• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Перевіряємо комп'ютер на віруси за допомогою онлайн-сканера ESET Online Scanner

Привіт! Дуже багато проблем, які виникають на комп'ютерах, пов'язані з різними вірусами і шкідливими програмами. І все частіше на блозі з'являються питання типу я все роблю по інструкції, але нічого не працює, і коли починаємо розбиратися, то виявляється що часто проблема в тому, що на комп'ютері повно всяких різних вірусів. І вони як правило і створюють різного роду проблеми і помилки.

І вони як правило і створюють різного роду проблеми і помилки

Тому, я вирішив написати статтю про те, як можна швидко перевірити комп'ютер на віруси, навіть не встановлюючи антивіруса. Єдино що потрібно, так це підключений інтернет. Я розповім, як за допомогою онлайн-сканера ESET Online Scanner можна просканувати комп'ютер на наявність різного роду погроз.

Те, що на комп'ютері завжди повинен бути встановлений антивірус, навіть безкоштовний, я думаю ви знаєте. Так само потрібно час від часу оновлювати антивірусні бази, які дуже швидко застарівають. Але на комп'ютер можна встановити тільки один антивірус, і він звичайно ж не зможе забезпечити сто відсотковий захист від вірусів.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси Тому, якщо у вас трапилася якась проблема, і ви підозрюєте що в цій проблемі винен вірус, то варто просканувати комп'ютер іншими антивірусами, або антивірусними утилітами, такими як AVZ .

Як я вже говорив, встановлювати кілька антивірусів одночасно на комп'ютер можна, та й встановлювати і видаляти по черзі їх теж не дуже хороша ідея. Тому компанія ESET створила сервіс, за допомогою якого, можна просканувати комп'ютер на віруси, навіть не встановлюючи антивірусну програму, і завантажувальний диск ESET створювати нам так само не потрібно, хоча, це ще один хороший спосіб видалити віруси.

Просто заходимо на сайт, запускаємо сканер і чекаємо поки антивірус все перевірить. У такого способу є свої плюси, наприклад сканер завжди використовує найновіші антивірусні бази. Ось тільки якщо у вас встановлений антивірус ESET NOD32, то користі від онлайн-сканера ESET Online Scanner, думаю буде мало. Просто одна і та ж компанія, і бази як онлайн-сканер, так і звичайна версія антивіруса, використовують однакові.

Відкриваємо Internet Explorer. Так-так, все правильно, повинен же він хоч раз стане в нагоді :).

Заходимо на сайт http://www.esetnod32.ru/support/scanner і натискаємо "Запустити ESET Online Scanner", можете так само почитати про достоїнства і системних вимогах сервісу ESET Online Scanner.

З'явиться вікно з ліцензійною угодою, ставимо галочку, тим самим погоджуємося з ліцензійною угодою і натискаємо "Start".

Встановлюємо надбудову. Натискаємо на активну область у вікні, і вибираємо "Встановити цю надбудову для всіх користувачів даного комп'ютера".

Підтверджуємо установку.

Налаштовуємо сканер ESET Online Scanner. Ми залишаємо галочку на "Видалити виявлені загрози" і можна поставити галочку навпроти пункту "Перевіряти архіви", процес перевірки триватиме довше, але і результат буде краще. Натискаємо "Почати".

Далі буде завантажено антивірусні бази даних, і відразу після їх завантаження почнеться перевірка комп'ютера на віруси.

По завершенню перевірки, або при її примусової зупинки, сканер видасть звіт з кількістю просканованих файлів, знайдених і знищених загроз.

Ще багато корисної інформації по боротьбі з вірусами, дивіться в рубриці Безпека . На цьому все, вдалою вам перевірки!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью