• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Плагін Header and Footer для легкої і безпечної вставки коду в WordPress

 1. Основні можливості плагіна

У цій статті я вас познайомлю з дуже корисним плагіном, який можливо для багатьох стане рятівним колом у вирішенні деяких проблем на своєму блозі движка WordPress. Напевно деякі з вас стикалися з такою проблемою, як вставка різних незрозумілих HTML кодів або скриптів на блог. Потрібно було спочатку витратити якийсь час для їх правильної вставки і роботи на блозі.

У деяких іноді виходило, а у деяких часом навіть злітав сам блог. Зараз я вас познайомлю з плагіном, який стане для вас незамінним помічником і допоможе вам дуже легко і безболісно вставляти будь-які HTML коди, корисні скрипти або CSS . Плагін називається Header and Footer.

Припустимо ви хочете встановити соціальні кнопки без плагіна на свій блог . Щоб це здійснити, вам знадобитися спеціальні скрипти, які потрібно вставляти в HTML код сторінки вашого шаблону. Також потрібно не просто вставити, але і знайти потрібне місце для вставки, щоб в подальшому цей скрипт працював правильно. Можна примудритися вставити так, що сам блог взагалі не буде працювати. Саме для таких, часом непростих завдань потрібен плагін Header and Footer і зараз ми його уважно розглянемо.

сама встановлення модулів здійснюється стандартним способом через форму пошуку плагінів в адміністративній панелі вашого блогу. Знаходимо, встановлюємо і активуємо його. Щоб почати працювати з плагіном, зайдіть в меню «Параметри»> «Header and Footer» в адміністративній панелі WordPress . Там ви знайдете кілька корисних можливостей, які надає нам сам плагін.

Основні можливості плагіна

1) Page head and footer. Вкладка призначена для додавання коду в заголовок (файл header.php) і в підвал (footer.php) головної сторінки блогу:

 • Code to be added on HEAD section of the home - в цьому полі ми можемо додати код, який автоматично буде встановлений після закриває тега <body> розділу HEAD. Результат ви можете побачити в самому верху головної сторінки, тобто над її шапкою. Він буде завжди відображатися тільки на головній сторінці. Для прикладу я вставив в це поле скрипт кнопок соціальних мереж. Результат на нижній картинці.

Результат на нижній картинці

 • Code to be added on HEAD section of every page - сюди можна вставити код, який автоматично буде додано до розділу HEAD. Тут теж наш код буде відображатися над шапкою (як на верхньому малюнку), але він вже буде відображатися на всіх сторінках блогу чи сайту.
 • Code to be added before the end of the page - автоматично додає ваш код в підвал перед закриває тегом </ body> (файл footer.php). Результат буде відображатися в самому низу кожної сторінки.

2) Post content. Ця вкладка призначена для додавання коду в наші статті при їх повному огляді. Сюди ви наприклад, можете додавати різні соціальні кнопки, форму підписки або рекламу, яка буде відображатися на початку або в кінці кожної статті:

 • Code to be inserted before each post - автоматична вставка коду, який буде відображатися на початку кожної статті.
 • Code to be inserted after each post - вставляємо код, який буде відображатися вже в кінці кожної статті.

3) Page content. Дана вкладка призначена для додавання коду в статичні сторінки блогу чи сайту (наприклад, про мене, контакти, карта сайту і так далі):

 • Code to be inserted before each page - сюди вставляємо код, який буде відображатися на самому початку кожної статичної сторінки.
 • Code to be inserted after each page - вставляємо код, який буде відображатися вже в кінці сторінки, відразу після її записів.

4) Facebook. Вкладка потрібна для інтеграції з сервісом Facebook. Тут я не особливо докладно викладу призначення, так як сам дуже детальну роботу з цією вкладкою поки не розбирав. Рекомендую і вам поки не морочитися на цьому. Якщо коротко, то:

 • Enable the OG metatag - включення або відключення метатега Facebook Open Graph.
 • Facebook page type for the generic web page - вводиться тип сторінки Facebook для вихідної сторінки блогу чи сайту.
 • Facebook page type for the home - адреса сторінки Facebook для відображення головної сторінки блогу чи сайту.
 • Facebook Open Graph Image - при натисканні кнопки Facebook, повинен відкритися список зображень. Таким чином на Facebook може додатися зображення якого-небудь поста.
 • Facebook Open Graph default image - тут можна вибрати зображення за замовчуванням. Якщо з якоїсь причини зображення якого-небудь поста не зможе бути використано, то своє вибране зображення буде використовуватися за замовчуванням.

5) SEO. З приводу цієї вкладки, сам автор цього плагіна говорить наступне: «Я сюди додав кілька функцій, яких на мою думку не вистачає в інших SEO-плагинах. Я не експерт по SEO, так що, якщо Ви впевнені, що ці варіанти можуть привести до погіршення SEO просування, залиште їх вимкненими. »Я приєднуюся до слів автора і пропоную вам не звертати уваги на цю вкладку. Якщо коротко, то там є наступне:

 • Home - якщо ви поставите галочку в цьому пункті, то пошукач не буде індексувати спільні сторінки (крім головної), які містять анонси статей. Наприклад, у мене на блозі в низу ви знайдете посторінкову навігацію (сторінка 1, 2, 3 ...). В такому випадку перша сторінка (головна) буде індексуватися, а ось друга, третя і так далі вже не будуть індексуватися. Такі сторінки бувають типу ваш домен .org / page / 2 - це друга сторінка. Коли ви публікуєте нові статті на свій блог або сайт, то такі сторінки змінюються, так як зміщується анонс статей. Тому автор вирішив запропонувати виключити їх з індексації.
 • Search results - додавати тег noindex на сторінки результатів пошуку на блозі. На думку автора, такі адреси, як ваш блог.com /? S = searchword будуть погано позначатися на просуванні, так як у них можуть повторюватися змісту сторінок. Ця функція додає мета теги noindex на сторінки, які є результатом пошуку на блозі.
 • Canonical on home - встановлює канонічні теги на головній сторінці.

6) Snippets. Тут можна вставляти загальні фрагменти, які можуть використовуватися у верхній або нижній частині колонтитула. Вони передаються як [snippet_N], де N - це фрагмент число від 1 до 5. На думку автора, це корисно для соціальних кнопок, які можуть бути розміщені на початку, в кінці або в самій середині поста.

7) BBPress. Тут можна додавати скрипти, які будуть інтегровані в BBPress (движок форуму для WordPress). Автор включив цю функцію в якості експериментальної, тому багато моментів залишаються неясними. Рекомендую поки до неї не звертатися.

8) Notes and parked codes. Тут можна зберігати різні коди. Після всіх налаштувань натисніть кнопку «Save».

Отже, ми розглянули основні функції плагіна Header and Footer. Перші три вкладки зі своїми функціями є затребуваними, тому рекомендую поки користуватися ними. Тепер ви без праці, а головне правильно і надійно можете вставляти різні коди HTML, скрипти або таблиці стилів на свій блог або сайт. Обов'язково встановіть такий плагін на WordPress, адже він вам надалі дуже стати в нагоді!

[Socialpost]

Com /?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью