• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Перевірити сайт на віруси онлайн. Порівняння сервісів - як перевірити сайт антивірусом - Вірусдай.Блог - блог хмарного антивіруса для сайтів

 1. Сервіси перевірки сайтів на віруси без установки програмного забезпечення
 2. Сервіси з ручною підвантаженням файлів для сканування і лікування
 3. Сервіси для сканування і лікування з необхідністю надання FTP доступу
 4. Сервіси для сканування і лікування без необхідності надання FTP доступу. Повноцінні онлайн антивіруси...
 5. Управління сайтом в Вірусдае
 6. лікування сайту
 7. Звіти про лікування і скануванні
 8. Інформація про сервер

Антивірусна перевірка сайтів до недавнього часу була доступна тільки кваліфікованим фахівцям, які знаються на методах боротьби з шкідливими кодами на сайтах

Антивірусна перевірка сайтів до недавнього часу була доступна тільки кваліфікованим фахівцям, які знаються на методах боротьби з шкідливими кодами на сайтах. Зараз проаналізувати сайт антивірусом стало легше, на ринку запропоновані в великій кількості інструменти перевірки, однак, не всі з них можуть гарантувати повне сканування, ще менше число дозволяє вилікувати. Ми розповімо про різні існуючих підходах до сканування і їх лікування і порівняємо їх з можливостями, які надає Вірусдай .

Сервіси перевірки сайтів на віруси без установки програмного забезпечення

Найпростішими в створенні і найменш ефективними є сервіси, скануючі згенеровані коди сторінок сайту. Такі сервіси дозволяють перевірити сайт антивірусом поверхнево - пробігши за доступними HTML сторінок веб-сайтів JS скриптів (JavaScript) виявити наявність шкідливих кодів. Використання таких сервісів не вимагає від власника ніяких знань і навичок.
Все що потрібно - просто вписати в необхідне поле на сторінці сервісу адресу і натиснути кнопку «Перевірити».

Сервіс почне обхід доступних сторінок ресурсу зазначеної сторінки, переміщаючись між сторінками сайту за знайденими на них посиланнях і перевіряючи HTML-код на наявність підозрілих фрагментів. Також, такі сервіси зазвичай сканують і файли підключених на сторінках .JS скриптів, оскільки вони, також як і HTML, доступні в явному вигляді. У доповненні до свого базового функціоналу подібні онлайн-сканери перевіряють наявність зазначеного URL в чорних списках пошукових систем і браузерів. Ви можете самостійно перевірити, заносився чи ваш сайт в чорний список ресурсів, наприклад, тут:

Перевірка Гугл (Google Safebrowsing):
http://www.google.com/safebrowsing/diagnostic?site=http://websitename.com

Перевірка Яндекс (Yandex Safebrowsing):
http://yandex.ru/infected?url=websitename.com
В обох випадках вам необхідно замість адреси websitename.com підставити адресу вашого сайту.

com підставити адресу вашого сайту

Після завершення сканування такий сканер видасть результат, що містить список знайдених погроз і уражених ними файлів сайту. Однак, вилікувати таким сервісом свій сайт неможливо (можливо лише перевірити сайт на віруси, тобто на їх наявність або відсутність), оскільки доступу до вашого ресурсу у нього немає. Крім того, основною проблемою є недоступність PHP файлів для сканера. PHP файли недоступні для користувачів, проте, в більшості випадків саме ці файли містять шкідливі коди. Також, але досить рідко, шкідливі коди можуть міститися навіть в базі даних ресурсу, а їх виявлення і видалення вимагає доступу до СУБД.

Сервіси з ручною підвантаженням файлів для сканування і лікування

Часто в мережі можна зустріти визначення такого сервісу як «сайт перевірки файлів на віруси», однак, потрібно розуміти, що це повноцінні серйозні сервіси, багато більші, ніж просто сайти.

Крім простих онлайн-сканерів існують також і трохи більш просунуті сервіси, за допомогою яких також доступна перевірка. Такі ресурси дозволяють на їх сторінці довантажити будь-який ваш файл з вашого комп'ютера і перевірити його відразу багатьма антивірусними базами на наявність загроз. Безумовно онлайн перевірка на віруси тут буде повнішою, ніж у випадку раніше описаних сервісів. Тут ви можете перевіряти всі типи файлів від .html до .php. Обмеженням може бути лише обсяг довантажувати файлу, максимальний поріг якого встановлений самим сервісом. Явними мінусами такого підходу є як необхідність попереднього викачування файлів вашого сайту на свій комп'ютер, так і неможливість лікування файлів сайту, навіть не дивлячись на повне їх сканування.
Тільки уявіть собі, скільки вам доведеться перевіряти файлів по одному (зазвичай, такі сервіси дозволяють довантажувати файли саме по одному), якщо на сайті з сотні або десятки тисяч? Вилікувати таким сервісом файл, видаливши з нього шкідливі коди, теж не вийде. Такі сервіси, як правило, подібного функціоналу не пропонують, оскільки, весь їх принцип роботи побудований на перевірці файлів по чужим базам підписів, а їх власники (зазвичай, великі компанії, що займаються розробкою антивірусного програмного забезпечення) постачальнику сервісу їх надавати не стануть. На своєму боці, розробники антивірусного ПЗ, які постачають послугу перевірки файлів, лікувати їх теж не будуть, тому що подібні сервіси безкоштовні.

Про те, чи дозволяє Касперський перевірити сайти на віруси онлайн нам невідомо. Компанією анонсований онлайн-сканер файлів http://www.kasperskyasia.com/virusscanner , Однак, схоже, лабораторія згорнула цей проект і більше завантаження файлів, а також перевірку сайту на віруси Касперський робити не дозволяє.

Тут можна сказати, що такий (другий) вид сервісів по скануванню файлів теж не є антивірусом, а лише є неповноцінним діагностичним комплексом, ще й не дуже зручним при великому числі файлів на веб-сайті
Тут можна сказати, що такий (другий) вид сервісів по скануванню файлів теж не є антивірусом, а лише є неповноцінним діагностичним комплексом, ще й не дуже зручним при великому числі файлів на веб-сайті. Просканувати сайт таким сервісом теж не вийде.

Сервіси для сканування і лікування з необхідністю надання FTP доступу

Сервіси третього типу є вже майже повноцінними антивірусами. Вони дозволяють виявляти віруси і загрози на сайтах в файлах всіх типів. Вони дозволяють видаляти шкідливі коди, однак, є і мінуси і деякі обмеження.

По-перше, вам необхідно надати такого сервісу FTP доступ до вашого сайту. Це не завжди зручно для власників сайтів, часто не уявляють про те, що таке FTP, або навпаки, просунутих власників або адміністраторів прекрасно розбираються, але поставили обмеження на звернення до свого облікового запису за FTP. Також, такий спосіб з'єднання з вашим сервером передбачає збільшення трафіку на вашому сервері з тієї лише причини, що для перевірки і лікування сервіс буде викачувати файли до себе, а потім назад закачувати на ваш сервер. До того ж, таке з'єднання не завжди стійко і може обірватися в самий невідповідний момент роботи, попсувавши, можливо, частина файлів.

По-друге, в більшості випадків подібні сервіси не є автоматичними повноцінними антивірусами. Часто, всю роботу по лікуванню виконують живі люди, які отримують доступ до сайту по FTP. Цей факт не завжди радує власника. Основна проблема - неможливість швидкого реагування і усунення загроз. Адже людина - не машина. Йому потрібно більше часу на аналіз і виконання операцій, якого часто немає. Пошукові системи не будуть чекати, поки фахівець вилікує сайт, а просто помістять його в бан (в чорний список) при першій же перевірці, які, як відомо, виробляються більше ніж один раз на добу.

Сервіси для сканування і лікування без необхідності надання FTP доступу. Повноцінні онлайн антивіруси сайтів.

Такі сервіси дуже велика рідкість. Саме вони можуть називатися повноцінними антивірусами для сайтів. Їм не потрібен доступ по FTP до вашого сайту. Вони не вимагають установки і настройки. Вони повністю автономні. Всі операції проводяться в автоматичному режимі відповідно до виставлених настройками, часто, оптимально вже підібраними за замовчуванням. Існують тільки в одному екземплярі.

Вірусдай - перший представник нового виду сервісів по автоматичній перевірці та усунення загроз і шкідливих кодів на сайті. Тільки з таким сервісом ви можете бути спокійні за свої позиції в пошуковій видачі, оскільки ваші файли в разі зараження будуть вилікувані раніше, ніж їх виявлять пошукові системи.

Хмарний сервіс Вірусдай допомагає вирішувати проблему пошуку і лікування вірусів, контролю працездатності та централізованого управління сайтами (створеними за допомогою JS, PHP і HTML) на VDS і DS серверах і призначений для звичайних користувачів і власників сайтів, програмістів, системних адміністраторів і веб-студій. Антивірус не вимагає установки і управляється дистанційно через ваш аккаунт Вірусдай. Для роботи сервісу необхідно розмістити синхронізаційних файл, пропонований для скачування при додаванні нового сайту, в кореневій каталог відповідного вашого сайту використовуючи, наприклад, FTP.

Все, що вам потрібно зробити - зареєструватися і помістити один спеціальний файл синхронізації в корінь ваших сайтів. Додавайте свої сайти в список. Керуйте на одній сторінці, дивіться їх статус, результати сканування і видалення загроз. Автоматичне сканування з інтервалом 24 години підключається в момент додавання нового сайту в список, але вручну ви можете змінити налаштування кожного ресурсу окремо, виставивши інтервал сканування, скажімо, рівним 6 годинах. Тест на віруси сайту відбувається автоматично.

Перевірити сайт на наявність вірусів ви зможете безкоштовно, однак, для того, щоб вилікувати сайт від вірусів вам буде потрібно підключити платний аккаунт.
Перевірити сайт на наявність вірусів ви зможете безкоштовно, однак, для того, щоб вилікувати сайт від вірусів вам буде потрібно підключити платний аккаунт

Ви можете переглядати заражені файли з виділеними фрагментами шкідливого коду, лікувати сайти однією кнопкою, отримувати звіти про зараження і результатах лікування на електронну пошту. Вірусдай дозволяє вам забути про проблеми з вірусами на сайтах і займатися тим, що вам дійсно цікаво.
Ви можете переглядати заражені файли з виділеними фрагментами шкідливого коду, лікувати сайти однією кнопкою, отримувати звіти про зараження і результатах лікування на електронну пошту

Управління сайтом в Вірусдае

В панелі управління конкретним сайтом ви можете сканувати і лікувати сайт, натиснувши кнопку «Сканувати» або «Лікувати» в панелі розділу «Антивірус». Процес сканування і процес лікування може займати тривалий час і залежить від обсягу вашого сайту.

лікування сайту

Процес лікування проводиться точно так же, як і сканування, однак, в цьому випадку заражені файли відразу піддаються лікуванню або видалення. Перед лікуванням ми рекомендуємо вам робити повний архів сайту, оскільки, процес лікування пов'язаний з видаленням, редагуванням файлів або записів бази даних вашого сайту.

Звіти про лікування і скануванні

Ви можете дивитися останній (поточний) звіт про сканування і лікуванні в розділі «Антивірус» нижче панелі індикації. За замовчуванням список знайдених погроз виводиться у вигляді традиційної для антивірусів таблиці (перемикач в положенні «Докладно»). Ви можете переглядати сожержімое заражених файлів з виділеним шкідливим кодом в них просто клікнувши по зараженому файлу в режимі «Наочно» або клікнувши на посилання на заражений файл в режимі «Докладно».

Інформація про сервер

У розділі «Дані сервера» ви можете подивитися поточні дані вашого сервера (сервера, на якому розташовується ваш підключений до Вірусдаю сайт) і основні його налаштування. Також, тут ви можете повторно завантажити синхронізаційних файл для в разі його видалення з сервера і недоступності сайту для Вірусдая. У разі, коли сайт недоступний для сервісу з якоїсь причини, вам замість індикатора «Права підтверджені, сайт синхронизован з хмарою Вірусдай» пропонується завантажити унікальний синхронізаційних файл і завантажити його в кореневий каталог вашого сайту.
Реєструйтеся прямо зараз на virusdie.ru .

Com/safebrowsing/diagnostic?
Ru/infected?
Тільки уявіть собі, скільки вам доведеться перевіряти файлів по одному (зазвичай, такі сервіси дозволяють довантажувати файли саме по одному), якщо на сайті з сотні або десятки тисяч?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью