• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Основи інтернет-маркетингу

Інтернет-маркетинг - це наука і мистецтво по збільшенню цільової платоспроможною аудиторією онлайн. Інтернет-маркетинг - це наука і мистецтво по збільшенню цільової платоспроможною аудиторією онлайн

Всі інструменти інтернет-маркетингу підпорядковані рішенню будь-якої з двох головних завдань:

 1. залучення відвідувачів на сайт
 2. мотивування відвідувачів на вчинення дії на сайті (так звана конверсія)

Корисні для бізнесу дії можуть бути різними: ваш потенційний клієнт, а поки що відвідувач сайту може підписатися на розсилку або скачати корисний контент (і ви отримаєте лід), купити продукт, замовити послугу, записатися на івент, поділитися вашою статтею в соцмережах.

Є кілька способів досягнення даних цілей: власне цифровий маркетинг, інтернет-реклама і контент-маркетинг. Основи інтернет-маркетингу включають вивчення способів взаємодії з користувачем і методів донесення до нього необхідної інформації.

Інтернет-реклама призводить до вас на сайт трафік - відвідувачів, клікнувши на ваш рекламний банер. Платна інтернет-реклама розміщується у вигляді банерів на вебсайтах, в соцмережах, а також у вигляді контекстних оголошень в пошукових системах.

Платна інтернет-реклама, типи:

 • CPV, Cost Per Visitor - оплата тільки при переході користувача з банера на сайт, причому враховуються тільки унікальні відвідувачі - зайшли вперше.
 • CPA, Cost Per Action - рекламне оголошення оплачується при здійсненні користувачем дії на сайті замовника.
  • Причому це може бути як покупка чого-небудь, тоді оголошення може називатися CPS або Cost Per Sale, так і лід - залишення контактів, і підвид оголошення буде називатися CPL, Cost Per Lead.
 • CPC, Cost Per Click - найпоширеніший і інтуїтивно зрозумілий вид рекламного оголошення, коли оплата йде при кліці на рекламне оголошення. CPC - це частина рекламної моделі PPC (Pay Per Click).
 • CPV, Cost Per View (Cost Per Impression) - плата за показ рекламного банера користувачу.
  • CPM, Cost Per Thousand (M - позначення тисячі латиною) - оплата за тисячу показів, різновид CPV-оголошень / банерів.

Безкоштовна інтернет-реклама або партнерська програма - обмін банерами між сайтами-партнерами для отримання додаткової інтернет-аудиторії і підвищення конверсії на сайті.

Контент-маркетинг вирішує завдання залучення відвідувача за допомогою надання корисної інформації для конкретної цільової аудиторії. В контент-маркетинг також входить просування контенту в соцмережах (SMM), пошукових системах (контентне SEO), email-розсилках.

Інтернет-маркетинг в цілому виконує важливі завдання з інформування клієнта про продукт або сервісі, мотивування до здійснення покупки, збору та аналізу інформації про цільову аудиторію продукту і впливу на поведінку своєї ЦА. У порівнянні зі звичайним маркетингом, інтернет-маркетинг можна назвати входять - inbound - маркетингом, оскільки він в основному збирає клієнтів на сайт, а не просто декларує рекламні меседжі.

Веб-аналітика - важлива складова інтернет-маркетингу, яка відповідає за збір і аналіз даних про поведінку користувачів на сайті, дає уявлення про характер аудиторії сайту, демонструє найефективніші канали трафіку та шляхи користувачів до покупки. Володіння інструментами Google Analytics дозволяє отримати всі ці дані.

Пошукова оптимізація (SEO) також спирається на дані аналітики, тісно пов'язана з контентним просуванням і разом з тим вирішує технічні завдання для кращого індексування сайту пошуковими роботами. Детальніше про необхідність SEO в інтернет-маркетингу читайте в окремій статті .

Комунікація з цільовою аудиторією - найважливіший компонент просування, входить в базові основи інтернет-маркетингу. Канали комунікації - це, перш за все, соцмережі - Social Media Marketing, крім того, різні форми для введення повідомлень на сайті, а також спілкування з користувачем по електронній пошті - email-розсилки та відповіді на питання клієнтів. Крім того, як елемент комунікації варто сприймати і кнопки з CTA - call to action, закликом до дії на сайті. За візуальну комунікацію відповідає дизайн сайту, який створює UI UX дизайнер, грунтуючись на типову поведінку користувача.

Курси інтернет-маркетингу онлайн дають шанс освоїти основи Діджитал-маркетингу навіть тим, у кого зовсім мало вільного часу - завдяки можливості займатися за вільним графіком з дому.

При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на сторінку www.eduget.com - обов'язкова. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попередньою письмовою згодою правовласника. Дякуємо за співпрацю!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью