• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Підбираємо краватку і сорочку під костюм

Вибір костюма,  сорочки  і краватки стоїть перед кожним діловим чоловіком вранці Вибір костюма, сорочки і краватки стоїть перед кожним діловим чоловіком вранці. При цьому треба ж щоб всі ці речі ще й поєднувалися між собою. Для деяких - це непосильне завдання. Але є кілька правил, дотримуючись яких можна кожен день створювати новий і вдалий образ.
По-перше, непогано б мати в гардеробі кілька костюмів різних кольорів (синій, чорний, сірий і коричневий). Також потрібен легкий лляний костюм. Що стосується сорочок, то потрібно, щоб їх було не менше семи, як і краваток. В такому випадку ваша одяг не зношується швидко. Сорочки потрібно зберігати на окремих вішалках кожну - повісивши все від найяснішої - до темної. При підборі наряду, потрібно поєднувати за кольором і малюнком костюм, сорочку і краватку.
Колір сорочки не повинен бути темнішим, ніж сама темна нитка на піджаку. Підбираючи костюм, краватка і сорочку, пам'ятайте, що в їх кольоровій гамі можна допускати більше трьох кольорів. Найбільш універсальний варіант - це чорний костюм. Саме до нього можна підбирати краватки і сорочки практично всіх кольорів. Але не варто надягати чорний костюм з білою сорочкою і краваткою чорного кольору без малюнка. Це не найкраще поєднання. Це ж стосується і чорного краватки на чорній сорочці. Такий образ вважається придатним для жалоби. Поєднувати з чорним можна коричневі кольори. Багато сорочок можна підібрати під сірий костюм. Можна вибирати чорний, фіолетовий, блакитний, рожевий і бордовий кольори. З багатьма квітами поєднується і синій костюм: з відтінками блакитного і білого, бордового і бузкового, рожевого і сірого. Зовсім інші сорочки і краватки підходять під зелений костюм. Тут можна сміливо вибирати бежевий, коричневий, гірчичний, хакі, світло-жовтий. Але в цьому випадку підійдуть тільки коричневі черевики і ремінь. Ось кілька правил підбору краватки до сорочки: краватка повинна бути на тон темніше, ніж сорочка (зазвичай влітку це правило порушується). Якщо вдягаєте краватку в горошок, то колір горошку повинен збігатися з кольором сорочки. При цьому не можна надягати сорочки в клітку. Ще одне правило - можна брати краватку будь-якого кольору, якщо сорочка і костюм в одному кольорі. Якщо вибираєте сорочку в клітинку, то краватка в смужку не беріть - і навпаки. Коли ж смужка або клітка на сорочці і краватці, то малюнки повинні бути різної величини.
Всі ці правила вважаються нормою. Є ще багато подібних рекомендацій, які допоможуть вам виглядати згідно з правилами хорошого тону і відчувати себе справжнім джентльменом. Читайте також:

Ви можете Залишити коментар , Або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью