• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Перевезення в міжнародному сполученні з Білоруссю (Білоруссю).

 1. Що возимо:
 2. Перевезення особистих речей та міжнародний переїзд "під ключ" з / в Білорусь
 3. Перевезення комерційних вантажів "під ключ" з / в Білорусь
 4. Напрямки перевезення вантажів "під ключ" в повідомленні з Білоруссю

Компанія "VITALSPECSERVICE" надає послуги доставки вантажів у міжнародному сполученні з Республікою Білорусь і країнами Європи, Азії, СНД та інших материків. Вантажоперевезення в Білорусію здійснюються морським, авіа та автотранспортом. У складі автопарку компанії складаються стандартні і спеціалізовані автомобілі вантажопідйомністю від 1 до 20 тонн, також є трали для перевезення негабаритних вантажів. Можлива організація збірної вантажоперевезення.

"VITALSPECSERVICE" займається міжнародною доставкою вантажів (від посилки * до негабаритного або небезпечного вантажу) практично до будь-якої точки світу.

Що возимо:

Доставка вантажів з / в Білорусь (Білорусь) "під ключ"

Крім стандартної послуги вантажоперевезення, пропонуємо перевезення з / в Білорусь "під ключ" за схемою "від дверей до дверей": перевезення особистих речей і квартирний переїзд, перевезення товарів (імпорт / експорт). Замовивши дану послугу всі турботи по перевезенню наша компанія бере на себе. Вам необхідно лише надати необхідні дані про вантаж і маршруті доставки. Ми несемо відповідальність за його збереження, до того ж наш менеджер завжди буде на зв'язку.

Перевезення особистих речей та міжнародний переїзд "під ключ" з / в Білорусь

Перевезення домашніх, особистих речей і організація переїзду ( квартири , Офісу, HoReCa) - одна з найбільш популярних послуг компанії. Маючи в цьому багаторічний досвід ми з легкістю гарантуємо вам доставку ваших речей в призначені терміни в цілості й схоронності. При доставці речей "під ключ" ви і зовсім можете розслабитися адже всі тяготи перевезення ми повністю беремо на себе.

Перевезення комерційних вантажів "під ключ" з / в Білорусь

Імпортуємо або експортуємо ваші товари з Білорусі "під ключ". Основна частина білоруського виробництва зосереджена в галузях машинобудування, металообробки, хімічної і нафтохімічної промисловості. Чимала частка припадає на легку, харчову, деревообробну галузь, виробництво будматеріалів і фармацевтичну промисловість. Тому основні експортні товари: мінеральні добрива (в основному калійні), шини, трактори, меблі, тканини, косметика, парфумерія, м'ясні і молочні продукти.

Імпорт - це здебільшого мінеральні продукти (нафта, газ і вугілля), машини, чорні метали, пластмасові вироби, транспортні засоби, деякі продукти харчової промисловості, а також легкої і хімічної.

Білорусь бере активну участь в процесі зовнішньої торгівлі, підтримуючи зв'язки з багатьма країнами. Найбільша частина зовнішньої торгівлі припадає на Росію. Основні статті імпорту з цієї країни - сировина, матеріали та енергоресурси. Важливе місце займає партнерство з країнами Європейського Союзу (Нідерланди, Німеччина, Латвія, Польща, Італія). Значний товарообіг відбувається також з Україною і Китаєм.

Напрямки перевезення вантажів "під ключ" в повідомленні з Білоруссю

Міжнародні перевезення вантажу з / в Білорусь з "VITALSPECSERVICE"

Компанія "VITALSPECSERVICE" забезпечує перевезення будь-яких вантажів будь-якими видами транспорту в міжнародному сполученні з Республікою Білорусь. Кваліфіковані логісти складуть оптимальний маршрут з урахуванням особливостей вантажу, пункту відправлення та призначення. Питання, що виникають ви можете з'ясувати, зв'язавшись з нами по електронній пошті, телефону або месенджер.

Доставка вантажів з компанією "VITALSPECSERVICE" - це оперативно, безпечно і вигідно.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью