• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Письмове звернення до міського голови | Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Шановні харків'яни! Шановні харків'яни

До Харківського міського голови ви можете звернутися із зауваженнями, скаргами, пропозиціями, заявами або клопотаннями в письмовій формі, а також з усним зверненням на його особистому прийомі або на телефонну «гарячу лінію» міського голови.

У письмовому зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також повинен бути вказаний електронну поштову адресу, на який заявнику може бути відправлений відповідь, або відомості про інші способи зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при відправці електронного обігу не потрібно.

Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, буде повернуто Вам з відповідними роз'ясненнями не пізніш як через десять днів з дня його надходження.

Звернення може бути індивідуальним або колективним.

Звернення можна надіслати поштою, передати особисто або через уповноважену особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства, в відділ з питань звернень громадян Департаменту діловодства Харківської міської ради за адресою: 61200, г. Харьков, пл. Конституції, 7, перший поверх, бюро інформації або кімната № 2. Телефони для довідок: 760-73-39, 760-73-49.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII «Про внесення змін до Закону України« Про звернення громадян »щодо електронного обігу та електронної петиції» письмове звернення може бути відправлено з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку (електронне звернення) на електронну поштову адресу: [email protected]

Юридичні особи також можуть звернутися до Харківського міського голови.

Листи юридичних осіб бажано розміщувати на офіційних бланках. Лист повинен мати обов'язкові реквізити: назва установи, який направив документ, дату, реєстраційний індекс документа, заголовок до тексту, текст, підпис.

Неправильно оформлені (відсутність підпису), пошкоджені або надіслані не за адресою документи (адресовані іншим установам) повертаються відправнику без розгляду.

Юридичні особи можуть передати звернення Харківського міського голови в відділ з питань звернень юридичних осіб Департаменту діловодства за адресою: 61200, г. Харьков, пл. Конституції, 7, перший поверх, кімната №6. Телефони для довідок: 760-73-69, 760-75-93.

У разі, якщо громадянин, уповноважена особа громадянина або юридичної особи має копію листа, на їх вимогу проставляється відмітка про прийняття звернення.

Режим роботи відділів з питань звернень громадян та з питань звернень юридичних осіб Департаменту діловодства: щодня, крім вихідних та святкових днів, з 9.00 до 18.00 (перерва - з 13.00 до 13.45), в п'ятницю - до 16.45.

зразок

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью