

У Франції, Італії, Данії, Нідерландах, Швеції, Великобританії, Португалії та Німеччини безлімітний інтернет коштує від $ 26 до $ 30 в місяць.

Країни з цінами нижче середніх

У цій групі багато країн з економікою, що розвивається. У їх числі Бразилія - ​​69 місце ($ 23,5). Також в нижній частині таблиці розташувалися Південна Корея - 73 місце ($ 23,85), Ізраїль - 78 місце ($ 20,9), Фінляндія - 79 місце ($ 20,76), Туреччина - 81 місце ($ 18,78), Індія - 83 місце ($ 18,5) і Китай - 85 місце ($ 16,39).

З несподіванок варто відзначити Австрію, яка при високому рівні життя може похвалитися досить доступним інтернетом з точки зору ціни - 74 місце ($ 23,6). Причиною такого стану справ є надвисока конкуренція на ринку. До речі, саме з цієї причини в Австрії досить посереднє покриття Wi-Fi мереж.

Країни з дешевим Інтернетом

Країни східної Європи і колишнього СРСР - серед держав з найдешевшим інтернетом: Чехія, Словаччина, Угорщина - близько $ 15 в місяць, Латвія, Казахстан, Польща, Литва - близько $ 11,5 на місяць.

У п'ятірку країн з найдешевшим провідним інтернетом крім України та Росії також входять Румунія - 98 місце ($ 7,95), Болгарія - 97 місце ($ 8,75) і Білорусь - 96 місце ($ 9,65).

аналіз

В цілому дослідження показує, що на вартість інтернету дуже сильно впливає загальний рівень доходів населення, а також проникнення персональних комп'ютерів в домогосподарствах. Чим багатша країна, тим вище ціна. Яскравий тому приклад Нова Зеландія, Австралія, США, Швейцарія, Катар, що розташувалися у верхній частині рейтингу. Тут люди просто готові платити більше.

У той же час, в Ефіопії, Анголі, М'янмі, Танзанії, Республіці Конго, Кот-д "Івуарі у людей просто немає комп'ютерів, для того щоб користуватися Інтернетом.

У Росії і країнах, що зайняли місця після 80-го, навпаки, рівень доходів нижче, ніж в розвинених країнах. Разом з цим, кількість працюючих комп'ютерів у населення, якщо і програє розвиненим країнам, то не на багато. Відповідно, є попит на телеком послуги. А ось в Єгипті, Кенії, Саудівській Аравії, Нігерії, ПАР, Індонезії кількість комп'ютерів в домогосподарствах нижче, відповідно, через низький попит на послуги вище ціна.

Крім цього, серйозний вплив на вартість надає конкуренція. Чим більше провайдерів працюють на тому чи іншому ринку, тим нижче ціна. Наприклад, в Ефіопії, Туркменістані, Єгипті, Катарі, Ірані, Іраку та ОАЕ працює обмежена кількість операторів. Відповідно, тут підключення і використання Інтернету в рази дорожче.

Ще один фактор, який сильно впливає на ціну - інфраструктура і її доступність для користувачів. Чим більше в країні сучасних ліній зв'язку, тим нижчі тарифи. У тій же Великобританії, Франції, Іспанії, Італії понад 50% населення підключені до інтернету за допомогою ADSL. Як відомо, зміст і обслуговування мідних ліній зв'язку обходиться в рази дорожче, ніж оптика. Цим же пояснюється дорожнеча Інтернету в Південній і Центральній Африці Центральної Азії. У цих країнах сигнал йде переважно через супутник, а це дуже дорого, на відміну від наземних ліній зв'язку.

У той же самий час в Північній Африці, де сконцентрована мережева інфраструктура, ціни на інтернет невисокі. Яскравий тому приклад Марокко, Туніс, Лівія, Туреччина.

Ще один приклад, Китай, Південна Корея, Таїланд, Фінляндія, а також ряд інших східно-європейських і прибалтійських країн, де відсоток підключення по оптиці перевищує 90%, тарифи на Інтернет тут теж не дуже високі.

Питома ціна найшвидшого Інтернету

Далі аналітики інтернет-проекту "Будь мобільним" проаналізували тарифи на провідний інтернет з більш високою швидкістю. Для об'єктивної оцінки були розраховані показники питомої вартості 1 Мбіт в секунду для самих високошвидкісних тарифів операторів, що займають перше місце на локальному ринку. За основу вибиралися пропозиції швидкістю 100 Мбіт / с, або найбільш близькі до них з діапазону 70-150 Мбіт / с.

Питома вартість проводового інтернету 1 Мбіт / с в 30 найбільших країнах світу за обсягом ВВП в доларах США:

Питома вартість проводового інтернету 1 Мбіт / с в 30 найбільших країнах світу за обсягом ВВП в доларах США:

Лідером тут стала Росія ( "Ростелеком"). Питома ціна швидкості в 1 Мбіт / с склала 7 центів. У інших країн показник відчутно вище. У Польщі (провайдер Orange) - $ 0,177 за 1 Мбіт / с швидкості, в Японії (провайдер NTT East) - $ 0.182, на Тайвані (Chunghwa) - $ 0.198, в Китаї (China Telecom) - $ 0.246, в Південній Кореї (Korea Telecom) - $ 0,258.

Що стосується США, то країна зайняла 14-е місце - $ 0.498 (провайдер Comcast). Німеччина (провайдер T-Mobile) на 13-му місці - $ 0.479. Великобританія (провайдер BT) - 22-я з результатом $ 0.82.

У хвості рейтингу Мексика, Індонезія, Іран, ОАЕ, Нігерія. Багато в чому це пояснюється тим в цих країнах для доступу в Мережу використовуються повільні з'єднання по ADSL або супутникові канали. При цьому максимальна швидкість проводового інтернету не перевищує 20 Мбіт / с.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью