• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Опитування в Instagram: як організувати

 1. Як просувати Інстаграм за допомогою опитувань
 2. Як зробити опитування в Instagram
 3. Як вести Інстаграм, якщо опитування не працюють?

У ВКонтакте і в Одноклассниках для опитувань є спеціальна функція, навіть на Facebook в деяких співтовариствах з'явилися опитування. А в Instagram її немає. Але, що ж робити, якщо дізнатися думку користувачів все-таки потрібно? Про це та про багато іншого, що стосується опитувань в Instagram, читайте далі в статті.

Про це та про багато іншого, що стосується опитувань в Instagram, читайте далі в статті

Як просувати Інстаграм за допомогою опитувань

Більшість власників Instagram-акаунтів при аналізі залученості дивляться на лайки. Хтось може ще дивиться на збереження. Але коментарі, чомусь, мало хто зважає. А вони важливі. Адже саме з їх допомогою можна визначити наскільки ви залучаєте аудиторію своїм контентом. Лайки не завжди показують точну картину.

В основному через те, що багато інших акаунти налаштовують Mass Liking на акаунти, які відповідають їх цільової аудиторії. Можете самі подивитися, частина лайків буде від компаній, які схожі на вашу за тематикою, знаходяться недалеко від вас, можуть бути корисними вашої індустрії. Коментарі теж часто бувають занадто загальними, звичайно англійською.

Але такій ситуації можна уникнути або, хоча б, підкоригувати результат на вашу користь. Саме за допомогою опитувань.

Більш того, створюючи опитування в своєму акаунті, ви зможете дізнатися думку користувачів з приводу вашої продукції, якості обслуговування, їх переваги, і багато іншого, що допоможе вам в бізнесі . А також підвищить ефективність вашого облікового запису.

Як зробити опитування в Instagram

Звичайно ж, це залежить від того, що ви хочете дізнатися. Однак ми все одно підготували загальний список опитувань для різних компаній:

 1. "Ви вже скористалися знижкою?" Так ви зможете дізнатися, чи знають взагалі люди про те, що у вас знижки, скільки людей нею скористалися, скільки задоволені, а скільки ні і так далі. Заодно буде додаткова реклама.
 2. "Як ви ставитеся до ...?". Таке опитування допоможе дізнатися чи варто виводити новий продукт на ринок, чого очікувати і чи варто його взагалі розробляти.
 3. «А чи знаєте ви, що ...». Це і опитування, і корисна інформація. У такій опитування люди легко втягуються, починають обговорювати. Також ви показуєте себе, як компанію, яка розбирається в своїй області. і далі розкрити тему або дати інструкцію.
 4. "Чи знаєте ви, що / де це?". Природно, з додаванням відповідної фотографії. Наприклад, якщо у вас туристична компанія, ви можете показати маловідомий, але цікавий, куточок міста. Давайте кілька варіантів відповіді, з однією правильною. Потім обов'язково відповідайте передплатникам, який варіант був правильним. Таке опитування діє і як розвага, і як прихована реклама.
 5. "Що ви робите, якщо ...", "Який наш продукт ви використовуєте для ...". Таких питання можна придумати безліч. Використовуйте такі опитування для зворотного зв'язку з покупцями.

Як вести Інстаграм, якщо опитування не працюють?

Так, з цим теж часто бувають проблеми. Передплатники просто не коментують, і що б ви не робили, ситуація не поліпшується. Які на це можуть бути причини?

По-перше, ніхто не любить бути першим. Якщо інших коментарів немає, навряд чи хтось напише першим. Можете попросити друзів відповісти, або ж створіть кілька сторінок, з яких ви зможете зробити це перший крок.

По-друге, аудиторії потрібно звикнути, що ви тепер іноді робите опитування. Якщо раніше у вас під фото були тільки хештеги і, максимум, опис, то перший час передплатники теж будуть погано коментувати.

Питання може бути занадто складним. І для того, щоб відповісти на нього передплатнику доведеться багато писати, а це мало хто любить. Зробіть опитування простим, щоб на нього можна було відповісти так / ні або +/-.

Також, можливо, ви задаєте питання, який ніяк не стосується тематики вашого облікового запису. Або ж питаєте те, що вам і самому нецікаво. Передплатники відчувають фальш і не відповідають.

Робіть опитування частіше, дотримуйтесь наших порад, і ви отримаєте набагато більше залучену аудиторію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал будьте в курсі нових статей.

На нашому Instagram-каналі ви знайде багато навчальний відео роликів для новачків.

на YouTube-каналі багато відео роликів про SMM.

Але, що ж робити, якщо дізнатися думку користувачів все-таки потрібно?
Чи знаєте ви, що / де це?
Як вести Інстаграм, якщо опитування не працюють?
Які на це можуть бути причини?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью