• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Отримання водійських прав в США. Вартість і навчання.

Автор: Dima Shyshkin 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:03:53 (Посилання відкриється в новому вікні)

Всім привіт, відповідаю на питання. Один з них поставив Redcore (нік глядача, - прим. Автора): «Коли ти заговорив про машину, відразу виникло питання, як там ідуть справи з отриманням прав. Скажи, будь ласка, скільки це в середньому коштує, і скільки на це йде часу? »- я знімав цілих два сюжети - вони є на каналі - про те, як отримати у Флориді права: все, що треба зробити, всі документи, які необхідно підготувати; і, по-моєму, я там говорив, скільки це коштує.

Зараз розповім коротко: права отримати дуже легко, не треба ходити в школу і проходити, як в Україні, курс якогось молодого водія, здавати іспити, а точніше заплатити всім, кому треба. Тому що я не знаю людей, які проходили школу і здавали іспити самостійно, нікому при цьому не заплативши. Тобто учні можуть здати, але їх спеціально «валять», тому що хочуть грошей. Тут такого немає.

Коли я приїхав в Америку, у мене не було стажу водіння. Перше, що я зробив, - витратив тиждень на вивчення правил, потім здав їх і отримав учнівські права (бо здав тільки теорію без водіння). Тобто коли ви отримуєте перші права, то відразу здаєте теорію, а потім йдете до друзів, батькам, або можете знайти школу з водіння, де вас навчать водити машину. З учнівськими правами ви вже можете їздити по дорогах, по-моєму, тільки вдень і в присутності іншого водія поруч з вами на пасажирському сидінні.

У мене є друг в Орландо, на автомобілі якого я вчився їздити таким же чином, а потім на цій же машині здавав водіння. За усі послуги я заплатив близько $ 60 (теорія, водіння, отримання прав).

А щоб вивчити правила, у кого-то день може піти, а у кого-то - рік. Усе залежить від людини. Ще бувають проблеми з призначенням дати здачі водіння, тому що ти домовляєшся про неї, а тобі кажуть, що лише через три тижні з'являється вільний число, щоб пройти цей процес. Теорію можна хоч завтра здати. Ти просто приходиш в офіс, показуєш всі документи, стаєш за комп'ютер і відповідаєш на питання.

На цьому все. Задавайте ще питання, підписуйтесь на канал. Дякую всім за перегляд, поки.

Переїхати в США складно, але є категорії людей, яким це доступно:

- Інвестори. Досить вкласти від 1 мільйона доларів і через 2 роки всі члени сім'ї отримають статус постійного жителя США (віза EB-5).

- Також можна відкрити філію існуючої компанії в Америці або ж купити готовий бізнес в США (Від $ 100 000). Це дасть право на отримання робочої візи L-1, яку можна обміняти на грін-карту.

- Відомі спортсмени, музиканти, письменники та інші екстраординарні люди можуть переїхати за робочою візою O-1 .

- У разі утиску з боку держави за релігійною, політичною причини або ж принижень через приналежність до гей-меншин, ви можете запитати політичний притулок в США (Asylum).

- На короткий час можна перебувати на території США по туристичній візі B1 / B2.

- Також можна отримати другу вищу освіту в США, провчившись 1-3 роки.

Напишіть нам , Якщо ви хочете емігрувати в США і підходите по одному з пунктів вище. Ми співпрацюємо з перевіреними імміграційними адвокатами і бізнес-брокерами, які допоможуть реалізувати ваші мрії.

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц Яндекс Дзен , YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

мережі, щоб дізнатися більше:  Яндекс Дзен  ,  YouTube-канал  ,  Telegram  ,  ВКонтакте  ,  Facebook  ,  Instagram

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Скажи, будь ласка, скільки це в середньому коштує, і скільки на це йде часу?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью