• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Оптимізація з SEO Рекрутинг & Подорож кандидата

 1. Як використовувати SEO в рекрутингу? В B2C (Business to Consumer) електронна комерція, SEO (більш...
 2. Окрему сторінку для оголошень про вакансії
 3. Правильний вміст
 4. Швидко і легко
 5. Швидкість для кращого перетворення
 6. Нагорода від Google
 7. Безпека насамперед
 8. Ваша реклама на 1-му рангу?
 9. Потужність робочих плат
 10. Краща ефективність через пошукові терміни?
 11. Продовжити ...

Як використовувати SEO в рекрутингу?

В B2C (Business to Consumer) електронна комерція, SEO (більш відома як пошукова оптимізація) є одним з найважливіших каналів. Тепер виникає питання: чого з цього може навчитися вербування? У цьому блозі я порівнюватиму SEO у B2C - з індустрією B2B (Business to Business).

Поставте себе на передній план

SEO - це все про те, що ви знайдете, і особливо про отримання вашого вмісту з пошукових систем. Я свідомо використовую термін "контент", тому що SEO - це все, а не тільки ваш веб-сайт. Звичайно, хороший перший крок у SEO оптимізації - це поліпшення вашого бізнесу сайт (On-page SEO), але намагайтеся продовжувати думати, а саме: зовнішні посилання, відео YouTube, відгуки Google і Google Local Search. Почнемо з того, що термін "пошукові системи" в основному стосується Google, оскільки він як і раніше є найпоширенішою пошуковою системою - і, звичайно, ваші потенційні кандидати, швидше за все, шукають нові робочі місця через Google.

Окрему сторінку для оголошень про вакансії

Перш за все, я звернуся до теми Робота сторінка / Кар'єра Page присвячують. Це платформа, де все обертається навколо набору та відбору кращих кандидатів. Заради простоти, я припускаю в цьому випадку, що вже є окрема сторінка кар'єри. Розробка такої сторінки є одним з перших кроків, які необхідно виконати, якщо у вас немає роботодавця.

Правильний вміст

Для одного кар'єра сторінка Це дуже легко і тому рекомендується працювати з добре функціонуючою CMS. Таким чином, ви зможете зробити свій веб-сайт простішим, швидшим і кращим за допомогою потрібного вмісту, назв сторінок (через важливість для SEO), URL-адрес і Metabeschreibungen. Також не забудьте зв'язати відповідні пошукові терміни у вашому тексті з внутрішніми сторінками. Думаю, важко судити про те, чи потрібно робити посилання на певні слова в оголошенні про роботу. З одного боку, це призводить до кращого відображення вашого веб-сайту в Google, що, у свою чергу, покращує ваш рейтинг. З іншого боку, ви не хочете відволікати потенційних шукачів роботи, додаючи посилання на інші сторінки.

Швидко і легко

Протягом кількох років рейтинг Google базувався на наявності достатнього, актуального та відповідного тексту на веб-сайті. Два інших аспекти, які відіграють вирішальну роль у встановленні рангу рекрутингу, - це швидкість і безпека. Google враховує, серед іншого, швидкість завантаження сторінки, а також чи є вона захищеною сторінкою. На швидкість веб-сторінки може впливати повільний сервер, великі зображення або відео, а також занадто багато скриптів у коді. Існує кілька корисних інструментів, які дозволяють перевірити, як ваша сторінка вербування виконує швидкість завантаження:

Швидкість для кращого перетворення

Відомо, що швидкість є важливим фактором на ринку електронної комерції. Швидкість веб-сторінки не тільки відіграє певну роль у рейтингу Google, але й у користувальницькому досвіді та рейтингу конверсій. Чим повільніше веб-сайт, тим нижче рівень конверсій.

Чим повільніше веб-сайт, тим нижче рівень конверсій

джерело: Блог, що збільшує швидкість веб-сайту "

Нагорода від Google

Чим швидше ваш сайт, тим більше його цінує відвідувач. Кожен любить швидкі сайти, чи не так? Це також стосується Вашого потенційного кандидата. Google оцінює веб-сайти очима користувача і тому воліє більш швидкі сторінки. Те ж саме стосується захищених веб-сайтів; Користувачі цінують безпечні веб-сайти, як і Google. З цієї причини група пошукових систем оголосила, що веб-сайти HTTPS офіційно проіндексовані.

З цієї причини група пошукових систем оголосила, що веб-сайти HTTPS офіційно проіндексовані

Безпека насамперед

Я не буду детально обговорювати тему "безпечного" веб-сайту, але слід зазначити, що заміщення небезпечного HTTP безпечними HTTPS сторінками є надзвичайно важливим. Тим більше, що на рекрутингу сторінок відбувається висока передача даних! Наприклад, розглянемо підписки на сповіщення про роботу, інформаційні бюлетені, пули талантів і, найголовніше, форму заявки. Оскільки це відносно технічний аспект SEO, я б порадив вам проконсультуватися з вашим ІТ-відділом або SEO-експертом.

Ваша реклама на 1-му рангу?

Переглядаючи сторінки роботи, це, звичайно, дуже важливо для рекрутера, що їхній сайт легко знайти. В ідеалі це також стосується оголошень про вакансії, які вони публікують. Чи не було б чудово, якщо ваша робота оголошення для менеджера з маркетингу з'являється перший, коли люди шукають ключове слово "маркетинг менеджер роботу оголошення"? Таким чином, ваш сайт приваблює багатьох відповідних відвідувачів (тобто кандидатів). Це допоможе вам заощадити гроші, які ви інакше витрачали б на портали, наприклад, Monsterboard, LinkedIn або Google Adwords.

Потужність робочих плат

Чи дійсно можливо показати ваші оголошення про роботу на Google? У будь-якому випадку, технічно, це припускає, що оголошення відповідають критеріям SEO. Я згадав деякі з них раніше. На практиці, однак, це не завжди легко, оскільки великі компанії, такі як дійсно Monsterboard і StepStone, домінують на найвищих позиціях. Це можливо завдяки тому, що у них є добре оплачені, великі команди спеціалістів з SEO, які забезпечують, щоб веб-сайти та оголошення про роботу на цих робочих платах послідовно займали перше місце серед пошукових систем.

Краща ефективність через пошукові терміни?

Залишається питання, чи є практично доцільним краще виконувати роль роботодавця з певними пошуковими словами. З більшою увагою і правильними методами це безумовно. Проте, більшість рекрутерів не витрачають достатньо часу в цих областях через їхні різні пріоритети і відсутність специфічних знань. На мій погляд, існує низка варіантів вирішення цієї проблеми:

 1. Доведіть маркетингових колег до правильної стратегії та допоможіть оптимізувати SEO.
 2. Наймайте агентство SEO, яке допоможе вам у оптимізації.
 3. Наймайте спеціаліста з SEO у своєму відділі підбору персоналу. Це також може бути всебічний менеджер з маркетингу, який, наприклад, відповідає за всю сторінку роботи і, крім того, здатний реалізувати свої знання про SEO для того, щоб досягти кращого рейтингу в Google.

Продовжити ...

Я закінчу цю статтю в блозі цікавим остаточним питанням: чи слід вважати рекрутинг B2B або B2C? Кандидати не є нічим іншим, як приватними особами або споживачами. З іншого боку, точка зору кандидата відрізняється при пошуку роботи замість продукту. Тільки це буде гарною темою для самого блогу, який ми можемо створити в майбутньому.

Ви хотіли б бути знайдені вашим ідеальним кандидатом? Потім встановіть за допомогою нашого документа на теми сайти кар'єри і Контент-маркетинг для рекрутингу йти!

Як використовувати SEO в рекрутингу?
Як використовувати SEO в рекрутингу?
Тепер виникає питання: чого з цього може навчитися вербування?
Кожен любить швидкі сайти, чи не так?
Ваша реклама на 1-му рангу?
Чи не було б чудово, якщо ваша робота оголошення для менеджера з маркетингу з'являється перший, коли люди шукають ключове слово "маркетинг менеджер роботу оголошення"?
Краща ефективність через пошукові терміни?
Я закінчу цю статтю в блозі цікавим остаточним питанням: чи слід вважати рекрутинг B2B або B2C?
Ви хотіли б бути знайдені вашим ідеальним кандидатом?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью