• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Перекладач з перської на російську мову в бюро перекладів

 1. Переклад з перської на російський Перська, також званий Парс або фарсі, є офіційною мовою в Ірані....
 2. сучасна мова
 3. Переклад перської мови

Переклад з перської на російський

Перська, також званий Парс або фарсі, є офіційною мовою в Ірані. Він входить в південно-західну іранську мовну групу. Персомовні іранці складають приблизно сорок мільйонів чоловік, це більше половини населення країни. Економічні відносини з Росією вимагають кваліфікованого перекладу з перської на російську мову.

Читайте рекомендації наших клієнтів:

Переклад з іранського

Виник перський (іранський, фарсі) мову на основі мертвого нині староперсидский прислівники. Він був офіційно прийнятий в Персії з третього по сьоме століття.

Замовити безкоштовну консультацію

У 10 ст. староперсидский тексти були зрозумілі для людей, але вже поступово виникали розбіжності, і частина лексики застаріває.

У свою чергу, ця мова виник на основі древнеперсидского, на якому говорили жителі Персиди (нині територія південно-західного Ірану) до четвертого століття. Сучасний варіант остаточно сформувався за останні кілька десятиліть, прийнявши за основу усні діалекти і літературна класичний варіант, що існував з дев'ятого століття.

Сучасний варіант остаточно сформувався за останні кілька десятиліть, прийнявши за основу усні діалекти і літературна класичний варіант, що існував з дев'ятого століття

сучасна мова

Нинішній перський відрізняється від класичного варіанту, причому на всіх рівнях від фонетики до побудови речень, що може викликати труднощі при перекладі. Арабська мова дуже сильно вплинув на лексику. Хоча в основі лежать споконвічно перські слова, запозичення від арабів складають майже половину словника. Крім цього, є чимало виразів, які прийшли з турецького, англійської та французької.

Крім цього, є чимало виразів, які прийшли з турецького, англійської та французької

Переклад перської мови

Писемність грунтується на арабському шрифті з додаванням чотирьох символів. З дев'ятого століття збереглися перші її пам'ятки. Перська служив засобом спілкування всієї ісламської культури протягом кількох століть. Він дуже вплинув на становлення багатьох інших мов іранської і новоіндійських групи.

Для того щоб замовити переклад на перську мову, дзвоніть нам за телефоном гарячої лінії. Також можна залишити заявку на сайті. Найближчим часом консультанти компанії зв'яжуться з Вами для обговорення деталей перекладу на перську мову.

Надіслати документи на розрахунок

рекомендації клієнтів

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью