• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Основні переваги сайтів на Wordpress

Сьогодні одним з найпопулярніших коробкових конструкторів сайтів є Вордпресс. Він простий, інтуїтивно зрозумілий, зручний у використанні.

Ключові переваги сайтів на WordPress полягають в мінімальної вартості розробки і швидкому створенні з нуля. Таким чином, якщо у вашій компанії ще немає своєї веб-майданчика, рекомендуємо вам розгорнути її на даному движку.

Розглядаючи плюси і мінуси сайтів на WordPress, відразу зауважимо, що позитивних аспектів значно більше, ніж негативних Розглядаючи плюси і мінуси сайтів на WordPress, відразу зауважимо, що позитивних аспектів значно більше, ніж негативних.

Серед недоліків можна відзначити не найкращу серед усіх CMS стійкість до злому і не завжди високу швидкість роботи з інтернет-магазинами, яка багато в чому залежить від хостингу і кількості товарів. В інших аспектах розробки веб-платформ у даного конструктора спостерігаються значні переваги.

Перше, що привертає - ціна розгортання веб-ресурсу. Навіть якщо використовувати платний шаблон, вартість розробки інтернет-платформи залишається досить привабливою.

Позитивним аспектом є і низька ціна послуг програмістів в порівнянні з іншими CMS, наприклад, 1С-Бітрікс або Magento.

Як результат, створити сайт на WordPress можна не тільки швидко, але і недорого.

Ще 7 очевидних переваг движка:

 1. SEO-дружелюбність. Даний конструктор добре сприймається пошуковими системами, а його консоль, особливо якщо в неї впровадити відповідний модуль, дозволяє якісно заповнювати мета-теги і оптимізувати сторінки.
 2. Зручний візуальний редактор. Він багато в чому нагадує звичний нам інтерфейс програми Microsoft Office Word. Тому проблем з додаванням контенту не виникне навіть у новачків.
 3. Невисокі системні вимоги. Завдяки цьому сайти вордпресс можуть працювати на будь-якому хостингу.
 4. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс панелі адміністратора. Щоб працювати в консолі сайту не потрібно спеціальних навичок програмування.
 5. Відкритий код. Якщо ви - досвідчений програміст або така людина є в штаті вашої компанії, движок відкриває широкі можливості з доопрацювання шаблону веб-ресурсу.
 6. Створення мультимовного сайту. Конструктор дозволяє додати будь-яку кількість мов і управляти ними через адмінпанель.
 7. Проста установка. Багато хостинг-провайдери пропонують інсталяцію даної CMS в пакеті своїх послуг.

Особливості розробки сайтів на Вордпрес полягають у використанні плагінів. З їх допомогою на даному конструкторі можна створювати веб-платформи різних типів - інтернет-магазини, Лендінзі, новинні портали, форуми і т.д. Вони будуть стабільно працювати і повністю виконувати свої функції.

На відміну від інших движків, пошук плагінів на WP здійснюється через консоль. Користувачеві не потрібно окремо шукати в інтернеті модулі і завантажувати їх.

В адміністративній панелі реалізований зручний функціонал, який дозволяє знайти плагін, завантажити його, встановити і активувати протягом 5-10 хвилин.

Замовити розробку сайту на WordPress ви можете в TrendLine. У нас працюють професіонали, які створять для вас функціональний, ефективний і привабливий сайт, що приверне людей і забезпечить хорошу конверсію. Ще ми пропонуємо СЕО-просування розробленого веб-ресурсу в пошуку і запуск контекстної реклами.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью