• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Перевіряємо параметри сайту: тИЦ, PR, індексацію та ін.

 1. Трохи про IP домену
 2. Трохи про Яндекс тИЦ
 3. Трохи про Google PR
 4. Трохи про індексацію сайту в пошукових системах

На сьогоднішній день дуже важливо спостерігати не тільки за зовнішнім виглядом ресурсу, його наповненням і технічною частиною, а й за різними параметрами, включаючи тИЦ і PR. Знати цю інформацію важливо не тільки при розвитку і просуванні ресурсу, але і при покупці, або аналізі конкурентів.

Трохи про IP домену

Перевірка IP-адреси домену використовується веб-майстрами дуже часто. Про це свідчить безліч факторів, включаючи стрімке зростання спеціалізованих сервісів, що дозволяють здійснювати подібні дії. Найчастіше IP домену перевіряється для того, щоб дізнатися хостинг, на якому знаходиться ресурс, наприклад, для написання скарги з причини крадіжки контенту або розміщення заборонених матеріалів. Однак це не єдина інформація, яку можна дізнатися завдяки IP домену.

Сервіси Whois дають можливість переглянути детальну інформацію про майданчику, включаючи NS сервера, дату реєстрації, зміни та закінчення домена, детальну інформацію про реєстратора (ПІБ, електронну пошту, адреса), кількість доменів, розміщених на одному IP і інші корисні дані.

Слід зазначити, що в інтернеті існують десятки і сотні різних сервісів, що дозволяють перевірити IP домену. Розглянемо найбільш популярні з них.

2ip.ru - безсумнівно, один з найбільш використовуваних сервісів для швидкої перевірки IP. Сервіс є популярним через наявність великої кількості інших корисних функцій. Також, слід зазначити, що перевірка здійснюється досить швидко і дає всю необхідну інформацію, потрібну веб-майстру.

Також, слід зазначити, що перевірка здійснюється досить швидко і дає всю необхідну інформацію, потрібну веб-майстру

Ip-whois.net - популярний сервіс, використовувати який досить зручно через відсутність зайвої інформації на сторінці. Ви просто вводите потрібний IP і отримуєте потрібні дані. Відзначимо, що даний сервіс дозволяє встановити на сайт кнопку для визначення IP адреси, а також, при перевірці, вказує географічне розташування IP.

Відзначимо, що даний сервіс дозволяє встановити на сайт кнопку для визначення IP адреси, а також, при перевірці, вказує географічне розташування IP

Whois-service.ru - ще один аналогічний попереднім сервіс, який володіє тим же набором функцій. Однак, відрізняється дуже високою швидкістю роботи, простотою і зручністю використання.

ru.siteipaddr.com - даний сервіс дозволяє швидко визначити всі домени, які на поточний момент знаходяться на вказаному IP. На початку рядка вказується загальна кількість сайтів і слід список з певних сервісом доменів з можливістю їх швидкого перегляду.

Cy-pr.com - універсальний сервіс, який об'єднує в собі більшість функцій ресурсів, зазначених раніше. При перевірці в центральній колонці відображається основна інформація про IP, а справа можна швидко переглянути домени, розташовані на даному IP і його місце розташування.

При перевірці в центральній колонці відображається основна інформація про IP, а справа можна швидко переглянути домени, розташовані на даному IP і його місце розташування

Трохи про Яндекс тИЦ

В інтернеті розташовані мільйони ресурсів, які мають не тільки різний зовнішній вигляд і тематику, а й якість. Пошуковий гігант рунета Яндекс ввів тематичний індекс цитування (тІЦ) для того, щоб визначати авторитетність того чи іншого сайту. Сам по собі індекс цитування означає значимість роботи вченого в науковому світі. Величину цього індексу визначають кількістю посилань на дану роботу, залишених в інших роботах або джерелах.

Аналогічною системою є і тИЦ пошукача Яндекс. Величина цього показника визначається завдяки розробленому алгоритму, і залежить, не тільки від кількості сайтів, що посилаються, але і від їх тематики і якості. Кожне посилання передає певний «вагу», що залежить від параметрів посилається ресурсу. Відповідно, вага однієї посилання якісного ресурсу може бути значно більше, ніж вага декількох менш авторитетних видань.

Існує ряд сервісів, які дозволяють швидко перевірити тИЦ онлайн. Розглянемо найбільш популярні з них.

Яндекс.Вебмайстер . В панелі сервісу Яндекс.Вебмастер користувач завжди може ознайомиться з поточним показником індексу цитованості. Також у відповідному вікні можна перевірити історію тИЦ, простежити на докладному графіку інформацію про зміну показника.

Також у відповідному вікні можна перевірити історію тИЦ, простежити на докладному графіку інформацію про зміну показника

Mainspy.ru , Webmasters.ru , Seolib.ru - три практично однакових сервісу, які дозволяють перевірити тІЦ сайту. Слід зазначити, що всі три сервісу надають можливість користувачеві перевіряти до відповідно 50, 50, 20 доменів одночасно. Mainspy і Webmasters проводять перевірку дуже швидко, однак видають лише інформацію про показники. Сервіс Seolib здійснять перевірку повільніше, але видає додаткову інформацію про кількість сторінок в ПС, наявності ресурсу в каталозі Яндекса або Dmoz, а також дату реєстрації домена.

Seo-monster.ru , Cy-pr.com , Pr-cy.ru - ще одна трійка подібних сервісів, яка відрізняється своїм підходом перевірки. Перевірити одночасно можна тільки один домен. Але при перевірці дані сервіси видають докладну інформацію про сайт, включаючи кількість сторінок в індексі пошуковика, поточні показники і їх історію, кількість зовнішніх посилань і інші дані. Кожен із сервісів, природно, має свої «родзинки» і відмінності, але, з нашої точки зору, найбільш зручним є Pr-cy.ru зважаючи на наявність більш детальної інформації та історії показників.

Трохи про Google PR

Google Page Rank (PR) - cхожій з Яндекс тИЦ показник, який характеризує авторитетність певної веб-сторінки. Авторитет сторінки залежить від переданого їй «ваги» посилань. Рухаючись вага, природно, залежить від авторитетності сторінки, що посилається.

Для вебмайстрів була складена приблизна таблиця залежності PR від даного показника посилань. Завдяки таблиці можна обчислити приблизну кількість посилань, необхідних для отримання того чи іншого рівня PR. Наприклад, для того, щоб отримати PR 4, необхідна, як мінімум, одне посилання ресурсу з показником PR 5+ або, наприклад, не менше сотні посилань ресурсів з PR 2. Cлід відзначити, що посилання з тематичних ресурсів дають більше ваги, ніж нетематичні . Аналогічно, текст посилання може впливати більше, ніж показник, що посилається.

В цілому, для того, щоб посмотрть PR сайту можна використовувати зазначені вище ресурси (Seo-monster.ru, Cy-pr.com, Pr-cy.ru, Webmasters.ru та інші). Однак існує і ряд зарубіжних сервісів, що дозволяють швидко перевірити PR сторінки.

Prchecker.info , check-page-rank.net , whatsmypr.net - три досить схожих сервісу, які дозволяють швидко визначити показник Page Rank необхідної сторінки. Перші два з них вимагають введення капчі.

Pagerankchecker.com і Checkpagerank.net - більш інформативні сервіси, які показують не тільки поточний PR перевіряється сторінки, але і додаткову інформацію, включаючи кількість зворотних посилань, наявність ресурсу в каталогах, whois та інше. Останній із сервісів дає можливість установки кнопки з показником PR на свій сайт.

Трохи про індексацію сайту в пошукових системах

Створений недавно сайт не відразу можна знайти в пошукових системах. Перш ніж він буде відображатися в них, роботи пошукових систем повинні знайти його, проаналізувати вміст і занести в свою базу даних. Тільки після цього перевірені (проіндексовані) сторінки будуть відображатися користувачам в пошуку.

Уже проіндексовані ресурси, як правило, не відчувають проблем з індексацією нових сторінок. Однак про «свіжих» сайтах пошуковикам ще належить дізнатися. Відбутися це може двома способами.

Додавання сайту через певну форму пошукача. Даний спосіб передбачає, що ви самостійно повідомте пошукову систему про новий сайт для його подальшої індексації. Слід додавати тільки головну сторінку, так як інші будуть автоматично проіндексовані по посиланнях.

Залишити індексацію ресурсу пошуковій системі. Для цього новому ресурсу необхідно отримати хоча б одну зовнішню посилання з проіндексованого сайту. Саме за цим посиланням пошуковий робот проиндексирует новий ресурс.

Дізнатися індексацію сайту в пошукових системах можна за допомогою наступних сервісів.

Яндекс.Вебмайстер - сервіс пошукової системи Яндекс, який дозволяє досить точно переглянути поточну кількість проіндексованих сторінок власного сайту. Також, в панелі Веб-майстер вказано кількість завантажених і виключених з пошуку сторінок.

Google Webmastes - аналогічний сервіс пошукової системи, що дозволяє перевірити індексацію сайту в Гугл. В панелі інструментів для веб-майстра можна побачити детальний графік з історією індексації сторінок і показником проіндексованих сторінок на даний момент.

Крім спеціалізованих сервісів від пошукових систем існують і інші схожі системи. Серед них і наш сервіс SE Ranking, який дозволяє дізнатися число сторінок в індексі для всіх доданих сайтів.

Серед них і наш сервіс SE Ranking, який дозволяє дізнатися число сторінок в індексі для всіх доданих сайтів

Не варто забувати і про те, що для активного просування свого ресурсу необхідно знати не тільки показники тИЦ, PR і кількість проіндексованих сторінок, але і знати позиції, як свого майданчика, так і сайтів конкурентів. Всі ці дані із задоволенням демонструє Вам SE Ranking . Реєструйтеся в системі і протягом 14 днів тестируйте сервсіс абсолютно безкоштовно!

Безкоштовний тестовий доступ

Перегляди: 1 347

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью