• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Підйом і спуск вантажів

 1. Підйом і спуск вантажів методом промислового альпінізму в м.Києві
 2. Ціна підйому і спуску вантажів в м.Києві та Київській області

Перевірений засіб проти вузьких дверних прорізів і компактних сходових маршів пропонує  промисловий альпінізм Перевірений засіб проти вузьких дверних прорізів і компактних сходових маршів пропонує промисловий альпінізм .

Підняти на висоту будь-який вантаж, подолати силу гравітації і найскладніші обставини. Нас викликають, коли потрібно доставити негабаритний або дуже важкий предмет (обладнання, рояль, меблі) на будь-який поверх - швидко і з гарантією.

Підйом і спуск вантажів методом промислового альпінізму в м.Києві

Висотні роботи спираються на професіоналізм верхолазів та надійність екіпіровки. Наша перевага - робота без аварійних випадків на протестованому і сертифікованому обладнанні, що дозволяє піднімати кілограми і тонни.

Ми легко справляємося з роботою, яка не під силу простим вантажникам і власникам спеціальної техніки, а саме - визначаємо такий маршрут, який забезпечить збереження вантажу і фасаду будівлі. Ціна (вартість) підйому і спуску вантажів в м.Києві та Київській області визначається індивідуально:

 • Розраховуємо розподіл ваги при підйомі;
 • Уточнюємо висоту підйому;
 • Враховуємо архітектурні особливості будівлі.

Замовляйте підйом і спуск вантажів засобами промислового альпінізму, якщо необхідно домогтися кращого результату. Ми гарантуємо:

1. Транспортування на будь-який поверх великогабаритного або цінного вантажу, з яким потрібно звертатися особливо обережно.

2. Доставку обладнання на промислові та комерційні об'єкти: в цеху, лабораторії, магазини.

3. Установку рекламних банерів або лайтбоксів, а також будь-яких масивних конструкцій.

4. Можливість зберегти цілісність дверних коробок, підлогового покриття, оздоблення стін в приміщенні при роботі вантажників.

5. Підйом вантажу в складних умовах, якщо на будівлі встановлені кондиціонери, супутникові тарілки.

Ціна підйому і спуску вантажів в м.Києві та Київській області

Вартість цієї послуги силами промислових альпіністів нижче, ніж виклик вантажників, автовишки або підйомного крана. Ви завжди можете розраховувати на професіоналів і отримати на додаток до безпеки:

 • Економію часу і грошей. Ми використовуємо спритність рук, навички та відмінне обладнання, яке дозволяє організувати підйом за короткий час.
 • Індивідуальний підхід до кожного вантажу, прорахунок всіх ймовірностей, виключення помилок.
 • Особливу підготовку. Фахівці виконають заміри, підготують упаковку і спеціальний піддон для вантажу, щоб виключити пошкодження.

Працюємо оперативно і за першим дзвінком - перешкодою можуть стати тільки ніч і сильний вітер, тому що якість для нас - найголовніше!

ПІДЙОМ і УЗВІЗ ВАНТАЖІВ Підйом негабаритних вантажів до 50 кг. від 2500 грн. Підйом негабаритних вантажів до 100 кг. від 4000 грн. Підйом негабаритних вантажів до 200 кг. від 8000 грн. Підйом негабаритних вантажів до 300 кг. від 10000 грн. Підйом негабаритних вантажів понад 300 кг. від 15000 грн.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью