• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

перекладач google

 1. Текстовий перекладач від гугл
 2. Google перекладач сайтів
 3. Гаджет перекладача Google для сайту

З моменту появи в рунеті перекладача від Google запити користувачів значно зросли. Особисто мені цей перекладач сподобався безліччю додаткового функціоналу (погляд вебмастера) і швидкістю роботи, малим споживанням трафіку і обсягом тексту, що перекладається.

Текстовий перекладач від гугл

Сервіс абсолютно бесплатий і доступний кожному без реєстрації. Перекладав в онлайн і по дві сторінки відразу, обмежень не бачив. Підтримуються мови:

арабська,
китайський, німецький, англійський, французький, грецький, італійська, японська, корейська, португальська, іспанська, ну і звичайно ж наш рідний російський. А головне: гаджет від перекладача google вбудований в сторінки вашого сайту буде зручний для ваших відвідувачів.


Google перекладач сайтів

У вікно вставляєте текст, який необхідно перекласти. Далі вибираєте варіанти онлайн перекладу з мови на мову, і тиснете Translate. Справа з'явиться перекладений текст. У нижньому полі можна ввести адресу сайту, вибрати мову і сервіс перенесе вас на перекладену сторінку цього ресурсу, на тій мові який ви вибрали.

У нижньому полі можна ввести адресу сайту, вибрати мову і сервіс перенесе вас на перекладену сторінку цього ресурсу, на тій мові який ви вибрали

перекладач Google

да ... мало не забув 🙂 вам сюди

Перекладач від гугла

Гаджет перекладача Google для сайту

І ще один плюс перекладача гугл - це гаджети. Вам тепер можна і не створювати окремо сторінки сайту англійською мовою, якщо трафік російський з малим відсотком зарубіжного. Просто встановіть ось такий гаджет в код своєї сторінки. Для цього треба перейти на вкладку Інструменти перекладача, скопіювати код гаджета і вставити його в свою сторінку.

У старій версії сайту гаджет перекладача був вставлений в цю сторінку, тепер можна переводити всі сторінки сайту 🙂 Переводчие знаходиться в сайдбарі.

Ще один плюс: Тепер ви можете в списку перекладаються текстів, на сторінці Інструменти, вибрати копку з потрібним мовою (думаю Русский) і мишкою перетягнути її на панель браузера. Працює в IE і Firefox, тепер немає необхідності спочатку заходити на сторінку онлайн перекладача google. Простим натисненням кнопки ви переводите текст.

Багато вебмастери стикаються зі складнощами отримання коду гаджета перекладача Google для вбудовування в сай т, хто то писав що там навіть вимагають грошей 🙂 полегшити вам завдання, можна отримати код гаджета перекладача для сайту, пишіть адресу сайту і вибираєте мову сайту, далі вибираєте на які мови можна буде перевести сайт або залишаєте за замовчуванням всі мови. Вибираєте форму модуля перекладача і далі отримуєте код для вставки на сайт. Вставити можна в сайдбар для переведення всіх сторінок сайту або ж в потрібну вам сторінку.

А так же можна полегшити життя людям і вони будуть користуватися перекладачем прямо на вашому сайті, приклад у верхній частині сторінки. Вибрати гаджети для сайту можна тут .

І ще одна фішка - це тулбар від гугл. Що б його встановити, на сторінці інструменти знайдіть кнопку Завантажити панель інструментів google. Після установки відразу перейдіть до налаштувань. Зі списку можливостей є не тільки перекладач, а й визначення PageRank сторінки, додавання в закладки автоматом, відправка пошти з Gmail.com, перевірка правопису, установка 15 різних сервісів - це і пошук і календар і т.д. і т.п. І все це від перевочіка Google. Користуйтеся зручностями:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью