• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Підключення загальної адресної книги Outlook через скрипт * .vbs

Дану статтю написав в продовженні до попередньої Загальна адресна книга outlook тому як в цій статті вже піде мова про автоматизацію підключення цієї адресної книги на комп'ютері користувачів через групові політики.

Після того як я налаштував загальну адресну книгу, радості не було меж, але обходити всіх користувачів мені не дуже хотілося, тому я вирішив зробити цей процес більш автоматизованим.

Для початку опишу що було спочатку зроблено.

Був знайдений скрипт на сайті _http: //www.codeproject.com/Articles/14053/Adding-an-LDAP-address-book-to-MS-Outlook і почитав багато тем на цю тему на сайті Мікрософтвера https: // social. technet.microsoft.com/Forums/ru-RU/ і сам потім створив там топік де величезне спасибі учасникам допомогли розібратися що до чого.

В даному скрипті який був Вище, майже відпрацьовував всі, крім декількох речей без яких Загальна адресна книга не підключати. У тому скрипті не вистачало двох параметрів, на картинки я їх виділив червоним олівцем.

У тому скрипті не вистачало двох параметрів, на картинки я їх виділив червоним олівцем

Що б зрозуміти чого не вистачало в скрипті я пішов самим незграбним способом я просто проаналізував два реєстри і зміни вніс в скрипт який і став відмінно відпрацьовувати. (Ось цей скрипт https://yadi.sk/d/nVVP97Sviv8nN) у мене він спрацьовує і на Windows XP і на Windows 7, а також в Outlook 2007 і Outlook 2010 року.

Після того як протест даний скрипт на декількох компах, час прийшов підключити його до групової політики що б він автоматично у всіх прописався.

Для цього на контролері домену відкриваємо «Редактор групових політик» -> Конфігурація користувача -> Конфігурація Windows -> Сценарій і додаємо наш скрипт.

Для цього на контролері домену відкриваємо «Редактор групових політик» -> Конфігурація користувача -> Конфігурація Windows -> Сценарій і додаємо наш скрипт

І вуаля, у всіх користувачів підключилася адресна книга в Outlook!

PS якщо вам потрібно занурити цю книгу на комп'ютері в ручну, то просто запустіть даний скрипт на комп'ютері користувача і він автоматично сам додати адресну книгу.

Читайте також статті з цієї серії:

 1. Загальна адресна книга без Exchange через LDAP
 2. Підключення загальної адресної книги Outlook через скрипт * .vbs
 3. Як зробити адресну книгу за замовчуванням?

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью