• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Панель закладок в браузері google chrome.

Я згадую, як дуже багато років тому вперше зіткнувся з таким поняттям як «Інтернет» і з самим інтернетом.

Мої просунуті колеги, встановили на моєму комп'ютері програму - браузер «Netscape Navigator» (Нетскейп навігатор), в той час займає лідируючі позиції серед програм - оглядачів інтернет.

Набрали, здається, в адресному рядку www.rambler.ru , Показали як користуватися пошуком інформації в інтернет і ... пустили мене в вільне плавання по безмежних морях і океанах інтернету.

Все це, я вловив, «методом тику», досить швидко - як і де копатися. Але для мене виникла тоді вона проблема, вірніше незручність, яке отруювало мені «копання» в інтерент.

Сподобалися мені сайти і сторінки в інтернеті, вірніше їх адреси, я записував в зошит, щоб потім міг набрати в адресному рядку і повернутися на потрібний мені сайт або сторінку сайту. А це був довго, незручно і сильно дратувало.

Після чергових моїх матюків, мої колеги зглянулися на до мною і показали інструмент автоматизації цієї самої навігації по інтернету - панель закладок.

Панель закладок присутній у всіх програмах - браузерах в тому чи іншому вигляді. Відмінності незначні, а принцип роботи у всіх однаковий.

Я хочу вам розповісти і показати роботу з панеллю закладок браузера Google Chrome (Гугл хром). Чому саме браузера Google Chrome? По - перше, тому що він мені найбільше подобається. По друге це дуже популярний браузер. Ну і по-третє, цей браузер продовжує набирати популярність.

Я, безумовно, зроблю короткий огляд про панелі закладок різних браузерів, але детально хочу показати на прикладі саме Google Chrome.

Усе. Досить лірики. Отже панель закладок Google Chrome.

Відкриваємо браузер. Клацаємо правою кнопкою по ярлику «Google Chrome». Потім підводимо курсор миші до пункту меню «Відкрити» і клацаємо по ньому лівою кнопкою миші.

Потім підводимо курсор миші до пункту меню «Відкрити» і клацаємо по ньому лівою кнопкою миші

У нас відкриється вікно оглядача Google Chrome . Підводимо покажчик мишки до «гайковий ключ», який в перекладі на російську означає «Налаштування» і клацаємо по ньому лівою кнопкою миші. У меню, підводимо курсор миші до пункту меню «Закладки». Повинно відкритися ще одне меню (якщо воно не відкриється, то клацаємо лівою кнопкою миші по пункту меню «Закладки»).

У меню, підводимо курсор миші до пункту меню «Показувати панель закладок» і клацаємо по ньому лівою кнопкою миші.

Вгорі під полем адресного рядка з'явиться сіра смуга, яка, власне і є панеллю закладок. Якщо Ви тільки встановили браузер Google Chrome , То ця смуга буде виглядати так само, як Ви бачите на скріншоті.

Тепер ми можемо додавати закладки на цю панель, що ми зараз і зробимо. Давайте додамо ятати того сайту, на якому ми зараз знаходимося, т. Е. http://www.google.ru

Для цього підводимо курсор миші до «зірочці» і клацаємо по ній лівою кнопкою миші. У нас з'являється меню, в якому нам повідомляється, що закладка додана з ім'ям «Google» і збережена в папці «Панель закладок». При бажанні ми можемо поміняти і ім'я закладки та папку, але поки цього робити не треба (це можна буде зробити в будь-який час).

При бажанні ми можемо поміняти і ім'я закладки та папку, але поки цього робити не треба (це можна буде зробити в будь-який час)

Давайте наберемо тепер ще який - небудь сайт в адресному рядку, наприклад http://www.yandex.ru і додамо цей сайт на панелі закладок у подібний же способом.

ru  і додамо цей сайт на панелі закладок у подібний же способом

Таким чином я для нашого прикладу в панель закладок помістив 10 закладок для різних сайтів, щоб показати Вам, що вийде.

Таким чином я для нашого прикладу в панель закладок помістив 10 закладок для різних сайтів, щоб показати Вам, що вийде

Зверніть увагу. У видимій частині панелі закладок у мене помістилося всього 7 закладок, інших не видно. Щоб побачити інші закладки, необхідно підвести покажчик миші до значка «>>» як показано на малюнку і клацнути по ньому лівою кнопкою миші. У випадаючому списку ми побачимо інші закладки, які ми робили борознячи інтернет (в моєму прикладі 3 сайта).

Так ось. Тепер, я можу в будь-який момент потрапити на той сайт або ресурс в інтернеті, який збережений у мене в панелі закладок. Досить підвести до потрібної написи покажчик миші і клацнути по ній лівою кнопкою миші.

Наприклад, якщо я підведу покажчик миші до напису «@ MAIL.RU: пошта, п ...» і клацну по ній лівою кнопкою миші, то я відразу перейду на сайт http://www.mail.ru . А якщо я підведу покажчик миші до напису «Google» і клацну по ній лівою кнопкою миші, то я відразу перейду на сайт http://www.google.ru .

Над усіма збереженими закладками можна здійснювати плюс до всього ще й різні дії. І робиться це в диспетчері закладок.

Щоб потрапити в диспетчер закладок, слід виконати такі дії.

Підводимо покажчик мишки до «гайковий ключ» і клацаємо по ньому лівою кнопкою миші. У меню, підводимо курсор миші до пункту меню «Закладки» і клацаємо по ньому лівою кнопкою миші. У меню, підводимо курсор миші до пункту меню «Диспетчер закладок» і клацаємо по ньому лівою кнопкою миші.

У нас відкриється вікно «Диспетчера закладок», в якому ми бачимо всі збережені закладки в папці «Панель закладок» з їх відносно повним описом.

Тут можна робити багато. Але в цій частині статті я хочу Вам показати, як можна «сортувати» закладки від ступеня їх потрібності нам в даний момент.

Пояснюю. Наприклад, я хочу щоб на першому місці в закладках знаходився не Google, а mail.ru.

Що я роблю. Я підводжу курсор миші до рядку «@ MAIL.RU: пошта, пошук в інтернеті, новини, робота, розваги. Пошта @ Mail.Ru - безкоштовна пошта №1 », натискаю ліву кнопку миші і, утримуючи ліву кнопку миші,« тягну »цей напис вгору, трохи вище написи« Google ».

Відпускаємо ліву кнопку миші. Тепер на першому місці в списку і на першому місці в панелі закладок нашого браузера на першому місці стоїть закладка mail.ru.

Таким чином можна робити «пересортовування» порядку закладок, в залежності від того які закладки для Вас актуальні на даний період часу.

В принципі на цьому можна було б і закінчити статтю про панель закладок браузера Google Chrome, так як цього способу роботи з закладками може вистачити року на півтора - два, якщо у Вас буде 20 - 50 закладок.

Їли закладок буде більше, то досить незручно шукати в цьому списку потрібний нам сайт.

Для цього можна впорядкувати закладки за тематиками. Тоді навігація по цим закладок стане дуже зручною.

Про це я розповім у другій частині статті «Панель закладок Google Chrome» .На цьому все. Всім удачі і творчих успіхів. 🙂

Чому саме браузера Google Chrome?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью