• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Перший день народження Егорки

Ми з чоловіком вирішили відзначати Єгоркін день народження на повну - він же найперший!

Почалося все з того, що я за місяць до дня народження, напевно, перечитала все, що знайшла з цього приводу в інтернеті, розпитала деяких своїх знайомих. І створила приблизний план. Пощастило ще, що у подруги іменинника Віталіни день народження на місяць раніше, і її мама (молодчина) його теж відзначала. Їх день народження був для мене свого роду репетицією - перевіркою задуманого, тому що багато конкурси повторювалися (а точніше, відрізнялися тільки одним).

Їх день народження був для мене свого роду репетицією - перевіркою задуманого, тому що багато конкурси повторювалися (а точніше, відрізнялися тільки одним)

Для створення святкового настрою я купила прикраси. Замовила гелієві кулі - 10 на прикрасу кімнати і один для того, що б випустити в повітря, на стіл - блискітки на паличках, свічки у вигляді літачків; звичайні повітряні кульки і гірлянди розвісила по кімнаті; частина прикрас взяла зі свята Віталіни. Обов'язково були картонні ковпаки для всіх гостей (здорово піднімають настрій, і дорослі, надівши їх, впадають в дитинство). Намалювала два плакати. Один для поздоровлень від близьких, а другий - у вигляді жирафа-ростоміра - для побажань мами і тата. Перший плакат зробила у вигляді годинника, що було символічно: щогодини - місяць життя Егорки. А поруч фотографія, як він в цей час виглядав. Годинники хотіла спочатку намалювати, але потім вирішила зробити з кольорового картону. І це вийшло значно симпатичніше - додало обсяг. Потім я розділила простір навколо циферблата на сектори за кількістю гостей і, накришивши олівці різних кольорів, розтерла ватяними тампонами. На кожному секторі гості писали побажання Єгору. На завершення я приклеїла метеликів і сонечок, куплених в квітковому магазині, що підкреслило ефект обсягу. Ну і наклейки у вигляді сердечок на "кордонах" секторів. Чоловік брав активну участь у створенні цього плаката. Зробили ми його практично за два вечори (поки синулік спав).

Зробили ми його практично за два вечори (поки синулік спав)

На другому плакаті відображаються зміни росту і ваги малюка від народження до року. Його я робила сама і отримала масу задоволення від того, що згадувала уроки малювання шкільних часів.

Потім я підготувала наші з чоловіком фото однорічного віку. Для того, щоб порівнявши їх з фото Єгора, гості відзначили, на кого він більше схожий.

У підсумку, вийшло 50 \ 50.

А ще заздалегідь я підготувала гіпсові відбитки Єгоркін долоньок. Але так як на білому тлі їх було погано видно, я розфарбувала аквареллю відбитки і помістила в рамку. І просто поставила на чільне місце.

Кімнату прикрашали вночі, коли Єгорка заснув. Надували кульки (які періодично лопалися), розвішували плакати (не вистачило голок, раджу продумати цей факт), заряджали акумулятори у камери і фотоапарата (ось це дуже важливий момент!).

)

На ранок Єгорка, прокинувшись, просто отетерів. Він тикав пальцем в висять гелієві кулі, щось говорив своєю тарабарською мовою і був дуже радий змін в інтер'єрі. А ми, схопивши в руки апаратуру, як очманілі давай все знімати для історії.

Рівно о дев'ятій ранку почали сипатися привітання! Я не встигала класти трубку домашнього, як дзвонили на мобільний. Такі щільні дзвінки з побажаннями тривали приблизно до пів на одинадцяту. Мене так з моїм ДР не вітав. Всім дякую!

Потім почалася підготовка столу. Поки я готувала, Єгор хапав кульки за мотузочки і відпускав, із захопленням спостерігаючи, як вони злітають вгору. Один кулька намагався полетіти в вікно, я його дивом зловила за кінчик мотузки. І втягнула назад. Шкода тільки, що вони почали здуватися, і тільки три дожили під стелею до приходу гостей. Але головне, що Єгор був щасливий - це ж його свято. Потім ми пішли в поліклініку (якраз це був "грудничковая" день). Зважилися і помірялися. Подарували педіатра і медсестрі календарики (нижче я їх опишу). З будинку я захопила один гелієвий кульку, і Єгор випустив його в небо (таким чином, ми започаткували традицію: щороку відпускати на одну кульку більше).

Календарики я вирішила теж зробити традиційними (робити щороку і вклеювати в Єгоркину книжечку на пам'ять).

Повернулися додому, зустрічали гостей. Діток не було. Були хресні і близькі родичі.

Були хресні і близькі родичі

Конкурси я почала з питань "Хто краще знає іменинника?" У мене було 15 питань: "З якою вагою народився", "дата хрестин", "коли з'явився перший зуб", "яке зростання зараз" і т.д. Ідею я взяла на сайті 7.ру з опису свят, які зробили матусі. За що їм величезне спасибі! Це був конкурс - "розігрів".

Трохи пізніше я провела найсмішніший конкурс. Підготувати я його вирішила заздалегідь. Ідею взяла знову таки на сайте7я.ру, тільки трохи вдосконалила. Потайки від чоловіка я зробила плакат: купила два ватману А2 формату, на одному написала привітання нібито від нас усіх і залишала порожніми місця для прикметників. На другому аркуші я проділу на місці пропусків прямокутні отвори і повісила на стіну, наклавши один на інший. Суть конкурсу в тому, що б гості називали прикметники, які характеризують Єгорку, а я записувала їх у прогалини.

А після того як я зняла верхній ватман, розкрилося повне привітання з участю всіх присутніх. Вийшло я зачитала в слух. Приблизний текст видно на фото.

Єгорка веселився разом з нами, сидячи в своєму стільчику. Йому теж було дуже цікаво.

Потім я провела конкурс "Вгадай що з'їв". Купила попередньо 5 баночок дитячого харчування і в шосту поклала Єгоркину пюрешку. Обгорнув баночки фольгою для випічки, а на кришечки наклеїла скотчем номери для ідентифікації. Гості отримали фломастери з папірцем. Пробуючи (ложечкою я капала кожному на руку), вони повинні були записувати, з чого зроблено пюре. Треба було бачити їхні обличчя, коли попалося пюре з цвітної капусти. Що виграв (який отримав найбільше збігів) отримав в приз - чупа-чупс.

Що виграв (який отримав найбільше збігів) отримав в приз - чупа-чупс

Потім ми проводили ворожіння. Єгорка взяв спочатку ключі від машини, потім книгу, а потім, засмутившись, що я забрала у нього нову книжку, - взяв пробку від шампанського. Типу, з горя нап'юся.

Ну і прийшла пора солодкого столу. А значить, і іменинного пирога! Торт робила хрещена. Ідея була в тому, щоб зробити тортик, який без наслідків (у Єгора харчова алергія ) Іменинник зможе їсти так, як йому хочеться і стільки, скільки завгодно. Він був зроблений з дитячого печива, яке умочили в кисломолочну закваску (я її Єгору роблю сама, але можна і в дитячий кефір, правда, він більш рідкий). Вона підсолоджені цукром, а по краях торт прикрашений ківі і бананами. Естетична ідея - хрещеної мами Даші. Зверху я поставила свічку на підставці у вигляді літачка. Оскільки свічка з одиницею (яку заздалегідь купила бабуся) виявилася занадто великою для цього тортика.

Єгорка свічку задув не відразу. Вже дуже йому сподобався вигляд тортика і він його спочатку розглядав. Задувати свічку він міг. Вийшло, що випадково, охолоджуючи йому їжу, я навчила його дути. Причому він точно знає, що це називається "дуй". І, як тільки я сказала "дуй", він це зробив без проблем і свічка погасла:. Я майже це зловила на фото, ось

У підсумку в 9 вчора змучений іменинник ліг спати в іншій кімнаті. А гості, ще посидівши годинку, розійшлися. Я подарувала всім гостям кишенькові календарики на пам'ять про Єгорка. Їх я замовляла заздалегідь. Ось такі

Після відходу гостей я ще переглянула всі фото і відео. Іменинник тихесенько сопів у себе в ліжечку. І ми теж пішли спати. У мене залишилося класне відчуття, що свято вдалося. І що я - молодець!

Загальну фотографію ми робили вже на наступний день, так як за фотоапаратом на святі ніхто закріплений не був. А це дуже важливо! І з іменинником у гостей фоток не було. Тому ми з чоловіком встановили фотик на диван, наділи знову ковпаки, я переодягнулася, і зробили загальну фотку.

На цьому точно все!

Удачі всім, хто буде готуватися до такої важливої ​​свята! Праці варті того!

Коментувати можут "Перший день народження Егорки"

Конкурси я почала з питань "Хто краще знає іменинника?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью