• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Платіжні системи RBK Money, LiqPay, Portmone

У цій статті ми розповімо Вам ще про деякі платіжні системи, які використовуються для оплати в Інтернеті У цій статті ми розповімо Вам ще про деякі платіжні системи, які використовуються для оплати в Інтернеті. Зазначена трійка RBK Money, LiqPay, Portmone за популярністю поступаються гігантам PayPal або Web Money, проте мають ряд приємних особливостей у використанні, які завоювали визнання серед багатьох користувачів Інтернету. Поспішаємо Вас познайомити ближче з ними в короткому огляді нижче.

RBK Money, LiqPay, Portmone

RBK Money (RuPay)
RBK Money - це електронна платіжна система, за допомогою якої Ви зможете здійснювати платежі з персонального комп'ютера, комунікатора або мобільного телефону. Принцип роботи RBK Money такий, як і у WebMoney, тільки всі операції Ви робите через інтерфейс сервісу без додаткових програм. RBK Money зручна тим, що в ній відсутня комісія за здійснену операцію.
Реєстрація в системі відбувається в три етапи: особисті дані, настройки безпеки, рівень гаманця. В якості базової одиниці розрахунку використовує рубль РФ, який виражається в умовних одиницях системи (1 RBK = 1 рубль). RBK Money - дебетова схема, яка виконує функцію шлюзу між різними платіжними системами України, Росії, Білорусі, Казахстану та інших країн ближнього зарубіжжя.

Система RBK Money зручна у використанні завдяки простому вводу-виводу коштів з Вашого віртуального гаманця. RBK Money надає багаторівневий захист грошових коштів своїх клієнтів. Всі розрахункові операції відстежуються і контролюються менеджерами системи 24 години на добу, що говорить про високий рівень безпеки проводяться платежів.
Система RBK Money зручна у використанні завдяки простому вводу-виводу коштів з Вашого віртуального гаманця

LiqPay
LiqPay - електронна платіжна система, розроблена «ПриватБанк», яка дозволяє робити покупки і оплату товарів / послуг за допомогою Вашого мобільного телефону. Особливість даної системи в тому, що для того щоб стати користувачем LiqPay, Вам необхідний тільки мобільний телефон, Інтернет і ... і все!
Концепт використання дозволить зламати стереотипи у багатьох недовірливих користувачів. Адже працювати з LiqPay - дуже просто: всі платежі можна здійснювати лише за допомогою свого мобільного телефону.

Не секрет, що наші користувачі завжди відносяться недовірливо до подібних систем, коли необхідно вводити свої паспортні дані, відправляти копії особистих даних - це підсвідомо формує думку: «Лохотрон!». Але LiqPay взяв до уваги всі недоліки електронної системи оплати і спробував реалізувати нову концепцію, яка дозволить завоювати лояльність рядового користувача.

В системі Liqpay реквізити банківської картки користувача прив'язані до номера його мобільного телефону. Тобто мобільний телефон користувача є одночасно якийсь електронний ключ, що відкриває доступ до його платіжної карти. Завдяки цьому передавати гроші з картки на мобільний телефон, між мобільними телефонами і знову виводити гроші на картку.
В системі Liqpay реквізити банківської картки користувача прив'язані до номера його мобільного телефону Portmone
Portmone.com - являє собою комплекс програмних продуктів - «платформа», яка дозволяє користувачеві оплачувати послуги, які надають провайдери ( «біллери»).
Вона надає сервіс трьома групами:
- фізособам (можливість оплати рахунків),
- банкам (забезпечення сервісу по оплаті рахунків своїми каналами - банкоматами, терміналами, інтернет-банкінгом, готівкою і т. Д.),
- компаніям (сервіс по прийому платежів).
Щоб почати користуватися системою, Вам необхідно пройти стандартну реєстрацію. Після чого Ви зможете оплачувати послуги / товари за допомогою своєї кредитної картки. Тобто оплата послуг здійснюється по пред'явленню рахунку (подібне є в WebMoney), потім Ви вводите номер картки, термін дії та секретний код.

У наступній публікації ми розглянемо ще кілька відомих платіжних систем, щоб у Вас склалося максимально повна картина про можливості і різноманітності платіжних систем. Крім того, ми розповімо і про двох інших способах оплати в інтернеті-банківський і поштовий переказ, де вкажемо на гідності кожного способу.

Слідкуйте за публікаціями.

Читайте також

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью