• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

П'ять ознак зараження Android

 1. Величезні рахунки за телефон
 2. Обмеження доступу до даних
 3. Витрата зарядки акумулятора
 4. зниження продуктивності
 5. пропущені дзвінки
 6. Що робити далі?

Як визначити заражене пристрій Як визначити заражене пристрій? Компанії Bitdefender випустила список з п'яти ознак, які можуть вказувати на зараження шкідливими програмами.

Величезні рахунки за телефон

У минулому році було виявлено ботнет, створений для платформи Android, який отримав назву SpamSoldier. зараження смартфона починається з отримання рекламне повідомлення, що пропонує завантажити копію будь-якої популярної гри , Наприклад, Need for Speed ​​або Angry Birds Space. Спокусившись, користувач переходить за посиланням в повідомленні, а на його пристрій завантажується і встановлюється відповідними програмами. АЛЕ, крім гри, одночасно відбувається і прихована установка копії SpamSoldier. Шкідливе ПО далі розсилає шахрайські SMS-повідомлення з зараженого апарату з метою широкого поширення. При цьому користувач деякий час не помічає активність SpamSoldier, оскільки програма видаляє копії відправлених повідомлень і перехоплює повідомлення про доставку SMS і можливі відповіді на них. Тільки зрослі витрати на послуги зв'язку дозволяють запідозрити недобре.

"Не всі трояни такі жадібні ", - попереджає Bitdefender." Вони можуть іноді посилати SMS раз на місяць, щоб уникнути підозр, або ж вони можуть видалити себе, залишивши серйозну пробоїну в вашому бюджеті. "


Обурливі телефонні рахунки, безумовно, свідчать про шкідливі програми, тому уважно переглядайте всі ваші рахунки.

Обмеження доступу до даних

Більшість шкідливих програм не хоче просто сидіти на телефоні, вони або хочуть заволодіти даними з вашого телефону, або використовувати телефон для передачі інформації кудись ще.

На щастя, Android має деякі вбудовані інструменти, що дозволяють управляти даними. У меню Налаштування натисніть Data Usage (Використанням даних) в розділі Wireless & Networks (Бездротовий зв'язок). Тут можна побачити, як багато даних кожен додаток використовує, і ви можете встановити ліміт на роботу з даними.

Витрата зарядки акумулятора

Один з найбільш важко помічаються ознак, так як більшість користувачів мобільних повсюдно відчувають проблеми з зарядним пристроєм. Проте, Bitdefender зазначає, що "шкідливі програми можуть дати про себе знати, тому що в такому випадку батареї розряджаються швидше."

Це тому, що шкідливе ПО здійснює свою діяльність у фоновому режимі, змушуючи працювати пристрій з подвоєною енергією.

Перед тим, як спробувати встановити додаток, оптимізують витрати заряду батареї, спробуйте згадати, може бути, ви недавно скачали будь незвичайне додаток або отримали кілька підозрілих повідомлень. Або просто зробіть швидке сканування на наявність вірусів.

зниження продуктивності

"В залежності від характеристики апаратних пристроїв, шкідливе ПЗ може привести до серйозних проблем з продуктивністю (читання, написання, передача даних)", - відзначає Bitdefender. Як і розряд батареї, низька продуктивність іноді важко помітити, але може означати, що щось діється недобре.

Хороший спосіб перевірити - зайти в меню налаштувань. Тут поруч із запущеним додатком відображається обсяг використовуваної оперативної пам'яті. Тут можна перевірити кількість доступної оперативної пам'яті.

Якщо ваш пристрій сповільнюється тільки тому, що у вас є дуже багато додатків, віджетів і живих заставок, то, ймовірніше, справа не у шкідливих програмах.

пропущені дзвінки

За своїм характером шкідливі програми впливають на інші функції телефону. Пропущені дзвінки або дивні збої під час розмови також можуть свідчити про наявність шкідливих програм.

Звичайно, багато інших чинників можуть привести до проблем з дзвінками. Ваше місце розташування, проблеми з оператором і навіть погода може вплинути на дзвінки мобільного телефону. Ваше завдання - звузити коло можливих причин неполадок.

Що робити далі?

Якщо ви виключили всілякі варіанти проблеми, а вона залишилася, то варто просканувати телефон. Багато мобільні антивіруси сканують програми, як вони тільки вони завантажені, потенційно запобігаючи розміщення шкідливих програм на пристрої. Відгуки про сервіси, звідки ви завантажуєте додатки, можу сказати вам, безпечним чи ні є додаток для установки.

Ви також можете запобігти впровадження шкідливого ПО, уникаючи дивних зв'язків, небажаних повідомлень електронної пошти з вкладеннями, SMS і спам.

Поділитися:

Залиште свій коментар!

Додати коментар


Як визначити заражене пристрій?
Що робити далі?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью