• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Перевірені способи заробітку грошей на блозі WordPress

 1. Створення та продаж плагінів
 2. Розробка тем для WordPress
 3. Налаштування блогу WordPress
 4. написання контенту
 5. інші способи
 6. Чому саме блог?
 7. Рекомендую почитати схожі записи:

Тож не дивно, що багато людей непогано заробляють на своєму блозі під управлінням WordPress Тож не дивно, що багато людей непогано заробляють на своєму блозі під управлінням WordPress. Є досить багато способів, які за допомогою звичайного блогу допоможуть вам заробити непогані гроші в Інтернеті. Ось саме про таких способах я і хочу поговорити в цій статті. Як інструмент заробітку я привожу простий блог на WordPress. Але якщо ваш блог працює на інший CMS, то все одно ці способи підійдуть і для вас. Тільки замість Вордпресс буде вже інший движок. Отже, давайте почнемо!

Створення та продаж плагінів

Якщо ви використовували WordPress в якості CMS , То без необхідних плагінів ви не змогли б запустити повноцінний блог. Чи не так!? Кожен блогер і кожен веб-майстер використовує додаткові плагіни, щоб розширити функціонал свого проекту. Модулі на багато полегшують наше життя. Для блоговского движка створено кілька тисяч полігонів. Серед них є як безкоштовні, так і платні.

Якщо вам вдалося знайти рішення якоїсь проблеми і реалізувати її за допомогою установки свого плагіна , То я впевнений, що багато людей будуть зацікавлені в покупці такого продукту. Це дуже хороший спосіб щоб заробити гроші на продажу свого плагіна. Якщо ви хочете заробляти гроші таким способом, то переконаєтеся, що плагіни вирішують тільки конкретні проблеми. Не потрібно створювати багатофункціональні «комбайни». Краще створити кілька плагінів, але зате для конкретних завдань. Так у користувачів є можливість вибирати тільки найнеобхідніше і не перезавантажувати свої блоги зайвими функціями.

Також ви можете випускати і безкоштовні плагіни з обмеженим функціоналом. А на додаток за додаткову плату можна пропонувати PRO версію. У цю версію ви можете включити розширені функції, яких не було в звичайній безкоштовної версії. Таким чином, людина може безкоштовно використовувати ваш плагін. А якщо йому знадобиться використовувати додаткові просунуті функції, то він зможе придбати їх за гроші. Багато розробники плагінів саме так і роблять.

Самі плагіни ви можете рекламувати на різних майданчиках (наприклад, на wordpress.org). Однак головною з них все ж залишиться ваш блог. У ньому ви не тільки можете рекламувати свої плагіни, а й давати докладні інструкції щодо встановлення параметрів. Таким чином, ваші клієнти можуть легко ознайомитися з потрібним продуктом. Крім цього на блозі з'явиться хороша зворотній зв'язок між вами і вашими читачами. Ви можете відповідати на різні питання інших людей, давати слушні поради і рекомендації.

Загалом, цей спосіб дуже добре допоможе вам заробити. Багато розробники плагінів заробляють непогані гроші на своїх плагінах. Навіть на безкоштовних версіях! Справа в тому, що розробник може поставити кнопки пожертвування. Ви, напевно, на багатьох плагінах бачили подібні кнопки або партнерські посилання. Якщо плагін дуже хороший в справі і радує користувачів, то є ймовірність, що хороший чоловік не відмовиться висловити розробнику свою подяку в якості невеликої суми.

Розробка тем для WordPress

Якщо ви захоплюєтеся веб-дизайном і любите створювати класні теми для CMS WordPress, то для вас є ще один спосіб хорошого заробітку на своєму блозі. Однак ви повинні створювати шаблони для певних тематик. Не кожен шаблон може підійти до якогось проекту. Тому ви повинні розуміти, для якої цільової аудиторії будуть придатні ці шаблони. Бажано ці шаблони розбивати на окремі категорії. Також потрібно знати, що всі теми класифікуються .

Ви, напевно, бачили багато компаній, які самі проектую фантастичні теми WordPress для створення пасивного доходу в мережі Інтернет. Як правило, в таких великих компанія працює кілька розробників. Також і ви можете наймати додаткових людей, якщо раптом не впевнені в своїх власних силах. Таким чином, у вас сформується своя команда для розробки. Якщо ваш блог вже досить популярний і сформований свій бренд , То я впевнений, що у вас з'явиться дуже багато замовників. Ну а якщо блог не так розкручений, а заробити хочеться, то ви можете приєднатися до сторонньої компанії, яка в цьому бізнесі вже не перший рік і має розкручений бренд.

Всі свої теми ви можете продавати не тільки на сторонніх майданчиках, а й на своєму блозі. Повторюся, якщо ваш блог вже досить популярний і на ньому є багато постійних читачів, то продаж шаблонів буде дуже вигідною справою. Ви також можете створювати і безкоштовні теми в якості повної демонстрації своїх робіт. Якщо такі роботи будуть якісними, то з більшою ймовірністю людина захоче купити преміум тему для свого блогу чи сайту.

Налаштування блогу WordPress

Одним з найпростіших способів заробітку грошей в Інтернеті за допомогою WordPress є надання послуг з налаштування блогу. Якщо ви добре знаєте WordPress, то для вас це не складе великих труднощів. Багато людей використовують WordPress на своїх блогах, але не у багатьох є досить технічних навичок. Ваше завдання в якості постачальника послуг - це настройка блогу. Сюди може входити установка і настройка самої CMS, скриптів, плагінів, встановити тему і так далі.

Також можуть бути якісь платні консультації по роботі з блогом WordPress Також можуть бути якісь платні консультації по роботі з блогом WordPress. Наприклад, SEO аналіз. Для цього у вас має бути своє портфоліо з відгуками клієнтів. Створіть спеціальну сторінку з прикладами сайтів і блогів клієнтів і їх відгуками. Так людина буде знати про ваші роботах і при необхідності зможе звернутися саме до вас.

Попросіть у своїх клієнтів, якщо вони задоволені вашою роботою, залишати відгуки на блозі. Якщо ви хороший фахівець, то таким чином ви можете збільшити кількість замовлень на своєму блозі. За численними відгуками і роботам людина буде бачити ваш професіоналізм. Таким чином, є велика ймовірність, що ця людина звернутися саме до вас за допомогою.

Також крім сторінки з прикладами робіт і відгуками у вас повинна бути підготовлена окрема сторінка «Послуги«. Надалі залучайте інших людей на цю сторінку. Це можна зробити шляхом платної реклами, вставки банерів, посилань або публікацій гостьових постів на інших блогах. Також не варто забувати і про додаткове джерело відвідувачів з соціальних мереж.

Якщо люди будуть зацікавлені у вашому реченні, то вони обов'язково з вами зв'яжуться. Хочу сказати, що багато новачків блогери не завжди зможуть заплатити вам, хоч і потребують допомоги. Таким чином, спеціально для них ви можете надавати деякі безкоштовні послуги. Але за умови, що вони будуть використовувати партнерські продукти (наприклад, послуги хостингу). Однак ви повинні знати, що потрібно пропонувати людям тільки хороші і перевірені продукти. В іншому випадку ви втратите клієнтів і придбаєте тільки негативні відгуки.

написання контенту

Ще одним способом заробітку грошей в Інтернеті є надання послуг зі створення контенту. Це найбільш популярний спосіб заробітку, так як контент - це найголовніша складова будь-якого блогу, сайту або іншого інтернет проекту. Без контенту неможливе існування і розвиток будь-якого ресурсу в мережі. Якщо у вас є хороші навички з написання статей, то цей спосіб вам обов'язково підійде.

А яке відношення до цього може мати блог? Звичайно ж, пряме! Блог тут виступає в якості не тільки реклами, але і презентації ваших робіт. Читаючи різні пости на блозі, людина зможе зрозуміти ваш професіоналізм, ваш стиль і подачу матеріалу. Також буде видно, в якій темі ви добре розбираєтеся. Якщо відвідувачеві подобається ваш стиль написання, йому підходить тематика і при цьому присутній сторінка з послугами з написання постів, то людина з великою часткою ймовірності звернеться саме до вас. Так що не втрачайте такий момент!

інші способи

В онлайн бізнесі багато рекомендують створити свій блог. І це правильно! Можна запустити свій власний блог на WordPress і надалі заробляти на ньому гроші. Як я вже говорив, ви можете створити окрему сторінку послуг для майбутніх клієнтів. Згодом на блозі сформується ваше портфоліо, яке допоможе вам заробляти ще більше. Крім перерахованих вище способів заробітку на блозі, ви також можете робити гроші за допомогою багатьох видів реклами або email маркетингу.

Скажу вам, щоб заробити гроші в Інтернеті вам не обов'язково повністю розбиратися в технічної складової WordPress. Можна надавати послуги або інфопродукти, які пов'язані з виробництвом сайтів і блогів. Наприклад, ви можете продавати свої різні вироби. На блозі можна викладати фотографії цих виробів з описом. Тим, хто любить малювати, можна надавати послуги зі створення красивих листівок, календарів, логотипів і так далі. Свої роботи ви також можете публікувати на блозі в якості портфоліо. Також можна надавати і інші платні послуги. Головне зрозуміти, що ви вмієте і що можете запропонувати іншій людині.

Чому саме блог?

Як бачите, способів заробити на своєму блозі WordPress багато Як бачите, способів заробити на своєму блозі WordPress багато. Як заробітку грошей в Інтернеті звичайний блог дуже добре підійде, так як він має низку переваг . По-перше, блог дуже легкий і простий в застосуванні. Саме тому його доцільно використовувати замість сайту, порталу або іншого великого веб-проекту. Блог можна вести самому, а ось для великого порталу потрібна вже своя команда з додатковими витратами. Тому багато рекомендують створювати саме блог, а не портал. Також за цим криється і головна суть у веденні блогу .

По-друге, в якості CMS використовується WordPress (движок для блогів). Цей движок дуже простий в застосуванні. Нічого важкого в ньому немає. Його зможе освоїти будь-який бажаючий. Саме тому ця CMS є найпопулярнішою і використовується на багатьох блогах (і не тільки на блогах). Якщо ви вже на своєму блозі використовуєте інший движок, то нічого страшного немає! Перераховані вище способи теж відносяться до вас, тільки вже під керуванням іншої CMS.

Я просто в цій статті торкаюся WordPress в якості основного движка для блогів. І хоч скільки б раз не лаяли за його недоліки і помилки (особливо в WordPress 3.9 ), Для мене ця CMS завжди буде кращою, і завжди буде стояти тільки на першому місці! Вдалого блогінгу!

PS А які способи заробітку ви використовуєте або збираєтеся використовувати на своєму блозі?

[Socialpost]

Рекомендую почитати схожі записи:

 • завжди уникайте поширених помилок сайту на WordPress. Якщо робота з таким сайтом або блогом є головним елементом бізнесу, то з такими помилками цей бізнес довго не протягне!

А яке відношення до цього може мати блог?
Чому саме блог?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью