• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Перспективи і прогноз криптовалюта DASH 2019 рік

 1. Що було з DASH в 2018 році
 2. Перспективи криптовалюта DASH
 3. Криптовалюта DASH прогноз 2019
 4. Новини криптовалюта Dash
 5. висновок

Криптовалюта DASH відноситься до ряду тих криптовалюта, які продемонстрували приголомшливий зростання в 2017 році, але в 2018 році, разом з усім ринком її ціна, але не популяризація знизилася

Криптовалюта DASH відноситься до ряду тих криптовалюта, які продемонстрували приголомшливий зростання в 2017 році, але в 2018 році, разом з усім ринком її ціна, але не популяризація знизилася. У даній статті ми поділимося з вами своїми думками про перспективи DASH в 2019 році.

Що було з DASH в 2018 році

Протягом 2018 року, вартість криптовалюта DASH знизилася в 25 разів, з $ 1516 до $ 64. Капіталізація ринку знизилася з 12 мільярдів до 600 мільйонів доларів. Незважаючи на це dash-спільнота поступово розвивалося, і зараз досягає великих обсягів.

Допомога в поширенні DASH надавали такі досягнення з 2017 року, як:

• DashCore;

• DashPay;

• довіру від Apple і багато іншого.

В кінці 2018 року, в ЗМІ з'явилися новини про те, що монети DASH почали прийматися як платіжний засіб мережу фастфуд ресторанів Church's Chicken в Венесуелі. А через кілька днів після цього, представники Dash оголосили про партнерство з компаніями Node40 і Alt36, які будуть розвивати індустрію канабісу.

Перспективи криптовалюта DASH

Криптовалюта DASH має ряд переваг перед лідерами кріптовалютной галузі, такими як біткоіни, лайткоін, біткоіни кеш. Причому переваги полягають не тільки в можливостях здійснення анонімних транзакцій, а й в технології Майнінг.

Що стосується перспектив ДАШ на 2019 рік, то вони безпосередньо залежать від того, що буде відбуватися з біткоіни. Адже, незважаючи на самодостатність деяких альткоінов, погоду на ринку криптовалюта робить саме він. До речі, ознайомитися з нашим баченням того, що відбувається на рику криптовалюта, і коли почнеться зростання можете тут.

Купити криптовалюта DASH швидко і за вигідним курсом можна через обмінник Матбі . Даний сервіс також пропонує послуги по надійному та безпечному зберіганню криптовалюта. Іншими словами, вам не потрібно додатково шукати і встановлювати DASH-гаманець. Матбі буде зберігати ваші кошти в холодному сховищі, одночасно зберігаючи вам цілодобовий доступ до вашої криптовалюта.

Нещодавно Матбі запустив акцію - «Кріптосреда». Щосереди обмінник готовий виплачувати в два рази більше бонусів на всі операції, ніж в інші дні тижня. Витратити бонуси Матбі можна додавши їх до будь-якої бажаної сумі обміну в момент здійснення операції. Нещодавно Матбі запустив акцію - «Кріптосреда»

Криптовалюта DASH прогноз 2019

На момент написання статті, тобто на 16 Грудня 2019 року, вартість однієї монети DASH становить 64 долари США. Ця ціна є найнижчою за останні 2 роки, адже подолавши цю позначку в березні 2017 року, кріптовлаюта більше не підбиралася до неї.

Виходячи з того, що кон'юнктура ринку криптовалюта сильно змінилася, і роздрібні інвестори переосмислили свій підхід до покупки цифрових валют, у Dash є шанси для досягнення успіху. Незважаючи на сильну конкуренцію з боку Monero і Bytecoin, монета Dash знайде своє місце на ринку.

А якщо в цьому році, ми побачимо приплив великих інвесторів в ринок криптовалюта, то Dash має всі шанси досягти ціни 500-600 доларів.

Новини криптовалюта Dash

Розробники криптовалюта Dash, дуже відповідально підійшли до висвітлення подій, що відбувається всередині команди, і першими почали висвітлювати свої досягнення в ЗМІ. Офіційний сайт даної криптовалюта, є одним з найбільш інформативних серед сайтів інших криптовалюта. Саме тому, стежити за змінами криптовалюта Dash найпростіше, і це підкуповує. Щоб бути завжди в курсі актуальних новин DASH частіше заходьте на її сайт .

висновок

На цьому все, друзі. Ви, тільки що прочитали огляд криптовалюта Dash і прогноз на 2019 рік у блогу bitbetnews.com .Якщо ви ще не ознайомилися з розділами нашого сайту, то переходите на його головну сторінку, натиснувши на логотип в лівому верхньому кутку.

Давайте підіб'ємо підсумок під статтею dash прогноз, і все таки визначимо чого очікувати від даної криптовалюта протягом наступних кількох років. Говорячи про будь-криптовалюта варто враховувати той факт, що не дивлячись на те, що кожен з цих проектів має особливі характеристики не всі вони виживуть в перебігу 5 років, адже в основному вони існують тільки завдяки Майнер. Криптовалюта DASH також не є сильно популярної, тому її успіх залежить від того, наскільки сильними будуть вливання в неї.

Як нам здається, то у dash є більш універсальні і гнучкі конкуренти в особі Monero і Bytecoin . Але незважаючи на це, проект займає 16 місце в рейтингу за капіталізацією з показником $ 549 млн.

Важливо розуміти, що на даний момент ринок криптовалюта є взаємозалежним адже немає такого проекту, який би показав зростання незалежно від інших монет. Але навіть якщо такі проекти і існують, то після значного зростання вони повертаються до колишніх цін. Тому скажемо одне, якщо ринок буде рости, то і даш буде рости, якщо ринок буде падати, то і даш буде падати. Ось такий прогноз dash від блогу BitBetNews.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью