• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Онлайн-перевірка на віруси Андроїд. Як перевірити телефон без установки антивіруса

 1. Онлайн-перевірка на віруси Андроїд. Як перевірити телефон без установки антивіруса Якщо ви замучились...
 2. Потужний онлайн-сканер Доктор Веб
 3. VirusTotal - тотальна online перевірка файлів на віруси
 4. Kaspersky Online Scanner (VirusDesk)
 5. VirSCAN - онлайн-антивірус для Андроїд
 6. AVC UnDroid - сервіс для перевірки apk-файлів
 7. Онлайн-перевірка на віруси Андроїд. Як перевірити телефон без установки антивіруса
 8. ESET Online Scanner - файлова перевірка на віруси в онлайн-режимі
 9. Потужний онлайн-сканер Доктор Веб
 10. VirusTotal - тотальна online перевірка файлів на віруси
 11. Kaspersky Online Scanner (VirusDesk)
 12. VirSCAN - онлайн-антивірус для Андроїд
 13. AVC UnDroid - сервіс для перевірки apk-файлів
 14. Онлайн-перевірка на віруси Андроїд. Як перевірити телефон без установки антивіруса
 15. ESET Online Scanner - файлова перевірка на віруси в онлайн-режимі
 16. Потужний онлайн-сканер Доктор Веб
 17. VirusTotal - тотальна online перевірка файлів на віруси
 18. Kaspersky Online Scanner (VirusDesk)
 19. VirSCAN - онлайн-антивірус для Андроїд
 20. AVC UnDroid - сервіс для перевірки apk-файлів

Онлайн-перевірка на віруси Андроїд. Як перевірити телефон без установки антивіруса

Якщо ви замучились встановлювати і видаляти антивіруси, завантажувати антивірусні бази і активувати ключі, зверніться до онлайн-антивірусів. Перевірка файлів на віруси без установки - цілком гідна альтернатива традиційним сканерів.

Ми вибрали півдесятка надійних, безкоштовних і ефективних антивірусних сканерів, які працюють онлайн - тобто через браузер. Таким чином ви можете дізнатися, чи є вірус на телефоні, без скачування сторонніх програм.

Який же з веб-сервісів вибрати для одноразової перевірки? Чи підійде онлайн-антивірус для Андроїд? Про все це читайте в нашому огляді.

Список онлайн-антивірусів:

 1. ESET Online Scanner - антивірус без установки
 2. Онлайн-сканер Доктор Веб
 3. Онлайн-перевірка на віруси за допомогою VirusTotal
 4. Kaspersky Online Scanner - антивірус онлайн
 5. Одноразовий антивірус VirSCAN
 6. AVC UnDroid - online перевірка apk-файлів

ESET Online Scanner - файлова перевірка на віруси в онлайн-режимі

ESET Online Scanner - файлова перевірка на віруси в онлайн-режимі

Сервіс для антивірусної перевірки від ESET- це комплексний і ефективний антивірус. Він працює з браузера, скануючи файли і не вимагаючи інсталяції на комп'ютер.

Як перевірити файл на віруси в ESET Online, відеоінструкція:

На відміну від настільної версії ESET Nod, даний веб-антивірус безкоштовний для використання. Не думайте, що вимагати від веб-додатки повноцінного сканера немає сенсу. За заявами творців, онлайн-антивірус успішно справляється з троянами, новітніми вірусами, хробаками, фішинг-погрозами.

Користувач може вибрати файли на диску комп'ютера для сканування, вказати області пам'яті і т.п. Причому для запуску онлайн-перевірки вам не потрібно володіти правами адміністратора.

По закінченню пошуку ESET Online Scanner пропонує видалити знайдені віруси або помістити заражені файли в карантин.

Загалом, чистка від вірусів за допомогою веб антивіруса ESET Online Scanner має сенс у багатьох випадках. Зокрема, якщо ви хочете просканувати чужий комп'ютер, перевірити флешку на шкідливі файли онлайн, а прав (або бажання) на установку додатків у вас немає.

Перейти на сайт ESET Online Scanner

Потужний онлайн-сканер Доктор Веб

Доктор Веб Онлайн сканує файли на веб-сайтах

Даний сервіс призначений для перевірки посилань на безпеку. У спеціальне текстове поле вставляєте посилання на підозрілий сайт, і Доктор Веб сканує вкладені файли на html-сторінці, вивчаючи, чи немає шкідливого коду. Як правило, вірусна загроза на онлайн-ресурсах ховається в javascript-файлах. Якщо сценарії містяться в базі шкідливих сайтів або сайт перенаправляє на інший ресурс, Доктор Веб Онлайн повідомить вас про це.

Як видно, сервіс дуже мінімалістичний, в наявності тільки веб-оболонка антивіруса, що не дуже-то зручно. Добре, якби сервіс Доктор Веб обзавівся, скажімо, андроїд-додатком для онлайн-перевірки або, в ідеалі, браузерної надбудовою. На даний момент ми б не порекомендували онлайн-версію антивіруса для використання на телефоні.

Рада дня. До речі, якщо вам потрібен хороший безкоштовний антивірус для перевірки комп'ютера (або карти пам'яті / флешки) на віруси, без скачування додаткових додатків, радимо скачати лікує утиліту Доктор Веб . Вона використовує актуальні бази настільної версії Доктора Веба, при тому що функціональна частина зведена до мінімуму.

Перейти на сайт Доктор Веб Онлайн

VirusTotal - тотальна online перевірка файлів на віруси

Онлайн-сканер VirusTotal

VirusTotal - ще один безкоштовний сервіс, який перевіряє на віруси онлайн. Він сканує вміст файлів і код сайтів в Інтернеті. Будь підозрілий вміст VirusTotal сканує на черви, малварі, трояни і інші види шкідників і вірусної загрози, допоможе перевірити Андроїд на віруси.

Відео, як користуватися сервісом:

Сервіс VirusTotal також дозволяє шукати загрози в коментарях, які користувачі розміщують на файлах і URL-адреси, перевіряти пасивні DNS-дані і отримувати відомості про загрози, що стосуються доменів і IP-адрес.

VirusTotal зберігає у своїй базі всі аналізи. Це дає можливість користувачам шукати звіти з даними MD5, SHA1, SHA256. Пошукова видача повертає останнім сканування, виконане на вас цікавить ресурсі.

Перевірити на віруси через VirusTotal

Kaspersky Online Scanner (VirusDesk)

Веб-сканер Kaspersky

Онлайн-сервіс від творців Антивірус Касперського для Андроїд . Перевіряє файли і посилання в Інтернеті і не вимагає установки додаткових модулів. При завантаженні файлу Kaspersky сканує його по своїх базах на наявні загрози і видає результат. При цьому звіряється md5, SHA1 і SHA256 хеші. Всі бази регулярно оновлюються, про що говорить відповідний напис вище поля для завантаження файлів.

Результат перевірки може бути і негативним, в такому випадку VirusDesk видає статус: файл заражений або підозрілий.

Важливо! На відміну від звичайних антивірусів, ви можете тільки перевірити файл на віруси, а помістити в карантин або автоматично видалити його не вийде - зробити це можна тільки вручну.

Цей онлайновий антивірус підійде і для перевірки телефону на віруси. Завантажувати можна файли до 50 Мб, пакетний режим не підтримується. Видалення вірусів сканер не виробляє - це дія користувач повинен виконати самостійно. У той же час, для виконання одиничного сканування Kaspersky VirusDesk може стати таким ось одноразовим антивірусом, що теж непогано.

Перейти на сайт онлайн-антивіруса

ВІДЕОінструкція:

VirSCAN - онлайн-антивірус для Андроїд

Онлайн-антивірус VirSCAN.org

За допомогою сервісу VirSCAN.org можливі перевірка Андроїда на віруси в онлайн-режимі, а також онлайн сканування файлів на шкідливий код.

Наприклад, ви можете відправити для перевірки apk-додатки або інші файли (розмір не повинен перевищувати 20 Мб). Це можуть бути zip і rar архіви або з пральний захистом (встановити можна тільки паролі 'infected' і 'virus').

Головна і найвагоміша фішка онлайн-антивіруса VirSCAN - величезна база регулярно оновлюваних сканерів, включаючи kaspersky, avg, drweb, symantec і інші. Крім іншого, VirSCAN звіряє MD5- і SHA1- хеші по своїх базах.

Як попереджають автори цього веб-антивіруса, іноді може спрацьовувати помилкова тривога, що не дивно при такому значному списку антивірусного ПО. Але, як то кажуть, краще перебдіть ніж недобдіть!

Мінус даного механізму онлайн-чекінга - повільна швидкість роботи, відсутність будь-яких налаштувань (прискорили б процес) і відсутність опцій сканування: допустима тільки завантаження одиничних файлів для перевірки на віруси.

Перейти на сайт VirSCAN.org

AVC UnDroid - сервіс для перевірки apk-файлів

Безкоштовний онлайн-сервіс AVC UnDroid призначений для пошуку вірусів у вмісті apk-файлів. Він задіє при скануванні такі движки, як Buster Sandbox Analyzer, ssdeep і APKTool.

Для того, щоб перевірити apk на віруси, натисніть кнопку Select APK ... і завантажте файл установника для перевірки на телефоні. AVC UnDroid підтримує дані розміром до 7 Мб, чого цілком достатньо для більшості завдань.

Завантажені файли аналізуються всередині AVC UnDroid, після чого користувач отримує детальний звіт про сканування - файлові хеши, оцінку безпеки та додаткову інформацію.

Інші типи даних не підтримуються, завантажувати можна тільки по одному файлу за раз.

Для зручності, можна пройти реєстрацію. Це відкриває доступ до статистики та коментарів, збільшується ліміт на завантаження і підвищує пріоритет.

Як зазначено в правилах користування, цей сервіс для онлайн-перевірки - експериментальний. Завантажені apk-файли, їх вміст можуть використовуватися сервісом, і в цьому нічого страшного немає.

Перейти на сайт AVC UnDroid

Зведена таблиця по функціональності онлайн-антивірусів Доктор Веб Онлайн

 • запуск перевірки посилань і вкладень
 • сканування javascript-сценаріїв на веб-сторінках
 • хороша антивірусна база
ESET Online Scanner
 • не вимагає установки на комп'ютер
 • безкоштовність продукту
 • сканує як файли, так і посилання
 • можна перевірити онлайн на віруси вибіркові області комп'ютера
 • приміщення вірусів в карантин
VirusTotal
 • перевірка посилань в інтернеті
 • читання коментарів до файлів
 • власна онлайн-база для перевірки
Kaspersky Online Scanner
 • можна виконати перевірку файлів і посилань онлайн
 • наявність великої антивірусної бази
 • чекінг вірусів онлайн по hash-базам
VirSCAN
 • перевірка файлів і Android-додатків
 • онлайн-сканування архівів і файлів з пральний захистом
 • величезна вірусна база для ідентифікації

Висновок. У цій статті перерахована мала частина онлайн-сервісів для перевірки файлів через Інтернет. Якщо цього мало, радимо вивчити наше керівництво, як перевірити телефон на віруси . Знаєте інші способи і сервіси, які допоможуть виявити заражений код в онлайн-режимі? Діліться через форму зворотного зв'язку, будемо вдячні!

Онлайн-перевірка на віруси Андроїд. Як перевірити телефон без установки антивіруса

Якщо ви замучились встановлювати і видаляти антивіруси, завантажувати антивірусні бази і активувати ключі, зверніться до онлайн-антивірусів. Перевірка файлів на віруси без установки - цілком гідна альтернатива традиційним сканерів.

Ми вибрали півдесятка надійних, безкоштовних і ефективних антивірусних сканерів, які працюють онлайн - тобто через браузер. Таким чином ви можете дізнатися, чи є вірус на телефоні, без скачування сторонніх програм.

Який же з веб-сервісів вибрати для одноразової перевірки? Чи підійде онлайн-антивірус для Андроїд? Про все це читайте в нашому огляді.

Список онлайн-антивірусів:

 1. ESET Online Scanner - антивірус без установки
 2. Онлайн-сканер Доктор Веб
 3. Онлайн-перевірка на віруси за допомогою VirusTotal
 4. Kaspersky Online Scanner - антивірус онлайн
 5. Одноразовий антивірус VirSCAN
 6. AVC UnDroid - online перевірка apk-файлів

ESET Online Scanner - файлова перевірка на віруси в онлайн-режимі

ESET Online Scanner - файлова перевірка на віруси в онлайн-режимі

Сервіс для антивірусної перевірки від ESET- це комплексний і ефективний антивірус. Він працює з браузера, скануючи файли і не вимагаючи інсталяції на комп'ютер.

Як перевірити файл на віруси в ESET Online, відеоінструкція:

На відміну від настільної версії ESET Nod, даний веб-антивірус безкоштовний для використання. Не думайте, що вимагати від веб-додатки повноцінного сканера немає сенсу. За заявами творців, онлайн-антивірус успішно справляється з троянами, новітніми вірусами, хробаками, фішинг-погрозами.

Користувач може вибрати файли на диску комп'ютера для сканування, вказати області пам'яті і т.п. Причому для запуску онлайн-перевірки вам не потрібно володіти правами адміністратора.

По закінченню пошуку ESET Online Scanner пропонує видалити знайдені віруси або помістити заражені файли в карантин.

Загалом, чистка від вірусів за допомогою веб антивіруса ESET Online Scanner має сенс у багатьох випадках. Зокрема, якщо ви хочете просканувати чужий комп'ютер, перевірити флешку на шкідливі файли онлайн, а прав (або бажання) на установку додатків у вас немає.

Перейти на сайт ESET Online Scanner

Потужний онлайн-сканер Доктор Веб

Доктор Веб Онлайн сканує файли на веб-сайтах

Даний сервіс призначений для перевірки посилань на безпеку. У спеціальне текстове поле вставляєте посилання на підозрілий сайт, і Доктор Веб сканує вкладені файли на html-сторінці, вивчаючи, чи немає шкідливого коду. Як правило, вірусна загроза на онлайн-ресурсах ховається в javascript-файлах. Якщо сценарії містяться в базі шкідливих сайтів або сайт перенаправляє на інший ресурс, Доктор Веб Онлайн повідомить вас про це.

Як видно, сервіс дуже мінімалістичний, в наявності тільки веб-оболонка антивіруса, що не дуже-то зручно. Добре, якби сервіс Доктор Веб обзавівся, скажімо, андроїд-додатком для онлайн-перевірки або, в ідеалі, браузерної надбудовою. На даний момент ми б не порекомендували онлайн-версію антивіруса для використання на телефоні.

Рада дня. До речі, якщо вам потрібен хороший безкоштовний антивірус для перевірки комп'ютера (або карти пам'яті / флешки) на віруси, без скачування додаткових додатків, радимо скачати лікує утиліту Доктор Веб . Вона використовує актуальні бази настільної версії Доктора Веба, при тому що функціональна частина зведена до мінімуму.

Перейти на сайт Доктор Веб Онлайн

VirusTotal - тотальна online перевірка файлів на віруси

Онлайн-сканер VirusTotal

VirusTotal - ще один безкоштовний сервіс, який перевіряє на віруси онлайн. Він сканує вміст файлів і код сайтів в Інтернеті. Будь підозрілий вміст VirusTotal сканує на черви, малварі, трояни і інші види шкідників і вірусної загрози, допоможе перевірити Андроїд на віруси.

Відео, як користуватися сервісом:

Сервіс VirusTotal також дозволяє шукати загрози в коментарях, які користувачі розміщують на файлах і URL-адреси, перевіряти пасивні DNS-дані і отримувати відомості про загрози, що стосуються доменів і IP-адрес.

VirusTotal зберігає у своїй базі всі аналізи. Це дає можливість користувачам шукати звіти з даними MD5, SHA1, SHA256. Пошукова видача повертає останнім сканування, виконане на вас цікавить ресурсі.

Перевірити на віруси через VirusTotal

Kaspersky Online Scanner (VirusDesk)

Веб-сканер Kaspersky

Онлайн-сервіс від творців Антивірус Касперського для Андроїд . Перевіряє файли і посилання в Інтернеті і не вимагає установки додаткових модулів. При завантаженні файлу Kaspersky сканує його по своїх базах на наявні загрози і видає результат. При цьому звіряється md5, SHA1 і SHA256 хеші. Всі бази регулярно оновлюються, про що говорить відповідний напис вище поля для завантаження файлів.

Результат перевірки може бути і негативним, в такому випадку VirusDesk видає статус: файл заражений або підозрілий.

Важливо! На відміну від звичайних антивірусів, ви можете тільки перевірити файл на віруси, а помістити в карантин або автоматично видалити його не вийде - зробити це можна тільки вручну.

Цей онлайновий антивірус підійде і для перевірки телефону на віруси. Завантажувати можна файли до 50 Мб, пакетний режим не підтримується. Видалення вірусів сканер не виробляє - це дія користувач повинен виконати самостійно. У той же час, для виконання одиничного сканування Kaspersky VirusDesk може стати таким ось одноразовим антивірусом, що теж непогано.

Перейти на сайт онлайн-антивіруса

ВІДЕОінструкція:

VirSCAN - онлайн-антивірус для Андроїд

Онлайн-антивірус VirSCAN.org

За допомогою сервісу VirSCAN.org можливі перевірка Андроїда на віруси в онлайн-режимі, а також онлайн сканування файлів на шкідливий код.

Наприклад, ви можете відправити для перевірки apk-додатки або інші файли (розмір не повинен перевищувати 20 Мб). Це можуть бути zip і rar архіви або з пральний захистом (встановити можна тільки паролі 'infected' і 'virus').

Головна і найвагоміша фішка онлайн-антивіруса VirSCAN - величезна база регулярно оновлюваних сканерів, включаючи kaspersky, avg, drweb, symantec і інші. Крім іншого, VirSCAN звіряє MD5- і SHA1- хеші по своїх базах.

Як попереджають автори цього веб-антивіруса, іноді може спрацьовувати помилкова тривога, що не дивно при такому значному списку антивірусного ПО. Але, як то кажуть, краще перебдіть ніж недобдіть!

Мінус даного механізму онлайн-чекінга - повільна швидкість роботи, відсутність будь-яких налаштувань (прискорили б процес) і відсутність опцій сканування: допустима тільки завантаження одиничних файлів для перевірки на віруси.

Перейти на сайт VirSCAN.org

AVC UnDroid - сервіс для перевірки apk-файлів

Безкоштовний онлайн-сервіс AVC UnDroid призначений для пошуку вірусів у вмісті apk-файлів. Він задіє при скануванні такі движки, як Buster Sandbox Analyzer, ssdeep і APKTool.

Для того, щоб перевірити apk на віруси, натисніть кнопку Select APK ... і завантажте файл установника для перевірки на телефоні. AVC UnDroid підтримує дані розміром до 7 Мб, чого цілком достатньо для більшості завдань.

Завантажені файли аналізуються всередині AVC UnDroid, після чого користувач отримує детальний звіт про сканування - файлові хеши, оцінку безпеки та додаткову інформацію.

Інші типи даних не підтримуються, завантажувати можна тільки по одному файлу за раз.

Для зручності, можна пройти реєстрацію. Це відкриває доступ до статистики та коментарів, збільшується ліміт на завантаження і підвищує пріоритет.

Як зазначено в правилах користування, цей сервіс для онлайн-перевірки - експериментальний. Завантажені apk-файли, їх вміст можуть використовуватися сервісом, і в цьому нічого страшного немає.

Перейти на сайт AVC UnDroid

Зведена таблиця по функціональності онлайн-антивірусів Доктор Веб Онлайн

 • запуск перевірки посилань і вкладень
 • сканування javascript-сценаріїв на веб-сторінках
 • хороша антивірусна база
ESET Online Scanner
 • не вимагає установки на комп'ютер
 • безкоштовність продукту
 • сканує як файли, так і посилання
 • можна перевірити онлайн на віруси вибіркові області комп'ютера
 • приміщення вірусів в карантин
VirusTotal
 • перевірка посилань в інтернеті
 • читання коментарів до файлів
 • власна онлайн-база для перевірки
Kaspersky Online Scanner
 • можна виконати перевірку файлів і посилань онлайн
 • наявність великої антивірусної бази
 • чекінг вірусів онлайн по hash-базам
VirSCAN
 • перевірка файлів і Android-додатків
 • онлайн-сканування архівів і файлів з пральний захистом
 • величезна вірусна база для ідентифікації

Висновок. У цій статті перерахована мала частина онлайн-сервісів для перевірки файлів через Інтернет. Якщо цього мало, радимо вивчити наше керівництво, як перевірити телефон на віруси . Знаєте інші способи і сервіси, які допоможуть виявити заражений код в онлайн-режимі? Діліться через форму зворотного зв'язку, будемо вдячні!

Онлайн-перевірка на віруси Андроїд. Як перевірити телефон без установки антивіруса

Якщо ви замучились встановлювати і видаляти антивіруси, завантажувати антивірусні бази і активувати ключі, зверніться до онлайн-антивірусів. Перевірка файлів на віруси без установки - цілком гідна альтернатива традиційним сканерів.

Ми вибрали півдесятка надійних, безкоштовних і ефективних антивірусних сканерів, які працюють онлайн - тобто через браузер. Таким чином ви можете дізнатися, чи є вірус на телефоні, без скачування сторонніх програм.

Який же з веб-сервісів вибрати для одноразової перевірки? Чи підійде онлайн-антивірус для Андроїд? Про все це читайте в нашому огляді.

Список онлайн-антивірусів:

 1. ESET Online Scanner - антивірус без установки
 2. Онлайн-сканер Доктор Веб
 3. Онлайн-перевірка на віруси за допомогою VirusTotal
 4. Kaspersky Online Scanner - антивірус онлайн
 5. Одноразовий антивірус VirSCAN
 6. AVC UnDroid - online перевірка apk-файлів

ESET Online Scanner - файлова перевірка на віруси в онлайн-режимі

ESET Online Scanner - файлова перевірка на віруси в онлайн-режимі

Сервіс для антивірусної перевірки від ESET- це комплексний і ефективний антивірус. Він працює з браузера, скануючи файли і не вимагаючи інсталяції на комп'ютер.

Як перевірити файл на віруси в ESET Online, відеоінструкція:

На відміну від настільної версії ESET Nod, даний веб-антивірус безкоштовний для використання. Не думайте, що вимагати від веб-додатки повноцінного сканера немає сенсу. За заявами творців, онлайн-антивірус успішно справляється з троянами, новітніми вірусами, хробаками, фішинг-погрозами.

Користувач може вибрати файли на диску комп'ютера для сканування, вказати області пам'яті і т.п. Причому для запуску онлайн-перевірки вам не потрібно володіти правами адміністратора.

По закінченню пошуку ESET Online Scanner пропонує видалити знайдені віруси або помістити заражені файли в карантин.

Загалом, чистка від вірусів за допомогою веб антивіруса ESET Online Scanner має сенс у багатьох випадках. Зокрема, якщо ви хочете просканувати чужий комп'ютер, перевірити флешку на шкідливі файли онлайн, а прав (або бажання) на установку додатків у вас немає.

Перейти на сайт ESET Online Scanner

Потужний онлайн-сканер Доктор Веб

Доктор Веб Онлайн сканує файли на веб-сайтах

Даний сервіс призначений для перевірки посилань на безпеку. У спеціальне текстове поле вставляєте посилання на підозрілий сайт, і Доктор Веб сканує вкладені файли на html-сторінці, вивчаючи, чи немає шкідливого коду. Як правило, вірусна загроза на онлайн-ресурсах ховається в javascript-файлах. Якщо сценарії містяться в базі шкідливих сайтів або сайт перенаправляє на інший ресурс, Доктор Веб Онлайн повідомить вас про це.

Як видно, сервіс дуже мінімалістичний, в наявності тільки веб-оболонка антивіруса, що не дуже-то зручно. Добре, якби сервіс Доктор Веб обзавівся, скажімо, андроїд-додатком для онлайн-перевірки або, в ідеалі, браузерної надбудовою. На даний момент ми б не порекомендували онлайн-версію антивіруса для використання на телефоні.

Рада дня. До речі, якщо вам потрібен хороший безкоштовний антивірус для перевірки комп'ютера (або карти пам'яті / флешки) на віруси, без скачування додаткових додатків, радимо скачати лікує утиліту Доктор Веб . Вона використовує актуальні бази настільної версії Доктора Веба, при тому що функціональна частина зведена до мінімуму.

Перейти на сайт Доктор Веб Онлайн

VirusTotal - тотальна online перевірка файлів на віруси

Онлайн-сканер VirusTotal

VirusTotal - ще один безкоштовний сервіс, який перевіряє на віруси онлайн. Він сканує вміст файлів і код сайтів в Інтернеті. Будь підозрілий вміст VirusTotal сканує на черви, малварі, трояни і інші види шкідників і вірусної загрози, допоможе перевірити Андроїд на віруси.

Відео, як користуватися сервісом:

Сервіс VirusTotal також дозволяє шукати загрози в коментарях, які користувачі розміщують на файлах і URL-адреси, перевіряти пасивні DNS-дані і отримувати відомості про загрози, що стосуються доменів і IP-адрес.

VirusTotal зберігає у своїй базі всі аналізи. Це дає можливість користувачам шукати звіти з даними MD5, SHA1, SHA256. Пошукова видача повертає останнім сканування, виконане на вас цікавить ресурсі.

Перевірити на віруси через VirusTotal

Kaspersky Online Scanner (VirusDesk)

Веб-сканер Kaspersky

Онлайн-сервіс від творців Антивірус Касперського для Андроїд . Перевіряє файли і посилання в Інтернеті і не вимагає установки додаткових модулів. При завантаженні файлу Kaspersky сканує його по своїх базах на наявні загрози і видає результат. При цьому звіряється md5, SHA1 і SHA256 хеші. Всі бази регулярно оновлюються, про що говорить відповідний напис вище поля для завантаження файлів.

Результат перевірки може бути і негативним, в такому випадку VirusDesk видає статус: файл заражений або підозрілий.

Важливо! На відміну від звичайних антивірусів, ви можете тільки перевірити файл на віруси, а помістити в карантин або автоматично видалити його не вийде - зробити це можна тільки вручну.

Цей онлайновий антивірус підійде і для перевірки телефону на віруси. Завантажувати можна файли до 50 Мб, пакетний режим не підтримується. Видалення вірусів сканер не виробляє - це дія користувач повинен виконати самостійно. У той же час, для виконання одиничного сканування Kaspersky VirusDesk може стати таким ось одноразовим антивірусом, що теж непогано.

Перейти на сайт онлайн-антивіруса

ВІДЕОінструкція:

VirSCAN - онлайн-антивірус для Андроїд

Онлайн-антивірус VirSCAN.org

За допомогою сервісу VirSCAN.org можливі перевірка Андроїда на віруси в онлайн-режимі, а також онлайн сканування файлів на шкідливий код.

Наприклад, ви можете відправити для перевірки apk-додатки або інші файли (розмір не повинен перевищувати 20 Мб). Це можуть бути zip і rar архіви або з пральний захистом (встановити можна тільки паролі 'infected' і 'virus').

Головна і найвагоміша фішка онлайн-антивіруса VirSCAN - величезна база регулярно оновлюваних сканерів, включаючи kaspersky, avg, drweb, symantec і інші. Крім іншого, VirSCAN звіряє MD5- і SHA1- хеші по своїх базах.

Як попереджають автори цього веб-антивіруса, іноді може спрацьовувати помилкова тривога, що не дивно при такому значному списку антивірусного ПО. Але, як то кажуть, краще перебдіть ніж недобдіть!

Мінус даного механізму онлайн-чекінга - повільна швидкість роботи, відсутність будь-яких налаштувань (прискорили б процес) і відсутність опцій сканування: допустима тільки завантаження одиничних файлів для перевірки на віруси.

Перейти на сайт VirSCAN.org

AVC UnDroid - сервіс для перевірки apk-файлів

Безкоштовний онлайн-сервіс AVC UnDroid призначений для пошуку вірусів у вмісті apk-файлів. Він задіє при скануванні такі движки, як Buster Sandbox Analyzer, ssdeep і APKTool.

Для того, щоб перевірити apk на віруси, натисніть кнопку Select APK ... і завантажте файл установника для перевірки на телефоні. AVC UnDroid підтримує дані розміром до 7 Мб, чого цілком достатньо для більшості завдань.

Завантажені файли аналізуються всередині AVC UnDroid, після чого користувач отримує детальний звіт про сканування - файлові хеши, оцінку безпеки та додаткову інформацію.

Інші типи даних не підтримуються, завантажувати можна тільки по одному файлу за раз.

Для зручності, можна пройти реєстрацію. Це відкриває доступ до статистики та коментарів, збільшується ліміт на завантаження і підвищує пріоритет.

Як зазначено в правилах користування, цей сервіс для онлайн-перевірки - експериментальний. Завантажені apk-файли, їх вміст можуть використовуватися сервісом, і в цьому нічого страшного немає.

Перейти на сайт AVC UnDroid

Зведена таблиця по функціональності онлайн-антивірусів Доктор Веб Онлайн

 • запуск перевірки посилань і вкладень
 • сканування javascript-сценаріїв на веб-сторінках
 • хороша антивірусна база
ESET Online Scanner
 • не вимагає установки на комп'ютер
 • безкоштовність продукту
 • сканує як файли, так і посилання
 • можна перевірити онлайн на віруси вибіркові області комп'ютера
 • приміщення вірусів в карантин
VirusTotal
 • перевірка посилань в інтернеті
 • читання коментарів до файлів
 • власна онлайн-база для перевірки
Kaspersky Online Scanner
 • можна виконати перевірку файлів і посилань онлайн
 • наявність великої антивірусної бази
 • чекінг вірусів онлайн по hash-базам
VirSCAN
 • перевірка файлів і Android-додатків
 • онлайн-сканування архівів і файлів з пральний захистом
 • величезна вірусна база для ідентифікації

Висновок. У цій статті перерахована мала частина онлайн-сервісів для перевірки файлів через Інтернет. Якщо цього мало, радимо вивчити наше керівництво, як перевірити телефон на віруси . Знаєте інші способи і сервіси, які допоможуть виявити заражений код в онлайн-режимі? Діліться через форму зворотного зв'язку, будемо вдячні!

Який же з веб-сервісів вибрати для одноразової перевірки?
Чи підійде онлайн-антивірус для Андроїд?
Знаєте інші способи і сервіси, які допоможуть виявити заражений код в онлайн-режимі?
Який же з веб-сервісів вибрати для одноразової перевірки?
Чи підійде онлайн-антивірус для Андроїд?
Знаєте інші способи і сервіси, які допоможуть виявити заражений код в онлайн-режимі?
Який же з веб-сервісів вибрати для одноразової перевірки?
Чи підійде онлайн-антивірус для Андроїд?
Знаєте інші способи і сервіси, які допоможуть виявити заражений код в онлайн-режимі?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью