• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Параметри настройки ePochta Mailer

Клацніть "Налаштування» на панелі інструментів, або виберіть пункт меню «Налаштування» / «Налаштування», і змініть параметри налаштування безпосередньо використовуваної програми. При цьому має відкритися нове вікно. Всі настройки згруповані в п'ять основних категорій:

Тут можна змінити основні параметри налаштування програми ePochta Mailer.

ПолеОпис

Тайм-аут відправки Визначає, як довго ePochta Mailer повинен чекати відповіді сервера. Рекомендований час - 60 секунд. Число повторів Встановлює, скільки разів ePochta Mailer повинен намагатися встановити підключення до сервера. Коли не вдається встановити зв'язок з потрібною сервером з першого разу, програма повторює спробу з'єднання. Рекомендоване значення - 3 спроби. Інтервал повтору Пауза між спробами відіслати e-mail, коли не вдається встановити зв'язок з потрібною сервером. Значення HELO HELO адреса - це адреса вашого комп'ютера в мережі Інтернет. Програма визначає його автоматично. Значення HELO має збігатися з тим, що визначається тут www.epochta.ru/ip .
Поле «КОМУ» Спосіб, за допомогою якого ePochta Mailer створює ім'я користувача (т. Е. Заповнення поля TO «Кому»).
Якщо відзначено «Автогенерація», ePochta Mailer створить ім'я на основі електронної адреси. Наприклад, якщо електронна адреса bill @hotmail .com, ім'я користувача, яке створить програма, буде «Bill» <[email protected]>.
Якщо відзначений параметр «Завантажити зі списку», ePochta Mailer завантажить інформацію про ім'я користувача з другої колонки бази «Списку одержувачів». Кодова сторінка Вам знадобиться змінити дане значення на utf-8, якщо ви вживаєте в листі англійську мову. Обмеження на домен Скільки слати листів на всі домени зі списку за певний час. Потрібно для дуже великих списків щоб не потрапити в спам листи. На деяких поштових серверах задається обмеження - максимально можлива кількість повідомлень, що приймаються протягом години з однієї IP-адреси. Наприклад, aol.com може прийняти з однієї IP-адреси лише 100 листів в годину. Налаштування дозволяє вказати скільки можна послати повідомлень за проміжок часу. При відправці повідомлень ведеться статистика по доменах, скільки було відправлено повідомлень за інтервал часу (для однопоточному розсилки). Для багатопотокової розсилки статистика заповнюється перед відправкою листа. Якщо листів на домен більше, ніж дозволено настройками, то лист ставиться в чергу очікування

Ви можете задати певний тип відправки повідомлення. ePochta Mailer підтримує наступні типи відправки повідомлень:

безпосередньо

В даному режимі ePochta Mailer доставляє всі повідомлення безпосередньо в ящики одержувачів. Даний спосіб є найшвидшим, але необхідно пам'ятати, що деякі інтернет-провайдери забороняють прямий доступ (т. Е. SMTP порт # 25 закритий).


«Підключень до сервера (потоків)» - кількість підключень для одного SMTP сервера.

«Налаштування розсилки»:

 • «Чекати [] секунд / хвилин після [] листів» - установка паузи в процесі Расс шляхом введення часу перерви після заданого кількості відправлених листів.
 • «Ліміт [] повідомлень / год» - установка кількості відправлених повідомлень за годину розсилки.

Безпосередньо. При помилку через SMTP

ePochta Mailer намагається здійснити пряму відправку повідомлення; але, якщо виникнуть серйозні помилки, програма здійснить відправку повідомлення через вказаний SMTP сервер. Встановити потрібний SMTP сервер можна в додаткової нижньої вкладці «Список реле (SMTP)». Для того, щоб змінити параметри вже зазначеного в списку SMTP-аккаунта, слід двічі клацнути по ньому лівою кнопкою миші або клікнути на кнопку «+» в правому верхньому кутку вікна списку SMTP-акаунтів.

Для того, щоб змінити параметри вже зазначеного в списку SMTP-аккаунта, слід двічі клацнути по ньому лівою кнопкою миші або клікнути на кнопку «+» в правому верхньому кутку вікна списку SMTP-акаунтів

«Ліміт швидкості» - встановлюється можлива кількість відправлених повідомлень за годину. При збільшенні значення ліміту зростає швидкість відправки. Значення прямо пропорційно залежить від кількості обраних SMTP серверів.

«Потоків» - встановлюється кількість потоків (з'єднань) для кожного SMTP сервера, кількість потоків залежить від кількості обраних SMTP і підсумовується автоматично.

«Багаторівнева розсилка» - для кожного релея користувачем задається кількість з'єднань (потоків). При старті, якщо не стоїть галочка на «Використовувати ротацію SMTP», сумарна кількість потоків розсилки = сумі потоків всіх активних SMTP.

«Використовувати ротацію SMTP» - задає кількість повідомлень, яке висилає релей під час активності
етап 1. Все релеї (SMTP) зупиняються.
етап 2. Зі списку реле вибирається наступний релей.
етап 3. Релей шле кількість повідомлень (заданий в налаштуваннях ротації), з урахуванням обмежень, заданих у вікні «SMTP-сервер»
етап 4. Як тільки активний релей висилає порцію повідомлень (що дорівнює числу повідомлень за ротацію), виконується перехід на наступний релей. По черзі виконуються етапи 1-4.

Наприклад, якщо виставлені настройки:
smtp.example.com - 4 потоку,
smtp.examplesite.com - 5 потоків,
Варто галочка на «Використовувати ротацію СМТП» 2 повідом / сервер.
Те розсилка буде проводиться в 2 потоки.


Безпосередньо. SMTP за запитом

ePochta Mailer здійснює пряму відсилання всіх повідомлень, за винятком зазначених у списку додаткової нижньої вкладці "Список доменів". За допомогою цього списку, ви можете вказати маски повідомлень, які необхідно відправити за допомогою SMTP. Наприклад, при введенні @ aol.com і @ wanadoo.fr всі повідомлення на дані адреси будуть відправлені за допомогою іншого обраного SMTP сервера.

fr всі повідомлення на дані адреси будуть відправлені за допомогою іншого обраного SMTP сервера

«SMTP тільки для" - введення списку доменів (наприклад, gmail.com) для доставки повідомлень через зовнішній SMTP. Для всіх адрес з іншими доменами буде використовуватися відправка «Безпосередньо».


Тільки через зовнішній SMTP

Всі повідомлення відправляються за допомогою зазначеного зовнішнього SMTP сервера. Можливе використання декількох SMTP серверів, в цьому випадку ePochta Mailer буде використовувати різні сервера для доставки повідомлення (по черзі).

Для того, щоб змінити параметри вже зазначеного в списку SMTP-аккаунта, слід двічі клацнути по ньому лівою кнопкою миші або клікнути на кнопку «+» в правому верхньому кутку вікна списку SMTP-акаунтів.

Багато SMTP сервери вимагають аутентифікації. ePochta Mailer підтримує ESMTP (найпоширеніша), CRAM MD5, DIGEST MD5 (з безпечної передачею пароля), а також POP3 аутентифікацію (морально застарілу). У разі, коли потрібно аутентифікація, введіть ім'я користувача та пароль (а також ім'я POP3 сервера для POP аутентифікації).

У разі, коли потрібно аутентифікація, введіть ім'я користувача та пароль (а також ім'я POP3 сервера для POP аутентифікації)

Потрібно ознайомитися з он-лайн документацією вашого провайдера або зв'язатися з провайдером SMTP сервера і, дізнавшись у них все настройки, ввести їх у відповідні поля:

«SMTP-сервер» - адреса cервера і порт

«Авторизація» (якщо потрібна) - вибрати потрібний тип і потрібне «Шифрування»

«Логін» і «Пароль» - поля заповнюються, якщо необхідно ввійти в систему користувача. В поле «Логін» можна використовувати е-mail адресу.

«POP сервер» - заповнюється, якщо в авторизації вибрано «POP before SMTP (устаревш.)». Введення імені і порту протоколу, якщо відправка буде відбуватися на сервера застарілих поштових клієнтів.

«Е-mail адресу відправника» - електронна адреса пошти, з якого можна вести розсилку через даний сервер - часто це той же адреса, що і логін.

«Підключень до сервера (потоків)» - кількість підключень для одного SMTP сервера (можна вказати 1 потік, але деякі сервери підтримують і багатопоточний з'єднання).

«Налаштування розсилки»

 • Чекати [] секунд / хвилин після [] листів - установка паузи в процесі Расс шляхом введення часу перерви після заданого кількості відправлених листів.
 • Ліміт [] повідомлень / год - швидкість розсилки: установка кількості відправлених повідомлень за годину розсилки.

DNS визначає IP-адреси, тобто перетворює символьні імена в IP-адреси.

Також, DNS визначає сервери, на які необхідно відправити повідомлення. Зазвичай ePochta Mailer автоматично визначає DNS сервери. У разі, якщо ви хочете використовувати інший DNS сервер, або ж ePochta Mailer не зміг визначити його автоматично, виберіть «Використовувати особливі значення» і вкажіть які.

У разі, якщо ви хочете використовувати інший DNS сервер, або ж ePochta Mailer не зміг визначити його автоматично, виберіть «Використовувати особливі значення» і вкажіть які

використовувати проксі

ePochta Mailer може здійснювати відправку повідомлень за допомогою socks / proxy-серверів. Програма підтримує наступні типи proxy-серверів:

Щоб ввести proxy-сервера, натисніть "+" у верхньому правому куті. З'явиться діалогове вікно редагування:

З'явиться діалогове вікно редагування:

Виберіть тип proxy-сервера зі списку і введіть адресу і порт обраного сервера. Якщо для даного сервера необхідна аутентифікація, введіть ім'я користувача та пароль. В іншому випадку, залиште дані поля незаповненими. Можливе використання більш одного сервера, в цьому випадку ePochta Mailer буде для кожного нового адреси для розсилки використовувати різні proxy- сервера.

ротація проксі

Це настройка має на увазі під собою поступальну розсилку повідомлень через кілька SMTP серверів.

Число повідомлень за ротацію «[_] пові. / Проксі» - кількість відправлених повідомлень через один SMTP сервер. Як тільки встановлена ​​порція повідомлень через активний SMTP сервер відправлення, вибирається наступний SMTP сервер для відправки чергової порції повідомлень.

Таймаут (мс) [_] - час очікування між запитами через proxy-сервер.

Повторити через (с) [_] - час очікування перед повторним запитом через proxy-сервер.

Безпосередньо, якщо мертві - відправка повідомлень безпосередньо, якщо жоден proxy-сервер не відповідає.

Число спроб [_] - кількість спроб відправлення запитів через один proxy-сервер.

Програма надає можливість перевірити состоние всіх proxy-серверів і видалити всі мертві ще до початку розсилки. Для цього використовуйте кнопку Програма надає можливість перевірити состоние всіх proxy-серверів і видалити всі мертві ще до початку розсилки ( «Перевірити всі»). У процесі перевірки з'являється табличка з прогресом перевірки і кнопкою скасування.

У процесі перевірки з'являється табличка з прогресом перевірки і кнопкою скасування

В результаті перевірки надається звіт, який дає можливість видалити всі мертві proxy-сервери зі списку.

В результаті перевірки надається звіт, який дає можливість видалити всі мертві proxy-сервери зі списку

В цей розділ при потребі можна вводити додаткові заголовки (необов'язкові і не стандартизовані).

В цей розділ при потребі можна вводити додаткові заголовки (необов'язкові і не стандартизовані)

У даній категорії доступні деякі додаткові параметри налаштування. У ePochta Mailer ви можете налаштувати відтворення звуку по завершенні будь-якої операції.

«Вести журнал роботи» - створення log'ов для вихідних підключень (create logs for outgoing connections). Рекомендується, щоб ця опція була включена, т. К. В разі виникнення проблеми з відправкою повідомлень, ми попросимо вас вислати дані log'і для установки і усунення причини несправності.

«Створювати звіт про доставку» - після расилкі буде створено HTML файл, в який буде включена зведена інформація про зроблену розсилці. Ці звіти далі завжди доступні в меню «Сервіс» / «Відкрити звіти».

«Відтворити звук після закінчення відправки» - після відправки повідомлення ePochta Mailer буде відтворювати заданий звуковий файл.

«Особливий шлях до сріптам для відстеження» - не рекомендується нічого сюди вводити, крім випадків, якщо Ви використовуєте власні скрипти для моніторингу стану розсилок ( докладніше про трекер ).

«Автоматично визначати наявність оновлень» - автоматична перевірка програмою оновлень із запитом оновити програму на новішу версію.

«Не показувати панель« Порадьте друзям »- якщо опція не активна, то дана панель буде представлена ​​у вікні програми. Можливість «порадити друзям» здійснюється шляхом опублікування інформації в Facebook, Twitter або інших соціальних мережах і інтернт-месенджерах.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью