• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Оптимізація зображення для SEO

 1. Чому оптимізація зображень важлива для SEO?
 2. Які найважливіші фактори впливають на SEO графіку?
 3. Назви графічних файлів
 4. Теги alt тексту
 5. Розмір має значення
 6. Як ще можна оптимізувати графіку?

Kamil Hyckowski | 8 червня 2018 року

Оптимізація зображення на сайті є одним з найважливіших елементів, пов'язаних з позиціонуванням. Правильно вибрані та створені графічні файли здатні залучати нових користувачів і збільшувати видимість всієї сторінки в органічних результатах пошуку. Тим не менш, багато власників компаній, що працюють в Інтернеті, не можуть повною мірою використати потенціал, який полягає в добре оптимізованих зображеннях.

Чому оптимізація зображень важлива для SEO?

Графіка є одним з елементів, які найбільше звертаються до уяви користувача. Вже давно відомо, що ми купуємо зір, тому графіка, розміщена на сайті, є одним з найважливіших елементів, які впливають на Досвід користувача , Сайти, які містять багато естетичних образів, набагато частіше відвідуються потенційними клієнтами, і їх вибір безпосередньо впливає на перетворення. Саме використання графіки може також підтримувати процес позиціонування. Оскільки Google запустив пошук зображень у 2001 році, можливість залучити користувачів шляхом розміщення відповідних зображень на вашому сайті значно зросла.

Уявіть наступний сценарій. Користувач шукає нові черевики. Вводить ім'я одного з брендів взуття в пошуковій системі, а потім переглядає зображення різних моделей у Google Graphics. Серед багатьох різних підходів він нарешті знаходить той, що його цікавить. Натиснувши на графіку, він переходить до інтернет-магазину, де він може придбати нову взуття. Все більше користувачів Інтернету ведуть себе подібним чином. Шлях перетворення все частіше очолює Google Graphics, тому дуже важливо вдосконалити графіку таким чином, щоб вони були настільки дружніми, наскільки це можливо.

Kamil Hyckowski | 8 червня 2018 року  Оптимізація зображення на сайті є одним з найважливіших елементів, пов'язаних з позиціонуванням

Приклад пошуку спортивного взуття в Google Graphics добре розуміє, наскільки великий потенціал полягає в розміщенні зображень.

Крім того, правильно оптимізовані зображення можуть також підвищити ранг всієї сторінки. Завдяки використанню алгоритмів машинне навчання Google також робить краще і краще з визнанням того, що на фотографіях. Тому правильний вибір графіки стає все більш важливим елементом оптимізації сайту. Завдяки правильно підібраним зображенням, роботам Google набагато простіше зрозуміти контекст сайту. Тексти SEO збагачені фотографіями або інфографікою також набагато більше читаються користувачами.

Які найважливіші фактори впливають на SEO графіку?

Як і при позиціонуванні цілих сторінок, багато елементів впливають на оптимізацію зображень. Кожен з них сприяє тому, що індексація роботів простіше і краще проаналізувати інформацію, пов'язану з графікою, завдяки чому легше посилити ефективність SEO діяльності, що здійснюється в межах нашого домену.

Кожен з них сприяє тому, що індексація роботів простіше і краще проаналізувати інформацію, пов'язану з графікою, завдяки чому легше посилити ефективність SEO діяльності, що здійснюється в межах нашого домену

Найважливіші фактори, що впливають на оптимізацію зображень для SEO.

Звичайно, це лише вершина айсберга і існує багато інших правил, які слід дотримуватися при оптимізації зображень. Серед них можна згадати, наприклад, підготовку відповідного карти сайту містить всі доступні на сайті графіки. Все залежить насамперед від того, що дозволяє структура і які технічні можливості внесення змін на даному сайті. У деяких випадках комплексна підготовка графічних файлів для позиціонування може вимагати дуже великих перешкод у вихідному коді сайту або настройках CMS. Іноді буває і так, що неможливо зробити всі необхідні зміни. Тому акцент повинен бути перш за все на елементах оптимізації зображень, які є найбільш важливими для SEO, і в той же час найчастіше найпростіше реалізувати.

Назви графічних файлів

Іншим елементом, який впливає на те, що зображення є SEO-дружніми, є використання правильних імен файлів. Необхідно пам'ятати про те, щоб використовувати як описові назви графіки. Якщо картина, яку ми хочемо опублікувати на нашому сайті, представляє собаку, яка її відновить, то краще назвати цей файл "pies-lapie-pilke.jpg" замість "DSC1337.jpg". Завдяки цій операції індексація роботів буде мати набагато менше роботи, щоб визначити, що знаходиться на графіку. Назва файлу також має найбільший вплив на те, як вона виглядатиме URL-адреса хто веде до нього. Тому вона не повинна використовуватися в назвах спеціальних символів або нелатинських букв. Інакше це може призвести до проблем з доступом до файлу, що містить польські діакритичні знаки.

Теги alt тексту

Наступним ключовим компонентом оптимізації зображень є доповнення інформації, що міститься в імені файлу, з атрибутами alt. Вони є коротким текстом, який може описувати зміст графіки і відображається на сторінці, якщо з деяких причин зображення не може бути належним чином створено браузером. Атрибути Alt так само важливі для позиціонування як імена файлів, тому до всіх графічних зображень на сторінці слід додати альтернативну графіку. Теги Alt, так само, як і ім'я файлу, також повинні містити ключові слова, що стосуються вмісту зображення та підсторінки, на якій він розташований. Завдяки відповідній комбінації альтернативних описів і імен файлів, ми можемо включати багато синонімічних ключових фраз, які дадуть вам можливість знайти органічні результати пошуку. У коді сторінки найпоширеніші теги alt можна знайти у такій формі:

<img src = "url зображення" alt = "зразок альтернативного опису">

Розмір має значення

Одним з основних параметрів для оптимізації зображень на сторінці є їх розмір в кілобайтах. Чим більше він важить файл, тим довше він буде стягуватися. Це безпосередньо впливає на час завантаження, що є одним з найважливіших факторів, що впливають на SEO, і в липні цього року завдяки Оновлення швидкості стає ще більш пріоритетним. Тому завжди приділяйте багато уваги тому, що зображення, розміщені на сторінках, максимально малі.

Google у своїх рекомендаціях вказує максимальний розмір файлів зображень, що відображаються на сторінках як 200 кілобайт. При оптимізації зображень завжди варто використовувати стиснення, яке зменшить розмір файлу. Є багато інструментів, які дозволяють зменшити вагу фотографій і графіки таким чином. Одним з найпростіших методів є використання одного з популярних програм для редагування зображень. Більшість з них дозволяють стискати файл на етапі збереження проекту. Є також багато веб-сайтів в Інтернеті, які дозволяють стискати фотографії в Інтернеті. Найчастіше неможливо відрізнити на перший погляд, чи було зображення розміщено в оригінальному розмірі, чи було його стиснене. Ви можете дізнатися про це, наприклад, у наведеному нижче прикладі.

Незжате зображення. Вона займає 290 Кб у повному дозволі.

Вона займає 290 Кб у повному дозволі

Таке ж зображення після стиснення важить всього 153 Кб.

Також дуже поширеною помилкою є розміщення графіки в їх повному дозволі, навіть у мініатюрах. Це призводить до набагато довшого часу завантаження сторінки, оскільки зображення знімається набагато більше. Необхідно завжди пам'ятати про те, щоб налаштувати роздільну здатність файлу на те, як вона повинна відображатися на сторінці.

Як ще можна оптимізувати графіку?

Веб-сайт Google також дуже докладно керівництво розробника з оптимізації зображень де можна знайти багато корисної інформації на цю тему. З нього можна дізнатися, в яких ситуаціях вибирати векторну графіку, і в яких растрові файли краще.

Всі помилки, пов'язані з правильною оптимізацією зображення, можуть бути перевірені під час роботи професіонала SEO аудит , Таким чином, ви можете дізнатися, які елементи, пов'язані з належною підготовкою та розміщенням графічних файлів на сайті, повинні бути покращені, щоб фотографії могли позитивно вплинути на видимість в органічних результатах пошуку.

Оптимізація зображення для SEO

5 балів (9) голосів

Чому оптимізація зображень важлива для SEO?
Які найважливіші фактори впливають на SEO графіку?
Чому оптимізація зображень важлива для SEO?
Які найважливіші фактори впливають на SEO графіку?
Як ще можна оптимізувати графіку?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью