• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Плани Харкова на 2013 рік: Висоцький у бронзі і будинок для жирафа

Пам'ятник Висоцькому встановлять на Нових будинках біля Палацу спорту. Фото: commons.wikimedia.org

Плани Харкова на 2013 рік: Висоцький у бронзі і будинок для жирафа Посохов Павло https://cdn.segodnya.ua/img/article/4088/23_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4088/ 23_tn.jpg 2013-01-09T09: 44: 30 + 02: 00 Харків Також чиновники міста хочуть добудувати станцію метро «Перемога»

Протягом попередніх декількох років Харків значно змінився багато в чому завдяки Єврочемпіонату: відремонтували сотні кілометрів доріг, провели реконструкцію аеропорту, стадіону та навіть парк Горького з новими атракціонами практично не впізнати. Але, не дивлячись на те що футбольна першість позаду, зупинятися чиновники не планують і вже будують сміливі плани на 2013-й рік (див. Ілюстрацію).

Завдання №1 для чиновників міста і області - добудувати станцію метро "Перемога". Цю 30-ту станцію обіцяли ввести в експлуатацію ще рік тому, але через відсутність грошей терміни зрушилися. За найоптимістичнішими прогнозами, жителі далекої Олексіївки зможуть скористатися послугами підземки вже до кінця нинішнього року. За словами губернатора Михайла Добкіна, на завершення будівництва необхідно 300 мільйонів гривень, а роботи на об'єкті будуть залежати від фінансування з держскарбниці.

Чималі зміни чекають культурне життя першої столиці: у філармонії планують завершити будівництво органного залу і встановити унікальний німецький інструмент, який з літа минулого року знаходиться в спецсховище. Відчинить свої двері і оновлений Історичний музей, який накриють скляним ковпаком. Зміни грядуть і в зоопарку, де планують реалізувати давню мрію і все-таки побудувати будинок жирафа, щоб поселити мешканця савани. гроші на будівництво вольєра для довгошиїх закладали в проект міськбюджету ще в 2009-му, але підготовка до євро -2012 відстрочила реалізацію цього проекту. На останній сесії депутати міськради виділили 3,5 мільйона гривень на будівництво будинку для жирафів, під який вже готовий фундамент. "У цьому році ми збираємося побудувати його як мінімум по дах. Також до 1 травня поміняємо дорожнє покриття на території зоопарку. Тому що зараз з одного боку у нас гарні вольєри, а з іншого - доріжки такі, що якщо трохи задивитися, то можна ногу зламати ", - поділився планами ремонту на рік директор зоопарку Олексій Григор'єв.

Крім того, в місті з'являться два новеньких монумента: пам'ятник Висоцькому встановлять на Нових будинках, біля Палацу спорту, а шестиметрова фігура отамана Івана Сірка буде біля виходу зі станції метро "Історичний музей", де вже споруджують фундамент для майбутнього пам'ятника козаку.

Новими фарбами в 2013-му обіцяє засіяти і площа Рози Люксембург . На будівлях по периметру майдану встановлять сучасну підсвітку, збільшать кількість смуг для руху, а також створять місця для паркування. На виконання цих робіт у бюджеті міста закладено 10 мільйонів гривень.

Читайте: Харківські депутати в Раді будуть лобіювати інтереси першої столиці

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью