• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

онлайн сканери


& nbsp

Онлайн сканери не завжди можуть допомогти вам видалити спайваре з вашого комп'ютера, але можуть його виявити, визначити його тип і назву. Далі використовуючи google можна знайти статтю з інструкціями по ручному видаленню спайваре з вашого комп'ютера.
Нижче будуть перераховані основні онлайн сканери.

 • Онлайн сканер від компанії Trend Micro. Це хороший сканер для перевірки вашого комп'ютера на предмет наявності на ньому спайваре, троянів, вірусів і інших шкідливих програм. Крім цього сканер перевірять деякі встановлені на вашому комп'ютері програми на предмет наявності вразливостей, через які можливе зараження вашого комп'ютера. Ще одним великим плюсом цього сканера є те, що він може запускатися не тільки в Internet Explorer, але і в Firefox. Як в Windows так і в Linux. Для початку сканування відвідайте цей сайт Trend Micro's FREE online virus scanner .
 • Онлайн сканер файлів. Часто потрібно не сканувати весь комп'ютер, а перевірити єдиний файл. У цьому вам допоможе онлайн сканер файлів розміщений на сайті www.virustotal.com . Цей сканер примітний тим, що перевіряє файл використовуючи безліч різних антивірусних програм.
 • Онлайн сканер від компанії Microsoft. Цей сканер не сильно відрізняється від уже розглянутих, дозволяє перевірити ваш комп'ютер, допоможе очистити його від спайваре і вірусів. Просканувати свій комп'ютер ви можете клікнувши за наступним посиланням Windows Live OneCare safety scanner .
 • Онлайн сканер від компанії Panda Software. Ця компанія одна з найвідоміших виробників антивірусних і антіспайварних програм. Тому і їх онлайн сканер досить непоганий. Він може виявляти і видаляти більше 90000 різних вірусів, троянів, шпигунських програм з усіх системних дисків. Для початку сканування клікніть по посиланню Panda Software ActiveScan ENG, Panda Software ActiveScan RUS
 • Російська всесвітньо відома компанія, виробник антивірусів Kaspersky Lab так само має кілька онлайн сканерів. це сканер для перевірки вашого комп'ютера повністю і сканер для перевірки конкретного файлу . При цьому сканери забезпечують такий же високий рівень детектування, як і всі продукти «Лабораторії Касперського».
 • Онлайн сканер від компанії ESET. Він використовує технологію ThreatSense® і базу даних антивіруса ESET NOD32. Це прекрасна і зручна в роботі онлайн програма, дозволяє просканувати ваш комп'ютер і видалити знайдені віруси, трояни, спайваре і тд. Для початку сканування відвідайте сайт ESET Online Scanner ENG, ESET Online Scanner RUS.
 • Онлайн сканер від компанії BitDefender. Досить потужний сканер, може повністю просканувати ваш комп'ютер, включаючи оперативну пам'ять, все підключені диски і навіть boot сектори жорстких дисків У разі виявлення спайваре або вірусів може автоматично їх видалити. Для запуску сканування відвідайте цей сайт BitDefender Online Scanner .
 • Онлайн сканер від компанії CA. Цей сканер шукає спайваре на вашому комп'ютері, але при цьому не видаляє знайдене. На жаль, для видалення потрібно купити повну версію їх програми. Проте, просканувати ваш комп'ютер ви можете відвідавши цей сайт eTrust PestScan Spyware Scanner .
 • Онлайн сканер від російської компанії DrWeb. Цей сканер є одним з перших у своєму класі, як написано на сайті компанії він працює з 1996 року. Цей сканер може сканувати тільки поодинокі файли. Для початку сканування відкрийте сайт DrWeb Online .
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью