• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Оригінальні привітання з Новим Роком в вашому iPhone

Всі ми любимо дарувати знаки уваги дорогим і близьким людям

Всі ми любимо дарувати знаки уваги дорогим і близьким людям. Наближається Новий рік, і напевно крім подарунків матеріальних ви замислювалися про те, як красиво і оригінально привітати свою сім'ю і друзів з цим святом. Як щодо телефонного дзвінка? Банально? Зовсім ні. Головне - знайти підходяще додаток.

Навіщо гуглити і потім старанно начитувати в трубку текст привітання, якщо за вас це може зробити професійний пародист. Уявіть здивування мами або бабусі, коли її привітає по телефону один з відомих політиків або знаменитий герой мультика. Для таких розваг більше не потрібно відправляти шалено дорогі SMS-ки на короткі номери і сподіватися, що ваше послання все-таки дійде. Безкоштовний додаток під назвою « Розіграші та вітання VoiceСards »Для iPhone являє собою сервіс голосових листівок на всі випадки життя.

У базі програми користувач знайде сотні варіантів поздоровлень, жартів і розіграшів на будь-яке свято або значуща подія в житті. Всі голосові листівки розділені за категоріями, що значно спрощує процес пошуку і вибору підходящого послання. Для ще більшої зручності та уникнення можливих казусів всі листівки розділені на варіанти «для хлопців» і «для дівчат».

Надіслати обрану листівку можна через список контактів на смартфоні, або ввести номер вручну (підтримуються як федеральні, так і міські номери). Якщо вам хочеться, щоб адресат отримав голосову листівку в певний момент, то досить вказати години, і дзвінок надійде абоненту у точно визначений час. Можлива і відкладена доставка по даті. Іншими словами, ви можете заготовити поздоровлення вже зараз, вказавши, наприклад, дату отримання на 31 грудня, і в цей день адресати отримають ваші голосові листівки.

Для того, щоб переконатися в успішну доставку голосової листівки, в додатку передбачена система моніторингу стану послання в реальному часі. Якщо адресат не взяв трубку при першому дзвінку, то сервіс почне здійснювати повторні дзвінки зі зростаючою інтервалом.

Після установки програми користувачеві дається одна безкоштовна голосова листівка, а наступні привітання можна придбати через in-app purchase (ціни значно нижче всіляких сервісів, що працюють через короткі номери).

До речі, користувачі Android можуть завантажити версію програми для свого смартфона в Google Play Store .

Розіграші та вітання VoiceСards | App Store (Free)

Як щодо телефонного дзвінка?
Банально?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью