• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Перевірити на віруси онлайн. 11 кращих способів для сканування комп'ютера на віруси

 1. Не зовсім онлайн перевірка файлів - завантажуємо кращі сканери для пошуку вірусів
 2. ESET Online Scanner
 3. Panda Cloud Cleaner
 4. HouseCall

У першій частині матеріалу представлені сервіси для перевірки файлів на віруси онлайн. Для їх роботи не потрібно встановлювати будь-якої софт на комп'ютер. Ви самі безпосередньо через браузер завантажуєте файли на сервер антивіруса, і вони перевіряються вже там. Мінус подібних антивірусів - вузька функціональність, перевірити можна тільки вже завантажені файли на сервер, а не весь комп'ютер відразу.

Тому після цих сервісів ми ознайомимося з онлайн антивірусами перевіряючими комп'ютер вже повністю. Для цього доведеться завантажити і встановити в систему невеликої установник, всі бази антивірусів автоматично завантажуються з хмари і перевірятися вже буде весь комп'ютер. Саме для доступу до системних файлів потрібно встановлювати одну з цих невеликих програм. Так само розглянемо сканери системи, необхідні в разі повної безпорадності встановленого антивіруса. Всі перераховані в статті сервіси та програми повністю безкоштовні і не вимагають реєстрації.

І нагадування - завантажуйте утиліти тільки у перевірених розробників і тільки з оф. сайтів. Інакше можна запросто підхопити ще зарази і добити систему. Представлені в статті посилання направляють тільки на оф. сайти розробників, вони абсолютно безпечні. Якщо не довіряєте вводите в гуглі назву програми і як правило на першому місці побачите оф. сайт, з якого вже завантажуєте безпечний файл.

Якщо вас мучать якісь сумніви в безпеці завантажених файлів, якщо ви завантажили крякнутий програму, книги або будь-якої іншої файл - скористайтеся одним з перерахованих нижче сервісів для перевірки файлів на віруси.

Сервіси для сканування файлів на віруси онлайн URL сервісу Короткий опис Макс. обсяг файлу https://www.virustotal.com/ Одні з сервісів Google, робить перевірку по 53 антивірусів одночасно. Можна перевірити URL сайту на шкідливий код. 128 МБ http://www.virusimmune.com/ Є додаток для Windows і Android. Перевіряє тільки файли. Основна перевага - перевірка файлів великого розміру. 300 МБ https://www.metadefender.com Є додаток для Windows. Можна перевіряти IP адреси і хеші програм. 140 МБ https://scan.kaspersky.ru/ Сервіс від відомої лабораторії Касперського. Перевіряє файли як антивірус, відразу виводить результат аналізу. Є перевірка URL сайтів. 50 МБ https://vms.drweb.ru/online Можна перевірити файли до 10 МБ і URL сайтів на безпеку. Є розширення для браузера для автоматичної перевіряти URL, блокування підозрілих сайтів і реклами. 10 МБ http://www.virscan.org/ Перевірка файлу одночасно 39 антивірусами. 20 МБ

Так само подивіться відео, як завантажувати файли в інтернеті безпечно, щоб потім не паритися з лікуванням вірусів. Автор пояснює дуже толково і зрозуміло очевидні речі, які ми забуваємо, сідаючи за комп'ютер.

Не зовсім онлайн перевірка файлів - завантажуємо кращі сканери для пошуку вірусів

Окремої уваги потребують додатки для перевірки на віруси. Для роботи тут потрібно завантажити і встановити на комп'ютер маленький додаток. Всю необхідну антивірусну базу програма завантажить з хмари і почне свою роботу. Установка програми необхідна для доступу до файлів на комп'ютері. На відміну від сервісів вище тут вже можна виконати повноцінну перевірку комп'ютера на віруси. Насправді це і не онлайн антивіруси, онлайн тут тільки викачуються сигнатури антивірусних баз. Вся робота буде проходити на комп'ютері, а не на сервері антивіруса. Тому це звичайно більше маркетинговий хід і зроблено для зменшення обсягу інсталяційний файл, антивірусних баз в викачаному файлі не буде. Для роботи обов'язково потрібен інтернет.

У чому ж тоді відмінності цих антивірусів від їх повноцінних побратимів? Роботу додатків можна виконати тільки на вимогу, вести постійний моніторинг системи вони не будуть. Бази сигнатур вірусів у них ідентичні, що знайде при скануванні повноцінна версія антивіруса, те ж саме виявить і онлайн антивірус, встановлений на комп'ютері. Справжні відгуки та приклади використання антивірусів дивіться в гуглі. Тільки після сканування захист забезпечувати ці програми не будуть. Тут представлені програми не прописує себе в автозавантаження Windows і практично не залишають після себе ніяких слідів роботи, крім віддалених вірусів.

Можна виділити серед цих додатків ESET Online Scanner, так як він не залишає після себе жодних слідів, автоматично видаляється після сканування, легко налаштовується і скрупульозно шукає загрози на кожному кроці, якщо це звичайно виставити в налаштуваннях.

ESET Online Scanner

https://www.esetnod32.ru/home/products/online-scanner/

Інструкція по роботі з антивірусом від розробника (тільки англійською) - http://support.eset.com/kb2921/?locale=en_EN

Додаток дуже зручне і просте в налаштуванні, у всякому разі, зараз на квітень 2017 року. Будемо сподіватися, розробник не прикриє проект і не включить нав'язливу рекламу своїх програм і іншого стороннього ПО, як антивірус Касперського, наприклад. Найголовніше ESET Online Scanner не залишає після себе жодних слідів присутності в системі і після завершення сканування видаляє сам себе.

Відразу починати сканування свого комп'ютера не потрібно. Після запуску нам необхідно налаштувати параметри сканування, значення за замовчуванням не зроблять роботу антивіруса повно. Будемо виходити з того що потрібно максимально очистити комп'ютер від вірусів, тому будемо перевіряти всі диски. Загалом, виконаємо повне сканування.

Загалом, виконаємо повне сканування

Включаємо виявлення потенційно небажаних програм і тиснемо на Додатково.

Включаємо виявлення потенційно небажаних програм і тиснемо на Додатково

Не забуваємо включити виявлення небажаного ПЗ, якщо не зробили це, включаємо виявлення потенційно небезпечних програм, підозрілих додатків, включаємо функцію сканування архівів і технологію Anti-Stealth для виявлення руткітів. Загалом все крім останнього пункту включаємо, це потрібно для безпеки нашої системи.

Галочку Очищати загрози автоматично не ставимо, антивірус разом з вірусами може видалити системні файли, після чого може не вийти запустити систему. Уже після сканування самі виберіть що видалити, а що залишити.

Далі натискаємо на кнопку Змінити в параметрах сканування.

Вибираємо для сканування ті області, які хочемо перевірити Вибираємо для сканування ті області, які хочемо перевірити. Бажано перевіряти всі. Натискаємо ОК і тільки тепер тиснемо Сканувати.

Після сканування програма запропонує нам ознайомитися з знайденими загрозами, якщо вважаєте за потрібне видалити заражені об'єкти вибираємо їх і тиснемо Очистити вбрання.

Ставимо галочку Видалити дані додатка при закритті і тиснемо Завершити Ставимо галочку Видалити дані додатка при закритті і тиснемо Завершити.

Ставимо галочку Видалити дані додатка при закритті і тиснемо Завершити

Після сканування і видалення загроз з комп'ютера ESET Online Scanner автоматично піти з комп'ютера.

Panda Cloud Cleaner

http://www.pandasecurity.com/usa/support/tools_homeusers.htm

Panda Cloud Cleaner доступний в наступних версіях:

 • Для установки в систему;
 • Портабельная версія для сканування без установки в систему;
 • Сканер USB носіїв;
 • ISO образ для сканування системи без завантаження Windows.

Для установки в систему;  Портабельная версія для сканування без установки в систему;  Сканер USB носіїв;  ISO образ для сканування системи без завантаження Windows

Завантажуйте Портабельная версію утиліти, вона не буде залишати після себе слідів використання.

HouseCall

http://housecall.trendmicro.com/ru/

Непоганий сканер вірусів для системи. Немає ніякої реклами, дуже простий в налаштуванні. HouseCall може конфліктувати з іншими антивірусами. Тому розробник рекомендує відключати пошук шкідливого ПЗ в режимі реального часу в установленому антивірус.

Перед пошуком вірусів необхідно налаштувати параметри сканування. Тиснемо Settings і вибираємо для сканування весь комп'ютер, так само можна налаштувати певну область сканування або просто виконати швидке сканування, що перевіряє тільки схильні до ризику області системи. Для безпеки, якщо вже довелося скористатися HouseCall, робіть повне сканування. Це запобіжить будь-яку можливість залишити віруси в системі.

Додаток встановлюється і викачує всі дані в папку Temp, призначену для зберігання тимчасових файлів програм Додаток встановлюється і викачує всі дані в папку Temp, призначену для зберігання тимчасових файлів програм. Якщо хочете повністю видалити HouseCall, після сканування переходите в C: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Local \ Temp \ HouseCall - для Windows 10 і Windows 7 і просто видаліть папку з програмою.

Для всіх вищеописаних програм для сканування комп'ютера на віруси потрібне активне інтернет з'єднання для скачування антивірусних баз. Однак є дві незамінні програми, якщо можливості підключитися до інтернету немає. Це Dr.Web CureIt! і Kaspersky Virus Removal Tool. Ці утиліти на момент скачування вже володіють новими антивірусними базами, можуть перевіряти систему практично вбиту вірусами і при цьому знаходити те, що встановлені антивіруси не змогли знайти.

Завантажити Dr.Web CureIt!

Kaspersky Virus Removal Tool

У чому ж тоді відмінності цих антивірусів від їх повноцінних побратимів?
Com/kb2921/?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью