• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Особистий блог в Інстаграме - як зробити і розкрутити проект

 1. Як зробити особистий блог в Instagram - докладний гайд по створенню
 2. Як заробляти на особистому блозі в Інстаграм - способи і варіанти
 3. Як розкрутити особистий блог в Інстаграм самому або за допомогою

Як розкрутити особистий блог в Instagram і заробляти на ньому? Як зробити обліковий запис особистим блогом в мережі? Вивчайте ці питання за допомогою нашої статті на цій сторінці.

Як зробити особистий блог в Instagram - докладний гайд по створенню

У народі ходять чутки про нереально легких і високі заробітки блогерів. Начебто, варто відкрити блог в популярній соцмережі, наприклад, в Інстаграм, і гроші потечуть спочатку струмком, а потім і річкою. І особливо робити нічого не треба, тільки розміщувати пости. Тому кожен, хто може написати будь-який-небудь текст, хоче дізнатися, як зробити особистий блог в Інстаграм. З точки зору технічної, і справді нічого складного немає. Ви зараз самі переконаєтеся. А ось з приводу легких грошей спокушатися не варто. Щоб блог приносив прибуток, треба докласти чимало зусиль. Детальніше про це розповімо трохи пізніше.

А поки про те, як зробити аккаунт в Інстаграм особистим блогом. Є два шляхи: зареєструвати нову сторінку або використовувати вже існуючу. У Інстаграме офіційний блогерський профіль прирівняний до бізнес-аккаунту. Тому доведеться вступати в ряди інстаграмеров-бізнесменів. Якщо вам не хочеться цього робити, просто напишіть в інформації про себе, що це ваш блог, заперечувати ніхто не стане, але і переваг перед іншими користувачами у вас не буде.

Ви можете купити фоловерів в Інстаграм дуже дешево і при цьому отримати безпечну накрутку. Це дозволить підняти рейтинг сторінки в мережі, а також почати заробляти на цьому, аби окупити всі витрати на просування - переходите і вибирайте найбільш прийнятні ціни і умови.

А що ж дає офіційне звання блогера в Інстаграм:

 • В описі вашого профілю під ім'ям з'явиться фірмова напис «Особистий блог» або по-англійськи «Personal Blog»;

 • На сторінці, крім звичайних кнопок, виникнуть нові, які допомагають ведення бізнесу і налагодженню контактів: «Як зателефонувати», «Промоакції», «Електронна адреса»;

 • Ви отримаєте доступ до статистичних даних , Можна буде аналізувати перегляди публікацій і історій, бачити категорії своїх передплатників, час активності і багато іншого;

 • Ви зможете проводити промо, створювати і налаштовувати рекламу .

Є й умови для сторінки-блогу. По-перше, вона обов'язково повинна бути відкритою. Із закритим профілем не вийде вести ні бізнес, ні блог. По-друге, аккаунт необхідно пов'язати з Фейсбук. Але це можна виконати в ході його перекладу на ділові рейки.

Якщо ви підготувалися, давайте розглянемо, як зробити особистий блог в Інстаграм, користуючись пристроєм з операційною системою андроїд:

 1. Відкриваємо Інстаграм, торкаємося горизонтального трикрапки (трьох рисок) вгорі і справа;

 2. Потім натискаємо знизу на «шестрёнку», щоб увійти в налаштування;

Відкриваємо Інстаграм, торкаємося горизонтального трикрапки (трьох рисок) вгорі і справа;  Потім натискаємо знизу на «шестрёнку», щоб увійти в налаштування;

 1. Знаходимо і відзначаємо «Перейти на бізнес-аккаунт» (або «Переключитися на бізнес профіль»), тиснемо «Продовжити»;

Знаходимо і відзначаємо «Перейти на бізнес-аккаунт» (або «Переключитися на бізнес профіль»), тиснемо «Продовжити»;

 1. Прокрутити демонстрацію можливостей нового аккаунта;

 2. Відзначаємо категорію «Особистий блог», натискаємо знизу на кнопку «Далі»;

Прокрутити демонстрацію можливостей нового аккаунта;  Відзначаємо категорію «Особистий блог», натискаємо знизу на кнопку «Далі»;

 1. Підтверджуємо відомості для зв'язку (телефон та електронну адресу) або вносимо корективи, знову «Далі»;

 2. На наступному екрані буде запропоновано прив'язати сторінку до Facebook, якщо вона є, вибираємо і вводимо облікові дані від профілю;

 3. Але можна натиснути внизу «Пропустити». Тоді сторінка в Facebook буде створена додатком, потрібно буде тільки потім заявити на неї права;

Тоді сторінка в Facebook буде створена додатком, потрібно буде тільки потім заявити на неї права;

 1. Ось і все, що потрібно зробити для створення офіційного блогу в Інстаграм, дивимося на свою сторінку і переконуємося: напис на місці.

Ось і все, що потрібно зробити для створення офіційного блогу в Інстаграм, дивимося на свою сторінку і переконуємося: напис на місці

Щоб створити блог на Інстаграм в «яблучному» пристрої, діяти доведеться приблизно також. Особливих відмінностей в цій процедурі немає. Можуть лише незначно відрізнятися найменування команд.

Якщо ж ви хочете зробити особистий блог в Інстаграме через веб-версію, іншими словами, на комп'ютері, нічого не вийде. Потрібних вам опцій там поки немає. Але в цій справі можуть допомогти допоміжні програми-емулятори. Одна з найбільш надійних - BlueStucks. Скачайте її обов'язково з офіційного сайту, встановіть, а потім виконуйте наведену вище інструкцію. Але врахуйте: емулятор негативно впливає на швидкість роботи комп'ютера. Так що не дивуйтеся, якщо він гальмує і підвисає.

З технічним завданням, як створити особистий щоденник в Інстаграм на телефоні або в веб-версії, ви тепер успішно впораєтеся. Але треба з'ясувати, що ж таке блог, чим він відрізняється від звичайного профілю і як його вести. Зараз це найменування своїй сторінці привласнює тільки ледачий. А спочатку блогом називали онлайн-щоденник, в якому автор публічно висловлює свою думку, ділиться враженнями і порадами, а іноді і сперечається зі своїми читачами.

Особливість блогосфери в Інстаграм в тому, що публікація починається з фотографії або відео, а вже потім йде текст. Але якщо раніше віталися дуже короткі записи, тепер все більшої популярності набирають опису достовірніше. Ще одна обов'язкова умова: якщо вже ви взялися за блогерського справу всерйоз, будьте ласкаві, викладати пости регулярно. В ідеалі раз-два за добу. Інакше передплатники швидко вас покинуть.

Отже, з чого починати блоготворчество в Інстаграм (втім, це підходить і для інших соцмереж):

 • Визначте, яку тему буде присвячений ваш щоденник. Це має бути щось, неодмінно добре вам знайоме. Якщо ви спец в кулінарії, не намагайтеся писати про автомобілі. Якщо ви крутий автомеханік, не варто присвячувати блог ремонту квартир. Інакше кажучи, ви повинні знати про це питання більше, ніж ваші передплатники. Від вибору теми залежить коло вашого спілкування в Інстаграм. Підписані на ваш блог про життя котиків, швидше за все, будуть розчаровані, коли ви різко зміните курс і почнете давати публікації про те, як вам вдалося схуднути на 50 кг.

 • Виберіть свій стиль оформлення сторінки. Напишіть цікавим шрифтом інформацію про себе. Пошукайте свої фішки для обробки фото- і відеоматеріалів. Зробіть фірмової подачу історій. Якщо знімаєте відео і даєте прямі ефіри, придумайте оригінальне привітання і прощання і використовуйте їх завжди. Додавайте не тільки популярні, але й свої індивідуальні хештеги. Все це допоможе зробити блог впізнаваним.

 • Складіть план з розміщення контенту. Це допоможе вам заповнювати сторінку не час від часу, а регулярно. А якщо трапилося щось екстраординарне, ви завжди можете внести зміни. Про контенті ми ще поговоримо докладніше.

 • Спілкуйтеся зі своєю аудиторією, не ігноруйте коментарі, навіть якщо вони містять критику, вступайте в полеміку, цікавтеся життям своїх передплатників, ставте лайки і підписуйтесь у відповідь.

 • Відстежуйте статистику. Там багато корисної інформації, яка покаже реакцію користувачів Інстаграма на ваші публікації. Враховуйте періоди найбільшої активності, кількість переглядів, коментарів і лайків. Ці дані допоможуть зрозуміти, що хочуть бачити ваші передплатники і що їм не подобається. Якщо блог ви завели не просто для задоволення, а для заробітку, доведеться звертати увагу на перевагу публіки.

Ви вже зрозуміли, що бути блогером по-справжньому не дуже-то легко. Якщо вам це здалося занадто складним, повернути собі звичайний профіль зовсім нескладно. Виконайте три кроки з інструкції, яка розташована на початку статті, а в меню виберіть опцію «Переключитися на особистий аккаунт». Після цього в вашому профілі все стане по-старому: напис «Особистий блог» і додаткові кнопки зникнуть.

Щоб вигідно і надійно купити лайки на фото в Інстаграм, Ви можете звернутися на наш сайт. Ми допоможемо Вам просунути будь-яку посаду, а також цілу сторінку за рахунок збільшення на ній активності. Подивіться, наскільки низькі ціни і приємні умови придбання ми пропонуємо!

Станете ви блогером в Інстаграме або залишитеся звичайним користувачам, вирішувати тільки вам. Але в будь-якому випадку ми рекомендуємо ретельніше вивчити зміст сайту аві1.ру . Цей портал зібрав все саме цікаве і корисне з приводу використання 8 найбільш відомих соціальних мереж.

Як заробляти на особистому блозі в Інстаграм - способи і варіанти

Припустимо, ви вирішили, що блогерського справу вам по плечу. Ви впевнені в своїх здібностях і силах. Однак викладати фото і відео, писати тексти виключно для задоволення і розваги передплатників вам здається неправильно. Ви хочете дізнатися, як заробляти на особистому блозі в Інстаграм. Цілком зрозуміле бажання. Праця має приносити дохід. Давайте розглянемо способи, які допоможуть блогеру отримати прибуток. Спочатку коротко перерахуємо можливі джерела заробітку:

 • Продаж послуг, які ви готові запропонувати своїм передплатникам і іншим користувачам;

 • Просування і реалізація товарів і послуг від партнерських компаній;

 • Розкрутка і продаж товарів, які ви виготовляєте самостійно або пропонуєте в своєму інтернет-магазині;

 • Поширення реклами від сторонніх фірм, в тому числі і нативної (тобто природної або непомітною).

А тепер про те, як заробити на особистому блозі в Інстаграм, розповімо більш детально.

Перший спосіб (продаж своїх послуг) буде особливо зручний людям творчих професій і всім, хто може працювати віддалено, а не тільки безпосередньо із замовником. До них можна віднести художників, стилістів, копірайтерів, а також психологів, коучів, тренерів, різного роду консультантів, юристів. Такий аккаунт може відкрити салон краси, автосервіс, заклад додаткової освіти та інша подібна організація. Блог дозволить розкривати цікаві для користувачів теми, розповідати про свій досвід, напрацювання і ненав'язливо просувати свої послуги. Наприклад, психолог пише про яскравих випадках зі своєї практики, дає поради, а для персональних консультацій пропонує звертатись за електронною адресою або телефоном. Або в блозі медичного центру розміщується інформація про здоровий спосіб життя, правильне харчування і тут же пости про наявність фахівців і розкладі прийому. Варіантів подачі матеріалу і залучення клієнтів безліч.

Варіантів подачі матеріалу і залучення клієнтів безліч

Спосіб другий: блогер може займатися продажем товарів або послуг, які надають його партнери. На сторінці серед звичайних постів з'являються спонсорські, де показаний продукт, який просуває партнерська компанія. За вимогами Інстаграма такі публікації мають бути позначені особливою маркуванням. Але цього правила дотримуються далеко не завжди. Звичайні умови співпраці такі: блогер, нічого не вкладаючи, отримує відсотки від продажу товару. Чим більше продано, тим вище буде заробіток інстаграмера. Середній розмір комісійних від 300 до 500 рублів з кожної покупки. Майбутні партнери знаходять один одного спеціальних сайтах. Найбільш відомі біржі: Commerce Partners Network, admitad.com, actionpay.ru, ad1.ru, kma.bize.

Третій варіант підійде для блогерів, які захоплюються рукоділлям, в'яжуть, вишивають, шиють, роблять торти на замовлення, майструють меблі або щось інше. До них приєднуються і власники магазинів. На сторінці в Інстаграме можна безкорисливо поділитися секретами своєї улюбленої справи, провести майстер-клас, а також познайомити користувачів з новими товарами, дати інформацію про конкурсах та акціях, оголосити про розпродажі і знижки. І тоді блог буде приносити гроші.

І нарешті, четвертий спосіб, як заробляти на особистому блозі в Інстаграм, - давати рекламу. Час банерів, які закликають щось купити, поступово проходить. Сучасна реклама м'яко, непомітно і природно вписується в контент. Не всякий її може розпізнати, а від цього вплив навіть збільшується. Користувачем керують поволі. Новий вид рекламного продукту називають нативним. Хоча з приводу цього терміна ще ведуться суперечки. Наведемо приклади такої реклами. Б'юті-блогер зняла відео, як правильно накладати вечірній макіяж. Особливу увагу приділила вибору губної помади, показала конкретний бренд, продемонструвала, як засіб виглядає на губах, похвалила і навіть просто по-дружньому додала, де купила дивну косметику. Якщо результат дійсно вражає, її передплатниці придбають цей же продукт. Реклама спрацювала. І приблизно та ж схема застосовується для реклами чого завгодно. Ви спостерігаєте за тренуваннями відомої фітнес-блогера. І майже кожен раз вона говорить про те, як важливі для здоров'я спеціальні бігові кросівки. І показує, що саме вибрала вона. Рано чи пізно частина її прихильників придбає взуття від цього ж виробника.

Але щоб пристойно заробляти на рекламі, вам доведеться неабияк потрудитися. Рекламодавці не віддадуть гроші невідомому інстаграмеру з парою десятків передплатників. Їм потрібні так звані «лідери думок», це люди, які вже домоглися популярності, у яких є тисячі і мільйони передплатників. Для артистів і персонажів телепрограм блог в Інстаграме - це побічний ефект і приємне доповнення до популярності, отриманої в реальному житті. Але є чимало розкручених блогерів, які зробили себе самі і виключно в мережі. Ось у таких варто повчитися.

Як розкрутити особистий блог в Інстаграм самому або за допомогою

Підпис в Інстаграм під ім'ям «Особистий блог» - зовсім не чарівна паличка, яка перетворює Попелюшку в принцесу. Ці слова залишаться пустушкою, якщо господиня аккаунт не буде працювати покруче, ніж казкова замазура. Про патентування деяких умовах підвищують успішність сторінки ми говорили на початку статті. А зараз ще кілька порад, як розкрутити особистий блог в Інстаграм, придбати передплатників і популярність:

 • Стати корисним для своїх шанувальників, давайте важливу і перевірену особистим досвідом інформацію;

 • Намагайтеся чітко представляти інтереси своєї аудиторії і відповідати її на запити;

 • Чи не публікуйте сирі тексти й сумні знімки, доводите результат до досконалості;

 • Шукайте нестандартні підходи, дивують і захоплюють своїх передплатників;

 • Спостерігайте за конкурентами, не повторюйте їх помилки і переймайте вдалі знахідки;

 • Душевно спілкуйтеся зі своєю аудиторією, не забувайте дякувати за добрі коментарі та лайки, спокійно відповідайте на критику;

 • Частіше включайте почуття гумору, якщо, звичайно, це доречно, від посмішки, як ви пам'ятаєте, стане всім тепліше, добродушність відкриває серця і допомагає знайти друзів;

 • Зберігайте індивідуальність, копія завжди гірша за оригінал, не варто наслідувати відомим блогерам, залишайтеся собою.

Тепер приділимо трохи уваги якості контенту (набагато більше інформації на цю тему в статті «Як розкрутити сторінку в Інстаграм або аккаунт безкоштовно »). Ідеальні фото і відео повинні виглядати яскраво і глянцево, але разом з цим не бути надмірно «вилизаним», як постановочна студійна зйомка, відретушована у фотошопі. Цінується хороший смак, незвичайний ракурс, оригінальна обробка і деяка ледь помітна недбалість. Повірте, домогтися такого майстерності виходить не відразу.

Останнім часом помічено, що текст в Інстаграм став грати більш важливу роль. Користувачам вже не вистачає тільки зображень, вони хочуть прочитати цікаву думку, прийняти участь в полеміці. Описи до публікацій зазвичай ділять на три види: тексти для просування (продажу), для розваги, для інформування (або навчання). В ідеалі блогеру необхідно використовувати всі варіанти. Причому, фахівці радять, які продають текстів відвести не більше 30 відсотків постів, а решта присвятити навчанню і розваги. До речі, такі публікації нічого не продають безпосередньо, але їх можна використовувати для заробітку. Наприклад, розважити користувачів веселим опитуванням, а попутно дізнатися, яку рекламу вони сприймають краще. Або викласти пост про приготування якого-небудь кулінарного вишуканості і зробити акцент на марці посуду, порадити певного виробника продуктів. Викладаючи текст, не забувайте, що довга «простирадло» з безлічі букв виглядає нечитабельне. Розбивайте її на абзаци, робіть списки, виділяйте найважливіше, додайте смайлики, емодзі, картинки. І пам'ятайте про хештег , Про те, як їх ставити і вибирати, ми вже розповіли.

Дуже часто користувач, задуманий, як розкрутити особистий блог в Інстаграм, з великим ентузіазмом починає роботу. І чудово, якщо все йде, як було заплановано: число передплатників росте, рекламодавці або партнери зацікавлені. А якщо нічого не ладиться, то руки опускаються і натхнення пропадає. Як же оживити блогерську сторінку? Де шукати ідеї? Ось напрямки для пошуку:

 • Порадьтеся з відвідувачами, що вони хочуть побачити і прочитати;

 • Поцікавтеся, як живуть ваші колеги (або якщо завгодно - конкуренти);

 • Зверніть увагу на блоги зі схожою тематикою в інших соцмережах і Ютубі;

 • Підніміть ваші колишні найбільш вдалі публікації і переробіть їх;

 • Записуйте інтерв'ю;

 • Проводьте екскурсії, поділіться враженнями від улюблених книг і фільмів.

І пара слів про ті, як добуті передплатніків для вашого блогу. Перші шанувальник и читачі - це, Звичайно, Ваші рідні, друзі та Знайомі. Попросіть підписатися їх, потім запросіть тих, з ким смороду спілкуються. На качану шляху буде корисний звернути и на Спеціалізовані сайти. Детально цю тему ми розібрали в статті «Як розкрутити Інстаграм самостійно без єдиної копійки ».

Здійсніть покупку коментарів до публікацій в Інстаграм і отримаєте цікаві тексти для обговорення. Також Ви можете самостійно задати будь-яке повідомлення і побачити його під своїм постом. При цьому Ви можете отримати непогані знижки, а також персональні умови придбання.

Тепер ви можете самостійно зробити в Інстаграме особистий блог, дізналися про те, як його розвивати і як заробляти на ньому. І якщо ви уважно читали, то напевно зрозуміли, що успіх приходить до того, хто працює не покладаючи рук і не вішаючи ніс. Ваші вороги в блогерському справі - лінь і зневіру. А завзятість, позитивний настрій і творчий підхід обов'язково дадуть дивіденди.

Як зробити обліковий запис особистим блогом в мережі?
Як же оживити блогерську сторінку?
Де шукати ідеї?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью