• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Оптимізація та позиціонування інтернет-магазину PrestaShop під SEO

 1. пошук
 2. Сортування списку категорій
 3. Опис категорії
 4. Опис підкатегорії
 5. Дубльований опис категорій у параметрі "title" у меню категорій
 6. Блокування деяких сторінок
 7. H1 заголовки

PrestaShop є одним з найпопулярніших безкоштовних скриптів у світі. Її популярність зростає завдяки безлічі функцій, які вона пропонує як адміністратору магазину, так і звичайній стороні користувача. Якщо наші вимоги виходять за рамки стандартної інсталяції, ми можемо шукати модуль, який додасть потрібну нам функціональність. В інтернеті ми знаходимо багато таких модулів, як платних, так і безкоштовних.

У цій статті ми розглянемо адаптацію Presty під Вимоги до SEO , У цьому відношенні сценарій також досить добре підготовлений, але він вимагає досить простих, але значних змін. Але давайте почнемо з того, що ми можемо зробити в стандартній версії.

Безсумнівною перевагою сценарію є можливість встановити мета-теги для кожного продукту, категорії та сторінки окремо. Якщо ми не встановимо їх самі, Presta генерує їх для нас за схемою. Це дає можливість вільно вибирати розміщені фрази спеціалістом SEO. Така очевидна функція часто недоступна в інших сценаріях.

Іншою важливою є підсторінки, створені сценарієм (продукти, категорії або сторінки інформації). Стандарт вже викликається дружніх посилань, тобто адрес, які не містять багато параметрів, розділених &. PrestaShop дозволяє ввімкнути дружню адресу на панелі, а також дозволяє встановити власний URL для кожного продукту.

Тільки ці дві начебто прості і очевидні функції дозволяють досягти задовільного результату, коли мова йде про SEO. Однак для того, щоб сценарій був добре оптимізований, ми повинні звернути увагу на кілька додаткових речей.

пошук

Відповідно до вказівок Google слід блокувати результати пошуку. Ми повинні самостійно подбати про це. Результати пошуку можна блокувати двома способами. Перший - додати відповідні записи до файлу robots.txt. Проте такі заблоковані сторінки можуть з'являтися в результатах пошуку Google з анотацією "відображення заблоковано в robots.txt". З цієї причини я особисто вважаю за краще блокувати сторінки через мета-тег роботів. Для цього перезапишіть пошуковий контролер і передайте його в шаблон Smarty зі змінною nobots, встановленою в TRUE. У цьому випадку не забудьте видалити файл cache / class_index.php.

Сортування списку категорій

Presta дозволяє сортувати список продуктів кількома способами. Це дуже зручно для користувача, однак, він генерує дубльовані сторінки, що не є бажаним рішенням робота Google. Існує три рішення цієї проблеми:

 1. Блокувати в адреси robots.txt, які містять orderby =.
 2. Блокування індексації всіх сторінок, що містять параметр orderby у URL-адресі. Це може бути зроблено шляхом перевизначення контролера категорій та передачі в шаблоні змінної змінної Smarty значення TRUE. Як і у файлі контролера пошуку, не забудьте видалити файл cache / class_index.php.
 3. Застосування канонічних зв'язків. Тут рішення досить просте. Якщо є знак питання (?) У URL, то ми можемо вказати як частину канонічної ланки частина адреси перед знаком питання, додавши можливий номер сторінки до всієї адреси. Так наприклад для адреси
 • http://adres_sklep.pl/4-kategoria?orderby=price&orderway=desc&p=3

Канонічне посилання:

 • <link rel = "canonical" href = "http://adres_sklep.pl/4-kategoria?p=3" />

Ми використовуємо написаний нами модуль, який автоматично додає канонічні посилання до результатів сортування.

Опис категорії

Наступне, що потрібно зробити, це описати категорії. Користувач легко додає їх з панелі. Це бажане рішення, оскільки воно додає вміст, який шукає робот Google. На жаль, для багатьох підкатегорій цей опис відтворюється на кожній сторінці, створюючи внутрішні дублікати. Рішення досить просте. У шаблоні в місці, де відображається опис, перевірте вміст змінної $ pi і виведіть опис тільки для $ p, що дорівнює 1. Тоді опис з'явиться тільки на першій сторінці категорії.

Опис підкатегорії

Якщо категорія має підкатегорії, посилання на підкатегорії з описом відображатимуться на сторінці категорії. Знову ж таки, ми маємо тут явище дублювання змісту. Змініть шаблон, щоб відображення підкатегорій не відображало їх опис.

Дубльований опис категорій у параметрі "title" у меню категорій

Ще одна проблема, пов'язана з описом категорії. Якщо він буде додано до панелі, стандартний шаблон Presty розмістить його у параметрі посилання на заголовок, що з'являється у бічному меню. Щоб змінити це, змініть модуль blocktyp, розташований у каталозі Модулі в каталозі Теми / YourSleton. Якщо ви не знайшли цей модуль, скопіюйте його з модулів - головного каталогу Presty. Коли ви знайдете / скопіюєте цей модуль, ви внесете зміни до файлу category-tree-branch.tpl, видаливши тег заголовка з тегу A.

Блокування деяких сторінок

Згідно з правилами Google, ми повинні блокувати індексацію веб-сайтів, таких як: кошик для покупок, реєстрація чи вхід. Ці сторінки можуть бути заблоковані файлом robots.txt або мета-тегами, змінюючи відповідні контролери, як і в попередніх випадках. Варто також пам'ятати, що ми повинні блокувати категорії без продуктів (краще взагалі вимкнути їх видимість в адмін-панелі).

H1 заголовки

За замовчуванням PrestaShop в шаблоні встановлює заголовки H1 для категорії відповідно до назви категорії За замовчуванням PrestaShop в шаблоні встановлює заголовки H1 для категорії відповідно до назви категорії. Якщо ми хочемо мати більше контролю над ним, ми можемо використовувати поле ключових слів. Google більше не звертав уваги на тег ключових слів. Скрипт дозволяє нам визначати теги ключових слів для кожної сторінки. Так що давайте скористаємося цим для наших власних потреб. З файлу header.tpl ми видаляємо відображення цього тегу в заголовку сторінки. Потім у файлі category.tpl, де відображається заголовок H1, ми перевіряємо, чи встановлена ​​змінна $ category-> meta_keywords. Якщо ми відобразимо його в тезі H1, якщо ми не будемо відображати $ category-> name. Таким простим способом можна встановити будь-які значення H1 для вибраних категорій з панелі адміністрування.

Всі наведені вище поради стосуються стандартного шаблону, який надається з PrestaShop. У разі придбання або завантаження шаблону з Інтернету необхідно перевірити, які з перерахованих вище пунктів ми повинні реалізувати, і які вже були включені творцями шаблону. У випадку оптимізації магазину завжди до теми можна підійти. Проте наведені вище точки є абсолютним мінімумом, який має бути зроблено за допомогою цього сценарію.

Pl/4-kategoria?
Pl/4-kategoria?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью