• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Перевірити комп'ютер на віруси онлайн безкоштовно »Як створити сайт, расскрутіть його і заробити з seodengi

 1. HouseCall - безкоштовне засіб для пошуку вірусів онлайн
 2. Eset онлайн сканер
 3. Bitdefender Online Scanner - миттєва перевірка комп'ютера на віруси
 4. [Urlspan] F Secure Online Scanner [/ urlspan] - виявлення вірусів і шпигунських програм
 5. VirScan.org
 6. Virustotal
 7. Перевірити комп'ютер на віруси онлайн доктор веб
 8. Кілька слів в ув'язненні

Привіт шановні читачі блогу. Сьогоднішня стаття присвячена знаходженню на комп'ютері вірусів онлайн. Якщо ваш комп'ютер заражений вірусом, то слід знати, що робити, щоб запобігти подальшому поширенню на комп'ютері і по мережі. Так, ви не обмежені від вірусу тільки своїм комп'ютером, так як він може передаватися онлайн. Ось чому важливо встановити хороший антивірус на свій комп'ютер. Але якщо все ж зараження відбулося, слід негайно перевірити комп'ютер на віруси онлайн. Для платформи Виндоуз існує досить велика кількість перевірених сервісів, які допомагають здійснити перевірку на віруси.

Для платформи Виндоуз існує досить велика кількість перевірених сервісів, які допомагають здійснити перевірку на віруси

Зміст статті

Ці антивіруси пропонують комплексне рішення по боротьбі з шкідливим обладнанням, які необхідні для профілактики системи. Причина по якій багато користувачів вважають за краще перевірку вірусів онлайн, це можливість отримати актуальні дані і їх невелика вага. Якщо ви не хочете встановлювати антивірус на комп'ютер або тестувати упущені шкідливі програми безліччю інструментів, то онлайн перевірка буде в самий раз.

Перевірка може забезпечити різні рівні безпеки , А також очистить систему від вірусів і дасть гарантію, що система буде працювати ефективно. Тому, з безлічі антивірусів онлайн, вам слід вибрати той, який найбільше підходить.

HouseCall - безкоштовне засіб для пошуку вірусів онлайн

Антивірус доступний на Windows / MAC

Досить популярний антивірус, який виявляє і видаляє віруси , Черви або інші трояни, HouseCall підтримує безліч функцій. Він був зроблений спеціально з простим інтерфейсом; дозволяє виробляти вибіркове сканування, що дає можливість чистити папки більш ефективно. Засіб сканування дозволяє ліквідувати загальні проблеми пов'язані з активацією браузера.

Засіб сканування дозволяє ліквідувати загальні проблеми пов'язані з активацією браузера

HouseCall знижує кількість завантажень, дозволяє досліджувати нові загрози і відновлює файли. Він також бореться з адресними руткитами. Антивірус має автоматичним оновленням доповненими брандмауером, всіма можливими видами виявлення шпигунських програм. Ще однією корисною функцією є те, що антивірус може при скануванні блокувати проникнення спаму, надає захист від крадіжки особистих даних і також захищає мережу по Wi-Fi.

Eset онлайн сканер

Антивірус доступний на Windows / MAC

Даний вид антивіруса онлайн дає можливість виявити і видалити шпигунські програми на комп'ютері, і володіє потужним, доброзичливим інтерфейсом. Eset використовує технологію сканування ThreatSense і надає захист від ESET NOD32. Він також з легкістю вбудовується в веб-браузер.

Він також з легкістю вбудовується в веб-браузер

Після того, як ви зробили установку сканування, розробники антивіруса запевняють, що ESET є відмінним рішенням для очищення зараженої системи. Всі можливі віруси на пристрої в файлах і системі будуть з легкістю виявлені і видалені під час сканування системи. Це дає ефект, так як забезпечує миттєвий захист видалення будь-яких видів вірусів, при роботі або інших видах, які можуть заразити пристрій. Вибір більшості користувачів лягає на даний антивірус, так як він має потужну антивірусним захистом .

Bitdefender Online Scanner - миттєва перевірка комп'ютера на віруси

Доступний на Windows

Даний антивірус використовує в роботі хмарний вид сканування для виявлення будь-яких видів активних шкідливих програм в системі. При скануванні комп'ютера на віруси він видаляє всі активні загрози, використовуючи при цьому тільки частина ресурсів системи, що вимагається для безперервного сканування, не зачіпаючи основні ресурси системи, а використовуючи дані з очищення від вірусів на виділених серверах Bit defender.

При скануванні комп'ютера на віруси він видаляє всі активні загрози, використовуючи при цьому тільки частина ресурсів системи, що вимагається для безперервного сканування, не зачіпаючи основні ресурси системи, а використовуючи дані з очищення від вірусів на виділених серверах Bit defender

Онлайн антивірус дає можливість сканувати персональний комп'ютер використовуючи доступ до інтернету. Якщо ви хочете використовувати його з комп'ютера, слід завантажити розширення для браузера. Даний вид онлайн сканування досить ефективний, так як він видаляє віруси присутні в системі або бореться зі всілякими хакерами файлів, присутніх в пам'яті пристрою.

[Urlspan] F Secure Online Scanner [/ urlspan] - виявлення вірусів і шпигунських програм

Доступний на Windows

Серед списку антивірусів і доступних сервісів по очищенню, F Secure є найбільш швидким без втрати якості. Безліч функцій додається при скачуванні додатки на пристрій. Антивірус онлайн F Secure допомагає справлятися зі стрімко з'являються банківськими захистами, надає відмінну тих підтримку і захист браузера.

Антивірус онлайн F Secure допомагає справлятися зі стрімко з'являються банківськими захистами, надає відмінну тих підтримку і захист браузера

Після переходу на сайт, натискайте на кнопку «Запустити» і процес сканування негайно почнеться. Додатковими можливостями антивіруса є захист від крадіжки, також батьківський контроль і навіть сканування додатків, що робить його одним з кращих антивірусів. Він зберігає можливість сканування навіть при іншому встановленому антивірусі на комп'ютері.

VirScan.org

У цьому антивірусі онлайн, ви можете завантажити файл, розміром не більше 20 MB і вставити його в пошуковий рядок. Тим самим система виявить і швидко видалить віруси в файлі, які не були знайдені. Він діє досить швидко і просто. Всі можливі види троянів, хробаків, шкідливих програм і інші види вірусів можуть бути з легкістю видалені з системи через цей безпечний, і в той же час потужний антивірус.

Антивірус підтримує RAR / ZIP стиснення, але в них повинно бути стисло не вище 20-ти файлів. VirSCAN здатний виявляти шпигунське ПЗ в стислих файлах з паролями «infected» і «virus».

Virustotal

Цей антивірус надає можливість безкоштовного сервісу здатного провести аналіз на шпигунські програми будь-яких підозрілих файлів або URL-адресу сайту, який може бути заражений. У нього вбудовано швидке виявлення троянів і вірусів, а також інших видів шпигунських програм. Virustotal призначений для всіх видів пристроїв, так як він працює онлайн, без установки будь-яких програм.

VirusTotal - сервіс від Google, він досить швидкий, і негайно видалить всі можливі види загроз. Він також видалить всі види підозрілих файлів і URL адрес, які можуть завдати шкоди системі. Тому його ефективність каже сама за себе. Користуватися ним дуже просто:

 1. Переходимо по посиланню
 2. Пропишіть адресу файлу на комп'ютері, який слід перевірити, чи введіть URL-адресу сайту
 3. Натискайте на кнопку «Перевірити!»

Перевірити комп'ютер на віруси онлайн в обсязі всіх файлів через VirusTotal виконати не вдасться, так як в рядок можна вводити тільки один файл або адресу сайту. Даний варіант перевірки підходить для тих, хто скачав установчу програму і перед запуском, хоче упевнитися в тому, що ваша програма заражена. Саме для таких випадків як не можна до речі підходить VirusTotal, так як його не треба встановлювати на комп'ютер.

Перевірити комп'ютер на віруси онлайн доктор веб

Заключний спосіб за допомогою якого можна перевірити комп'ютер на віруси онлайн - популярний антивірус Доктор Веб. Одним з його сервісів є чудова можливість перевірити окремі файли. Щоб це зробити слід:

 1. Перейти за цим посиланням
 2. Клікнути на «Обзор» і вказати шлях до файлу, який мають намір сканувати
 3. Натиснути на кнопку «Перевірити!»

»

Цим способом ви не зумієте просканувати весь комп'ютер, так як даний сервіс підходить, як і попередній для перевірки одного файлу. Для перевірки всього комп'ютера вам буде потрібно встановити антивірус Dr. Web.

Кілька слів в ув'язненні

Онлайн антивіруси гарні в тому випадку, коли потрібно перевірити чи заражений комп'ютер чи ні. Якщо система вже інфікована, то можна спробувати скористатися одним із запропонованих онлайн сервісів для позбавлення від існуючих загроз. Вам слід встановити собі на комп'ютер принаймні одну антивірусну програму для захисту комп'ютера в реальному часі. До того ж безліч антівірусніков мають безкоштовні версії.

При цьому, ваш комп'ютер може бути інфікована не вірус, а шкідливими програмами. Їх дія проявляється в тому, що в браузері починають вилазити незрозумілі сайти з рекламою, або відкрита сторінка раптом починає пістрявити банерами з рекламою. В такому випадку антивіруси будуть марні і потрібно інший софт.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью