• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

PCI-Z виявляє невідомі пристрої PCI

 1. PCI-Z PCI-Z - безкоштовна легка утиліта системи, призначена для надання інформації про (невідомі)...
 2. Як користуватись
 3. Перевірка бази даних
 4. Скріншоти
 5. Завантажити
 6. Посилання для завантаження PCI-Z
 7. PCI-Z спадщина (1.31) для посилань на завантаження
 8. PCI-Z
 9. Ключові риси
 10. Як користуватись
 11. Перевірка бази даних
 12. Скріншоти
 13. Завантажити
 14. Посилання для завантаження PCI-Z
 15. PCI-Z спадщина (1.31) для посилань на завантаження
 16. PCI-Z
 17. Ключові риси
 18. Як користуватись
 19. Перевірка бази даних
 20. Скріншоти
 21. Завантажити
 22. Посилання для завантаження PCI-Z
 23. PCI-Z спадщина (1.31) для посилань на завантаження
 24. PCI-Z
 25. Ключові риси
 26. Як користуватись
 27. Перевірка бази даних
 28. Скріншоти
 29. Завантажити
 30. Посилання для завантаження PCI-Z
 31. PCI-Z спадщина (1.31) для посилань на завантаження
 32. PCI-Z
 33. Ключові риси
 34. Як користуватись
 35. Перевірка бази даних
 36. Скріншоти
 37. Завантажити
 38. Посилання для завантаження PCI-Z
 39. PCI-Z спадщина (1.31) для посилань на завантаження
 40. PCI-Z
 41. Ключові риси
 42. Як користуватись
 43. Перевірка бази даних
 44. Скріншоти
 45. Завантажити
 46. Посилання для завантаження PCI-Z
 47. PCI-Z спадщина (1.31) для посилань на завантаження
 48. PCI-Z
 49. Ключові риси
 50. Як користуватись
 51. Перевірка бази даних
 52. Скріншоти
 53. Завантажити
 54. Посилання для завантаження PCI-Z
 55. PCI-Z спадщина (1.31) для посилань на завантаження

PCI-Z

PCI-Z - безкоштовна легка утиліта системи, призначена для надання інформації про (невідомі) пристрої PCI (PCI-E, PCI-X ...) та допомагає знайти відповідні драйвери пристроїв. Скачати зараз

PCI-Z - безкоштовна легка утиліта системи, призначена для надання інформації про (невідомі) пристрої PCI (PCI-E, PCI-X ...) та допомагає знайти відповідні драйвери пристроїв.

PCI-Z призначений для виявлення невідомого обладнання на вашому ПК під керуванням Windows. Це допоможе визначити постачальника, пристрою та певні деталі щодо пристрою, навіть якщо у вас не встановлені драйвери. Програмне забезпечення використовує сховище ідентифікаторів PCI, загальнодоступне сховище всіх відомих ідентифікаторів, що використовуються в пристроях PCI: ідентифікатори постачальників, пристроїв, підсистем та класи пристроїв. Він використовується в різних програмах (наприклад, PCI Utilities) для відображення повних читаних іменами людей замість криптовалютних числових кодів. Він майже схожий на команду lspci Linux, але з повною підтримкою Windows.

Ви можете знайти драйвери для вашої операційної системи без проблем! Знайдіть драйвери для своїх WiFi-карток, аудіокарт, мережевих карт чи будь-яких інших периферійних пристроїв PCI.

PCI-Z 2.0 сумісний і працює на: Windows XP SP3 Windows Vista Windows 7 Windows 8 Windows 10 Windows Server 2003 R2 Windows Server 2008/2012/2016 (R2) Windows PE

Для попередніх цілей можна використовувати PCI-Z 1.31 (крім перелічених вище ОС): Windows 2000 Windows Neptune Windows XP Windows Longhorn Windows Server 2000/2003 Bart PE / Reatogo ReactOS

І 32-розрядна (x86), і 64-бітна (x64) версії Windows повністю підтримуються, де це можливо. І ядра i386, і amd64 Windows PE підтримуються також. PCI-Z 1,31 також працює на Барт PE / Reatogo , "живий компакт-диск" Windows XP. Крім того, ви можете запускати PCI-Z ReactOS в повному функціоналі. ReactOS - це безкоштовна операційна система з відкритим кодом, заснована на найкращих принципах дизайну, що знаходяться в архітектурі Windows NT - забезпечує повністю і всіляко законну та безкоштовну платформу для роботи PCI-Z без необхідних ліцензій Windows. PCI-Z НЕ працює на Windows 95, 98 або ME .

Для нього не потрібна бібліотека, а не Windows за замовчуванням. Ніяка перерозподілена Visual Studio C ++, немає платформи .NET, немає Java. WMI (Windows Management Instrumentation) необхідний від PCI-Z 2.0 для виявлення материнської плати та BIOS.

Немає установки чи конфігурації! Просто запустіть файл і зачекайте, поки ви отримаєте звіт. Потім правою кнопкою миші натисніть на рядок, щоб отримати параметри (скопіювати всі дані або лише сегмент) або експортувати весь список.

Автор CPU-Z дозволив мені використовувати ім’я, схоже на його продукт. Дякую Франку!

Ключові риси

 • виявляє всі карти PCI / PCI-X / PCI-E, навіть якщо ваш менеджер пристроїв не розпізнає їх
 • для запуску потрібен лише один файл - 100% портативний, не потрібна установка, не потрібне підключення до Інтернету (крім автоматичного оновлення бази даних) (
 • " lspci для Windows" - знайомий lspci-подібний інструмент від Linux у форматі GUI та CLI у Windows
 • допомагає вам знайти драйвери для невідомих пристроїв PCI в Windows
 • повідомляє про пристрої з проблемами драйверів
 • щоденні оновлення за допомогою бази даних PCI ID
 • невеликий розмір, невеликий слід пам’яті
 • шпигунське / зловмисне програмне забезпечення безкоштовно
 • безкоштовно!

Як користуватись

Хоча PCI-Z дуже простий у використанні, слід врахувати деякі міркування.

Перевірте з PCI-Z 2.0 є можливість перевірити вашу конфігурацію PCI та поділитися нею в Інтернеті. Таким чином, ви можете допомогти іншим з’ясувати, чи сумісне їх обладнання на певних комбінаціях материнських плат, BIOS та операційних систем. Перевірка та доступ до онлайн-бази даних абсолютно безкоштовна! Ви можете перевірити онлайн-базу даних PCI-Z нижче

PCI-Z має вбудовану базу даних PCI ID для надмірності та здатності працювати у суворих та закритих умовах. Однак існує кілька варіантів завантаження (не обов'язково, але зазвичай) новіших баз даних PCI ID. При запуску PCI-Z перевіряє поточну папку на "pci.ids" більш нової дати. Якщо в поточній папці є новіша база даних PCI ID, PCI-Z автоматично використовуватиме її замість вбудованої. Ви можете скористатися оновленням, щоб перевірити, чи є новіша база даних pci.ids в Інтернеті, або завантажте її вручну зі свого ПК. Якщо у вашій конфігурації PCI були зміни, ви можете вибрати Refresh, щоб оновити базу даних і пересканувати PCI-пристрої.

PCI-Z має можливість зробити знімок екрана, натиснувши на Скріншот. Знімок екрана буде сприйнято як 24-бітний PNG.

Ви можете експортувати конфігурацію PCI у простому тексті, CSV або JSON, натиснувши Експортувати

Клацнувши правою кнопкою миші на переліченому пристрої, є можливість пошуку драйверів - Пошук драйверів. Цей параметр запустить простий запит Google у веб-браузері за замовчуванням із назвою постачальника та версією вашої операційної системи. Це не гарантує того, що ви знайдете свого водія, і я не нестиму відповідальності за будь-які можливі пошкодження!

До версії 1.31, PCI-Z вбудував і CLI, і GUI версії PCI-Z в один файл. Це призведе до завантаження як графічного інтерфейсу, так і «порожнього» консолі (CLI) після запуску PCI-Z. За винятком візуального ефекту (вікно консолі, як правило, на мить зникає), до якого не звикли всі користувачі, функціональні можливості графічного інтерфейсу PCI-Z залишилися однаковими. PCI-Z має параметри командного рядка для досвідчених користувачів. Докладні відомості про них можна отримати, запустивши PCI-Z з консолі (CLI) з "/?" перемикач / параметр. Ці опції більше не доступні для PCI-Z 2.0 та новіших версій. Однак попередня версія забезпечить основні можливості PCI-Z та підтримку застарілих систем.

Перевірка бази даних

Від PCI-Z 2.0 є можливість перевірити свою конфігурацію PCI та поділитися нею в Інтернеті. Таким чином, ви можете допомогти іншим з’ясувати, чи сумісне їх обладнання на певних комбінаціях материнських плат, BIOS та операційних систем. Перевірка та доступ до онлайн-бази даних абсолютно безкоштовна!


Ім'я постачальника BIOS CPU Версія для Windows Примітки Ім'я постачальника BIOS CPU Версія для Windows Примітки

СкріншотиЗавантажити

Усі постійні користувачі можуть використовувати "звичайну" (x86) версію PCI-Z. Для користувачів, які використовують Windows PE або будь-яку іншу версію Windows, яка підтримує виключно ядро ​​amd64, ви можете використовувати версію x64. Обидві версії мають абсолютно однакові функції!

Я рекомендую завантажити ZIP-файли, оскільки вони містять останню базу даних PCI ID в архіві. Однак ви завжди можете завантажувати лише виконавчий файл і отримувати останню базу даних згодом.

Посилання для завантаження PCI-Z

Завантажити ZIP- файл архіву PCI-Z 2.0 (останні pci.ids)

Завантажити ZIP- файл архіву PCI-Z x64 2.0 (останні pci.ids)

Завантажити PCI-Z 2.0 (1.145 кБ) (версія PCI ID 2017.07.01) [SHA1: 4f4543047ad941945225ace697beb13ceb015e7b ]

Завантажити PCI-Z x64 2.0 (1.420 кБ) (версія PCI ID 2017.07.01) [SHA1: b7f3084e77c5629e84d660f0e4f9021374be4c3b ] (так, все ще підходить для одиночної дискети "1,44 Мб"!)

Що нового (Примітки до випуску)

2.0 (15 липня 2017 р.) Значні зміни коду та прискорення, покращена робота з базою даних pci.ids Підтримка онлайн-перевірки! Докладний стан пристрою PCI Різні інші поліпшення коду 1,31 (15 липня 2017 р.) Виправлена ​​основна помилка з виявленням декількох однакових пристроїв; оновлення для застарілої підтримки 1.3 (19 квітня 2014 р.) Значні зміни коду та скорочення всіх транзакцій бази даних розглядаються через пам'ять стовпця "Повідомлення про помилку" більше не з’являється, якщо немає помилок / проблем із пристроями Додано виявлення класів пристроїв Додана можливість сортування стовпців Виправлена ​​помилка, у якій залишилася частина меню, коли було зроблено знімок екрана. Вихід CLI тепер є більш схожим на lspci 1.2 (27 січня 2014 р.) Параметри командного рядка Знімок екрана Звіт про електронну пошту Краще маніпулювання базами даних PCI та надмірність Автоматичний пошук драйвера (потрібен браузер та підключення до Інтернету) Виправлення помилок та покращення коду 1.0.1.0 (4 січня 2014 р.) Може відображати основну інформацію про систему Можливість завантаження новішої бази даних з Ідентифікатор PCI вручну Змінити розміри до довільного розміру вікна Незначні покращення коду 1.0.0.2 (9 вересня 2013 р.) Додано головне меню та файл довідки 1.0.0.1 (9 вересня 2013 р.) Додано максимальне збільшення можливостей екрана Незначні виправлення помилок 1.0.0.0 (6 вересня 2013 р.) версія

PCI-Z спадщина (1.31) для посилань на завантаження

Повідомте про всі помилки та коментарі до bubba (at) pci - z (dot) com

Програмне забезпечення є безкоштовним як для комерційного, так і для некомерційного використання. Ви можете переглянути ліцензію тут .

Ви можете переглянути ліцензію  тут

PCI-Z

PCI-Z - безкоштовна легка утиліта системи, призначена для надання інформації про (невідомі) пристрої PCI (PCI-E, PCI-X ...) та допомагає знайти відповідні драйвери пристроїв. Скачати зараз

PCI-Z - безкоштовна легка утиліта системи, призначена для надання інформації про (невідомі) пристрої PCI (PCI-E, PCI-X ...) та допомагає знайти відповідні драйвери пристроїв.

PCI-Z призначений для виявлення невідомого обладнання на вашому ПК під керуванням Windows. Це допоможе визначити постачальника, пристрою та певні деталі щодо пристрою, навіть якщо у вас не встановлені драйвери. Програмне забезпечення використовує сховище ідентифікаторів PCI, загальнодоступне сховище всіх відомих ідентифікаторів, що використовуються в пристроях PCI: ідентифікатори постачальників, пристроїв, підсистем та класи пристроїв. Він використовується в різних програмах (наприклад, PCI Utilities) для відображення повних читаних іменами людей замість криптовалютних числових кодів. Він майже схожий на команду lspci Linux, але з повною підтримкою Windows.

Ви можете знайти драйвери для вашої операційної системи без проблем! Знайдіть драйвери для своїх WiFi-карток, аудіокарт, мережевих карт чи будь-яких інших периферійних пристроїв PCI.

PCI-Z 2.0 сумісний і працює на: Windows XP SP3 Windows Vista Windows 7 Windows 8 Windows 10 Windows Server 2003 R2 Windows Server 2008/2012/2016 (R2) Windows PE

Для попередніх цілей можна використовувати PCI-Z 1.31 (крім перелічених вище ОС): Windows 2000 Windows Neptune Windows XP Windows Longhorn Windows Server 2000/2003 Bart PE / Reatogo ReactOS

І 32-розрядна (x86), і 64-бітна (x64) версії Windows повністю підтримуються, де це можливо. І ядра i386, і amd64 Windows PE підтримуються також. PCI-Z 1,31 також працює на Барт PE / Reatogo , "живий компакт-диск" Windows XP. Крім того, ви можете запускати PCI-Z ReactOS в повному функціоналі. ReactOS - це безкоштовна операційна система з відкритим кодом, заснована на найкращих принципах дизайну, що знаходяться в архітектурі Windows NT - забезпечує повністю і всіляко законну та безкоштовну платформу для роботи PCI-Z без необхідних ліцензій Windows. PCI-Z НЕ працює на Windows 95, 98 або ME .

Для нього не потрібна бібліотека, а не Windows за замовчуванням. Ніяка перерозподілена Visual Studio C ++, немає платформи .NET, немає Java. WMI (Windows Management Instrumentation) необхідний від PCI-Z 2.0 для виявлення материнської плати та BIOS.

Немає установки чи конфігурації! Просто запустіть файл і зачекайте, поки ви отримаєте звіт. Потім правою кнопкою миші натисніть на рядок, щоб отримати параметри (скопіювати всі дані або лише сегмент) або експортувати весь список.

Автор CPU-Z дозволив мені використовувати ім’я, схоже на його продукт. Дякую Франку!

Ключові риси

 • виявляє всі карти PCI / PCI-X / PCI-E, навіть якщо ваш менеджер пристроїв не розпізнає їх
 • для запуску потрібен лише один файл - 100% портативний, не потрібна установка, не потрібне підключення до Інтернету (крім автоматичного оновлення бази даних) (
 • " lspci для Windows" - знайомий lspci-подібний інструмент від Linux у форматі GUI та CLI у Windows
 • допомагає вам знайти драйвери для невідомих пристроїв PCI в Windows
 • повідомляє про пристрої з проблемами драйверів
 • щоденні оновлення за допомогою бази даних PCI ID
 • невеликий розмір, невеликий слід пам’яті
 • шпигунське / зловмисне програмне забезпечення безкоштовно
 • безкоштовно!

Як користуватись

Хоча PCI-Z дуже простий у використанні, слід врахувати деякі міркування.

Перевірте з PCI-Z 2.0 є можливість перевірити вашу конфігурацію PCI та поділитися нею в Інтернеті. Таким чином, ви можете допомогти іншим з’ясувати, чи сумісне їх обладнання на певних комбінаціях материнських плат, BIOS та операційних систем. Перевірка та доступ до онлайн-бази даних абсолютно безкоштовна! Ви можете перевірити онлайн-базу даних PCI-Z нижче

PCI-Z має вбудовану базу даних PCI ID для надмірності та здатності працювати у суворих та закритих умовах. Однак існує кілька варіантів завантаження (не обов'язково, але зазвичай) новіших баз даних PCI ID. При запуску PCI-Z перевіряє поточну папку на "pci.ids" більш нової дати. Якщо в поточній папці є новіша база даних PCI ID, PCI-Z автоматично використовуватиме її замість вбудованої. Ви можете скористатися оновленням, щоб перевірити, чи є новіша база даних pci.ids в Інтернеті, або завантажте її вручну зі свого ПК. Якщо у вашій конфігурації PCI були зміни, ви можете вибрати Refresh, щоб оновити базу даних і пересканувати PCI-пристрої.

PCI-Z має можливість зробити знімок екрана, натиснувши на Скріншот. Знімок екрана буде сприйнято як 24-бітний PNG.

Ви можете експортувати конфігурацію PCI у простому тексті, CSV або JSON, натиснувши Експортувати

Клацнувши правою кнопкою миші на переліченому пристрої, є можливість пошуку драйверів - Пошук драйверів. Цей параметр запустить простий запит Google у веб-браузері за замовчуванням із назвою постачальника та версією вашої операційної системи. Це не гарантує того, що ви знайдете свого водія, і я не нестиму відповідальності за будь-які можливі пошкодження!

До версії 1.31, PCI-Z вбудував і CLI, і GUI версії PCI-Z в один файл. Це призведе до завантаження як графічного інтерфейсу, так і «порожнього» консолі (CLI) після запуску PCI-Z. За винятком візуального ефекту (вікно консолі, як правило, на мить зникає), до якого не звикли всі користувачі, функціональні можливості графічного інтерфейсу PCI-Z залишилися однаковими. PCI-Z має параметри командного рядка для досвідчених користувачів. Докладні відомості про них можна отримати, запустивши PCI-Z з консолі (CLI) з "/?" перемикач / параметр. Ці опції більше не доступні для PCI-Z 2.0 та новіших версій. Однак попередня версія забезпечить основні можливості PCI-Z та підтримку застарілих систем.

Перевірка бази даних

Від PCI-Z 2.0 є можливість перевірити свою конфігурацію PCI та поділитися нею в Інтернеті. Таким чином, ви можете допомогти іншим з’ясувати, чи сумісне їх обладнання на певних комбінаціях материнських плат, BIOS та операційних систем. Перевірка та доступ до онлайн-бази даних абсолютно безкоштовна!


Ім'я постачальника BIOS CPU Версія для Windows Примітки Ім'я постачальника BIOS CPU Версія для Windows Примітки

СкріншотиЗавантажити

Усі постійні користувачі можуть використовувати "звичайну" (x86) версію PCI-Z. Для користувачів, які використовують Windows PE або будь-яку іншу версію Windows, яка підтримує виключно ядро ​​amd64, ви можете використовувати версію x64. Обидві версії мають абсолютно однакові функції!

Я рекомендую завантажити ZIP-файли, оскільки вони містять останню базу даних PCI ID в архіві. Однак ви завжди можете завантажувати лише виконавчий файл і отримувати останню базу даних згодом.

Посилання для завантаження PCI-Z

Завантажити ZIP- файл архіву PCI-Z 2.0 (останні pci.ids)

Завантажити ZIP- файл архіву PCI-Z x64 2.0 (останні pci.ids)

Завантажити PCI-Z 2.0 (1.145 кБ) (версія PCI ID 2017.07.01) [SHA1: 4f4543047ad941945225ace697beb13ceb015e7b ]

Завантажити PCI-Z x64 2.0 (1.420 кБ) (версія PCI ID 2017.07.01) [SHA1: b7f3084e77c5629e84d660f0e4f9021374be4c3b ] (так, все ще підходить для одиночної дискети "1,44 Мб"!)

Що нового (Примітки до випуску)

2.0 (15 липня 2017 р.) Значні зміни коду та прискорення, покращена робота з базою даних pci.ids Підтримка онлайн-перевірки! Докладний стан пристрою PCI Різні інші поліпшення коду 1,31 (15 липня 2017 р.) Виправлена ​​основна помилка з виявленням декількох однакових пристроїв; оновлення для застарілої підтримки 1.3 (19 квітня 2014 р.) Значні зміни коду та скорочення всіх транзакцій бази даних розглядаються через пам'ять стовпця "Повідомлення про помилку" більше не з’являється, якщо немає помилок / проблем із пристроями Додано виявлення класів пристроїв Додана можливість сортування стовпців Виправлена ​​помилка, у якій залишилася частина меню, коли було зроблено знімок екрана. Вихід CLI тепер є більш схожим на lspci 1.2 (27 січня 2014 р.) Параметри командного рядка Знімок екрана Звіт про електронну пошту Краще маніпулювання базами даних PCI та надмірність Автоматичний пошук драйвера (потрібен браузер та підключення до Інтернету) Виправлення помилок та покращення коду 1.0.1.0 (4 січня 2014 р.) Може відображати основну інформацію про систему Можливість завантаження новішої бази даних з Ідентифікатор PCI вручну Змінити розміри до довільного розміру вікна Незначні покращення коду 1.0.0.2 (9 вересня 2013 р.) Додано головне меню та файл довідки 1.0.0.1 (9 вересня 2013 р.) Додано максимальне збільшення можливостей екрана Незначні виправлення помилок 1.0.0.0 (6 вересня 2013 р.) версія

PCI-Z спадщина (1.31) для посилань на завантаження

Повідомте про всі помилки та коментарі до bubba (at) pci - z (dot) com

Програмне забезпечення є безкоштовним як для комерційного, так і для некомерційного використання. Ви можете переглянути ліцензію тут .

Ви можете переглянути ліцензію  тут

PCI-Z

PCI-Z - безкоштовна легка утиліта системи, призначена для надання інформації про (невідомі) пристрої PCI (PCI-E, PCI-X ...) та допомагає знайти відповідні драйвери пристроїв. Скачати зараз

PCI-Z - безкоштовна легка утиліта системи, призначена для надання інформації про (невідомі) пристрої PCI (PCI-E, PCI-X ...) та допомагає знайти відповідні драйвери пристроїв.

PCI-Z призначений для виявлення невідомого обладнання на вашому ПК під керуванням Windows. Це допоможе визначити постачальника, пристрою та певні деталі щодо пристрою, навіть якщо у вас не встановлені драйвери. Програмне забезпечення використовує сховище ідентифікаторів PCI, загальнодоступне сховище всіх відомих ідентифікаторів, що використовуються в пристроях PCI: ідентифікатори постачальників, пристроїв, підсистем та класи пристроїв. Він використовується в різних програмах (наприклад, PCI Utilities) для відображення повних читаних іменами людей замість криптовалютних числових кодів. Він майже схожий на команду lspci Linux, але з повною підтримкою Windows.

Ви можете знайти драйвери для вашої операційної системи без проблем! Знайдіть драйвери для своїх WiFi-карток, аудіокарт, мережевих карт чи будь-яких інших периферійних пристроїв PCI.

PCI-Z 2.0 сумісний і працює на: Windows XP SP3 Windows Vista Windows 7 Windows 8 Windows 10 Windows Server 2003 R2 Windows Server 2008/2012/2016 (R2) Windows PE

Для попередніх цілей можна використовувати PCI-Z 1.31 (крім перелічених вище ОС): Windows 2000 Windows Neptune Windows XP Windows Longhorn Windows Server 2000/2003 Bart PE / Reatogo ReactOS

І 32-розрядна (x86), і 64-бітна (x64) версії Windows повністю підтримуються, де це можливо. І ядра i386, і amd64 Windows PE підтримуються також. PCI-Z 1,31 також працює на Барт PE / Reatogo , "живий компакт-диск" Windows XP. Крім того, ви можете запускати PCI-Z ReactOS в повному функціоналі. ReactOS - це безкоштовна операційна система з відкритим кодом, заснована на найкращих принципах дизайну, що знаходяться в архітектурі Windows NT - забезпечує повністю і всіляко законну та безкоштовну платформу для роботи PCI-Z без необхідних ліцензій Windows. PCI-Z НЕ працює на Windows 95, 98 або ME .

Для нього не потрібна бібліотека, а не Windows за замовчуванням. Ніяка перерозподілена Visual Studio C ++, немає платформи .NET, немає Java. WMI (Windows Management Instrumentation) необхідний від PCI-Z 2.0 для виявлення материнської плати та BIOS.

Немає установки чи конфігурації! Просто запустіть файл і зачекайте, поки ви отримаєте звіт. Потім правою кнопкою миші натисніть на рядок, щоб отримати параметри (скопіювати всі дані або лише сегмент) або експортувати весь список.

Автор CPU-Z дозволив мені використовувати ім’я, схоже на його продукт. Дякую Франку!

Ключові риси

 • виявляє всі карти PCI / PCI-X / PCI-E, навіть якщо ваш менеджер пристроїв не розпізнає їх
 • для запуску потрібен лише один файл - 100% портативний, не потрібна установка, не потрібне підключення до Інтернету (крім автоматичного оновлення бази даних) (
 • " lspci для Windows" - знайомий lspci-подібний інструмент від Linux у форматі GUI та CLI у Windows
 • допомагає вам знайти драйвери для невідомих пристроїв PCI в Windows
 • повідомляє про пристрої з проблемами драйверів
 • щоденні оновлення за допомогою бази даних PCI ID
 • невеликий розмір, невеликий слід пам’яті
 • шпигунське / зловмисне програмне забезпечення безкоштовно
 • безкоштовно!

Як користуватись

Хоча PCI-Z дуже простий у використанні, слід врахувати деякі міркування.

Перевірте з PCI-Z 2.0 є можливість перевірити вашу конфігурацію PCI та поділитися нею в Інтернеті. Таким чином, ви можете допомогти іншим з’ясувати, чи сумісне їх обладнання на певних комбінаціях материнських плат, BIOS та операційних систем. Перевірка та доступ до онлайн-бази даних абсолютно безкоштовна! Ви можете перевірити онлайн-базу даних PCI-Z нижче

PCI-Z має вбудовану базу даних PCI ID для надмірності та здатності працювати у суворих та закритих умовах. Однак існує кілька варіантів завантаження (не обов'язково, але зазвичай) новіших баз даних PCI ID. При запуску PCI-Z перевіряє поточну папку на "pci.ids" більш нової дати. Якщо в поточній папці є новіша база даних PCI ID, PCI-Z автоматично використовуватиме її замість вбудованої. Ви можете скористатися оновленням, щоб перевірити, чи є новіша база даних pci.ids в Інтернеті, або завантажте її вручну зі свого ПК. Якщо у вашій конфігурації PCI були зміни, ви можете вибрати Refresh, щоб оновити базу даних і пересканувати PCI-пристрої.

PCI-Z має можливість зробити знімок екрана, натиснувши на Скріншот. Знімок екрана буде сприйнято як 24-бітний PNG.

Ви можете експортувати конфігурацію PCI у простому тексті, CSV або JSON, натиснувши Експортувати

Клацнувши правою кнопкою миші на переліченому пристрої, є можливість пошуку драйверів - Пошук драйверів. Цей параметр запустить простий запит Google у веб-браузері за замовчуванням із назвою постачальника та версією вашої операційної системи. Це не гарантує того, що ви знайдете свого водія, і я не нестиму відповідальності за будь-які можливі пошкодження!

До версії 1.31, PCI-Z вбудував і CLI, і GUI версії PCI-Z в один файл. Це призведе до завантаження як графічного інтерфейсу, так і «порожнього» консолі (CLI) після запуску PCI-Z. За винятком візуального ефекту (вікно консолі, як правило, на мить зникає), до якого не звикли всі користувачі, функціональні можливості графічного інтерфейсу PCI-Z залишилися однаковими. PCI-Z має параметри командного рядка для досвідчених користувачів. Докладні відомості про них можна отримати, запустивши PCI-Z з консолі (CLI) з "/?" перемикач / параметр. Ці опції більше не доступні для PCI-Z 2.0 та новіших версій. Однак попередня версія забезпечить основні можливості PCI-Z та підтримку застарілих систем.

Перевірка бази даних

Від PCI-Z 2.0 є можливість перевірити свою конфігурацію PCI та поділитися нею в Інтернеті. Таким чином, ви можете допомогти іншим з’ясувати, чи сумісне їх обладнання на певних комбінаціях материнських плат, BIOS та операційних систем. Перевірка та доступ до онлайн-бази даних абсолютно безкоштовна!


Ім'я постачальника BIOS CPU Версія для Windows Примітки Ім'я постачальника BIOS CPU Версія для Windows Примітки

СкріншотиЗавантажити

Усі постійні користувачі можуть використовувати "звичайну" (x86) версію PCI-Z. Для користувачів, які використовують Windows PE або будь-яку іншу версію Windows, яка підтримує виключно ядро ​​amd64, ви можете використовувати версію x64. Обидві версії мають абсолютно однакові функції!

Я рекомендую завантажити ZIP-файли, оскільки вони містять останню базу даних PCI ID в архіві. Однак ви завжди можете завантажувати лише виконавчий файл і отримувати останню базу даних згодом.

Посилання для завантаження PCI-Z

Завантажити ZIP- файл архіву PCI-Z 2.0 (останні pci.ids)

Завантажити ZIP- файл архіву PCI-Z x64 2.0 (останні pci.ids)

Завантажити PCI-Z 2.0 (1.145 кБ) (версія PCI ID 2017.07.01) [SHA1: 4f4543047ad941945225ace697beb13ceb015e7b ]

Завантажити PCI-Z x64 2.0 (1.420 кБ) (версія PCI ID 2017.07.01) [SHA1: b7f3084e77c5629e84d660f0e4f9021374be4c3b ] (так, все ще підходить для одиночної дискети "1,44 Мб"!)

Що нового (Примітки до випуску)

2.0 (15 липня 2017 р.) Значні зміни коду та прискорення, покращена робота з базою даних pci.ids Підтримка онлайн-перевірки! Докладний стан пристрою PCI Різні інші поліпшення коду 1,31 (15 липня 2017 р.) Виправлена ​​основна помилка з виявленням декількох однакових пристроїв; оновлення для застарілої підтримки 1.3 (19 квітня 2014 р.) Значні зміни коду та скорочення всіх транзакцій бази даних розглядаються через пам'ять стовпця "Повідомлення про помилку" більше не з’являється, якщо немає помилок / проблем із пристроями Додано виявлення класів пристроїв Додана можливість сортування стовпців Виправлена ​​помилка, у якій залишилася частина меню, коли було зроблено знімок екрана. Вихід CLI тепер є більш схожим на lspci 1.2 (27 січня 2014 р.) Параметри командного рядка Знімок екрана Звіт про електронну пошту Краще маніпулювання базами даних PCI та надмірність Автоматичний пошук драйвера (потрібен браузер та підключення до Інтернету) Виправлення помилок та покращення коду 1.0.1.0 (4 січня 2014 р.) Може відображати основну інформацію про систему Можливість завантаження новішої бази даних з Ідентифікатор PCI вручну Змінити розміри до довільного розміру вікна Незначні покращення коду 1.0.0.2 (9 вересня 2013 р.) Додано головне меню та файл довідки 1.0.0.1 (9 вересня 2013 р.) Додано максимальне збільшення можливостей екрана Незначні виправлення помилок 1.0.0.0 (6 вересня 2013 р.) версія

PCI-Z спадщина (1.31) для посилань на завантаження

Повідомте про всі помилки та коментарі до bubba (at) pci - z (dot) com

Програмне забезпечення є безкоштовним як для комерційного, так і для некомерційного використання. Ви можете переглянути ліцензію тут .

Ви можете переглянути ліцензію  тут

PCI-Z

PCI-Z - безкоштовна легка утиліта системи, призначена для надання інформації про (невідомі) пристрої PCI (PCI-E, PCI-X ...) та допомагає знайти відповідні драйвери пристроїв. Скачати зараз

PCI-Z - безкоштовна легка утиліта системи, призначена для надання інформації про (невідомі) пристрої PCI (PCI-E, PCI-X ...) та допомагає знайти відповідні драйвери пристроїв.

PCI-Z призначений для виявлення невідомого обладнання на вашому ПК під керуванням Windows. Це допоможе визначити постачальника, пристрою та певні деталі щодо пристрою, навіть якщо у вас не встановлені драйвери. Програмне забезпечення використовує сховище ідентифікаторів PCI, загальнодоступне сховище всіх відомих ідентифікаторів, що використовуються в пристроях PCI: ідентифікатори постачальників, пристроїв, підсистем та класи пристроїв. Він використовується в різних програмах (наприклад, PCI Utilities) для відображення повних читаних іменами людей замість криптовалютних числових кодів. Він майже схожий на команду lspci Linux, але з повною підтримкою Windows.

Ви можете знайти драйвери для вашої операційної системи без проблем! Знайдіть драйвери для своїх WiFi-карток, аудіокарт, мережевих карт чи будь-яких інших периферійних пристроїв PCI.

PCI-Z 2.0 сумісний і працює на: Windows XP SP3 Windows Vista Windows 7 Windows 8 Windows 10 Windows Server 2003 R2 Windows Server 2008/2012/2016 (R2) Windows PE

Для попередніх цілей можна використовувати PCI-Z 1.31 (крім перелічених вище ОС): Windows 2000 Windows Neptune Windows XP Windows Longhorn Windows Server 2000/2003 Bart PE / Reatogo ReactOS

І 32-розрядна (x86), і 64-бітна (x64) версії Windows повністю підтримуються, де це можливо. І ядра i386, і amd64 Windows PE підтримуються також. PCI-Z 1,31 також працює на Барт PE / Reatogo , "живий компакт-диск" Windows XP. Крім того, ви можете запускати PCI-Z ReactOS в повному функціоналі. ReactOS - це безкоштовна операційна система з відкритим кодом, заснована на найкращих принципах дизайну, що знаходяться в архітектурі Windows NT - забезпечує повністю і всіляко законну та безкоштовну платформу для роботи PCI-Z без необхідних ліцензій Windows. PCI-Z НЕ працює на Windows 95, 98 або ME .

Для нього не потрібна бібліотека, а не Windows за замовчуванням. Ніяка перерозподілена Visual Studio C ++, немає платформи .NET, немає Java. WMI (Windows Management Instrumentation) необхідний від PCI-Z 2.0 для виявлення материнської плати та BIOS.

Немає установки чи конфігурації! Просто запустіть файл і зачекайте, поки ви отримаєте звіт. Потім правою кнопкою миші натисніть на рядок, щоб отримати параметри (скопіювати всі дані або лише сегмент) або експортувати весь список.

Автор CPU-Z дозволив мені використовувати ім’я, схоже на його продукт. Дякую Франку!

Ключові риси

 • виявляє всі карти PCI / PCI-X / PCI-E, навіть якщо ваш менеджер пристроїв не розпізнає їх
 • для запуску потрібен лише один файл - 100% портативний, не потрібна установка, не потрібне підключення до Інтернету (крім автоматичного оновлення бази даних) (
 • " lspci для Windows" - знайомий lspci-подібний інструмент від Linux у форматі GUI та CLI у Windows
 • допомагає вам знайти драйвери для невідомих пристроїв PCI в Windows
 • повідомляє про пристрої з проблемами драйверів
 • щоденні оновлення за допомогою бази даних PCI ID
 • невеликий розмір, невеликий слід пам’яті
 • шпигунське / зловмисне програмне забезпечення безкоштовно
 • безкоштовно!

Як користуватись

Хоча PCI-Z дуже простий у використанні, слід врахувати деякі міркування.

Перевірте з PCI-Z 2.0 є можливість перевірити вашу конфігурацію PCI та поділитися нею в Інтернеті. Таким чином, ви можете допомогти іншим з’ясувати, чи сумісне їх обладнання на певних комбінаціях материнських плат, BIOS та операційних систем. Перевірка та доступ до онлайн-бази даних абсолютно безкоштовна! Ви можете перевірити онлайн-базу даних PCI-Z нижче

PCI-Z має вбудовану базу даних PCI ID для надмірності та здатності працювати у суворих та закритих умовах. Однак існує кілька варіантів завантаження (не обов'язково, але зазвичай) новіших баз даних PCI ID. При запуску PCI-Z перевіряє поточну папку на "pci.ids" більш нової дати. Якщо в поточній папці є новіша база даних PCI ID, PCI-Z автоматично використовуватиме її замість вбудованої. Ви можете скористатися оновленням, щоб перевірити, чи є новіша база даних pci.ids в Інтернеті, або завантажте її вручну зі свого ПК. Якщо у вашій конфігурації PCI були зміни, ви можете вибрати Refresh, щоб оновити базу даних і пересканувати PCI-пристрої.

PCI-Z має можливість зробити знімок екрана, натиснувши на Скріншот. Знімок екрана буде сприйнято як 24-бітний PNG.

Ви можете експортувати конфігурацію PCI у простому тексті, CSV або JSON, натиснувши Експортувати

Клацнувши правою кнопкою миші на переліченому пристрої, є можливість пошуку драйверів - Пошук драйверів. Цей параметр запустить простий запит Google у веб-браузері за замовчуванням із назвою постачальника та версією вашої операційної системи. Це не гарантує того, що ви знайдете свого водія, і я не нестиму відповідальності за будь-які можливі пошкодження!

До версії 1.31, PCI-Z вбудував і CLI, і GUI версії PCI-Z в один файл. Це призведе до завантаження як графічного інтерфейсу, так і «порожнього» консолі (CLI) після запуску PCI-Z. За винятком візуального ефекту (вікно консолі, як правило, на мить зникає), до якого не звикли всі користувачі, функціональні можливості графічного інтерфейсу PCI-Z залишилися однаковими. PCI-Z має параметри командного рядка для досвідчених користувачів. Докладні відомості про них можна отримати, запустивши PCI-Z з консолі (CLI) з "/?" перемикач / параметр. Ці опції більше не доступні для PCI-Z 2.0 та новіших версій. Однак попередня версія забезпечить основні можливості PCI-Z та підтримку застарілих систем.

Перевірка бази даних

Від PCI-Z 2.0 є можливість перевірити свою конфігурацію PCI та поділитися нею в Інтернеті. Таким чином, ви можете допомогти іншим з’ясувати, чи сумісне їх обладнання на певних комбінаціях материнських плат, BIOS та операційних систем. Перевірка та доступ до онлайн-бази даних абсолютно безкоштовна!


Ім'я постачальника BIOS CPU Версія для Windows Примітки Ім'я постачальника BIOS CPU Версія для Windows Примітки

СкріншотиЗавантажити

Усі постійні користувачі можуть використовувати "звичайну" (x86) версію PCI-Z. Для користувачів, які використовують Windows PE або будь-яку іншу версію Windows, яка підтримує виключно ядро ​​amd64, ви можете використовувати версію x64. Обидві версії мають абсолютно однакові функції!

Я рекомендую завантажити ZIP-файли, оскільки вони містять останню базу даних PCI ID в архіві. Однак ви завжди можете завантажувати лише виконавчий файл і отримувати останню базу даних згодом.

Посилання для завантаження PCI-Z

Завантажити ZIP- файл архіву PCI-Z 2.0 (останні pci.ids)

Завантажити ZIP- файл архіву PCI-Z x64 2.0 (останні pci.ids)

Завантажити PCI-Z 2.0 (1.145 кБ) (версія PCI ID 2017.07.01) [SHA1: 4f4543047ad941945225ace697beb13ceb015e7b ]

Завантажити PCI-Z x64 2.0 (1.420 кБ) (версія PCI ID 2017.07.01) [SHA1: b7f3084e77c5629e84d660f0e4f9021374be4c3b ] (так, все ще підходить для одиночної дискети "1,44 Мб"!)

Що нового (Примітки до випуску)

2.0 (15 липня 2017 р.) Значні зміни коду та прискорення, покращена робота з базою даних pci.ids Підтримка онлайн-перевірки! Докладний стан пристрою PCI Різні інші поліпшення коду 1,31 (15 липня 2017 р.) Виправлена ​​основна помилка з виявленням декількох однакових пристроїв; оновлення для застарілої підтримки 1.3 (19 квітня 2014 р.) Значні зміни коду та скорочення всіх транзакцій бази даних розглядаються через пам'ять стовпця "Повідомлення про помилку" більше не з’являється, якщо немає помилок / проблем із пристроями Додано виявлення класів пристроїв Додана можливість сортування стовпців Виправлена ​​помилка, у якій залишилася частина меню, коли було зроблено знімок екрана. Вихід CLI тепер є більш схожим на lspci 1.2 (27 січня 2014 р.) Параметри командного рядка Знімок екрана Звіт про електронну пошту Краще маніпулювання базами даних PCI та надмірність Автоматичний пошук драйвера (потрібен браузер та підключення до Інтернету) Виправлення помилок та покращення коду 1.0.1.0 (4 січня 2014 р.) Може відображати основну інформацію про систему Можливість завантаження новішої бази даних з Ідентифікатор PCI вручну Змінити розміри до довільного розміру вікна Незначні покращення коду 1.0.0.2 (9 вересня 2013 р.) Додано головне меню та файл довідки 1.0.0.1 (9 вересня 2013 р.) Додано максимальне збільшення можливостей екрана Незначні виправлення помилок 1.0.0.0 (6 вересня 2013 р.) версія

PCI-Z спадщина (1.31) для посилань на завантаження

Повідомте про всі помилки та коментарі до bubba (at) pci - z (dot) com

Програмне забезпечення є безкоштовним як для комерційного, так і для некомерційного використання. Ви можете переглянути ліцензію тут .

Ви можете переглянути ліцензію  тут

PCI-Z

PCI-Z - безкоштовна легка утиліта системи, призначена для надання інформації про (невідомі) пристрої PCI (PCI-E, PCI-X ...) та допомагає знайти відповідні драйвери пристроїв. Скачати зараз

PCI-Z - безкоштовна легка утиліта системи, призначена для надання інформації про (невідомі) пристрої PCI (PCI-E, PCI-X ...) та допомагає знайти відповідні драйвери пристроїв.

PCI-Z призначений для виявлення невідомого обладнання на вашому ПК під керуванням Windows. Це допоможе визначити постачальника, пристрою та певні деталі щодо пристрою, навіть якщо у вас не встановлені драйвери. Програмне забезпечення використовує сховище ідентифікаторів PCI, загальнодоступне сховище всіх відомих ідентифікаторів, що використовуються в пристроях PCI: ідентифікатори постачальників, пристроїв, підсистем та класи пристроїв. Він використовується в різних програмах (наприклад, PCI Utilities) для відображення повних читаних іменами людей замість криптовалютних числових кодів. Він майже схожий на команду lspci Linux, але з повною підтримкою Windows.

Ви можете знайти драйвери для вашої операційної системи без проблем! Знайдіть драйвери для своїх WiFi-карток, аудіокарт, мережевих карт чи будь-яких інших периферійних пристроїв PCI.

PCI-Z 2.0 сумісний і працює на: Windows XP SP3 Windows Vista Windows 7 Windows 8 Windows 10 Windows Server 2003 R2 Windows Server 2008/2012/2016 (R2) Windows PE

Для попередніх цілей можна використовувати PCI-Z 1.31 (крім перелічених вище ОС): Windows 2000 Windows Neptune Windows XP Windows Longhorn Windows Server 2000/2003 Bart PE / Reatogo ReactOS

І 32-розрядна (x86), і 64-бітна (x64) версії Windows повністю підтримуються, де це можливо. І ядра i386, і amd64 Windows PE підтримуються також. PCI-Z 1,31 також працює на Барт PE / Reatogo , "живий компакт-диск" Windows XP. Крім того, ви можете запускати PCI-Z ReactOS в повному функціоналі. ReactOS - це безкоштовна операційна система з відкритим кодом, заснована на найкращих принципах дизайну, що знаходяться в архітектурі Windows NT - забезпечує повністю і всіляко законну та безкоштовну платформу для роботи PCI-Z без необхідних ліцензій Windows. PCI-Z НЕ працює на Windows 95, 98 або ME .

Для нього не потрібна бібліотека, а не Windows за замовчуванням. Ніяка перерозподілена Visual Studio C ++, немає платформи .NET, немає Java. WMI (Windows Management Instrumentation) необхідний від PCI-Z 2.0 для виявлення материнської плати та BIOS.

Немає установки чи конфігурації! Просто запустіть файл і зачекайте, поки ви отримаєте звіт. Потім правою кнопкою миші натисніть на рядок, щоб отримати параметри (скопіювати всі дані або лише сегмент) або експортувати весь список.

Автор CPU-Z дозволив мені використовувати ім’я, схоже на його продукт. Дякую Франку!

Ключові риси

 • виявляє всі карти PCI / PCI-X / PCI-E, навіть якщо ваш менеджер пристроїв не розпізнає їх
 • для запуску потрібен лише один файл - 100% портативний, не потрібна установка, не потрібне підключення до Інтернету (крім автоматичного оновлення бази даних) (
 • " lspci для Windows" - знайомий lspci-подібний інструмент від Linux у форматі GUI та CLI у Windows
 • допомагає вам знайти драйвери для невідомих пристроїв PCI в Windows
 • повідомляє про пристрої з проблемами драйверів
 • щоденні оновлення за допомогою бази даних PCI ID
 • невеликий розмір, невеликий слід пам’яті
 • шпигунське / зловмисне програмне забезпечення безкоштовно
 • безкоштовно!

Як користуватись

Хоча PCI-Z дуже простий у використанні, слід врахувати деякі міркування.

Перевірте з PCI-Z 2.0 є можливість перевірити вашу конфігурацію PCI та поділитися нею в Інтернеті. Таким чином, ви можете допомогти іншим з’ясувати, чи сумісне їх обладнання на певних комбінаціях материнських плат, BIOS та операційних систем. Перевірка та доступ до онлайн-бази даних абсолютно безкоштовна! Ви можете перевірити онлайн-базу даних PCI-Z нижче

PCI-Z має вбудовану базу даних PCI ID для надмірності та здатності працювати у суворих та закритих умовах. Однак існує кілька варіантів завантаження (не обов'язково, але зазвичай) новіших баз даних PCI ID. При запуску PCI-Z перевіряє поточну папку на "pci.ids" більш нової дати. Якщо в поточній папці є новіша база даних PCI ID, PCI-Z автоматично використовуватиме її замість вбудованої. Ви можете скористатися оновленням, щоб перевірити, чи є новіша база даних pci.ids в Інтернеті, або завантажте її вручну зі свого ПК. Якщо у вашій конфігурації PCI були зміни, ви можете вибрати Refresh, щоб оновити базу даних і пересканувати PCI-пристрої.

PCI-Z має можливість зробити знімок екрана, натиснувши на Скріншот. Знімок екрана буде сприйнято як 24-бітний PNG.

Ви можете експортувати конфігурацію PCI у простому тексті, CSV або JSON, натиснувши Експортувати

Клацнувши правою кнопкою миші на переліченому пристрої, є можливість пошуку драйверів - Пошук драйверів. Цей параметр запустить простий запит Google у веб-браузері за замовчуванням із назвою постачальника та версією вашої операційної системи. Це не гарантує того, що ви знайдете свого водія, і я не нестиму відповідальності за будь-які можливі пошкодження!

До версії 1.31, PCI-Z вбудував і CLI, і GUI версії PCI-Z в один файл. Це призведе до завантаження як графічного інтерфейсу, так і «порожнього» консолі (CLI) після запуску PCI-Z. За винятком візуального ефекту (вікно консолі, як правило, на мить зникає), до якого не звикли всі користувачі, функціональні можливості графічного інтерфейсу PCI-Z залишилися однаковими. PCI-Z має параметри командного рядка для досвідчених користувачів. Докладні відомості про них можна отримати, запустивши PCI-Z з консолі (CLI) з "/?" перемикач / параметр. Ці опції більше не доступні для PCI-Z 2.0 та новіших версій. Однак попередня версія забезпечить основні можливості PCI-Z та підтримку застарілих систем.

Перевірка бази даних

Від PCI-Z 2.0 є можливість перевірити свою конфігурацію PCI та поділитися нею в Інтернеті. Таким чином, ви можете допомогти іншим з’ясувати, чи сумісне їх обладнання на певних комбінаціях материнських плат, BIOS та операційних систем. Перевірка та доступ до онлайн-бази даних абсолютно безкоштовна!


Ім'я постачальника BIOS CPU Версія для Windows Примітки Ім'я постачальника BIOS CPU Версія для Windows Примітки

СкріншотиЗавантажити

Усі постійні користувачі можуть використовувати "звичайну" (x86) версію PCI-Z. Для користувачів, які використовують Windows PE або будь-яку іншу версію Windows, яка підтримує виключно ядро ​​amd64, ви можете використовувати версію x64. Обидві версії мають абсолютно однакові функції!

Я рекомендую завантажити ZIP-файли, оскільки вони містять останню базу даних PCI ID в архіві. Однак ви завжди можете завантажувати лише виконавчий файл і отримувати останню базу даних згодом.

Посилання для завантаження PCI-Z

Завантажити ZIP- файл архіву PCI-Z 2.0 (останні pci.ids)

Завантажити ZIP- файл архіву PCI-Z x64 2.0 (останні pci.ids)

Завантажити PCI-Z 2.0 (1.145 кБ) (версія PCI ID 2017.07.01) [SHA1: 4f4543047ad941945225ace697beb13ceb015e7b ]

Завантажити PCI-Z x64 2.0 (1.420 кБ) (версія PCI ID 2017.07.01) [SHA1: b7f3084e77c5629e84d660f0e4f9021374be4c3b ] (так, все ще підходить для одиночної дискети "1,44 Мб"!)

Що нового (Примітки до випуску)

2.0 (15 липня 2017 р.) Значні зміни коду та прискорення, покращена робота з базою даних pci.ids Підтримка онлайн-перевірки! Докладний стан пристрою PCI Різні інші поліпшення коду 1,31 (15 липня 2017 р.) Виправлена ​​основна помилка з виявленням декількох однакових пристроїв; оновлення для застарілої підтримки 1.3 (19 квітня 2014 р.) Значні зміни коду та скорочення всіх транзакцій бази даних розглядаються через пам'ять стовпця "Повідомлення про помилку" більше не з’являється, якщо немає помилок / проблем із пристроями Додано виявлення класів пристроїв Додана можливість сортування стовпців Виправлена ​​помилка, у якій залишилася частина меню, коли було зроблено знімок екрана. Вихід CLI тепер є більш схожим на lspci 1.2 (27 січня 2014 р.) Параметри командного рядка Знімок екрана Звіт про електронну пошту Краще маніпулювання базами даних PCI та надмірність Автоматичний пошук драйвера (потрібен браузер та підключення до Інтернету) Виправлення помилок та покращення коду 1.0.1.0 (4 січня 2014 р.) Може відображати основну інформацію про систему Можливість завантаження новішої бази даних з Ідентифікатор PCI вручну Змінити розміри до довільного розміру вікна Незначні покращення коду 1.0.0.2 (9 вересня 2013 р.) Додано головне меню та файл довідки 1.0.0.1 (9 вересня 2013 р.) Додано максимальне збільшення можливостей екрана Незначні виправлення помилок 1.0.0.0 (6 вересня 2013 р.) версія

PCI-Z спадщина (1.31) для посилань на завантаження

Повідомте про всі помилки та коментарі до bubba (at) pci - z (dot) com

Програмне забезпечення є безкоштовним як для комерційного, так і для некомерційного використання. Ви можете переглянути ліцензію тут .

Ви можете переглянути ліцензію  тут

PCI-Z

PCI-Z - безкоштовна легка утиліта системи, призначена для надання інформації про (невідомі) пристрої PCI (PCI-E, PCI-X ...) та допомагає знайти відповідні драйвери пристроїв. Скачати зараз

PCI-Z - безкоштовна легка утиліта системи, призначена для надання інформації про (невідомі) пристрої PCI (PCI-E, PCI-X ...) та допомагає знайти відповідні драйвери пристроїв.

PCI-Z призначений для виявлення невідомого обладнання на вашому ПК під керуванням Windows. Це допоможе визначити постачальника, пристрою та певні деталі щодо пристрою, навіть якщо у вас не встановлені драйвери. Програмне забезпечення використовує сховище ідентифікаторів PCI, загальнодоступне сховище всіх відомих ідентифікаторів, що використовуються в пристроях PCI: ідентифікатори постачальників, пристроїв, підсистем та класи пристроїв. Він використовується в різних програмах (наприклад, PCI Utilities) для відображення повних читаних іменами людей замість криптовалютних числових кодів. Він майже схожий на команду lspci Linux, але з повною підтримкою Windows.

Ви можете знайти драйвери для вашої операційної системи без проблем! Знайдіть драйвери для своїх WiFi-карток, аудіокарт, мережевих карт чи будь-яких інших периферійних пристроїв PCI.

PCI-Z 2.0 сумісний і працює на: Windows XP SP3 Windows Vista Windows 7 Windows 8 Windows 10 Windows Server 2003 R2 Windows Server 2008/2012/2016 (R2) Windows PE

Для попередніх цілей можна використовувати PCI-Z 1.31 (крім перелічених вище ОС): Windows 2000 Windows Neptune Windows XP Windows Longhorn Windows Server 2000/2003 Bart PE / Reatogo ReactOS

І 32-розрядна (x86), і 64-бітна (x64) версії Windows повністю підтримуються, де це можливо. І ядра i386, і amd64 Windows PE підтримуються також. PCI-Z 1,31 також працює на Барт PE / Reatogo , "живий компакт-диск" Windows XP. Крім того, ви можете запускати PCI-Z ReactOS в повному функціоналі. ReactOS - це безкоштовна операційна система з відкритим кодом, заснована на найкращих принципах дизайну, що знаходяться в архітектурі Windows NT - забезпечує повністю і всіляко законну та безкоштовну платформу для роботи PCI-Z без необхідних ліцензій Windows. PCI-Z НЕ працює на Windows 95, 98 або ME .

Для нього не потрібна бібліотека, а не Windows за замовчуванням. Ніяка перерозподілена Visual Studio C ++, немає платформи .NET, немає Java. WMI (Windows Management Instrumentation) необхідний від PCI-Z 2.0 для виявлення материнської плати та BIOS.

Немає установки чи конфігурації! Просто запустіть файл і зачекайте, поки ви отримаєте звіт. Потім правою кнопкою миші натисніть на рядок, щоб отримати параметри (скопіювати всі дані або лише сегмент) або експортувати весь список.

Автор CPU-Z дозволив мені використовувати ім’я, схоже на його продукт. Дякую Франку!

Ключові риси

 • виявляє всі карти PCI / PCI-X / PCI-E, навіть якщо ваш менеджер пристроїв не розпізнає їх
 • для запуску потрібен лише один файл - 100% портативний, не потрібна установка, не потрібне підключення до Інтернету (крім автоматичного оновлення бази даних) (
 • " lspci для Windows" - знайомий lspci-подібний інструмент від Linux у форматі GUI та CLI у Windows
 • допомагає вам знайти драйвери для невідомих пристроїв PCI в Windows
 • повідомляє про пристрої з проблемами драйверів
 • щоденні оновлення за допомогою бази даних PCI ID
 • невеликий розмір, невеликий слід пам’яті
 • шпигунське / зловмисне програмне забезпечення безкоштовно
 • безкоштовно!

Як користуватись

Хоча PCI-Z дуже простий у використанні, слід врахувати деякі міркування.

Перевірте з PCI-Z 2.0 є можливість перевірити вашу конфігурацію PCI та поділитися нею в Інтернеті. Таким чином, ви можете допомогти іншим з’ясувати, чи сумісне їх обладнання на певних комбінаціях материнських плат, BIOS та операційних систем. Перевірка та доступ до онлайн-бази даних абсолютно безкоштовна! Ви можете перевірити онлайн-базу даних PCI-Z нижче

PCI-Z має вбудовану базу даних PCI ID для надмірності та здатності працювати у суворих та закритих умовах. Однак існує кілька варіантів завантаження (не обов'язково, але зазвичай) новіших баз даних PCI ID. При запуску PCI-Z перевіряє поточну папку на "pci.ids" більш нової дати. Якщо в поточній папці є новіша база даних PCI ID, PCI-Z автоматично використовуватиме її замість вбудованої. Ви можете скористатися оновленням, щоб перевірити, чи є новіша база даних pci.ids в Інтернеті, або завантажте її вручну зі свого ПК. Якщо у вашій конфігурації PCI були зміни, ви можете вибрати Refresh, щоб оновити базу даних і пересканувати PCI-пристрої.

PCI-Z має можливість зробити знімок екрана, натиснувши на Скріншот. Знімок екрана буде сприйнято як 24-бітний PNG.

Ви можете експортувати конфігурацію PCI у простому тексті, CSV або JSON, натиснувши Експортувати

Клацнувши правою кнопкою миші на переліченому пристрої, є можливість пошуку драйверів - Пошук драйверів. Цей параметр запустить простий запит Google у веб-браузері за замовчуванням із назвою постачальника та версією вашої операційної системи. Це не гарантує того, що ви знайдете свого водія, і я не нестиму відповідальності за будь-які можливі пошкодження!

До версії 1.31, PCI-Z вбудував і CLI, і GUI версії PCI-Z в один файл. Це призведе до завантаження як графічного інтерфейсу, так і «порожнього» консолі (CLI) після запуску PCI-Z. За винятком візуального ефекту (вікно консолі, як правило, на мить зникає), до якого не звикли всі користувачі, функціональні можливості графічного інтерфейсу PCI-Z залишилися однаковими. PCI-Z має параметри командного рядка для досвідчених користувачів. Докладні відомості про них можна отримати, запустивши PCI-Z з консолі (CLI) з "/?" перемикач / параметр. Ці опції більше не доступні для PCI-Z 2.0 та новіших версій. Однак попередня версія забезпечить основні можливості PCI-Z та підтримку застарілих систем.

Перевірка бази даних

Від PCI-Z 2.0 є можливість перевірити свою конфігурацію PCI та поділитися нею в Інтернеті. Таким чином, ви можете допомогти іншим з’ясувати, чи сумісне їх обладнання на певних комбінаціях материнських плат, BIOS та операційних систем. Перевірка та доступ до онлайн-бази даних абсолютно безкоштовна!


Ім'я постачальника BIOS CPU Версія для Windows Примітки Ім'я постачальника BIOS CPU Версія для Windows Примітки

СкріншотиЗавантажити

Усі постійні користувачі можуть використовувати "звичайну" (x86) версію PCI-Z. Для користувачів, які використовують Windows PE або будь-яку іншу версію Windows, яка підтримує виключно ядро ​​amd64, ви можете використовувати версію x64. Обидві версії мають абсолютно однакові функції!

Я рекомендую завантажити ZIP-файли, оскільки вони містять останню базу даних PCI ID в архіві. Однак ви завжди можете завантажувати лише виконавчий файл і отримувати останню базу даних згодом.

Посилання для завантаження PCI-Z

Завантажити ZIP- файл архіву PCI-Z 2.0 (останні pci.ids)

Завантажити ZIP- файл архіву PCI-Z x64 2.0 (останні pci.ids)

Завантажити PCI-Z 2.0 (1.145 кБ) (версія PCI ID 2017.07.01) [SHA1: 4f4543047ad941945225ace697beb13ceb015e7b ]

Завантажити PCI-Z x64 2.0 (1.420 кБ) (версія PCI ID 2017.07.01) [SHA1: b7f3084e77c5629e84d660f0e4f9021374be4c3b ] (так, все ще підходить для одиночної дискети "1,44 Мб"!)

Що нового (Примітки до випуску)

2.0 (15 липня 2017 р.) Значні зміни коду та прискорення, покращена робота з базою даних pci.ids Підтримка онлайн-перевірки! Докладний стан пристрою PCI Різні інші поліпшення коду 1,31 (15 липня 2017 р.) Виправлена ​​основна помилка з виявленням декількох однакових пристроїв; оновлення для застарілої підтримки 1.3 (19 квітня 2014 р.) Значні зміни коду та скорочення всіх транзакцій бази даних розглядаються через пам'ять стовпця "Повідомлення про помилку" більше не з’являється, якщо немає помилок / проблем із пристроями Додано виявлення класів пристроїв Додана можливість сортування стовпців Виправлена ​​помилка, у якій залишилася частина меню, коли було зроблено знімок екрана. Вихід CLI тепер є більш схожим на lspci 1.2 (27 січня 2014 р.) Параметри командного рядка Знімок екрана Звіт про електронну пошту Краще маніпулювання базами даних PCI та надмірність Автоматичний пошук драйвера (потрібен браузер та підключення до Інтернету) Виправлення помилок та покращення коду 1.0.1.0 (4 січня 2014 р.) Може відображати основну інформацію про систему Можливість завантаження новішої бази даних з Ідентифікатор PCI вручну Змінити розміри до довільного розміру вікна Незначні покращення коду 1.0.0.2 (9 вересня 2013 р.) Додано головне меню та файл довідки 1.0.0.1 (9 вересня 2013 р.) Додано максимальне збільшення можливостей екрана Незначні виправлення помилок 1.0.0.0 (6 вересня 2013 р.) версія

PCI-Z спадщина (1.31) для посилань на завантаження

Повідомте про всі помилки та коментарі до bubba (at) pci - z (dot) com

Програмне забезпечення є безкоштовним як для комерційного, так і для некомерційного використання. Ви можете переглянути ліцензію тут .

Ви можете переглянути ліцензію  тут

PCI-Z

PCI-Z - безкоштовна легка утиліта системи, призначена для надання інформації про (невідомі) пристрої PCI (PCI-E, PCI-X ...) та допомагає знайти відповідні драйвери пристроїв. Скачати зараз

PCI-Z - безкоштовна легка утиліта системи, призначена для надання інформації про (невідомі) пристрої PCI (PCI-E, PCI-X ...) та допомагає знайти відповідні драйвери пристроїв.

PCI-Z призначений для виявлення невідомого обладнання на вашому ПК під керуванням Windows. Це допоможе визначити постачальника, пристрою та певні деталі щодо пристрою, навіть якщо у вас не встановлені драйвери. Програмне забезпечення використовує сховище ідентифікаторів PCI, загальнодоступне сховище всіх відомих ідентифікаторів, що використовуються в пристроях PCI: ідентифікатори постачальників, пристроїв, підсистем та класи пристроїв. Він використовується в різних програмах (наприклад, PCI Utilities) для відображення повних читаних іменами людей замість криптовалютних числових кодів. Він майже схожий на команду lspci Linux, але з повною підтримкою Windows.

Ви можете знайти драйвери для вашої операційної системи без проблем! Знайдіть драйвери для своїх WiFi-карток, аудіокарт, мережевих карт чи будь-яких інших периферійних пристроїв PCI.

PCI-Z 2.0 сумісний і працює на: Windows XP SP3 Windows Vista Windows 7 Windows 8 Windows 10 Windows Server 2003 R2 Windows Server 2008/2012/2016 (R2) Windows PE

Для попередніх цілей можна використовувати PCI-Z 1.31 (крім перелічених вище ОС): Windows 2000 Windows Neptune Windows XP Windows Longhorn Windows Server 2000/2003 Bart PE / Reatogo ReactOS

І 32-розрядна (x86), і 64-бітна (x64) версії Windows повністю підтримуються, де це можливо. І ядра i386, і amd64 Windows PE підтримуються також. PCI-Z 1,31 також працює на Барт PE / Reatogo , "живий компакт-диск" Windows XP. Крім того, ви можете запускати PCI-Z ReactOS в повному функціоналі. ReactOS - це безкоштовна операційна система з відкритим кодом, заснована на найкращих принципах дизайну, що знаходяться в архітектурі Windows NT - забезпечує повністю і всіляко законну та безкоштовну платформу для роботи PCI-Z без необхідних ліцензій Windows. PCI-Z НЕ працює на Windows 95, 98 або ME .

Для нього не потрібна бібліотека, а не Windows за замовчуванням. Ніяка перерозподілена Visual Studio C ++, немає платформи .NET, немає Java. WMI (Windows Management Instrumentation) необхідний від PCI-Z 2.0 для виявлення материнської плати та BIOS.

Немає установки чи конфігурації! Просто запустіть файл і зачекайте, поки ви отримаєте звіт. Потім правою кнопкою миші натисніть на рядок, щоб отримати параметри (скопіювати всі дані або лише сегмент) або експортувати весь список.

Автор CPU-Z дозволив мені використовувати ім’я, схоже на його продукт. Дякую Франку!

Ключові риси

 • виявляє всі карти PCI / PCI-X / PCI-E, навіть якщо ваш менеджер пристроїв не розпізнає їх
 • для запуску потрібен лише один файл - 100% портативний, не потрібна установка, не потрібне підключення до Інтернету (крім автоматичного оновлення бази даних) (
 • " lspci для Windows" - знайомий lspci-подібний інструмент від Linux у форматі GUI та CLI у Windows
 • допомагає вам знайти драйвери для невідомих пристроїв PCI в Windows
 • повідомляє про пристрої з проблемами драйверів
 • щоденні оновлення за допомогою бази даних PCI ID
 • невеликий розмір, невеликий слід пам’яті
 • шпигунське / зловмисне програмне забезпечення безкоштовно
 • безкоштовно!

Як користуватись

Хоча PCI-Z дуже простий у використанні, слід врахувати деякі міркування.

Перевірте з PCI-Z 2.0 є можливість перевірити вашу конфігурацію PCI та поділитися нею в Інтернеті. Таким чином, ви можете допомогти іншим з’ясувати, чи сумісне їх обладнання на певних комбінаціях материнських плат, BIOS та операційних систем. Перевірка та доступ до онлайн-бази даних абсолютно безкоштовна! Ви можете перевірити онлайн-базу даних PCI-Z нижче

PCI-Z має вбудовану базу даних PCI ID для надмірності та здатності працювати у суворих та закритих умовах. Однак існує кілька варіантів завантаження (не обов'язково, але зазвичай) новіших баз даних PCI ID. При запуску PCI-Z перевіряє поточну папку на "pci.ids" більш нової дати. Якщо в поточній папці є новіша база даних PCI ID, PCI-Z автоматично використовуватиме її замість вбудованої. Ви можете скористатися оновленням, щоб перевірити, чи є новіша база даних pci.ids в Інтернеті, або завантажте її вручну зі свого ПК. Якщо у вашій конфігурації PCI були зміни, ви можете вибрати Refresh, щоб оновити базу даних і пересканувати PCI-пристрої.

PCI-Z має можливість зробити знімок екрана, натиснувши на Скріншот. Знімок екрана буде сприйнято як 24-бітний PNG.

Ви можете експортувати конфігурацію PCI у простому тексті, CSV або JSON, натиснувши Експортувати

Клацнувши правою кнопкою миші на переліченому пристрої, є можливість пошуку драйверів - Пошук драйверів. Цей параметр запустить простий запит Google у веб-браузері за замовчуванням із назвою постачальника та версією вашої операційної системи. Це не гарантує того, що ви знайдете свого водія, і я не нестиму відповідальності за будь-які можливі пошкодження!

До версії 1.31, PCI-Z вбудував і CLI, і GUI версії PCI-Z в один файл. Це призведе до завантаження як графічного інтерфейсу, так і «порожнього» консолі (CLI) після запуску PCI-Z. За винятком візуального ефекту (вікно консолі, як правило, на мить зникає), до якого не звикли всі користувачі, функціональні можливості графічного інтерфейсу PCI-Z залишилися однаковими. PCI-Z має параметри командного рядка для досвідчених користувачів. Докладні відомості про них можна отримати, запустивши PCI-Z з консолі (CLI) з "/?" перемикач / параметр. Ці опції більше не доступні для PCI-Z 2.0 та новіших версій. Однак попередня версія забезпечить основні можливості PCI-Z та підтримку застарілих систем.

Перевірка бази даних

Від PCI-Z 2.0 є можливість перевірити свою конфігурацію PCI та поділитися нею в Інтернеті. Таким чином, ви можете допомогти іншим з’ясувати, чи сумісне їх обладнання на певних комбінаціях материнських плат, BIOS та операційних систем. Перевірка та доступ до онлайн-бази даних абсолютно безкоштовна!


Ім'я постачальника BIOS CPU Версія для Windows Примітки Ім'я постачальника BIOS CPU Версія для Windows Примітки

СкріншотиЗавантажити

Усі постійні користувачі можуть використовувати "звичайну" (x86) версію PCI-Z. Для користувачів, які використовують Windows PE або будь-яку іншу версію Windows, яка підтримує виключно ядро ​​amd64, ви можете використовувати версію x64. Обидві версії мають абсолютно однакові функції!

Я рекомендую завантажити ZIP-файли, оскільки вони містять останню базу даних PCI ID в архіві. Однак ви завжди можете завантажувати лише виконавчий файл і отримувати останню базу даних згодом.

Посилання для завантаження PCI-Z

Завантажити ZIP- файл архіву PCI-Z 2.0 (останні pci.ids)

Завантажити ZIP- файл архіву PCI-Z x64 2.0 (останні pci.ids)

Завантажити PCI-Z 2.0 (1.145 кБ) (версія PCI ID 2017.07.01) [SHA1: 4f4543047ad941945225ace697beb13ceb015e7b ]

Завантажити PCI-Z x64 2.0 (1.420 кБ) (версія PCI ID 2017.07.01) [SHA1: b7f3084e77c5629e84d660f0e4f9021374be4c3b ] (так, все ще підходить для одиночної дискети "1,44 Мб"!)

Що нового (Примітки до випуску)

2.0 (15 липня 2017 р.) Значні зміни коду та прискорення, покращена робота з базою даних pci.ids Підтримка онлайн-перевірки! Докладний стан пристрою PCI Різні інші поліпшення коду 1,31 (15 липня 2017 р.) Виправлена ​​основна помилка з виявленням декількох однакових пристроїв; оновлення для застарілої підтримки 1.3 (19 квітня 2014 р.) Значні зміни коду та скорочення всіх транзакцій бази даних розглядаються через пам'ять стовпця "Повідомлення про помилку" більше не з’являється, якщо немає помилок / проблем із пристроями Додано виявлення класів пристроїв Додана можливість сортування стовпців Виправлена ​​помилка, у якій залишилася частина меню, коли було зроблено знімок екрана. Вихід CLI тепер є більш схожим на lspci 1.2 (27 січня 2014 р.) Параметри командного рядка Знімок екрана Звіт про електронну пошту Краще маніпулювання базами даних PCI та надмірність Автоматичний пошук драйвера (потрібен браузер та підключення до Інтернету) Виправлення помилок та покращення коду 1.0.1.0 (4 січня 2014 р.) Може відображати основну інформацію про систему Можливість завантаження новішої бази даних з Ідентифікатор PCI вручну Змінити розміри до довільного розміру вікна Незначні покращення коду 1.0.0.2 (9 вересня 2013 р.) Додано головне меню та файл довідки 1.0.0.1 (9 вересня 2013 р.) Додано максимальне збільшення можливостей екрана Незначні виправлення помилок 1.0.0.0 (6 вересня 2013 р.) версія

PCI-Z спадщина (1.31) для посилань на завантаження

Повідомте про всі помилки та коментарі до bubba (at) pci - z (dot) com

Програмне забезпечення є безкоштовним як для комерційного, так і для некомерційного використання. Ви можете переглянути ліцензію тут .

Ви можете переглянути ліцензію  тут

Докладні відомості про них можна отримати, запустивши PCI-Z з консолі (CLI) з "/?
Докладні відомості про них можна отримати, запустивши PCI-Z з консолі (CLI) з "/?
Докладні відомості про них можна отримати, запустивши PCI-Z з консолі (CLI) з "/?
Докладні відомості про них можна отримати, запустивши PCI-Z з консолі (CLI) з "/?
Докладні відомості про них можна отримати, запустивши PCI-Z з консолі (CLI) з "/?
Докладні відомості про них можна отримати, запустивши PCI-Z з консолі (CLI) з "/?
Докладні відомості про них можна отримати, запустивши PCI-Z з консолі (CLI) з "/?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью