• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Перевірити комп'ютер на віруси онлайн

Якщо у вас не встановлений стаціонарний антивірус, то рекомендується використовувати сервіси дозволяють перевірити комп'ютер на віруси онлайн. Нехай онлайн антивіруси і поступаються за деякими параметрами, стаціонарним, все ж вони досить ефективно справляються з діагностикою системи і видаленням всіх непотрібних файлів.

Далі ми розглянемо, як використовувати п'ять найбільш популярних онлайн антивірусів.

1. BitDefender QuickScan

Перевірити комп'ютер сервісом BitDefender QuickScan, можна, пройшовши за адресою http://quickscan.bitdefender.com/. Натискаємо кнопку «Сканувати зараз».

У вас встановиться для вашого браузера додатковий модуль BitDefender, який потім отримає доступ до перевіряється файлів вашого ПК, потім почнеться безпосередньо перевірка. На сайті вказано, що перевірка проводиться на серверах BitDefender (в хмарі). Сканування проходить швидко так, як технологія налаштована на пошук тільки активних в даний момент загроз.

2. ESET Online Scanner

Онлайн сканер ESET - ще один спосіб перевірки комп'ютера. При необхідності сканер видаляє віруси і виявлення шкідливих програм. Ця компанія також відома своїм NOD32. Щоб провести перевірку онлайн ESET, необхідно пройти за адресою http://www.esetnod32.ru/support/scanner/ (кнопка Запустити ESET Online Scanner).

У браузері Internet Explorer перевірку можна провести без завантаження додаткових програми, тобто, вам не потрібно буде запускати якісь окремі файли, так як ESET буде працювати у вікні браузера. Для інших браузерів необхідно завантажити, а потім запустити один файл. Так само, як BitDefender, програма ESET Online Scanner, як сказано на їхньому сайті, «бачить» всі типи загроз згідно версіями новітніх антивірусних баз, також вона робить евристичний аналіз вмісту. Запустивши онлайн сканер, можна налаштувати сканування, наприклад, прибрати галочку на «Сканувати архіви», а потім можна буде «Почати».

Відразу почнеться завантаження з інтернету антивірусних баз. Далі йде типова для інших антивірусів перевірка. На наш погляд, цілком пристойний і досить надійний сканер. Єдиний, напевно, його недолік в тому, що на ПК, все-таки, відбувається установка розширення для браузера.

3. Panda ActiveScan

Panda ActiveScan - це популярний онлайн-антивірус, заснований на хмарної технології. На сайті http://www.pandasecurity.com/activescan/index/?lang=ru-RU можна безкоштовно просканувати онлайн свій ПК. Як і в ESET, програма Panda ActiveScan в Internet Explorer працює без її видимої установки. Другий варіант її використання - завантаження Panda Cloud Cleaner - програми, що дозволяє видаляти віруси не встановлюючи повноцінний (стаціонарний) антивірус.

4. Kaspersky Security Scan

Kaspersky Security Scan є безкоштовною програмою. Завантажити її можна, пройшовши за посиланням. Вона також призначається для пошуку найбільш відомих загроз на комп'ютерах. Для перевірки тут також використані хмарні технології, що дозволяють значно скоротити час на перевірку. Утиліта не вступає в конфлікт з іншими антивірусами. Крім усього іншого, вона не знищує виявлені їй шкідливі програми, а лише повідомляє про них користувачеві. Тобто, після перевірки онлайн, необхідно буде провести видалення вірусів скориставшись додатковими програмами.

Com/activescan/index/?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью