• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Opera стала першим браузером з вбудованим VPN

Opera стала першим браузером, де функція підключення до VPN-сервісу доступна прямо "з коробки", а не в якості зовнішнього плагіна. Більш того, послуга, яку можна використовувати для доступу до заблокованих сайтів, приховування IP-адреси або безпечного веб-серфінгу, будучи підключеним до публічного Wi-Fi, абсолютно безкоштовна, а інтернет-трафік не тарифікується.

Читайте також: Кращі VPN-сервіси: порівняльна таблиця

Підключитися до віртуальної приватної мережі дуже просто. Для цього потрібно натиснути на меню з буквою "О", вибрати "Налаштування" і включити безкоштовний VPN. Далі в лівій частині адресного рядка з'явиться повзунок, який потрібно перетягнути в положення "Вкл.". Реєструвати аккаунт або щось додатково налаштовувати не потрібно.

Клікнувши по блакитний плашки з написом VPN, користувачі можуть вказати своє віртуальне місце розташування (США, Канада чи Німеччина), а також переглянути, скільки інтернет-трафіку було пропущено через проксі-сервери за місяць. При цьому Opera не накладаються ніяких обмежень на обсяг переданих даних.

Безкоштовний VPN-сервіс доступний у версії браузера для розробників. На відміну від звичайної, "іспитательская" версія оновлюється дуже часто, кілька разів на тиждень, і дозволяє випробувати новітні функції. Завантажити її можна за цим посиланням .

Завантажити її можна за цим посиланням

Минулого місяця Opera вбудувала в девелоперську версію блокувальник реклами . Щоб активувати цю функцію, користувачам потрібно вибрати відповідну опцію в діалоговому вікні браузера. Компанія повідомила, що нова функція дозволила збільшити швидкість завантаження веб-сторінок практично в два рази в порівнянні зі звичайним режимом інтернет-серфінгу.

До VPN-з'єднання часто вдаються любителі анонімного інтернет-серфінгу або торрент-трекерів, а також ті, хто хоче обійти блокування, якщо сайт заборонений цензурою. Захищений канал нерідко використовують великі підприємства, щоб їх співробітники могли віддалено підключитися до приватної мережі.

Трафік по такому з'єднанню шифрується і маршрутизируется, а істинний IP користувача стає неможливим вирахувати (хакери побачать лише адреса VPN-сервера), навіть якщо він підключений до публічного Wi-Fi. Користувач, "прикинувшись", що виходить в Інтернет з іншої країни, може переглядати контент на Netflix або Hulu, доступний тільки жителям США, або відвідувати сайти, заборонені в його країні (що особливо актуально для Китаю, де заблоковані Facebook, Dropbox, YouTube і інші сервіси).

Джерело: прес-служба Opera

Поділіться новиною:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью