• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Опція Інтернет L Мегафон. опис

 1. Детальний опис опції
 2. вартість опції
 3. Якщо закінчився інтернет-трафік
 4. Як перевірити залишок мегабайт на «Інтернет L»
 5. Як підключити опцію «Інтернет L»
 6. як відключити

Тепер, коли існує дуже багато пристроїв зв'язку, оператори повинні надавати не тільки вигідні тарифні плани для спілкування, а й для інтернету . Адже сучасні люди вже не можуть обійтися без доступу до мережі. Якраз, тому корпорація Мегафон створила сімейство опцій «Інтернет». Одна, з яких є «Інтернет L». Якраз про неї і піде мова нижче.

Перед початком огляду слід зазначити, що ця послуга доступна практично всім клієнтам компанії Мегафон. Також з її допомогою можна використовувати телефон як точку доступу. Сім-карту з підключеною опцією легко можна використовувати в роутерах або модемах. Швидкісних обмежень не передбачено, тому подібні пристрої будуть відмінно працювати з пакетом.

Розглянута опція «Інтернет L» і оплата за її використання, передбачена для Московського регіону. Іншим людям поза цього регіону перед активацією і використанням рекомендується уточнити інформацію на сайті компанії або зателефонувавши оператору зв'язку.

Іншим людям поза цього регіону перед активацією і використанням рекомендується уточнити інформацію на сайті компанії або зателефонувавши оператору зв'язку

Детальний опис опції

Пакет інтернет-послуг «Інтернет L» від Мегафона вміщує в себе інтернет-трафік для виходу в мережу. Дана опція досить велика і стане відмінним рішенням, якщо використовувати не тільки інтернет-ресурси з мобільного пристрою, а й роздавати інтернет через інші пристрої (модеми, роутери). «Інтернет L» включає 36 Гб трафіку. Щоб отримати такий обсяг необхідно оплачувати абонентську плату, яка стягується з настанням нового місяця. Також необхідно відзначити, що витрачається трафік не весь. Він ділиться на дві рівні частини. Відповідно 16 Гб надається для нічного використання, а 16 Гб для денного користування. Час ночі і для Мегафон встановило наступним чином:

 • Денний час з 7 ранку до першої години ночі;
 • Нічний час - з 1 ночі до 7 ранку.

З таким часовим проміжком рекомендується завантажувати фільми, програми та багато іншого в нічний час. А денний трафік витрачати для інших цілей. Інтернет надається на максимальній швидкості, а також може працювати в мережах 3G і 4G.

Якщо говорити про витрату всього обсягу, то швидкісний поріг буде встановлено, в розмірі 64 Кбіт / сек. Таким чином, використовувати інтернет не буде можливості.

Абоненти, які активують даний пакет, зможуть використовувати відеоконтент на 4 фільми. А ще Мегафон дозволяє використовувати телеконтент.

Дія опції поширюється на всю країну, це означає, що користуватися послугою можна навіть за межами домашньої мережі. Крім того, є можливість підключити послугу до будь-якого тарифу. Обмеження по тарифам вказано на сайті компанії в описі опції. «Інтернет L» буде активна завжди, якщо тільки клієнт не відключить її самостійно. Правда, при переході на інший тарифний план деактивация опції може статися автоматично, в разі не підтримання послуги тарифним планом.

Ще одна опція з лінійки Мегафон Інтернет S .

вартість опції

Підключення опції «Інтернет L» надається на безкоштовній основі. Але варто зазначити, що при її активації баланс повинен відповідати сумі абонплати, яка дорівнює 890 рублям. Дана ціна за пакет послуг не зрада протягом усього періоду використання. У разі деактивації пакета з рахунку телефону не будуть зняті кошти, але весь обсяг, що залишився трафіку анулюється. У зв'язку з цим краще повністю використовувати обсяг, а вже потім відключати опцію.

Для економії коштів компанія Мегафон пропонує підключити послугу на тривалий період. Залежно від періоду підключення буде надаватися знижка на використання:

 • Активація на 3 місяці - знижка 10% від суми абонентської плати;
 • Активація на 6 місяців - знижка 20% від суми абонентської плати;
 • Активація на 12 місяців - знижка 30% від суми абонентської плати;

Обмеження на використання сім-карти з активованим сервісом Мегафон не накладаються. Це означає, що абсолютно безкоштовно сімку можна експлуатувати в різних пристроях (модеми, роутери).

Якщо закінчився інтернет-трафік

Якщо клієнти використовували весь обсяг наданого трафіку, то компанія призупинить доступ до мережі. Зупинка доступу здійснюється швидкісними обмеженнями. Для відновлення виходу в мережу буде потрібно дочекатися нового нарахування мегабайт, після списання абонплати. Щоб прискорити процес відновлення рекомендується скористатися функціями з лінійки «Продовж швидкість». Надається на вибір абонента або 1 Гб місячного використання трафіку, або 5 Гб трафіку. Обидві опції відновлюють швидкість. Якщо додатковий об'єм не використаний повністю і нарахований трафік по основній опції, тоді мегабайти будуть заморожені. Після використання основного обсягу, додаткові мегабайти знову будуть активні, але тільки якщо не пройшло 30 днів з моменту активації.

Як перевірити залишок мегабайт на «Інтернет L»

Щоб клієнти Мегафон могли уберегти себе від додаткових витрат, а також щоб залишатися в онлайн-режимі потрібно перевіряти залишок трафіку. Для перевірки залишилися мегабайт можна скористатися такими методами:

 1. Швидкий і простий спосіб, яким не потрібен інтернет - введення сервісного коду * 558 #. З його допомогою можна перевірити мегабайти на залишку. Набір можна здійснити на мобільному телефоні або планшеті .
 2. Більш наочним методом є використання інтернет-ресурсів від Мегафон. Такими ресурсами вважаються: особистий кабінет і мобільний додаток. Зайшовши в потрібний розділ, буде видно весь об'єм витраченого та залишкового.

Як підключити опцію «Інтернет L»

Підключити або перейти на даний пакет можна майже всім клієнтам Мегафон. Головне, щоб тариф був відповідним. А способів активації досить багато. Кожен може вибрати відповідний:

 1. Використовуючи свій мобільний телефон потрібно набрати комбінацію символів і цифр, яка виглядає як * 236 * 4 * 1 #. Після введення потрібно натиснути на кнопку дзвінка. Далі, запит на активацію відправляється оператору. Після обробки його буде зроблено підключення послуги. Про цю операцію оператор повідомляє клієнтів через повідомлення.
 2. Для людей, яким легше підключати сервіси через смс рекомендується використовувати даний спосіб. Для цієї опції Мегафон передбачив таке підключення. Все що потрібно відправити цифру 1 по телефону 05009124. Абонентам після підключення опції буде відправлено повідомлення про успішно виконану операцію.
 3. Людям, які використовують комп'ютер та інтернет-ресурси, рекомендується зареєструватися в особистому кабінеті. Для цього буде потрібно пройти на сайт Мегафон і зайти в особистий кабінет. Після швидкої реєстрації та авторизації, відкриється можливість не тільки підключити «Інтернет L», але можна буде управляти іншими опціями, тарифами, рахунком і номером в цілому. Тим більше використовуючи кабінет, процес підключення буде швидким, гранично простим і наочним.
 4. Зручно також використовувати мобільний додаток на телефоні. Подібне до особистого кабінету, але тільки завжди під рукою, в кишені. Завантажити його може будь-яка людина. Посилання надається на офіційному сайті оператора або на інших ресурсах з додатками. Воно повністю безкоштовне.
 5. Якщо такі методи не підходять, тоді рекомендується звернутися до оператора. Для його виклику варто набрати 0500. Даним метод активації не зовсім зручний, так як відповіді працівника можна чекати до 20-30 хвилин. Але коли оператор відповісти клієнту, то можна буде не тільки підключити «Інтернет L», а й проконсультуватися з будь-яких питань зв'язку. Слід при здійсненні подібного дзвінка назвати працівникові дані паспорта, якщо йому такі потрібні.
 6. Можливо, для когось буде легше піти в фірмовий магазин. Тоді фахівці після підтвердження особи активують опцію на телефоні. Процес активації безкоштовний.

Послуга може активуватися не відразу, а протягом доби. Так що не варто переживати, якщо протягом декількох хвилин опція не почала діяти.

як відключити

Оскільки компанія Мегафон дозволяє підключити послугу «Інтернет L» кількома методами, то і відключити її можна теж багатьма способами:

 • Використовуючи сервісний код * 236 * 00 #, послуга буде відключена. Весь решту обсягу трафіку буде анульований.
 • При відправці в повідомленні слова «стоп» деактивация «Інтернет L» теж можлива. Номер для відправки 05009124. На підтвердження успішної операції оператор відправить смс.
 • Наочним способом відключення є використання особистого кабінету або мобільного додатка.
  Зателефонувавши операторам Мегафон можна попросити деактивувати послугу. Для цього потрібно набрати 0500, після чекати, коли оператор відповісти. Попросивши відключити послугу, працівник може попросити назвати кодове слово або дані паспорта.
 • Зайшовши в фірмовий магазин можна скористатися допомогою фахівців. Вони за кілька хвилин деактивує всі, що клієнт попросить. Важливо щоб були потрібні документи для встановлення особи.

Всі ціни та обсяги пакетних послуг, надані в статті, розглядалися для Москви і Московської області. Для кожного окремого регіону дані можуть відрізнятися. У зв'язку з цим рекомендується перед діями ознайомитися з необхідною інформацією на сайті Мегафон. Також можна зателефонувати на гарячу лінію за телефоном 0 500 або уточнити дані в фірмових магазинах.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью