• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Підвищуємо зручність роботи в Windows

 1. Наведення порядку на робочому столі Windows
 2. Підключення віртуальних робочих столів
 3. Удосконалення меню Пуск
 4. Розширення панелі швидкого запуску
 5. Додавання в провідник Windows вкладок
 6. Створення швидких папок
 7. Висновок

Світлана Шляхтина

Наведення порядку на робочому столі Windows

Підключення віртуальних робочих столів

Удосконалення меню Пуск

Розширення панелі швидкого запуску

Додавання в провідник Windows вкладок

Створення швидких папок

висновок

Windows - найпопулярніша в світі операційна система, і в даний час під її управлінням, за даними ресурсу Net Applications.com ( http://marketshare.hitslink.com/ ), Працює приблизно 92% персональних комп'ютерів. Настільки значна цифра явно свідчить про те, що розробникам цієї ОС дійсно вдалося створити надійну і зручну в роботі систему. Однак, як відомо, ідеал завжди недосяжний, а тому при всіх достоїнствах Windows її можна зробити ще більш зручною, підключивши ряд утиліт від сторонніх виробників. Саме про таких програмах і піде мова в цій статті.

Наведення порядку на робочому столі Windows

На робочому столі ПК у багатьох користувачів панує хаос: ярлики, файли, папки, зображення і вебссилкі розкидані по ним часто без будь-якої логіки. У підсумку самий простий і швидкий спосіб отримання доступу до даних і запуску додатків - тобто з робочого столу - на практиці виявляється зовсім не таким швидким, адже знайти серед сонму ярликів потрібний найчастіше виходить не відразу. Для зручності організації ярликів, папок, файлів і посилань на робочому столі можна встановити шпалери з різнокольоровими фрагментами і розподілити по ним ярлики та інші присутні на столі елементи. Надалі це допоможе значно заощадити час пошуку.

Однак є спосіб ще краще - скористатися безкоштовною для некомерційного використання утилітою Fences ( http://www.stardock.com/products/fences/ ; 9,03 Мбайт; 19,95 дол.). З її допомогою нескладно миттєво навести порядок на робочому столі, зручно розподіливши хаотично розкидані ярлики за тематичними блоками (рис. 1). Дані блоки виявляються виділеними на робочому столі і, само собою, розмежовані, що дозволяє швидко знаходити потрібні елементи. Найпростіше для проведення подібної реорганізації робочого столу вибрати один з готових макетів Fences, в результаті чого іконки та інші елементи автоматично згрупуються в залежності від їх категорії (програми, файли і документи, папки і т.д.). Після цього можна буде вручну підправити положення і розміри блоків, їх назву, рівень прозорості і колір, а також ряд інших параметрів. Якщо ж жоден з вбудованих макетів НЕ сподобався, то розробниками передбачений і альтернативний спосіб реорганізації робочого столу шляхом розробки власного макета. Для такого макета все блоки створюються вручну, і також вручну за ним розподіляються елементи робочого столу.

Мал. 1. Результат організації робочого столу засобами Fences

Поряд з хаотично розкиданими по робочому столу ярликами не менш проблем при роботі створює нагромадження відкритих вікон, перемикатися між якими на практиці не так просто, якщо на панелі завдань вже розміщено більше п'яти-десяти (десяти, зрозуміло, тільки в разі широкоформатного монітора) віконних кнопок . Та й на розстановку вікон на екрані так, щоб вони не перекривали один одного, теж йде чимало часу. Розібратися з названими проблемами нескладно, якщо підключити до справи такі безкоштовні утиліти, як WinSplit Revolution і GhostWin.

Взявши на озброєння утиліту WinSplit Revolution ( http://www.winsplit-revolution.com/ ; 1,49 Мбайт), можна швидко налаштовувати положення і розміри вікон у видимому просторі екрану для забезпечення більш продуктивної роботи з ними. Екран може бути автоматично розбитий на кілька частин (від двох до шести), в кожній з яких будуть відображені вибрані користувачем вікна (рис. 2). Таким чином, витрачати час на перетягування вікон по екрану вже не доведеться, а робочий простір екрану буде використовуватися більш ефективно. Очевидно, що найбільшу користь від цієї утиліти отримають користувачі, що працюють на сучасних широкоформатних моніторах з високою роздільною здатністю, оскільки розміри екранів таких моніторів дозволяють без праці розміщувати кілька вікон, відводячи кожному з них свій шматочок робочого простору. Управляти розміщенням вікон за допомогою WinSplit Revolution не складає труднощів: розставити потрібні вікна бажаним чином можна, натискаючи певні клавіатурні комбінації (Ctrl + Alt + 1, Ctrl + Alt + 2 і т.д.) або клацаючи на кнопках спливаючій панелі, що викликається клацанням по іконці в системному треї. Радує ще й те, що після перезавантаження комп'ютера відновлювати розташування вікон немає необхідності, оскільки програма (при відповідних налаштуваннях) запам'ятовує координати і розміри вікон на робочому столі і відновлює їх в точно такому ж вигляді після перезавантаження.

Радує ще й те, що після перезавантаження комп'ютера відновлювати розташування вікон немає необхідності, оскільки програма (при відповідних налаштуваннях) запам'ятовує координати і розміри вікон на робочому столі і відновлює їх в точно такому ж вигляді після перезавантаження

Мал. 2. Можливий варіант швидкого розміщення робочих вікон
за допомогою WinSplit Revolution

Утиліта GhostWin ( http://www.ghostwindows.com/ ; 356 Кбайт; безкоштовно) дозволяє зробити будь-який відкритий вікно в тій чи іншій мірі прозорим і автоматично регулює рівень прозорості вікон при їх переміщенні і масштабування. Перше може виявитися корисним при одночасній роботі з більш ніж одним вікном - наприклад коли потрібно ввести в документи дані з вікна, розташованого під робочою. Що стосується автоматичної зміни програмою ступеня прозорості вікна при перетягуванні і / або зміні його розміру (рис. 3), то дана функція спрощує вибір положення і розмірів вікна на робочому столі, що актуально при одночасній роботі з декількома вікнами на широкоформатних моніторах, коли кожному з вікон відводять певну частину екрана. Налаштувати прозорість конкретного вікна засобами утиліти GhostWin простіше простого - потрібно клікнути по заголовку вікна правою кнопкою миші і вибрати потрібний варіант через пункт меню GhostWin (ступінь прозорості у відсотках або варіант Normal для повернення в нормальний режим).

Налаштувати прозорість конкретного вікна засобами утиліти GhostWin простіше простого - потрібно клікнути по заголовку вікна правою кнопкою миші і вибрати потрібний варіант через пункт меню GhostWin (ступінь прозорості у відсотках або варіант Normal для повернення в нормальний режим)

Мал. 3. Зміна прозорості вікна за допомогою утиліти GhostWin
при його перетягування

Підключення віртуальних робочих столів

При роботі з великою кількістю додатків і вирішенні на комп'ютері різнопланових завдань, що автоматично супроводжується відкриттям безлічі вікон, ряду користувачів розміру екрану часом виявляється недостатньо. У разі операційних систем Macintosh і Linux проблема вирішується легко і просто завдяки наявності в інтерфейсі цих систем декількох робочих столів - це дозволяє обладнати різні робочі місця, «заточені» під вирішення конкретних завдань. Скажімо, можна налаштувати один з віртуальних робочих столів для роботи в Інтернеті, інший для обробки текстів, третій для перегляду і редагування графіки і т.д. (Рис. 4) і швидко перемикатися між ними той чи інший спосіб. В результаті робочий стіл вже не буде захаращений безліччю вікон, а орієнтуватися у відкритих вікнах стане помітно простіше.

В результаті робочий стіл вже не буде захаращений безліччю вікон, а орієнтуватися у відкритих вікнах стане помітно простіше

Мал. 4. Використання декількох віртуальних десктопів

У Windows подібної можливості розробниками не передбачено, проте не варто впадати у відчай, оскільки обзавестися паройтройкой додаткових робочих столів можна і в цій операційній системі, скориставшись спеціальними утилітами - так званими менеджерами робочих столів. Подібних утиліт на ринку представлено дуже багато - як можливий варіант назвемо програми Dexpot і Moo0 MultiDesktop. Перша буде цікава користувачам, для яких важлива тонка настройка параметрів кожного з віртуальних десктопів, а друга підійде тим, хто віддає перевагу обходитися мінімумом налаштувань. Обидві програми можуть автоматично запускатися при завантаженні системи і виявляться особливо корисними мобільним користувачам, оскільки працювати з безліччю вікон на невеликому екрані ноутбука, а тим більше нетбука проблематично.

Програма Dexpot ( http://dexpot.de/index.php?id=dexpot ; 3,14 Мбайт; 24,90 євро; для некомерційного використання безкоштовно) дозволяє створити до 20 віртуальних десктопів. Для кожного з них дозволяється задати своє дозвіл, фон і заставку, а також відображення або приховування тих чи інших компонентів робочого столу: панелі завдань, кнопки «Пуск», іконок і системного трея (рис. 5). Можна також зробити підпису іконок прозорими або зовсім приховати їх і навіть встановити на робочих столах різні набори іконок з конкретними варіантами вирівнювання і сортування. При необхідності будь-який з робочих столів нескладно захистити паролем, а поведінка кожного вікна на різних робочих столах визначити за допомогою правил. Перемикання між віртуальними десктопами здійснюється за допомогою гарячих клавіш, значка в треї, через спеціальну панель швидкого перемикання, режим повноекранного перегляду і ін.

Мал. 5. Налаштування параметрів віртуальних робочих столів в Dexpot

Можливості утиліти Moo0 MultiDesktop ( http://www.moo0.com/?top=http://www.moo0.com/software/MultiDesktop/ ; 3,1 Мбайт; безкоштовно) по налаштуванню мінімальні. Так, максимально можливу кількість віртуальних робочих столів обмежена чотирма, і відрізнятися один від одного вони можуть тільки видом шпалер. Всі настройки проводяться через системний трей, оскільки графічного інтерфейсу ця утиліта не має (рис. 6). Перемикання між десктопами виконується по гарячій клавіші, через панель швидкого перемикання або системний трей.

Мал. 6. Управління віртуальними декстопов в Moo0 MultiDesktop

Удосконалення меню Пуск

Найчастіше програми запускаються з меню Пуск, що в цілому дійсно швидко і зручно при відносно невеликому числі встановлених на комп'ютері програм. На жаль, з часом в цьому меню накопичується дуже багато програм, що істотно ускладнює орієнтацію - в результаті запуск потрібної програми забирає більше часу, ніж хотілося б. Для прискорення запуску можна відсортувати список ярликів в меню Пуск (це може бути зроблено вбудованими засобами Windows), а ярлики часто використовуваних додатків розмістити на робочому столі або відправити на панель швидкого запуску і / або перемістити до головного меню. Однак таким чином прискорити доступ можна лише до дуже малій кількості додатків. Так що названі способи не дозволяють прискорити доступ до всіх застосовуваним програмами. Проте вихід є.

Найпростіше - встановити безкоштовну утиліту Handy Start Menu ( http://www.handystartmenu.com/index.php ; 6,96 Мбайт; безкоштовно), призначену для автоматичного сортування ярликів програм в меню Пуск за категоріями (Офісні, Програми, Ігри та розваги, Інтернет та ін.) - рис. 7. При такому сортуванні більшість додатків розподіляється по категоріям правильно (так як база даних про додатки в Handy Start Menu оновлюється регулярно), а в разі помилки перетягнути мишею ярлик з одного розділу в інший проблеми не становить. Після проведення сортування знайти потрібну програму і запустити її можна буде швидко навіть при величезній кількості встановлених на комп'ютері програм.

Мал. 7. Вид меню Пуск після його сортування
утилітою Handy Start Menu

Відзначимо, що після перетворення меню Пуск цією програмою запуск додатків прискориться не тільки завдяки сортуванню, але також за рахунок того, що відпаде необхідність в розгортанні папок з додатками. Справа в тому, що папки в меню перетворюються в свого роду папкіярликі - досить кликнути мишею по такій папці, і відповідну програму буде запущено автоматично. При цьому самі папки не втрачають своїх властивостей - вони як і раніше містять дочірні елементи, кожний з яких при необхідності можна відкрити без проблем.

Розширення панелі швидкого запуску

Дуже зручний спосіб швидкого запуску додатків - використання панелі швидкого запуску. Це може бути стандартна панель швидкого запуску Windows (Quick Launch), проте її можливості дуже обмежені. Зокрема, не можна об'єднувати ярлики в групи, що автоматично призводить до обмеження числа додатків, доданих на цю панель, адже при великій кількості ярликів орієнтуватися в них стає складно. Тому може виявитися корисним згрупувати ярлики, скориставшись утилітою 7Stack ( http://alastria.com/software/7stacks/ ; 2,72 Мбайт; безкоштовно). Вона дозволяє створювати на робочому столі ярлики на обрані папки, причому з індивідуально підібраними користувачем іконками і типом відображення елементів (список, меню, сітка і т.д.). З її допомогою при бажанні можна об'єднати в групи ярлики для запуску додатків, створивши папку, перемістивши в неї ярлики для запуску цікавлять програм і згенерувавши для цієї папки ярлик в 7Stack. Після цього залишиться тільки перетягнути ярлик на панель швидкого запуску - і справа в капелюсі: всі включені в папку програми можна буде запускати в два кліка (рис. 8). Зрозуміло, точно таким же способом можна налаштувати швидкий доступ до вибраних папок з робочими матеріалами і деяким часто завантажуваних документів.

Зрозуміло, точно таким же способом можна налаштувати швидкий доступ до вибраних папок з робочими матеріалами і деяким часто завантажуваних документів

Мал. 8. Приклад групового ярлика
для швидкого запуску додатків, згенерованого 7Stack

Можна створити більш функціональну панель швидкого запуску за допомогою відповідних утиліт - скажімо True Launch Bar або Winstep Nexus Free. Перша з них пропонується за 15,92 дол., Проте жителі Росії та СНД можуть використовувати її безкоштовно, правда за умови, що в Windows в якості системного буде встановлено російську мову, а друга утиліта взагалі безкоштовна.

Програма True Launch Bar ( http://www.truelaunchbar.com/ ; 12,8 Мбайт) дозволяє комбінувати ярлики в групи, які відображаються у вигляді спливаючих меню (рис. 9). Групи можуть бути попередньо встановленими (наприклад, Робочий стіл, Панель управління, Мій комп'ютер, Мої документи і т.д.) або створеними користувачем. Набір ярликів в встановлених групах визначається утилітою автоматично, призначені для користувача групи наповнюються за бажанням користувача. Скомбінувавши таким способом ярлики, вдається заощадити чимало місця на панелі швидкого запуску і забезпечити не тільки швидкий запуск певних програм, а й оперативний доступ до тих чи інших ресурсів на комп'ютері: інструментам, папок і файлів.

Мал. 9. Панель швидкого запуску, створена в True Launch Bar

Що стосується Winstep Nexus Free ( http://www.winstep.net/nexus.asp ; 30,9 Мбайт; безкоштовно), то після установки цієї програми ви отримаєте в своє розпорядження додаткову стильну панель швидкого запуску, реалізовану у вигляді докбара. Даний докбар забезпечує можливість швидкого запуску додатків (рис. 10) і швидкого доступу до обраним папок і файлів. Крім того, через панель Winstep Nexus нескладно отримати доступ до меню Пуск і деякої корисної інформації, так як на неї автоматично вбудовується ряд корисних віджетів (годинник, погода, завантаження процесора, завантаження ОЗУ і ін.). Найпростіший спосіб додати нові елементи на докбар - перетягнути на нього ярлики з провідника, з робочого столу або меню Пуск. Док-бар ні в якій мірі не заважає роботі, оскільки автоматично ховається. Знову активувати його можна, торкнувшись краю екрану покажчиком миші або за допомогою гарячих клавіш.

Мал. 10. Швидкий запуск програми через док-бар Winstep Nexus

Додавання в провідник Windows вкладок

Підтримка вкладок в інтернет-браузерах, в тому числі в Internet Explorer, - тепер звичайна справа. А ось в провіднику Windows вкладок і раніше немає, і це створює в ході роботи чимало проблем через необхідність при виконанні банальних операцій з папками і файлами тримати відкритими відразу два-три вікна провідника. Внаслідок цього кількість віконних кнопок на панелі завдань зростає, і орієнтуватися в них стає складніше. Особливо актуальна ця проблема на мобільних комп'ютерах - зокрема нетбуках. Утиліт, які б дозволяли додавати вкладки в провідник Windows, на ринку небагато - серед найбільш привабливих можна виділити WindowTabs і Clover. Перша програма коштує 19 дол., Проте вона має пробну версію з необмеженим терміном застосування, яка дозволяє об'єднувати в одне вікно до трьох вкладок - для деяких користувачів цього може бути цілком достатньо. Що стосується утиліти Clover, то вона взагалі безкоштовна.

Програма WindowTabs ( http://www.windowtabs.com/ ; 1,68 Мбайт) вміє додавати вкладки в самі різні додатки Windows і дає можливість об'єднати кілька вікон з вкладками в одне. У разі провідника Windows, наприклад, можна відкрити два вікна провідника з різними папками (в кожному з вікон з'явиться своя вкладка) і перетягнути вкладку з другого вікна на вкладку першого. У підсумку в першому вікні вже буде дві вкладки (рис. 11), перемикатися між якими можна буде звичайним чином, не витрачаючи час на пошук потрібного вікна на панелі завдань.

Більш зручним рішенням нам здалася маловідома безкоштовна утиліта Clover ( http://ejie.me/ ; 2,62 Мбайт). У процесі її установки в провідник на автоматі вбудовується підтримка вкладок (рис. 12) - приблизно така, як у браузерів, наприклад Google Chrome. Таким чином, вручну ніяких дій робити не потрібно, оскільки при відкритті нового вікна вкладка у відкритому провіднику створюється автоматично.

Таким чином, вручну ніяких дій робити не потрібно, оскільки при відкритті нового вікна вкладка у відкритому провіднику створюється автоматично

Мал. 11. Провідник Windows після під'єднання двох додаткових вкладок
за допомогою WindowTabs

Провідник Windows після під'єднання двох додаткових вкладок  за допомогою WindowTabs

Мал. 12. Робота з поліпшеним утилітою Clover провідником Windows

Створення швидких папок

В арсеналі кожного користувача є кілька папок, Які ВІН відкріває Щодня, а деколи и не один раз в день. Дістатіся до багатьох таких папок на практике віявляється непросто: зазвічай нужно сделать безліч кліків Мішею, дере чем вдається потрапіті в потрібну папку. Щоб прискорити доступ до свого улюбленого папок, можна прямо на робочому столі розмістити ведуть до цих папок ярлики, проте подібний прийом допоможе прискорити навігацію лише до парі-трійці папок (при великій кількості ярликів робочий стіл буде захаращений), а в діалогах Відкрити / Зберегти і зовсім нічим не допоможе. Тому ефективніше налаштувати на комп'ютері так звані швидкі папки. По суті вони представляють собою ті ж ярлики на робочому столі, але, на відміну від них, розміщуються більш компактно і можуть бути доступні не тільки з робочого столу, але також з провідника Windows, системного трея, діалогів Відкрити / Зберегти та ін. Для створення швидких папок можна скористатися вбудованим в Windows інструментарієм або вдатися до допомоги спеціальних утиліт - наприклад AutoDialogs або Handy Folders. Дані програми платні і оцінюються в 19,95 дол., Але перша пропонується російськомовним користувачам всього за 300 руб. (Allsoft.ru), а друга за 400 руб. (Softkey.ru), тому вони цілком можуть підійти для домашнього офісу.

Засоби операційної системи дозволяють налаштувати швидкий доступ до папок у вікні провідника і діалогах Відкрити / Зберегти, проте в різних версіях Windows ця можливість реалізована по-різному. Наприклад, в Windows XP в разі провідника мова йде про додавання папок на панель вибраних посилань, для чого достатньо відкрити потрібну папку в провіднику і скористатися командою ВибранеДодати в обране. Правда, даний варіант не дуже зручний, оскільки в результаті в Избранном папки виявляться разом з обраними посиланнями і при великих обсягах інформації це зовсім не спростить роботу. Під час налаштування швидкого доступу до папок в діалогах Відкрити / Зберегти в Windows XP діють інакше. Відкривають, наприклад, в Word діалогове вікно Відкрити, виділяють відповідну папку і вибирають в меню Сервіс команду Додати на панель адрес. Після цього зазначена папка з'являється на панелі адрес, розташованої в лівій частині діалогового вікна, тепер вона буде доступна для вибору в вікнах Відкрити / Зберегти, що відкриваються в самих різних додатках - зокрема в Word (рис. 13).

Мал. 13. Швидке відкриття папки «Документи робочі»
через панель адрес в Word (Windows XP)

У Windows 7 можливість настройки швидкого доступу до папок реалізована більш цивілізованим чином: вибрані папки додаються на панель уподобань, яка має більш зручну в плані орієнтації структуру, ніж у присутньої в старіших версіях ОС панелі вибраних посилань. Щоб створити папку в Вибране потрібно перейти в неї в провіднику, натиснути правою кнопкою миші по Вибраного і вибрати команду Додати поточне розташування в обране (рис. 14).

Мал. 14. Додавання обраної папки на панель уподобань в Windows 7

Спеціалізовані утиліти володіють більш широкими можливостями. Поперше, підключення обраної папки в будь-якій такій утиліт, як правило, дозволяє налаштувати миттєвий доступ до неї відразу через провідник Windows, системний трей і в діалогових вікнах Відкрити / Зберегти (включаючи Microsoft Office). Подруге, подібний доступ забезпечується клацанням по іконці утиліти, що з'являється після установки утиліти в відповідних вікнах, або альтернативним способом - шляхом натискання встановленою комбінації гарячих клавіш. По-третє, процес налаштування тут простіше: зазвичай додати папку в список обраних можна з провідника через контекстне меню або у вікні налаштувань утиліти.

За допомогою програми AutoDialogs ( http://www.metaproducts.com/mp/autodialogs.htm ; 788 Кбайт) нескладно забезпечити миттєвий доступ до свого улюбленого користувачем папок через провідник Windows (рис. 15), системний трей, в діалогових вікнах Відкрити / Зберегти, при створенні ярликів на робочому столі, а також в редакторі системного реєстру і в багатьох інших додатках.

15), системний трей, в діалогових вікнах Відкрити / Зберегти, при створенні ярликів на робочому столі, а також в редакторі системного реєстру і в багатьох інших додатках

Мал. 15. Швидке відкриття папки з провідника за допомогою AutoDialogs

Утиліта Handy Folders ( http://www.resortlabs.com/handy-folders/handy-folders.php ; 4,01 Мбайт) допоможе налаштувати швидкий доступ до дисків, системним і призначеним для користувача папок з провідника Windows, через системний трей і в стандартних діалогах Відкрити / Зберегти (рис. 16) в самих різних додатках. Створені в ній привілейовані папки для зручності можуть бути розбиті по категоріям - список категорій, як і склад папок в них, регулюється.

Створені в ній привілейовані папки для зручності можуть бути розбиті по категоріям - список категорій, як і склад папок в них, регулюється

Мал. 16. Швидке відкриття папки
з системного трея через Handy Folders

Висновок

Комфортність і ефективність роботи в Windows в чималому ступені залежать від того, наскільки зручно налаштований комп'ютер і розумно організований процес роботи. Якщо своєчасно не подбати про організацію елементів на робочому столі і в меню Пуск, то ви будете витрачати на запуск додатків набагато більше часу, ніж хотілося б. Якщо ви не знайдете відповідний варіант приборкання численних відкритих вікон (неважливо, чи будуть це віртуальні робочі столи або щось інше), то ви будете змушені знову і знову шукати те чи інше важливе вікно, поховане під безліччю інших. Ну і, нарешті, якщо своєчасно не налаштувати швидкий доступ до часто відкриваються папок, то кожен раз при необхідності відкриття або збереження документів з відповідних папок вам доведеться пробиратися крізь ієрархічні нетрі на жорсткому диску. В результаті певна частка часу і зусиль буде регулярно витрачатися вами даремно.

Разом з тим будь-який користувач, приклавши мінімальні зусилля і без особливих проблем, може зробити роботу в Windows зручнішою. Для цього буде потрібно лише реорганізувати робочий простір Windows оптимальним чином, в чому допоможуть розглянуті в статті утиліти.

КомпьютерПресс 09'2012


Php?
0.com/?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью