• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Оплата банківською картою в інтернеті

 1. Чому вигідно розплачуватися банківською картою
 2. Онлайнові оплати за допомогою банківської карти - швидкість і безпеку

Пластикова банківська карта з'явилася на фінансовому ринку близько 60 років тому і сьогодні є популярним способом безготівкових розрахунків, а іноді і просто незамінною альтернативою наявним

Пластикова банківська карта з'явилася на фінансовому ринку близько 60 років тому і сьогодні є популярним способом безготівкових розрахунків, а іноді і просто незамінною альтернативою наявним. Прив'язана до одного або декількох відкритим у банку рахунках, банківська карта являє собою персональний платіжний інструмент, який дозволяє своєму власникові здійснювати широкий спектр безготівкових розрахункових операцій, включаючи:

 • покупку товарів і послуг;
 • грошові перекази іншим особам;
 • з'їм готівки в касах фінансової установи або банкоматах.

Сучасні банківські структури пропонують великий асортимент дебетових і кредитних пластикових карт, що дозволяють своїм власникам розпоряджатися як власними грошима, так і позиковими засобами.

Чому вигідно розплачуватися банківською картою

Серед ключових переваг оплати покупок за допомогою банківської карти слід назвати:

 • зручність;
 • простоту;
 • доступність;
 • швидкість.

Замінюючи товстий гаманець, банківська карта в повноті володіє всім функціоналом готівки. При цьому, спілкуючись з терміналом, власник карти не має необхідності оплачувати послуги банку, тобто, здатний економити на комісійних зборах. Не менш привабливою характеристикою банківської карти є і те, що вона може використовуватися не тільки в звичайних торгових точках, але і в інтернеті.

Сьогодні навіть не надто «просунутий» інтернет-користувач, що володіє банківською картою, здатний здійснити покупку в інтернет-магазині, оплатити комунальні послуги, придбати квиток в кіно або на літак, забронювати номер в готелі. Для цього не доведеться витрачати час і гроші на похід в магазин або квиткову касу, стояти в черзі і спілкуватися з далеко не завжди доброзичливими продавцями. Тим більше, що в даний час існує можливість прив'язати карту не тільки до стаціонарного комп'ютера або ноутбука, але і до будь-якого смартфону. Це означає, що оплата банківською картою в інтернеті може здійснюватися онлайн безвідносно місця і часу - в робочому кабінеті, на домашньому дивані, під час прогулянки по парку - головне, щоб був доступ до «всесвітньої павутини».

Онлайнові оплати за допомогою банківської карти - швидкість і безпеку

Оплата карткою в інтернеті - це платіж в режимі реального часу. Подібна платіжна операція займає мінімум часу, і, завдяки цілодобовим автоматизованим сервісів банку, миттєвий розрахунок можна зробити:

 • рано вранці та пізно ввечері;
 • під час обідньої перерви;
 • у вихідні і в свята.

Як правило, для здійснення оплати на сайті потрібна банківська карта з позитивним балансом і пара хвилин для того, щоб ввести в пропоновану форму індивідуальну інформацію, в числі якої потрібно вказати номер карти і термін її дії, а також адресу електронної пошти платника. Більшість сайтів після реєстрації пропонують скористатися послугами «Особистого кабінету», де покупець (платник) може зберігати квитанції і повторювати платежі без повторного введення особистих даних.

До веб-ресурсів з можливістю прийому платежів на сайті традиційно пред'являються підвищені вимоги і стандарти безпеки, покликані попередити витік конфіденційних даних і захистити гроші клієнтів. На що заслуговують на довіру інтернет-майданчиках в обов'язковому порядку зазначаються параметри і використовуються сертифікати безпеки. Гарантовано безпечної є оплата картою на сайті, адреса якого починається з «https: //». Крім того, банки також дбають про захист своїх клієнтів від шахраїв - на кожній банківській пластиковій картці, крім номера, П.І.Б. і терміну придатності, також присутній тризначний CVV код, який, по суті, є основним ключем до рахунку користувача. Найбільш захищеними від шахрайства банківськими картками сьогодні вважаються VISA Classic і MasterCard Standard.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью