• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Перед релізом Apple Watch британські вузи заборонили брати на іспити будь-який годинник

 1. Ще почитати по темі: " Ніякі Apple Watch не зроблять нас активніше "

Схоже, що майбутній  у квітні  вихід «розумних» годин від  Apple  призводить в трепет не тільки конкурентів, а й викладачів вузів

Схоже, що майбутній у квітні вихід «розумних» годин від Apple призводить в трепет не тільки конкурентів, а й викладачів вузів. Британські університети настільки стурбовані зростаючою популярністю переносної електроніки, що вирішили заборонити використання будь-яких наручних годинників під час іспитів.

Смарт-годинник в силу своєї компактності і можливості виходу в Інтернет можна успішно використовувати в якості сучасної шпаргалки на іспитах і контрольних роботах. Вже давно позаду ті часи, коли школярі та студенти писали від руки довгі «шпори», і потім складали їх гармошкою. Сьогодні технічний прогрес пропонує більш просунуті рішення - від мікронавушників і плеєрів iPod до годинника-шпаргалок.

Сьогодні технічний прогрес пропонує більш просунуті рішення - від мікронавушників і плеєрів  iPod  до годинника-шпаргалок

З виходом Apple Watch подібні пристрої, ймовірно, стануть ще популярнішими, а їх можливості будуть розширюватися з кожним поколінням. Так що керівництво деяких університетів Великобританії вирішило заздалегідь забезпечити чесне проведення іспитів, і список заборонених предметів поповнився годинами.

Ще почитати по темі: " Ніякі Apple Watch не зроблять нас активніше "

Причому заборона стосується не тільки «розумних» годин, але і будь-яких інших - щоб не розбиратися з кожним студентом на предмет «розумності» його аксесуара. Тепер гаджети будуть ховати в пластиковий футляр до кінця іспиту разом з мобільними телефонами, вже давно потрапили під санкції.

Для тих учнів, які планували використовувати гаджети тільки в «мирних» цілях, тобто стежити за часом на іспиті, повісять настінні годинники. Кому і цього мало - дадуть настільні. Все продумано.

Електронні гаджети вдосконалюються, стають «розумнішими», і при цьому все тонше і непомітніше. Так що, нехай без Apple Watch, але деякі винахідливі студенти завжди знайдуть спосіб списати на іспиті.

[]

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью