• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Перевірка на витік через WebRTC

 1. Як зробити перевірку на витік через WebRTC У чому різниця між публічними і локальними IP-адресами?
 2. Що таке WebRTC?
 3. Яким чином витік через WebRTC ставить під загрозу мою конфіденційність?
 4. Як WebRTC виявляє мої IP-адреси?
 5. STUN / TURN-сервери
 6. Виявлення можливого хоста
 7. Витоку через WebRTC: які браузери найбільш уразливі?
 8. Що робить компанія ExpressVPN, щоб захистити мене від витоків через WebRTC?
 9. Яким чином інженери ExpressVPN, які спеціалізуються на усунення різних витоків даних, захищають вас
 10. Які ще є способи запобігти витоку через WebRTC?
 11. Як відключити WebRTC в браузері Firefox на настільному комп'ютері
 12. Як відключити WebRTC в браузері Chrome на настільному комп'ютері
 13. Як відключити WebRTC в браузері Safari на настільному комп'ютері
 14. Як відключити WebRTC в браузері Opera на настільному комп'ютері
 15. Як відключити WebRTC в браузері Microsoft Edge

Як зробити перевірку на витік через WebRTC

У чому різниця між публічними і локальними IP-адресами?

При перевірці на витік ви побачите два типи IP-адрес: публічний і локальний.

Публічні IP-адреси є унікальними. Вони є частиною вашої ідентифікації в Інтернеті. Коли ви використовуєте VPN, сайти бачать публічний IP-адресу VPN-сервера замість вашого, тобто ваша конфіденційність захищена.

Однак, якщо WebRTC виявляє ваш реальний публічний IP-адресу, коли ви підключені до VPN, а не адресу VPN-сервера, то треті сторони можуть використовувати його для вашої ідентифікації. Якщо ви бачите свій публічний IP-адресу в результатах тесту, то ваша конфіденційність може бути під загрозою.

Локальні IP-адреси не є чимось унікальним тільки для вашого пристрою. Ці IP-адреси призначаються вашим роутером і повторно використовуються мільйонами роутерів по всьому світу. Тому, якщо треті особи дізнаються ваш локальний IP-адресу, вони все одно не зможуть зв'язати його безпосередньо з вами. Якщо ви бачите локальний IP-адреса в результатах тесту, то це не загрожує вашій конфіденційності.

Якщо ви не використовуєте VPN, то ваші конфіденційні дані, без сумніву, можуть стати доступними третім особам. (Хочете отримати більше інформації? Дізнайтеся, як VPN приховує ваш IP-адресу, щоб ваша інформація залишалася конфіденційною .)

Якщо ви використовуєте VPN, а наш тест показує, що витік можлива, ви можете виконати ще одну перевірку:

 1. Вимкніть VPN і відкрийте цю сторінку в новій вкладці або вікні.
 2. Запишіть всі публічні IP-адреси, які бачите.
 3. Закрийте сторінку.
 4. Підключіться до мережі VPN і заново відкрийте сторінку.
 5. Якщо ви все ще бачите будь-якої з публічних IP-адрес, які ви записали в 2 кроці, у вас є витік.

Якщо ви використовуєте VPN, і наш тест показує, що витоку немає, то ви в безпеці!

Хочете перевірити, чи є у вас інші витоку конфіденційної інформації? Спробуйте ці інструменти:

Що таке WebRTC?

Веб-комунікації в режимі реального часу (WebRTC) представляють собою набір стандартизованих технологій, що дозволяють веб-браузерам безпосередньо спілкуватися один з одним без необхідності використання проміжного сервера. У числі переваг WebRTC більш висока швидкість і менша затримка при використанні відеочатів і додатків для передачі файлів і потокової трансляції.

Однак будь-які два пристрої, які взаємодіють один з одним безпосередньо через WebRTC, повинні знати реальні IP-адреси один одного. Теоретично це може дозволити сторонньому веб-сайту використовувати функцію WebRTC в вашому браузері, щоб визначити ваш реальний IP-адресу і використовувати його для вашої ідентифікації. Це те, що ми називаємо витоком через WebRTC.

Будь-який витік вашого публічного IP-адреси - це загроза вашій конфіденційності , Але витоку через WebRTC менш відомі, легко беруться до уваги, і не всі VPN-провайдери захищають вас від них!

ExpressVPN explains: What is WebRTC?

Яким чином витік через WebRTC ставить під загрозу мою конфіденційність?

Проблема з WebRTC полягає в тому, що цей стандарт використовує більш просунуті методи для виявлення IP-адрес, ніж ті, які використовуються при «стандартному» виявленні IP-адрес.

Як WebRTC виявляє мої IP-адреси?

WebRTC виявляє IP-адреси через протокол ICE (Interactive Connectivity Establishment). Цей протокол використовує кілька методів виявлення IP-адрес, два з яких описані нижче.

STUN / TURN-сервери

STUN / TURN-сервери виконують дві ключові ролі в технології WebRTC: вони дозволяють веб-браузерам задавати питання «Які у мене публічні IP-адреси?», А також спрощують взаємодію двох пристроїв один з одним, навіть якщо вони знаходяться за межами NAT і міжмережевих екранів. Перша функція може вплинути на вашу конфіденційність. STUN / TURN-сервери визначають ваш IP-адресу так само, як веб-сайт бачить ваш IP-адресу, коли ви його відвідуєте.

Виявлення можливого хоста

У більшості пристроїв є кілька IP-адрес, пов'язаних з їх обладнанням. Зазвичай вони приховані від веб-сайтів і STUN / TURN-серверів брандмауерами. Однак специфікація протоколу ICE увазі, що браузери можуть збирати ці IP-адреси, просто зчитуючи їх з вашого пристрою.

У більшості випадків пристроїв присвоюються локальні IPv4-адреси, і їх виявлення ніяк не вплине на вашу конфіденційність. Однак, якщо у вашого устройтва IPv6-адреса, то ваша конфіденційність може бути під загрозою.

IPv6-адреси працюють не зовсім так, як IPv4-адреси. Як правило, IPv6-адреса - це зовнішній, публічний адресу, тобто він є унікальним. Якщо ваш пристрій IPv6-адреса, і він виявлений за допомогою протоколу ICE, то ваші конфіденційні дані можуть стати доступними.

Шкідливий веб-сайт може використовувати STUN / TURN-сервери або протокол виявлення можливого хоста, щоб обманним шляхом змусити ваш браузер надати IP-адреса, який може бути використаний для вашої ідентифікації без вашого відома.

Витоку через WebRTC: які браузери найбільш уразливі?

На даний момент користувачі настільних версій браузерів Firefox, Chrome, Opera, Safari і Microsoft Edge найбільш уразливі для витоків через WebRTC, тому що ці браузери за замовчуванням підтримують стандарт WebRTC.

Зверніть увагу, що ви можете бути в безпеці від витоків через WebRTC в одному браузері, а в іншому - ні. Якщо ви регулярно використовуєте кілька браузерів, то обов'язково перевірте кожен з них, використовуючи провеку ExpressVPN на витік через WebRTC.

Що робить компанія ExpressVPN, щоб захистити мене від витоків через WebRTC?

Компанія ExpressVPN старанно працює над тим, щоб VPN-додатки могли захистити вас від витоку даних через WebRTC. Коли ви відкриваєте нові веб-сторінки після підключення до мережі ExpressVPN, ваші публічні IP-адреси стають недоступними.

Однак деякі браузери можуть бути досить агресивними, коли мова йде про збереження даних з старих вкладок. Якщо у вас була відкрита вкладка до того, як ви підключилися до VPN, ваш реальний IP-адреса може бути кешуватися в пам'яті браузера. Ці IP-адреси можуть зберегтися, навіть якщо ви відновите вкладку, що поставить вашу конфіденційність під загрозу.

Розширення ExpressVPN для браузерів (в даний час є для Chrome , Firefox і Safari ) Вирішує цю проблему, дозволяючи повністю відключити WebRTC в меню налаштувань, що гарантує вам невразливість до будь-яких проблем з кешуванням.

Яким чином інженери ExpressVPN, які спеціалізуються на усунення різних витоків даних, захищають вас

ExpressVPN захищає вас від широкого спектру витоків через WebRTC в різних браузерах і на різних платформах. Але, оскільки WebRTC - це відносно нова технологія, важливо постійно тестувати різні сценарії витоків через WebRTC на різних платформах і в різних браузерах. Компанія ExpressVPN лідирує в цій області. Наша команда досвідчених інженерів спеціально працює над цією проблемою, постійно досліджує нові способи витоку даних і швидко розробляє захисні заходи.

Дізнайтеся більше про новітні розробки ExpressVPN щодо захисту від витоків даних.

Які ще є способи запобігти витоку через WebRTC?

На додаток до використання сервісу ExpressVPN ви можете захистити себе від витоків, вручну відключивши WebRTC в своєму браузері. *

Як відключити WebRTC в браузері Firefox на настільному комп'ютері

 1. В адресному рядку введіть about: config
 2. З'явиться кнопка «Я приймаю ризик!», Натисніть на неї
 3. В адресному рядку браузера введіть media.peerconnection.enabled
 4. Двічі клацніть, щоб змінити значення на 'false'

enabled  Двічі клацніть, щоб змінити значення на 'false'

Це має спрацювати як на мобільних, так і на настільних версіях Firefox.

Як відключити WebRTC в браузері Chrome на настільному комп'ютері

Для браузера Chrome розроблено 2 розширення, які успішно блокують витік через WebRTC:

 1. uBlock Origin
 2. WebRTC Network Limiter

uBlock Origin - це універсальний блокіратор, який блокує рекламу, системи відстеження, шкідливе ПЗ і може також блокувати WebRTC. WebRTC Network Limiter - це офіційне розширення Google, яке зупиняє тільки витік IP-адреси без повного блокування WebRTC.

Як відключити WebRTC в браузері Safari на настільному комп'ютері

В даний час немає способу повністю відключити WebRTC в Safari. Але, на щастя, модель дозволів в Safari більш сувора, ніж в більшості інших браузерів. За замовчуванням ваші IP-адреси не доступні веб-сторінок, крім того, який ви використовуєте для підключення. Тому вам не потрібно робити ніяких додаткових дій, щоб запобігти витоку через WebRTC в Safari.

Як відключити WebRTC в браузері Opera на настільному комп'ютері

Щоб відключити WebRTC в браузері Opera, вам необхідно завантажити розширення WebRTC Leak Prevent , А також виконати наступні дії:

 1. Відкрийте настройки розширення (Вид → Показати розширення → Запобігання витоку через WebRTC → Параметри)
 2. Виберіть «Відключити непроксірованний UDP (прозорий проксі)» зі списку в меню, що випадає
 3. Натисніть кнопку Застосувати параметри

Відкрийте настройки розширення (Вид → Показати розширення → Запобігання витоку через WebRTC → Параметри)  Виберіть «Відключити непроксірованний UDP (прозорий проксі)» зі списку в меню, що випадає  Натисніть кнопку Застосувати параметри

Як відключити WebRTC в браузері Microsoft Edge

На жаль, в даний час немає можливості повністю відключити WebRTC в браузері Microsoft Edge. Ви можете змінити настройки браузера, щоб він приховував локальний IP-адресу, виконавши такі дії:

 1. В адресному рядку введіть about: flags
 2. Позначте прапорцем опцію Приховати мій локальний IP-адресу при з'єднанні через WebRTC

Але, як уже згадувалося вище, виявлення вашого локального IP-адреси не становить загрози для вашої конфіденційності, так що наведені вище кроки не несуть великої користі. Кращий спосіб зупинити витік через WebRTC при роботі в браузері Microsoft Edge - це використовувати додаток ExpressVPN для Windows .

* Відключення WebRTC, швидше за все, не вплине на ваш веб-серфінг, тому що більшість сайтів не залежать від WebRTC ... поки. Але в майбутньому, оскільки WebRTC отримує більш широке поширення, ви помітите, що деякі функції будуть відсутні на деяких веб-сайтах, якщо ви вирішите повністю відключити його.

Що робити, якщо я підключений до ExpressVPN і все ще бачу витік через WebRTC на цій сторінці?

Як зробити перевірку на витік через WebRTC У чому різниця між публічними і локальними IP-адресами?
Що таке WebRTC?
Яким чином витік через WebRTC ставить під загрозу мою конфіденційність?
Як WebRTC виявляє мої IP-адреси?
Що робить компанія ExpressVPN, щоб захистити мене від витоків через WebRTC?
Хочете отримати більше інформації?
Хочете перевірити, чи є у вас інші витоку конфіденційної інформації?
ExpressVPN explains: What is WebRTC?
Яким чином витік через WebRTC ставить під загрозу мою конфіденційність?
Як WebRTC виявляє мої IP-адреси?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью