• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Переказати гроші з карти особовий рахунок. Як перевести гроші з банківської картки на вклад (рахунок) через Ощадбанк ОнЛайн

 1. Переказ з картки Ощадбанку на карту іншого банку через банкомат
 2. You may also like
 3. Переказати гроші через Ощадбанк ОнЛайн
 4. Як перевести гроші між рахунками
 5. Перегляд результатів перекладу

on 2016-05-04

Як перевести гроші з карти Ощадного банку на рахунок іншого банку - досить поширений питання, і в даній статті давайте розберемося, тарифи і які способи пропонує один з найбільш затребуваних росіянами банків.

параметри послуги

Здійснити транзакцію можливо не тільки в національній валюті, а й в доларах США і євро. Час, за яке гроші повинні надійти в банк агента, не перевищує 2 робочих днів. Можливість скасування транзакції відсутня, так що необхідно бути гранично уважним, роблячи операцію.

методи перерахування

Переказ грошей з рахунку Ощадного банку на рахунок іншого банку можливо здійснити двома методами:

тарифікація

Тариф Ощадного банку на переказ грошей по Росії з рахунку на рахунок відрізняється в залежності від обраного клієнтом методу здійснення транзакції.

при перерахуванні національної валюти з клієнта знімається 2% робочої групи: мінімум 50 рублів, максимум 1500 рублів.

Перерахування за сукупністю інтернет-банкінгу вдаліше, тому, що при її застосуванні клієнт заплатить 1% від суми операції: максимум 1000 рублів.

Так само і з операціями в іноземній валюті. При здійсненні транзакції в другій банк клієнт зобов'язаний буде внести 1% від суми транзакції: мінімум 15, максимум 200 доларів. Сукупність Сбербанк Онлайн надасть шанс мало заощадити, тому, що спишеться 0,5% - максимум 150 доларів.

Переклад в відділенні банку

Щоб здійснити транзакцію зі своєї картки в Ощадбанку на рахунок, відкритий в іншому грошовому установі . потрібно дати в відділення банку:

 • документ, що підтверджує особу (паспорт РФ);
 • реквізити отримувача, зокрема: номер, найменування і БИК іншого грошового

  установи.

Всю ці відомості потрібно сказати менеджеру, щоб він на її підставі підготував документи для здійснення операції. Після цього в касу відділення потрібно внести суму коштів, яку планується перерахувати, з урахуванням робочої групи.

Перевагою здійснення перерахування в відділенні є відсутність обмежень на суму транзакції в рублях.

Переклад за допомогою інтернет-банкінгу

Для здійснення операції через сукупність дистанційного обслуговування стане в нагоді:

У розділі «переклади і Платежі» вибрати пункт «Переклад приватній особі в другій банк».

Пізніше «Переклад приватній особі».

Потім в полі «Рахунок одержувача» вибрати зі списку потрібну опцію - «На рахунок в іншому банку».

На екрані з'явиться форма для заповнення. Стане в нагоді в відповідних полях вказати:

 • банківські реквізити отримувача;
 • ПІБ агента;
 • податковий номер одержувача грошей;
 • адреса фактичного проживання агента;
 • дані щодо банку одержувача можливо заповнити за допомогою вбудованого довідника. Це дозволить такі поля, як «найменування банку», «БІК», «Коррахунок» заповнити машинально;
 • в поле «Рахунок для списання» необхідно вказати відповідно реквізити, звідки будуть списуватися гроші;
 • суму транзакції;
 • призначення платежу.

Після закінчення заповнення всіх необхідних реквізитів потрібно натиснути на кнопку «Перевести». У слідстві на дисплеї з'явиться стандартне платіжне доручення , Заповнене за реквізитами клієнта. Необхідно щоб не було проблем ще раз їх перевірити і, в разі якщо все вірно, вибрати метод підтвердження платежу:

 • за допомогою SMS;
 • застосовуючи паролі з чека, взятого в терміналі самообслуговування Ощадного банку.

Переваги цього методу:

 • оперативність перерахування: гроші до агента надходять протягом одного робочого дня;
 • відсутність необхідності фізично відвідувати грошове установи;
 • знижений розмір робочих груп за здійснення операцій.

Джерело: schetavbanke.com

Переказ з картки Ощадбанку на карту іншого банку через банкомат

Захоплюючі записи:

Підбірка статей, яка Вас повинна зацікавити:

  Досить багато росіян керують власними фінансовими засобами через Ощадбанк. Часто вони задаються питанням про те, як визначити особовий рахунок карти ...

  Взявши на руки пластикову карту Ощадного банку, багато хто з нас помилково счітаюм, що вибиті на ній прекрасні числа і є номер рахунку, де ...

  Можливість як перевести гроші застави з одного банківського рахунку одного на інший здійснювати переклад грошових коштів з одного рахунку банківської карти ...

  Отже, настав час поговорити про те, хто кому що повинен, і як кому і для чого переводити гроші. Будь-який з вас стикався для того, щоб перевести ...

You may also like

Added by 13 годин ago

0 Views 0 Comments 0 Likes

Ігри серії ГТА завжди були одними з найкращих в світі. Доступний для докладного вивчення величезне місто, багато автомобілів і зброї, захоплюючі повна свобода і пригоди дій. Бажаєте - дотримуйтесь сюжетні ...

Через інтернет-банк Ощадбанк ОнЛайн Ви можете переводити гроші як на свій внесок / рахунок, так і на будь-який рахунок іншої фізичної особи, відкритий як в Ощадбанку Росії, так і в інших банках Російської Федерації.

Важливо! переклади в іноземній валюті дозволені тільки на рахунки, які відкриті на Ваше ім'я. При перекладі між рахунками і картами з відмінними валютами операція виконується по.

Важливо! Перекази грошових коштів з кредитної картки заборонені.

Щоб відкрити сторінку Переклад приватній особі, перейдіть в розділі Платежі та перекази натисніть одну з посилань: Переклад клієнту Ощадбанку або Переклад приватній особі в інший банк. Обидві вони відкривають одну й ту ж саму платіжну форму, що відрізняється встановленим значенням в полі Рахунок одержувача:.

Переказати гроші через Ощадбанк ОнЛайн

Якщо Вам потрібно зробити переказ грошей на карту іншого клієнта Ощадбанку, то в поле «Рахунок одержувача» встановіть значення зі списку На карту Ощадбанку.


Потім заповніть решту полів платіжної форми :

 • В поле «Номер картки одержувача» впишіть номер картки одержувача грошей.
 • В поле «Рахунок списання» виберіть зі списку карту, з якої хочете відправити переказ.
 • В поле «Сума» впишіть суму переказу.
 • В поле «Коментар одержувачу» можна написати текст який буде відправлено SMS-повідомленням клієнту, якому відправляється переказ (звичайно, за умови, що у нього підключений мобільний банк ).


В поле «Коментар одержувачу» можна написати текст який буде відправлено SMS-повідомленням клієнту, якому відправляється переказ (звичайно, за умови, що у нього підключений  мобільний банк  )

Якщо Ви потрібно зробити через Ощадбанк ОнЛайн переказ грошей фізичній особі на рахунок в Ощадбанку Росії або на рахунок в іншому банку, то в поле «Рахунок одержувача» встановіть параметр На рахунок в Ощадбанку Росії або На рахунок в іншому банку.

Після чого заповніть наступні поля платіжної форми:

 • В поле «Номер рахунку» впишіть номер рахунку отримувача переказу.
 • У полях «Прізвище», «Ім'я», «По батькові» вкажіть прізвище, ім'я, по батькові одержувача переказу.
 • В поле «ІПН» введіть ідентифікаційний номер платника податків одержувача грошей.
 • В поле «Адреса» вкажіть адресу проживання приватної особи, яким відправляєте гроші.
 • У блоці Банк одержувача знайдіть за допомогою вбудованого довідника банк, в якому відкрито рахунок одержувача: клікніть по посиланню Вибрати з довідника і в відобразиться вікні поставте позначку поряд з відповідним банком і натисніть на кнопку Вибрати.
 • При виконанні попереднього пункту Поля «Найменування», «БІК» і «Кор. рахунок »заповняться автоматично. Але Ви можете заповнити їх вручну, якщо Вам так зручніше.
 • У блоці Переклад в поле «Рахунок списання» вкажіть рахунок, з якого слід списувати гроші для перекладу.
 • В поле «Сума» введіть суму, яку мають намір відправити приватній особі.
 • В поле «Призначення платежу» впишіть мета перекладу. Наприклад, внесок на благодійність або оплата аліментів за ...
 • Поле «Код валютної операції », Якщо Вас є реєстрація в іншій країні (тобто є нерезидентом), заповніть за допомогою вбудованого довідника кодів.

Поле «Код  валютної операції  », Якщо Вас є реєстрація в іншій країні (тобто є нерезидентом), заповніть за допомогою вбудованого довідника кодів

Якщо Ви хочете здійснити переказ клієнту Ощадбанку на банківську карту за номером телефону, знаючи що у нього підключена послуга Мобільний банк, то в поле «Рахунок одержувача» виберіть параметр на карту Ощадбанку за номером мобільного телефону.

Потім заповніть зміст наступних полів платіжної форми системи Сбербанк ОнЛайн:

 • В поле «Номер телефону» вкажіть абонентський номер одержувача платежу в десятизначним форматі, тобто без 8 або +7;
 • В поле «Рахунок списання» виберіть платіжну карту з якої слід відправити переказ;
 • В поле «Сума» вкажіть розмір переказу;
 • В поле «Повідомлення одержувачу» напишіть коротке повідомлення , Яке буде відправлено одержувачу у вигляді SMS.


В поле «Номер телефону» вкажіть абонентський номер одержувача платежу в десятизначним форматі, тобто без 8 або +7;  В поле «Рахунок списання» виберіть  платіжну карту  з якої слід відправити переказ;  В поле «Сума» вкажіть розмір переказу;  В поле «Повідомлення одержувачу» напишіть  коротке повідомлення  , Яке буде відправлено одержувачу у вигляді SMS

Якщо Ви збираєтеся зробити переклад клієнту іншого банку на карту MasterCard, то в поле «Рахунок одержувача» встановіть значення на карту MasterCard іншого банку.

Після цього заповніть поля:

 • «Номер картки одержувача»;
 • «Рахунок списання»;
 • І «Сума».


«Номер картки одержувача»;  «Рахунок списання»;  І «Сума»

Якщо Ви хочете зберегти заповнену форму платежу в, то натисніть на посилання Зберегти шаблон, потім в поле «Ім'я шаблону» впишіть назву, під яким дана операція буде збережена в списку Ваших шаблонів платежів. Натисніть на кнопку Зберегти і дію.

Після того як всі запитувані дані введені, натисніть на кнопку Перекласти. Сбербанк ОнЛайн відобразить на екрані стандартну сторінку підтвердження переказу, на якій слід перевірити правильність зазначених реквізитів.

Якщо Ви отдумалі здійснювати переклад, то натисніть на кнопку Скасувати.


Якщо Ви отдумалі здійснювати переклад, то натисніть на кнопку Скасувати

Далі буде потрібно підтвердити операцію переказу грошей через Ощадбанк ОнЛайн. Після того як Ви натиснули на кнопку Перекласти, перед Вами відкриється заповнена форма перекладу, в якій необхідно проконтролювати правильність введених даних, після чого провести одну з таких дій:

Підтвердити переклад. Переконайтеся, що всі дані вказані правильно. Після чого, для підтвердження операції, Вам потрібно вибрати, яким способом Ви готові її підтвердити:

 • якщо Вам зручніше підтвердити операцію SMS-паролем, клікніть по кнопці Підтвердити по SMS;
 • якщо Ви використовуєте паролі з чека, отриманого через пристрій самообслуговування Ощадбанку, натисніть на кнопку Підтвердити чеком.

У спливаючому вікні, в якому введіть і натисніть на кнопку Підтвердити. В результаті, Ви потрапите на сторінку деталей платежу.

Змінити реквізити. Якщо при контролі реквізитів переказу з'ясувалося, що деякі дані необхідно змінити, то натисніть на посилання Редагувати. В результаті, Сбербанк ОнЛайн поверне Вас на сторінку заповнення реквізитів переказу.

Скасувати операцію. Якщо Ви отдумалі виконувати операцію, то клацніть на кнопці Скасувати. У цьому випадку Ви повернетеся на основну сторінку.

Після підтвердження операції відкриється сторінка зі статусом виконання перекладу. Про те, що документ буде відправлено до банку для виконання, свідчить відображається на формі документа синій штамп «Прийнято до виконання».

На розділі «Вклади і рахунки» системи Сбербанк ОнЛайн можете виконати переказ грошей з рахунку банківської карти на вклад (рахунок), відкритий і діючий в Ощадбанку Росії.

Потрапити на вказану статтю можна з головної, клацнувши по закладці «Вклади і рахунки», або через пункт головного меню Платежі та переказиВсі платежі і перекази, клацнувши по посиланню «Переклади і обмін валют», а потім по кнопці Переклад між своїми рахунками.


Потрапити на вказану статтю можна з головної, клацнувши по закладці «Вклади і рахунки», або через пункт головного меню Платежі та перекази → Всі платежі і перекази, клацнувши по посиланню «Переклади і обмін валют», а потім по кнопці Переклад між своїми рахунками


Як перевести гроші між рахунками

Якщо Ви хочете виконати переказ грошей з рахунку карти на вклад через Ощадбанк ОнЛайн, то Вам потрібно:

Примітка: В Ощадбанку ОнЛайн є можливість використовувати шаблон платежу по переказу грошей між вкладами / картами, якщо платіж був попередньо збережений Вами в.


Примітка: В Ощадбанку ОнЛайн є можливість використовувати шаблон платежу по переказу грошей між вкладами / картами, якщо платіж був попередньо збережений Вами в


 • У формі «Рахунок списання» виберіть зі списку банківську карту, з якої Ви маєте намір зробити переказ грошей;
 • У формі «Рахунок зарахування» вкажіть зі списку внесок (рахунок), який Ви хочете поповнити;
 • Далі в формі «Сума» впишіть суму, яку необхідно перевести на.

Примітка: в разі, якщо Ви регулярно використовуєте даний вид перекладу, Ви можете закріпити його в, натиснувши на посилання Додати в приватне меню, що знаходиться у верхній частині сторінки.


В результаті кнопка швидкого переходу до даному перекладу буде розміщена в бічному меню Ощадбанку ОнЛайн, і Ви отримаєте можливість з будь-якої сторінки інтернет-банку переходити до оформлення цієї операції.

Після того як всі запитувані дані введені, тисніть на кнопку Перекласти. Сбербанк ОнЛайн виведе на екран сторінку підтвердження операції переказу з карти на вклад, на якій від Вас потрібно проконтролювати правильність заповнення реквізитів.


Сбербанк ОнЛайн виведе на екран сторінку підтвердження операції переказу з карти на вклад, на якій від Вас потрібно проконтролювати правильність заповнення реквізитів

Для того щоб повернутися на попередню сторінку і змінити реквізити переказу, натисніть на посилання "Редагувати".

Якщо Ви вирішили відмовитися від виконання операції, то натисніть на кнопку Скасувати. В результаті Ви повернетеся в розділ «Платежі та перекази» системи Сбербанк ОнЛайн.

Зверніть увагу: У Вас є можливість відслідковувати процес виконання операції за допомогою лінії вгорі форми, на якій буде позначено стан операції на поточний момент . Наприклад, на сторінці підтвердження, то буде підсвічений відрізок «Підтвердження».


Наприклад, на сторінці підтвердження, то буде підсвічений відрізок «Підтвердження»

Перегляд результатів перекладу

Після натискання кнопки Підтвердити Ви потрапите на сторінку перегляду документа в Ощадбанк ОнЛайн, на якій будуть відображені результати перекладу. Про те, що операція успішно виконана Банком, свідчить поява на формі документа штампа «Виконано».


На цій сторінці Ви побачити реквізити за якими був виконаний переклад та провести наступні дії:

 • Зберегти шаблон. Якщо Вам необхідно створити шаблон виконаного перекладу (платіж з частково встановленими реквізитами, який прискорює оформлення), то натисніть по посиланню Зберегти як шаблон, потім в поле «Ім'я шаблону» вкажіть назву, під яким зберігається переклад буде відображатися в списку Ваших шаблонів. Після цього тисніть на кнопку Зберегти.
 • Повторити переклад. Якщо Вам потрібно терміново повторити переказ грошей, натисніть на кнопку ще раз спробувати картку. В результаті Ви повернетеся на сторінку оформлення перекладу.
 • Надрукувати чек. В інтернет-банку «Сбербанк ОнЛайн» є функція друку підтверджують чеків. Якщо Вам необхідно роздрукувати такий чек, то клікніть по посиланню Друк чека. Система відобразить на екрані стандартну форму для друку документа, через яку Ви зможете роздрукувати чек на принтері.
 • Перейти на сторінку платежів. Зі сторінки виконаного перекладу Ви можете швидко перейти в розділ «Платежі та перекази» системи Сбербанк ОнЛайн.

Схожі статті

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью