• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Перенесення розробок Visual Studio C і C ++ в Eclipse CDT

 1. попередні вимоги
 2. Порівняння Visual Studio і Eclipse
 3. Порівняння розробки додатків на C / C ++ для Windows
 4. Про CDT
 5. З VS в Eclipse
 6. Малюнок 1. Створення програми HelloWorld Win32 за допомогою Visual Studio
 7. Складнощі, пов'язані з використанням Eclipse CDT як IDE для розробки під Windows
 8. проектування
 9. Розробка
 10. налагодження
 11. тестування
 12. Інструментальні засоби і інші критерії
 13. висновок
 14. Ресурси для скачування

Покрокове керівництво по перенесенню проектів Microsoft VS в інструментальний комплект Eclipse засобів розробки C / C ++

Платформа Eclipse - це інструментальний засіб з відкритим вихідним кодом, що допомагає вам у реалізації проекту на всіх етапах, від проектування до тестування, в єдиному середовищі розробки, без необхідності використовувати роздільні інструментальні засоби для кожного етапу. Eclipse був створений в допомогу спільноті розробників інструментальних засобів, концентруючись на основних функціональних можливостях інструменту, а не на самому середовищі розробки (IDE). Це можна досягти завдяки моделі програмування Eclipse, яка підтримує будівельні блоки ПО, звані вбудовуваними розширеннями (плагіни).

На початку Eclipse розвивався як інтегроване середовище для програмування на Java, оскільки це було актуально в той час. В силу своєї розширюваності, він став використовуватися для розробки додатків на інших мовах програмування, таких як COBOL і C / C ++.

Дана стаття розглядає додатки на C і C ++. Більшість проектів на C і C ++ для розгортання в середовищі Windows розроблені за допомогою Microsoft Visual Studio. У даній статті наводиться покрокова процедура перенесення проектів з Microsoft Visual Studio C / C ++ (MSVC) в Eclipse. Паралельно з цим ми порівняємо і порівняти переваги від використання MSVC і Eclipse CDT.

попередні вимоги

Платформа Eclipse

Завантажте Eclipse з сайту організації Eclipse. Пакет інструментальних засобів розробки C ++ (CDT) Eclipse Встановіть це розширення Eclipse для розробки програм на C і C ++ (див. Розділ Про CDT ). Visual Studio / Platform SDK Це має бути вашою середовищем розробки для додатків C / C ++ в Windows. Остання версія платформи SDK (MSVC Express) зазнає в даний час зміни, які вимагають, щоб ви виконували побудова виконуваних модулів традиційним способом з використанням make-файлу nmake. У даній статті передбачається, що ви створюєте виконуються модулі за допомогою make-файлу. З'ясуйте, скільки разів ви використовуєте.

Посилання для завантаження кожної з них наведені в розділі ресурси .

Порівняння Visual Studio і Eclipse

Microsoft Visual Studio має довгу історію і широко використовується розробниками додатків для Windows. Він також є лідером в розробці додатків на C і C ++ для Microsoft Windows. На відміну від нього, Eclipse CDT є відносно новим і досить популярним в наші дні серед розробників. Eclipse CDT спроектований, щоб задовольнити потреби розробників на різних платформах ОС, таких як Linux®, і залежить від компілятора gcc та інших інструментів з відкритим вихідним кодом.

Eclipse і Visual Studio можна порівнювати з різних напрямків. Можна порівняти призначений для користувача інтерфейс, архітектуру, вартість, легкість звернення і багато інших критеріїв. Оскільки в даній статті розглядається розробка на C і C ++, ми розглянемо і порівняємо сильні сторони обох засобів, що стосуються розробки додатків на C і C ++ для Windows.

Порівняння розробки додатків на C / C ++ для Windows

Microsoft Visual Studio C / C ++ Eclipse CDT Характер ліцензії Патентоване засіб З відкритим вихідним кодом Мови програмування Призначений для C / C ++ і мов програмування, підтримуваних Microsoft Різні мови програмування (COBOL, мова програмування Java та інші), паралельно з С / С ++ Підтримувані фази SDLC Тільки програмування Проектування, програмування, управління конфігурацією, тестування та ін. Налагодження Повна підтримка налагодження Підтримка налагодження відсутня; підтримка налагодження доступна лише для програм на С, скомпільованих за допомогою gcc, і на платформах, відмінних від Windows. Потрібно засіб налагодження Microsoft Debugging Tools for Windows Редактор ресурсів Вичерпний редактор ресурсів Редактор ресурсів відсутня Тестування Інструментарій для тестування як частина Visual Studio відсутня; потрібно використовувати сторонній інструментарій Можна використовувати CppUnit (див. розділ ресурси для отримання додаткової інформації) Програмування MFC Підтримка розробки програми MFC (майстер, шаблони програм і ін.) Підтримка відсутня Розробка вбудованих інструментів (плагінів) Visual Studio 6 не підтримує вбудованих програмних компонентів Заснований на архітектурі вбудованих розширень Інструментарій, специфічний для Microsoft Windows Spy ++, error look-up (пошук помилок), ActiveX Container та інші Спеціальний інструментарій для платформ Windows відсутній

Про CDT

Пакет інструментальних засобів розробки на C ++ (CDT) Eclipse є розширенням платформи Eclipse в формі плагіна. Цей плагін доступний у варіанті для будь-якої платформи. Дружність плагіна для користувача і те, що він має відкритий вихідний код, робить його популярним не тільки серед розробників для Linux, але і серед розробників на C ++, що використовують інші платформи. Модулі CDT і Web Tools є двома найбільш поширеними розширеннями для Eclipse. Приблизно два з трьох розробників, які використовують CDT, є користувачами Windows.

CDT має субкомпоненти або плагіни, які є самостійними працями спільноти CDT. Найважливішим є основною плагін CDT, що забезпечує базові можливості CDT. CDT Debug UI (призначений для користувача інтерфейс відладчика) забезпечує можливості для користувача інтерфейсу для програм редагування і перегляду при налагодженні. Плагін CDT UI забезпечує пов'язані з призначеним для користувача інтерфейсом (UI) функціональні можливості, програми перегляду, редагування, майстри і т.д. Отладчик CDT забезпечує базові можливості налагодження. CDT Feature дає компонент CDT Feature. Ядро CDT забезпечує Core Model, CDOM, і інші базові компоненти. CDT Launch реалізує механізм для запуску зовнішніх виконуваних модулів і інструментальних засобів. CDT Debug MI (машинний інтерфейс) - коннектор додатків для MI-сумісних отладчиков.

Редактори CDT містять кілька можливостей, які роблять їх популярними. Наприклад, підсвічування синтаксису і помічник по коду (code assist) роблять розробку ПО швидкою і простою. Підсвічування синтаксису конфигурируется і може бути налаштована індивідуально, відповідно до особистих переваг розробника. Помічник по коду - це функція дописування рядків коду аналогічна такий же функції в Visual Studio. В плагін можна додавати запрограмованих користувачем шаблони коду, які можуть потім використовуватися помічником по коду.

У наступних розділах ми дізнаємося, як ефективно використовувати CDT для перенесення проектів Visual Studio в інструментальне засіб Eclipse CDT Workbench.

З VS в Eclipse

В даному розділі ми перенесемо просте додаток HelloWorld Win32, розроблене за допомогою Microsoft Visual C ++ 6.

 1. Якщо ви не маєте існуючого Win32-додатки, створіть додаток HelloWorld Win32, використовуючи Visual Studio. Створіть make-файл, вибравши в меню Visual Studio опції Projects> Export Makefile (Проекти> Експортувати Мake-файл).
  Малюнок 1. Створення програми HelloWorld Win32 за допомогою Visual Studio
  Покрокове керівництво по перенесенню проектів Microsoft VS в інструментальний комплект Eclipse засобів розробки C / C ++  Платформа Eclipse - це інструментальний засіб з відкритим вихідним кодом, що допомагає вам у реалізації проекту на всіх етапах, від проектування до тестування, в єдиному середовищі розробки, без необхідності використовувати роздільні інструментальні засоби для кожного етапу
 1. Запустіть Eclipse і відкрийте перспективу C / C ++.
  1. Виберіть Window> Open Perspective> Other (Вікно> Відкрити Перспективу> Інше)
   Малюнок 2a. Відкриття перспективи C / C ++
  1. Виберіть перспективу C / C ++
  Рисунок 2b. Вибір перспективи C / C ++

  Зауваження: Перспектива C / C ++ буде присутній в діалозі Select Perspective, тільки якщо плагін CDT встановлений.
 1. Створіть стандартний Make-проект C / C ++ за допомогою File> New> Standard Make C ++ Project (Файл> Новий> Стандартний Make-проект C ++). Назвіть проект HelloEclipse, ввівши його ім'я в поле Project Name (Ім'я Проекту) відкрився діалогу New Project (Новий Проект) і натисніть кнопку Finish (Готово).
  Малюнок 3a. Час для HelloWorld
  Малюнок 3b. Назвіть ваш проект HelloEclipse
 1. Тепер потрібно імпортувати файли, створені за допомогою Visual Studio, в Eclipse. Перейдіть до File> Import. Виберіть Filesystem (Файлова система) в діалоговому вікні Import (Імпорт) і натисніть кнопку Next (Далі). Якщо новостворений проект не видно, перейдіть до Window> ShowView> C / C ++ project (Вікно - Показувати - Проект C / C ++).
  Малюнок 4. Імпорт файлів проекту HelloWorld з Visual Studio
 1. Перегляньте папку, де був створений проект Visual Studio, виберіть для імпорту файли з розширеннями * .c *, * .h *, *. Rc, *. Ico і .mak і натисніть кнопку Finish (Готово).
  Малюнок 5. Імпорт файлів * .c *, * .h *, *. Rc, *. Ico і .mak
 1. Додавання змінних оточення
  Малюнок 6. Додавання змінних оточення
 1. Клацніть правою кнопкою миші на проекті і виберіть опцію Properties (Властивості). У діалоговому вікні Properties for HelloEclipse (Властивості для HelloEclipse) виберіть зліва C / C ++ Make Project і додайте змінні оточення INCLUDE і LIB, що вказують на шляху include і lib для Visual Studio. Якщо ви користуєтеся платформою SDK, вкажіть на її директорії include і lib.
  Малюнок 7. Завдання правильного шляху для include і lib в Visual Studio
 1. Відкрийте файл .mak, імпортований з проекту Visual Studio і внесіть наступні зміни:
  1. Змініть конфігурацію (CFG) з Debug (Налагодження) на Release (Випуск), щоб отримати працюючу версію програми. Це буде виглядати як CFG = HelloWin - Win32 Release.
   Малюнок 8a. Зміна конфігурації з Debug на Release
  1. Додайте команду для виконання програми в тег ALL: @cmd / c $ (OUTDIR) \ $ (EXENAME) .exe
  2. Задайте EXENAME = HelloWin
  Малюнок 8b. опис EXENAME
 1. Наступним кроком буде створення нового цільового файлу для make.
  1. Клацніть правою кнопкою миші по поточному проекту і виберіть Create Make Target (Створити Цільовий Файл для Make).
   Малюнок 9a. Створення нового цільового файлу
  1. Створіть цільової файл для нашого проекту. "Target name" задайте за своїм бажанням. "Make target" задає .mak-файл, який ми змінювали на попередньому кроці. "Build command" задається при знятті прапорця Use default (Використовувати умовчання) в команді побудови, і команда ця буде nmake. Щоб зробити режим перегляду Make targets видимим, зайдіть в Window> Show View> Make Targets (Вікно - Показувати - Цільові файли Make).
  Малюнок 9b. Цільовий файл повинен бути HelloWin.mak
 1. Щоб побудувати і запустити додаток Win32, двічі клацніть кнопкою миші по створеному нами файлу HelloEclipse.
  Малюнок 10. Як відкрити програму

VC ++ 2005 Express, що вносить безліч змін в традиційний Visual Studio C / C ++, містить проект, ініційований на Eclipse, для вирішення цієї проблеми. Відвідайте Eclipse MSVC для отримання більш докладної інформації (див. Розділ ресурси ).

Складнощі, пов'язані з використанням Eclipse CDT як IDE для розробки під Windows

Розглянемо різні складнощі, пов'язані з використанням Eclipse CDT на різних етапах процесу розробки ПО.

проектування

UML став стандартом де-факто для подання та проектування програмних додатків з використанням об'єктно-орієнтованих мов програмування. IBM пропонує два засоби розробки Java на основі Eclipse: Rational® Application Developer і Rational Rose® XDE Developer для технології Java. Обидва вони пропонують розробку на основі моделі і підтримують UML, повний цикл проектування Java-коду, синхронізацію модель-код, що виконується автоматично або на вимогу, і інші корисні можливості. Хоча у нас є UML-плагін для Eclipse, тісна інтеграція між UML і C / C ++ в платформі Eclipse в даний час відсутня.

Розробка

Найбільш цікавим елементом Visual Studio є його редактор ресурсів. Будь то редактор ресурсів SDK або MFC, вони обидва широко використовуються в розробці статичних елементів управління для призначеного для користувача інтерфейсу (UI) додатки. Сьогодні Eclipse CDT не забезпечує підтримки для розробки UI. Використовуйте проект візуального редактора для Eclipse при створенні файлів .rc для розробки під Windows.

Microsoft змінює свої компілятори від версії до версії, що створює певні складності для Eclipse CDT в плані підтримки різних версій інструментальних засобів SDK, що випускаються Microsoft.

Сьогодні повний перехід в програмах MSVC до відкритого вихідного коду є неприйнятним. У Linux таке завдання дуже складна. Інструментарій SDK компанії Microsoft не може працювати в системах з відкритим вихідним кодом, таких як Linux. Інструментальні засоби SDK повинні запускатися всередині емулятора Windows для того, щоб їх можна було використовувати в Linux.

Тим не менш, у даний час розробники для Windows, що використовують платформи SDK, Eclipse CDT і Налагодження кошти для Windows, розглядають платформу Eclipse як альтернативу для MS Visual Studio.

налагодження

Eclipse CDT грунтується на отладчике GNU Debugger (GDB). GDB це відладчик на рівні вихідного коду для програм на C, C ++, Ada і інших мовах програмування. Ні Eclipse, ні GDB не розуміють налагоджувальної інформації, що генерується компіляторами Microsoft. В результаті вибір CDT як середовище для повного циклу розробки під Windows пов'язаний з труднощами. Тим не менш, ви можете використовувати засоби налагодження Debugging Tools for Windows для налагодження паралельно з Eclipse в ролі середовища розробника.

тестування

CppUnit це середовище тестування для C / C ++, аналогічна JUnit для Java. Існує також плагін CppUnit для Eclipse, який може використовуватися паралельно з CDT для тестування програм CPP. Посилання на підручник з CppUnit міститься в розділі ресурси .

Інструментальні засоби і інші критерії

Крім стандартної розробки в Windows за допомогою SDK, Visual Studio підтримує багато інших видів розробки, включаючи DDK, .NET, WMI, розробку Web, розробку компонентів IE, MDAC і інші. Очікується, що додатковий внесок в цій області, внесе співтовариство розробників плагінів для Eclipse.

Всі інструментальні засоби з відкритим вихідним кодом, такі як listdlls, process explorer і task handler, можна вважати забезпечують підтримку всередині Eclipse CDT, що, певною мірою, дозволяє подолати цей розрив.

висновок

Зростаюча популярність, універсальність і належність Eclipse до програмних засобів з відкритим вихідним кодом спонукає багатьох робити вибір на користь Eclipse як платформи розробки майбутнього. Проте, перехід на використання в додатках Windows інструментів розробки з відкритим вихідним кодом, таких як GCC, GDB, або GCC / GDB для Windows, що забезпечують функціональність, аналогічну Windows SDK, є на сьогоднішній день нетривіальним завданням.

Втім, Eclipse це оптимальна альтернатива для Visual Studio, яка використовує відкритий вихідний код, коли ми говоримо про етапи SDLC в цілому. З огляду на все більшу кількість підтримуваних в Eclipse плагінів для розробки додатків C / C ++ під Windows, Eclipse CDT може стати стандартом інтегрованого середовища (IDE) для розробок на C / C ++ для Windows.

Ресурси для скачування

Схожі теми

 • Оригінал статті: Migrate Visual Studio C and C ++ projects to Eclipse CDT .
 • прочитайте Проект Eclipse CDT. Керівництво по розробці плагінів. (Eclipse Project CDT (C / C ++) Plugin Tutorial) Брайана Лі (Brian Lee), якщо ви не знайомі з CDT.
 • Зверніться до CppUnit wiki , Щоб дізнатися про середовище тестування програмних модулів C ++ для Eclipse.
 • Зверніться до CDT wiki на Eclipse.org, що є гарною відправною точкою, що містить інформацію з усіх питань, пов'язаних з CDT.
 • Інструментарій Eclipse для розробника C / C ++ (Eclipse C / C ++ Development Tooling) містить посилання на документацію по CDT і завантажувані ресурси.
 • відвідайте CDT / designs / msvc на Eclipse.org, щоб дізнатися більше про CDT і Microsoft Visual Studio.
 • завантажте платформу Eclipse і почніть роботу з Eclipse зараз.
 • Для знайомства з платформою Eclipse вивчіть чудову публікацію Починаючи роботу з платформою Eclipse .
 • Ознайомтеся з новітніми файлами для завантаження технології Eclipse на IBM alphaWorks .
 • Відвідайте розділ IBM developerWorks Ресурси проекту Eclipse , Щоб дізнатися більше про Eclipse.
 • відвідайте Розділ Open source на developerWorks для отримання різноманітної інформації про засоби і методи розробки ПЗ, інструментальних засобів і оновлень проектів, що допоможе вам у розробці технологій з відкритим вихідним кодом і використанні їх з програмними продуктами IBM.
 • Раціоналізує свій наступний проект по розробці ПЗ з відкритим вихідним кодом за допомогою пробним ПО IBM , Доступним на DVD або для завантаження.

Підпишіть мене на повідомлення до коментарів

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью