• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Оптимізація Offpage, пошукова оптимізація (SEO)

 1. з'єднання
 2. Чому так важливі посилання?
 3. зворотні посилання
 4. Внутрішні зв'язки
 5. посилання будівля
 6. Google Page Rank
 7. Джерела високоякісних зворотних посилань
 8. 1. Введення в каталог / каталог
 9. 2. Прес-реліз / Інформація для преси
 10. 3. Вікіпедія
 11. 4. Маркетинг у соціальних мережах, блоги та форуми
 12. 5. Закладки, соціальні закладки

Мета оф-сторінки оптимізації - досягнення більшої популярності веб-сайту Мета оф-сторінки оптимізації - досягнення більшої популярності веб-сайту. Інші веб-сайти переходять у фокус і те, як вони можуть бути використані для збільшення власного веб-присутності. Заходи пошукової оптимізації (SEO), які не виконуються безпосередньо на сторінках веб-сайту ( On-Page ), є частиною оф-сторінки оптимізації.

з'єднання

Важливим елементом оптимізації за межами сторінки є z. Б. посилання на сайт - будівля посилання.

Чому так важливі посилання?

зліва які стосуються вашого власного веб-сайту, подібні до рекомендацій. Тому високу якість посилань z. Б. позитивно оцінюється Google.

Структура посилання повинна бути органічною, щоб справити враження посилання спам щоб уникнути зв'язку тисяч посилань із сумнівних постачальників на веб-сайти. Це може пошкодити репутацію сторінки.

Існує різниця між:

 • Внутрішні посилання: зв'язок сторінок веб-сайту один з одним
 • Зовнішні посилання: посилання на інші веб-сайти
 • Зворотні посилання: Вхідні посилання з інших веб-сайтів

зворотні посилання

Зв'язок веб-сайту дуже важливий для пошукової оптимізації, оскільки оцінка сайту пошуковими системами, серед іншого, ґрунтується на рейтингу активних посилань і зворотних посилань.

Якщо сайти з високим рейтингом (див Ранг сторінки ) посилання на інші веб-сайти, частина їх популярності (так звані посилання сік ) "Успадкований". Це цінні зворотні посилання.

Внутрішні зв'язки

Під час внутрішнього з'єднання важливо переконатися, що найважливіші сторінки веб-сайту мають багато внутрішніх посилань. Ця внутрішня посилання підкреслює важливість пов'язаної сторінки - багато вхідних посилань = значна сторінка.

посилання будівля

Створення посилань має бути стратегічним і враховувати певні критерії якості. Підказки для цікавих посилань можна z. Цього можна досягти шляхом проведення конкурсних досліджень та аналізу інших тем, що мають відношення до даної теми.

Google Page Rank

Критерієм якості тут може бути Google Page Rank. Система Google Page Rank дозволяє Ранг сторінки від 0 до 10. Тут ранг сторінки 10 - це найвищий досяжний рейтинг.

Якщо критерії Google включено як важливу основу для оптимізації за межами сторінки, стає зрозумілим, що важливим фактором для рейтингу сторінки є зв'язок сторінки в World Wide Web і якість цих посилань.

Джерела високоякісних зворотних посилань

Перший крок - це зворотний аналіз: скільки високоякісних зворотних посилань на сайт?

1. Введення в каталог / каталог

Крім пошукових систем, існують також каталоги, які підтримуються особами. Одним з найбільш відомих є проект Open Directory Project (ODP), також відомий як
DMOZ (для "Каталог Mozilla"). Інтернет з 1998 року. Записи з цього каталогу використовуються пошуковими системами, серед інших:

 • Google,
 • Yahoo Search і
 • Netscape Search та інші.

Щотижня DMOZ надає оновлені дані. Ви повинні прагнути до запису в цьому каталозі. Є більше каталогів, ми раді Вам порадити.

2. Прес-реліз / Інформація для преси

Опублікувати! Пресінформація про кожного з них

 • Подія / ярмарок / захід, на якому ви відвідуєте або хостинг,
 • Нові продукти,
 • Ювілеї та ювілеї,
 • Спонсорство.

Напишіть прес-релізи або напишіть (ми вам порадимо тут).

Встановіть розділ преси на своєму веб-сайті та створіть архів
про публікації з відповідними посиланнями (див. також На сторінці оптимізації ). Рішення про розповсюдження прес-релізів, незалежно від того, чи ви обираєте традиційний ринок друку та / або онлайн-простору, залежить від вашої маркетингової концепції в Інтернеті.

SEO Підказка: Опублікуйте свою URL-адресу на всіх прес-релізах, а точніше на конкретному посиланні на прес-реліз, вже опублікований в Інтернеті.

3. Вікіпедія

Нові методи та технології слід пояснити у Вікіпедії. Відомі компанії та особистості представлені тут з резюме.
Ми раді повідомити Вам про можливості.

4. Маркетинг у соціальних мережах, блоги та форуми

Можливості в соціальних мережах (більше про Маркетинг у соціальних мережах ) часто дуже ефективні для оптимізації за межами сторінки. У глосарії вже є деякі підказки Настанови щодо соціальних медіа в списку.

Однак ми не рекомендуємо працювати з соціальними медіа без концепції. Навіть якщо багато пропозицій є безкоштовними на перший погляд, час для інвестування повинен бути врахований при розрахунку.

У блогах і форумах комерційні тексти часто не вітаються. Тут рекомендовано для. Б. відповідати на запитання з вказівкою на те, що більше інформації можна знайти на їх власному веб-сайті. Блоки, що відповідають темі, можуть бути z. Наприклад, дослідження можна здійснювати за допомогою Google Blog Search.

5. Закладки, соціальні закладки

Ви обов'язково зможете скористатися можливістю створювати закладки для ваших улюблених веб-сайтів у вашому браузері Закладки - вибране, закладки. Однак ці закладки знаходяться у вашому браузері на вашому комп'ютері. Як тільки ви працюєте з іншим комп'ютером або браузером, ці закладки більше не будуть доступні для вас, якщо тільки ви не матимете їх як експортовану версію на USB-накопичувачі в кишені пальто.

Рішенням цієї проблеми є Соціальні закладки Послуги. Ви вибираєте послугу, входите в систему і можете негайно зберегти закладки, які вас цікавлять. Ви вирішуєте, чи можуть ваші закладки бачити тільки ви або вся веб-спільнота. Ви вибираєте ключові слова (теги), які застосовуються до веб-сайтів, що значно полегшить ваш наступний пошук. Тепер ви можете отримати доступ до своїх закладок у будь-якому місці, де ви перебуваєте в Інтернеті. Закладки також є способом використання платформ з високим трафіком для власного PR. Відомі послуги соціальних закладок - z. B .:

Кожна закладка, яку ви зберегли, є рекомендацією і, як уже згадувалося в пункті 2. Посилання, рекомендації з пошукових систем високо оцінені. Закладка в мене! Повинен бути гасло в оф-сторінки оптимізації. Ви вже бачили маленькі піктограми на багатьох веб-сайтах, щоб зробити це легко. Якщо ви є зареєстрованим користувачем служби закладки, це закладка займає кілька секунд.

6. Колекція посилань / список посилань SEO

Чому так важливі посилання?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью