• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Отримання українською церквою автокефалії - Порошенко зробив нову заяву

Фото: president.gov.ua

Порошенко розповів, як автокефалія вплине на національну безпеку держави https://cdn.segodnya.ua/img/article/11398/77_main_new.1526812366.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11398/77_tn.1526812366 .jpg 2018-05-20T13: 32: 12 + 03: 00 Україна Дорога українців до Бога, на думку глави держави, лежить не через Москву

Отримання українською православною церквою автокефалії посилить національну безпеку України і автоматично послабить позиції Росії. Про це заявив президент Петро Порошенко.

"Дорога українців до Бога лежить не через Москву, у нас є свій шлях. Я переконаний, що томос про автокефалію завершить утвердження незалежності в духовному вимірі. Це також посилить національну безпеку, оскільки автоматично послабить вплив країни-агресора на внутрішньоукраїнські справи", - сказав президент.

Нагадаємо, 19 квітня Верховна Рада прийняла постанову про підтримку звернення президента до Вселенського патріарха про надання томосу на автокефалію православної церкви в Україні.

22 квітня святий і священний синод Вселенського патріархату прийняв до розгляду звернення від президента України до Вселенського патріарха Варфоломія про надання томосу про автокефалію православної церкви в Україні, постанову Верховної Ради в підтримку цього звернення, а також відповідні звернення ієрархів українських православних церков. 24 квітня Порошенко заявив, що в разі надання Варфоломієм томосу про автокефалію православної церкви в Україні глава такої церкви буде обиратися в Україні.

8 травня колишні президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко підписали спільне звернення , В якому підтримали ініціативу Порошенко в питанні автокефалії православної церкви в Україні.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью