• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Плитка на акустика JBL ES80, огляд. Онлайн-журнал "AVREPORT.RU"

Основна перевага акустичних систем JBL ES80 - глибокий і акцентований бас. Колонки повинні сподобатися любителям динамічного звуку в музиці, також до них варто придивитися тим, хто шукає АС для озвучування фронтальних каналів домашнього кінотеатру.

Зберегти і прочитати потім - Зберегти і прочитати потім -

Короткий опис

Основна перевага акустичних систем JBL ES80 той же, що і у інших підлогових моделей цієї серії - глибокий і акцентований бас. Колонки повинні сподобатися любителям динамічного звуку в музиці, також до них варто придивитися тим, хто шукає АС для озвучування фронтальних каналів домашнього кінотеатру.

Особливості

Серія ES прийшла на зміну іншій лінійці JBL на ім'я Northridge. Від попередників нова лінійка взяла багато рис дизайну і подібний склад моделей, проте, в конструкцію колонок ES розробники JBL внесли чимало поліпшень.

Акустичні системи JBL ES 80 - другі за старшинством підлогові моделі лінійки і відрізняються від флагманів ES 90 лише калібром басових драйверів: 160 мм замість 200, відповідно, 80-ті мають дещо менший обсяг корпусу. Зрозуміло, залишилися незмінними сімейні риси ES: плавний, через закруглення перехід фасаду гучномовця в верхню панель і непаралельних бічні стінки.

Два басовік JBL ES 80 комплектуються звичними діафрагмами PolyPlas, в яких застосовується спеціальне полімерне покриття паперових конусів. Діафрагми кріпляться на гнучких гумових підвісах, всередині басовік оснащені збільшеними звуковими котушками з каркасами Kapton і моторами HeatScape, в яких використовується керамічні магніти на сталевих шасі.

Середньочастотний драйвер JBL ЕS 80 має діаметр 100 м, по конструкції він ідентичний басовік за однією деталлю: він має інший підвіс, де гуму замінив шовк, що володіє кращими демпфірувальними якостями.

ВЧ-головка колонок оснащена 19-мм куполом з титановим покриттям і вставлена ​​в «акустичну лінзу» EOS (Elliptical Oblate Spheroidal). У лінійці ES «хвилевід» твітера зроблений як єдине ціле з рупором ультразвукового випромінювача, комплектуючі кільцевої мембраною з поліестеру і мотором з неодимовим магнітом. Рупор гіпертвітера обмежує поширення звуку 30-ю градусами у вертикальній площині і 60-ю в горизонтальній.

На зворотному боці кабінету JBL ES 80 розташований фірмовий фазоінверторний порт FreeFlow, що сусідить з комутаційним щитком з двома парами універсальних клем. Кросовер колонок робиться відповідно до принципу SSP (Straight-Line Signal Path - Прямий Сигнальний Шлях), основна перевага цих фільтрів - простота: сигнал проходить через схему з мінімальною кількістю елементів, забезпечуючи найменші втрати.

Колонки JBL ES 80 випускаються в трьох обробках: повністю чорний корпус, або варіанти з боками під вишню або бук і чорним фасадом.

враження

Акустичні системи JBL ES80 мають рівний тональний баланс звучання з незначним, але приємним акцентом в нижній частині звукового спектра. Щільний бас колонок добре підходить для озвучування рок-музики і різноманітної «електроніки». Контроль баса зберігається аж до значної гучності. Колонки чітко передають вокальні партії, виносячи образи соло виконавців вперед, щодо їх нормального положення на музичній сцені. І якщо жіночі голоси можуть іноді звучати трохи сухувато (на підвищеній гучності), чоловічий вокал володіє особливою ґрунтовністю нижньої середини. Дисканти JBL ES80 озвучуються з ясними основними тембрами, а ось в деталях «шлейфів» тарілок і інших послезвучія можна помітити невеликі «пісочний» вкраплення.

В цілому, жанрова спрямованість JBL ES80 залишилася тією ж, що у їх попередниць із серії Northridge - колонки «живіший» і цікавіше грають сучасну музику, люблять динамічні композиції, в яких вони можуть показати свої плюси, головний з яких акцентований бас.

вимірювання

вимірювання

Нижня межа по рівню -3 дБ у JBL ES80 знаходиться на 43 Гц. Амплітуди-частотна характеристика колонок в цілому рівна, але є деякі особливості: підйом чутливості в області верхнього баса і локальні нерівномірності характеристики на ВЧ, включаючи спад чутливості в області розділу СЧ / ВЧ смуг кросовера. Загальна нерівномірність АЧХ JBL ES80 в діапазоні 43-20000 Гц склала +/- 4 дБ. Імпеданс колонок опускається нижче 4 Ом (до 3,6 Ом), лише у верхній октаві в околиці 10 кГц. Фазоинвертор JBL ES80 налаштований на частоту 42 Гц.

Фазоинвертор JBL ES80 налаштований на частоту 42 Гц

Підготовлено за матеріалами онлайн-журналу "AVREPORT.RU", 2013 р www.avreport.ru

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью