• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Плагін «WP-MK» спливаюче вікно на сайті WordPress

Номер статті: 182 | Опубліковано: Номер статті: 182 | Опубліковано:  У даній статті ми познайомимо вас з плагіном «WP-MK», що дозволяє створити які випливають вікно на своєму сайті WordPress

У даній статті ми познайомимо вас з плагіном «WP-MK», що дозволяє створити які випливають вікно на своєму сайті WordPress.
«WP-MK» досить простий в застосуванні і так само, як і такий плагін як «Scroll Triggered Box» викликати особливого роздратування не буде у відвідувачів блогу. Оскільки з'являється дане спливаюче вікно лише після прокрутки сторінки сайту до низу (можна налаштувати) і буде зникати якщо відвідувач гортає сторінку вгору , Також є кнопка для закриття такого спливаючого вікна. Вікно, яке відображає плагін «WP-MK», направлено може бути для того, щоб вирішити найрізноманітніші завдання.

Для того, щоб налаштувати плагін «WP-MK» необхідно перейти в розділ «Параметри» в адміністративній панелі WordPress, далі пункт «спливаюче вікно» і таким чином потрапляємо в налаштування плагіна.
Для того, щоб налаштувати плагін «WP-MK» необхідно перейти в розділ «Параметри» в адміністративній панелі WordPress, далі пункт «спливаюче вікно» і таким чином потрапляємо в налаштування плагіна
Сторінка налаштувань даного плагіна має інтерфейс російською мовою, і детальні пояснення до кожного пункту даного плагіна давати немає ніякого сенсу, я вважаю і так все ясно.

Клік для збільшення

Один пункт, який необхідно відзначити - «Вміст». У це поле можна вставити потрібний html-код, наприклад, на своєму блозі в даному спливаючому вікні відображається форма підписки на анонси свіжих статей за допомогою сервісу feedburner, так само можлива розміщення коду форми від сервісу Smartresponder, ну, в загальному, що відображати в цьому вікні вирішувати тільки вам. Не потрібно забувати після внесення, будь-яких модифікацій в налаштуваннях даного плагіна натиснути на «зберегти» внизу сторінки.
Ось дане і всі налаштування, які має плагін «WP-MK», все досить просто. Сподіваюся, що «WP-MK» зацікавить вас і виявиться для вас досить корисним.

З повагою, Андрій Юрійчук


Черкания пару рядків

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью