• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Онлайн-перевірка комп'ютера на віруси: головні особливості -

Онлайн-перевірка комп'ютера на віруси: головні особливості  Під перевіркою комп'ютера на віруси мається на увазі сканування системи і всіх файлів на наявність шкідливого вірусного коду
Онлайн-перевірка комп'ютера на віруси: головні особливості

Під перевіркою комп'ютера на віруси мається на увазі сканування системи і всіх файлів на наявність шкідливого вірусного коду. Онлайн-перевірка на віруси - це пошук вірусів на ПК без установки антивірусних програм.

Поняття і особливості онлайн-перевірки комп'ютера

Онлайн-перевірка на віруси перевіряє тільки самі файли на факт наявності шкідливого коду і ні в якому разі не попереджає зараження комп'ютера. Вона здатна тільки вилікувати комп'ютер, якщо зараження вже сталося.
Існує багато сервісів, що дозволяють перевірити файли на наявність вірусів, але завжди слід пам'ятати, що сканування системи без запуску будь-якого виконуваного файлу - неможливо.
Більшість сучасних виробників антивірусів пропонують свої послуги для пошуку вірусів онлайн, але слід з обережністю запускати будь-які сканери. Якщо, наприклад, в сканері присутня реклама, то це перша ознака того, що з великою ймовірністю не тільки пошук вірусів буде проведений, а й навпаки, система буде заражена. Великим компаніям, що виробляють антивірусне програмне забезпечення, реклама в утиліти просто не потрібна, вони заробляють кошти за рахунок продажу повних пакетів антивірусних програм.

Два шляхи сканування комп'ютера онлайн

Як говорилося вище, сканування комп'ютера без скачування і запуску утиліт - неможливо. За допомогою браузера користувач має можливість перевірити тільки окремі файли, завантаживши їх на сервер. Така послуга є, наприклад, у корпорації DrWeb.
Для проведення повного сканування комп'ютера, виробники антивірусів пропонують два шляхи:
1) завантажити виконуваний файл з сайту виробника і запустити його;
2) встановити спеціальне розширення для браузера.
Обидва шляхи дозволять антивірусної утиліти взаємодіяти з файлами на комп'ютері і провести аналіз системи. Перший варіант пропонується такими компаніями, як Лабораторія Касперського і DrWeb, другий варіант (з завантаженням плагіна) пропонує компанія ESET. Всі ці компанії є флагманами у виробництві антивірусного забезпечення, і довіряти утилітам, скачаним з їх офіційного сайту можна повністю.
Завжди слід пам'ятати, що онлайн-перевірка комп'ютера - це всього лише експрес-перевірка, і якщо зараження вже сталося, то можуть бути пошкоджені важливі системні файли. Для забезпечення гарного захисту необхідно встановити повний пакет антивірусного забезпечення.

оформити заявку

задати питання

задати питання

знижки

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью