• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Переваги електронної комерції в хмарі

Хмарні послуги - одна з найпопулярніших тем технологічних новин сьогодні Хмарні послуги - одна з найпопулярніших тем технологічних новин сьогодні. Все більше підприємств використовують в якості ІТ-платформи бізнесу гібридні , публічні і приватні хмари . Е-комерція - одна з галузей, в яких послуги хмарних обчислень грають головну роль в забезпеченні надійних і безперебійних онлайн-платежів. Як вибрати надійного провайдера хмарних послуг і на що потрібно звернути увагу?

Для розуміння переваг хмарних послуг в електронній комерції, для початку позначимо найважливіші аспекти для роботи бізнесу е-комерції в Інтернеті. При цьому, не має значення, чи продає Ваша компанія товари в роздріб, квитки, послуги, нерухоме майно або ж надає послуги онлайн-казино - загальна мета одна - залучити клієнтів і задовольнити їх потреби, використовуючи ефективні бізнес-рішення. Використання хмарних послуг для Вашої веб-сторінки е-комерції - якраз одне з таких рішень.


доступність

Постійна доступність - життєва необхідність для будь-якого онлайн-бізнесу. Для забезпечення безперервного бізнесу і підтримки довіри клієнтів, Ваша платіжна платформа повинна бути доступна в будь-який час! Цілодобова доступність веб-сторінок і онлайн-платежів - невід'ємна вимога в цифрову епоху! До того ж, всі ми добре знаємо, наскільки дратівлива може бути повільно завантажується домашня сторінка. Якщо швидкість завантаження буде менше очікуваної клієнтом, то клієнт майже напевно не стане чекати завантаження і піде, не витрачаючи свого дорогоцінного часу і не зробивши покупок. Ця особливість підкреслює значимість ІТ-платформи, яка враховує особливості веб-сторінки і кількість відвідувань.


Географічне розташування дата-центрів відіграє значну роль в доступності хмарної ІТ-платформи. Клієнти великих компаній е-комерції знаходяться в різних місцях по всьому світу, тому домашня сторінка повинна бути доступна з будь-якого місця і в будь-який час. Важливо вибрати дата-центри з різними географічними розташуванням і широким мережевим покриттям. Для забезпечення швидкого завантаження контенту можна використовувати також мережу доставки контенту (Content Delivery Network, CDN). Потужна CDN-мережу підвищить продуктивність Вашої сторінки і додатків, забезпечуючи високошвидкісну одночасну передачу об'ємних файлів, відео і мультимедіа Вашим клієнтам у всьому світі.


За даними світового лідера хмарної інфраструктури та технологій, компанії VMware, доступність хмарних послуг, зниження витрат і еластичність - три головних переваги хмарних послуг для бізнесу.Надійна і безпечна платформа

На тлі зростаючої конкуренції між підприємствами е-комерції та роздрібної торгівлі, зростає роль використання надійної ІТ-платформи для забезпечення бізнес-процесів. Довіривши свої бізнес-дані дата-центру, Ви помітно підвищите рівень ІТ-безпеки. Надійний дата-центр забезпечить високі стандарти безпеки, клімат-контроль і охолодження устаткування, відеоспостереження, план аварійного відновлення, доступність техпідтримки 24/7 і багато іншого для забезпечення безпеки систем і даних Вашого бізнесу.


Одна з головних турбот в е-комерції - безпека онлайн-платежів. Ми живемо в той час, коли віртуальні атаки, віртуальні крадіжки особистої інформації і даних платіжних карт відбуваються частіше ніж фізичні. Протягом минулого року кількість кібератак збільшилася на 50%. При виборі оператора дата-центрів, потрібно керуватися наявністю у дата-центру сертифіката стандарту PCI DSS , Який гарантує як фізичну, так і віртуальну безпеку даних платіжних карт від несанкціонованого доступу, що в свою чергу забезпечує Ваш бізнес е-комерції надійної хмарної платформою.


Безпечна і надійна платформа хмарних послуг забезпечує високий рівень доступності. Витрати, що виникли в результаті простою ІТ-обладнання, можуть бути досить значними, а часом навіть катастрофічними. Конкуренція в сфері дата-центрів служить переконливою мотивацією підтримувати високий рівень доступності, від чого в підсумку виграє користувач хмарних послуг.еластичність

Хмарні обчислення істотно поліпшують ефективність бізнес-процесів. Еластичність, або масштабованість, дозволяє повністю налаштувати хмарну платформу під вимоги Вашого бізнесу. Ви можете використовувати певну кількість ресурсів, необхідне для роботи Вашої веб-сторінки і компанії. На додаток до цього, використання хмарних послуг дозволяє швидко і легко збільшити або зменшити кількість необхідних ІТ-ресурсів, не піддаючи бізнес при цьому небажаному ризику. Наприклад, Ви можете масштабувати ресурси в піковий період, навіть якщо він має сезонний або місячний характер. До того ж, замість фіксованої плати за невикористовувані ІТ-ресурси, еластичність хмарних послуг забезпечує змінні витрати в залежності від обсягу використаних ресурсів.


Досвідчені фахівці дата-центрів і новітні технології

Використовуючи хмарну інфраструктуру, засновану на інфраструктурі дата-центрів, Ви не тільки довіряєте ІТ-платформу експертам, а й використовуєте новітні технології та обладнання світових лідерів ІТ-галузі, таких як VMware, Hewlett Packard Enterprise, Juniper, Cisco, DELL EMC, Citrix, IBM і інших. Дата-центри регулярно оновлюють свою ІТ-інфраструктуру, забезпечуючи Вас новітніми ефективними рішеннями. Професіонали дата-центрів налаштовують хмарні ресурси відповідно до програмним забезпеченням, об'ємом даних, кількістю відвідувань веб-сторінки і іншими особливостями Вашого бізнесу. Сертифіковані спеціалісти допоможуть підібрати хмарне рішення, найбільш оптимальне саме для Вашого бізнесу.

Розглядаючи варіанти використання хмарних послуг, важливо вибрати дата-центр, який забезпечить всі переваги хмарної платформи на найвищому рівні і гарантує надійність. Відповідність міжнародним стандартам, індивідуальні ІТ-рішення, можливість відвідати дата-центр фізично або віртуально, високі показники доступності та наявність безпечних технологій - це лише кілька факторів, які потрібно врахувати, якщо Ви хочете випробувати всі переваги хмарних технологій стосовно до Вашого бізнесу електронної комерції.

Відповідність міжнародним стандартам, індивідуальні ІТ-рішення, можливість відвідати дата-центр фізично або віртуально, високі показники доступності та наявність безпечних технологій - це лише кілька факторів, які потрібно врахувати, якщо Ви хочете випробувати всі переваги хмарних технологій стосовно до Вашого бізнесу електронної комерції


Зв'яжіться з експертами DEAC для більш докладної інформації про ефективне хмарному вирішенні!


Як вибрати надійного провайдера хмарних послуг і на що потрібно звернути увагу?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью